Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2008., 15:02   #1
Opel Astra 1.7 DTI 2001 god. (pitanje)

Pozdrav. Planiram kupiti navedeni automobil pa imam par pitanja.

Malo sam se raspitao o ovom autu, i navodno, nakon 150 000 km ode im bosh pumpa čija reparacija košta oko 350 eura. Jedina stvar koja me muči sa ovim autom je upravo to što je i ova Astra prešla 155 000 km. Inače je u top stanju što se tiče vizuelnosti (limarija i unutrašnjost), a motor i elektroniku bi svakako pregledao u servisu. Da li je to prevelika kilometraža za ovaj automobil i kakva je situacija kada je u pitanju ta bosh pumpa? Inače, koje su prednosti i mane ovog automobila?

Hvala puno.
Allmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 15:57   #2
Mane su mu motor i mjenjač. Ostalo je manje - više OK. 1,7 motor nije sretno rješenje. I nije samo pumpa slaba strana. Nije ni turbina "cvijeće" (provjeri "luft", ko ni EGR (ako ga poludjeli vlasnik već nije "zaštopal"). Isto ko i mjenjač - nikad nisam razumio zašto Opel ne zna napravit pošten mjenjač. Ili zašto ne kupe od Getraga (ko BMW recimo) i mirna Bosna.

Ukratko - 150 tkm je dosta za taj motor. Ako je frajer voljan spustit cjenu za 500 ili 1000 eurića da budeš na sigurnoj strani - kupi. Ali budi spreman na manje izdatke za održavanje.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:01   #3
Kolika je uopće cijena?
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:46   #4
Nedaj više od 6000€ bez obzira na opremu..

Inaće mislim da je taj 1.7 dti isuzuova mašina. Mana elektronike bosch pumpe rješava se kod bilo kojeg električara za parsto kn, ne odlazi mehanika na pumpi već elektronika na vrhu.. Ono kad Balog radi vp44 pumpe onda znaš da je mačji kašalj

F18 getriba hm dobri odnosi brzina, po meni prva malo pre kratka ali sve ovisi kak je auto vožen. Remont mjenjača na oko 250.000km ako tolko izdrži.
Na mjenjaču odlazi glavni lager u samom kučištu mjenjača jer je kučište rađeno od nekog šrot materijala, to uzrokuje trešnju čime se razjebava diferencijal i ostali zupčanici a i nije rijetkost da diferencijal izbije dolje na kučište. Vidio par puta..
F16 i F23 nisu ništa bolji.
Sve je to sranje od mjenjača kak veli CDRW, oni nemaju pošten mjenjač već zadnjih 20 godina.

