Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 16:50   #1