Što se tiće ostatka motor je dobar i nećeš s njim imat nikakvih problema izuzev egr-a, ali to skoro sve aute jebe.
Elektronika cim modul i tak neke sitnice.
Za tu lovu neloš auto ako je servisiran kad pogledaš da za tu lovu nude krampove od golfa 3 radije uzmi astru.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:52   #5
Moja Corsa 1.7DI isto godište jje napravila 200 000km bez frke, još sigurno 200 može napravit. Samo je pumpa za gorivo otišla, koštala je reparatura 6000kn. Na 25 000kn se ne primjeti da potroši ulje, znači najviše 2deci troši jer se ne vidi razlika.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 16:57   #6
Hvala puno na odgovorima. Sad ste me stavili u veliku dilemu. Inače auto bi registrovano izašlo oko 6400 Eura. Medjutim, ako ću ja odmah strepiti i iščekivati neke poveće izdatke nakon same kupovine, onda bih ipak odustao. Barem sada razmišljam o odustajanju.
I da, provjerio sam, ovo je izgleda japanski Isuzu motor. E sad, da li je to mana ili prednost...hm...
Allmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 17:08   #7
Ma velim ti sve ovisi kako je auto održavan. Ali za 7.000€ možeš već dobit i 1.7 cdti iz 2003 koji je neusporedivo bolji od ovog 1.7 dti.
Moja astra do 250.000 nije imala nekih većih ulaganja osim redovitog održavanja..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 17:49   #8
Znam čovjeka koji je kupio novu 1.7DTI i na njemu je otišlo sve šta je moglo otič. Svaki tjedan sam vidio dečka koji radi u HAK-u kako ga šlepa. Uglavnom riješio se toga i kupio Peugeot HDI (dal se usrećio s njim neću komentirat). Ali opet po pričama vidim da je to čak i solidan motor tako da je ovo valjda bio izoliran slučaj. Ali nemoj kupovat turbo dizela s tom kilometražom. Šta god krepa od 1000kn na dalje. Skupo im je održavanje.
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 17:54   #9
KUPI 1.7 CDTI AKO VEĆ MORA BIT DIZEL A ŠTO NE KUPIŠ 1.6 BENZIN PA TO JE GROM U ASTRI G, MALO TROŠI A DERE I FOKUSA I GOLF 1.6 I SIGURNO UZ ODRŽAVANJE MOŽE PREĆ I VIŠE OD 500000 KM
newdady is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:38   #10
Tetak mi ima 1.7DTI star nekih 6 godina, preko 80k km. Isuzu motor i ne može je nahvaliti. Jedina stvar koja mu je do sada otišla je alternator. BTW, kaže da nije svejedno što se tiče kvarova i održavanja od kud je auto: dal iz Švabije, Belgije ili Clasic iz Poljske. Navodno je sa ovima iz Švabije najmanje problema bilo.
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 20:52   #11
Hvala puno na uputama. Ipak ću odustati od ove Astre. A i problem je prodati auto sa većom kilometražom kad npr. kasnije pređem oko 200 000 km.
Allmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 21:28   #12
Quote:
Allmir kaže: Pogledaj post
Hvala puno na uputama. Ipak ću odustati od ove Astre. A i problem je prodati auto sa većom kilometražom kad npr. kasnije pređem oko 200 000 km.
Reci čovjeku neka skine 100 000km i da ćeš mu platiti 300 eura više. On će to drage volje učiniti jer skidanje kilometraže košta 400kn. I svi sretni i zadovoljni. Di češ sad ti ići tražiti neki drugi auto sa skinutom kilomtražom, to je zajebancija.
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 00:04   #13
Quote:
Allmir kaže: Pogledaj post
Inače auto bi registrovano izašlo oko 6400 Eura.
6400 eura!?
Ja za Lanosa (što je mehanički 90% Opel) sa plinom i 50000 km manje ne bi dobio 4000 eura a za dizelaša sa tolikom kilometražom toliko novaca
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 00:19   #14
Našao sam jednu veoma solidnu ponudu. Da sad ne bih spamao i otvarao novu temu, u pitanju je Seat Ibiza 2003 god. benzin 1.4 12v.

Inače automobil registrovan košta 6500 Eura. Metalik siva, 103 000 Km, klima, servo, ABS. Vizuelno u odličnom stanju. Sad zaista ne znam kakva su inače to auta. Na oko je lijepo, ali sad, kakav je motor i limarija, u to nisam upućen. Čiji su inače to motori i limarija? Koliko ja znam u Seat-a idu motori od VW a limarija je španska.

Auto mi se zaista svidjelo. Šta mislite?
Allmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 00:45   #15
1.4 mpi 75 ks ako se ne varam.. Vw ova mašina.. Znam da im znaju propast kočnice(master cilindar) bar tako mi reko čovjek koji ih servisira u ovlaštenom.. Termostat zna ne otvorit pa zakuhava motor, klima, unutrašnjost bullshit sve škripi i tako.
Iz vana lijepo izgleda ali ja je osobno ne bih uzeo bar po njegovim pričama, a to je iz prve ruke. Imat češ s njom večih problema nego s astrom..

Uzmi si nekog japanca ako baš ne želiš biti kuhan i pečen kod mehaničara.

Za tu lovu mazda 323f 2003, mazda 626, toyota corola.. Razmisli malo o tim vozilima
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 01:28   #16
Cekajte,dajte vi meni objasnite koja je to F18 getriba,naime, dizeli 1.7 i 2.0 nemaju iste getribe,barem ne semu ,2.0 ima kao sto imaju Fiati i ostali japanski automobili(rikverc pored cetvrte),a 1.7 ima kao Opeli i recimo VW golf(rikverc pored prve),e sada,koja je to F18 getriba?
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 19:04   #17
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Cekajte,dajte vi meni objasnite koja je to F18 getriba,naime, dizeli 1.7 i 2.0 nemaju iste getribe,barem ne semu ,2.0 ima kao sto imaju Fiati i ostali japanski automobili(rikverc pored cetvrte),a 1.7 ima kao Opeli i recimo VW golf(rikverc pored prve),e sada,koja je to F18 getriba?
F 18 je oznaka getribe ali malo su drugačiji omjeri u 1.7 dti i 2.0 dti.
1.8 benzinac isto ima f18 getribu..

F 18 getriba ima rikvarc pored prve brzine, a f23 pored četvrte.

F 23 i F 18 su se oboje ugrađivale u astru. F18 za model prije a f23 poslje redizajna.
Kad sve zbrojiš isto sranje drugo pakovanje da ti budem najprecizniji u odgovoru.

Jel ti sad jasno?
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 20:39   #18
Astra 1.7DTI

Astra je automobil koji za ulozeno daje i vise od ocekivanog. Imao sam Opel Astra 1.7DTI, 2000. god, full oprema,105000km, 8 mjeseci, presao oko 25 000 km bez ijednog veceg problema. Astra je jako njezno auto, a ja sam nepazljiv vozac, tako da sam je malo vise ishabao, te sam odlucio da je prodam. Dobio isti novac natrag. Kupio Golfa 4 1.9 TDI, sve najbolje, ali udobnost i komfor se ne moze porediti sa Astrinim, a i velika je meta lopova. Sada ponovo prodajem Golfa, i planiram uzeti Astru, ali ovaj put 2.0 DTI. Sto se tice motora, onaj ko nije probao neka i ne prica o njemu. Motor ima tih precizan rad, jako je elastican, nije sportski, ko uzima Astru to i ne ocekuje. Potrosnja skoro nikakva za toliko auto, otprilike 5l eurodizela u kombinovanoj voznji. Za nepovjerovati zar ne? Mjenjac neobican, ali kada se covjek navikne postane odlican. Iz svog iskustva i iskustva svojih prijatelja preporucujem Astru svima onima koji razmisljaju o autu od 5/6/7 hiljada eura, a ocekuju veliko auto, komfor, udobnost, veliki prtljaznik, malu potrosnju i prihvatljivu cijenu odrzavanja.

Sve najbolje.
Madzid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:58   #19
Kupio sam auto malo prije. Opet Astra 1.7DTI, 2001 godište, metalik plava (svijetla), 4 vrata, klima, servo, ABS, prešla 93000 km. Ima urednu servisnu knjiigu i teško da je mogao slagati kilometre. Inače je odlično očuvana. Cijena sa registracijom 6500 Eura.

Valjda će dobro služiti svrhi. Bitno mi je da ima 4 vrata i da nije puno prešla. A na poklopcu od motora piše Opet uz Opelov znak. Sad, ne znam da li je to taj japanski Isuzu motor ili je original od Opela?
Allmir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 19:21   #20
Quote:
papa štrumf kaže: Pogledaj post
Moja Corsa 1.7DI isto godište jje napravila 200 000km bez frke, još sigurno 200 može napravit..

ma smijem se ak si mislio da more još 200 000 km, al ak si mislio na 200 km onda si u pravu!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.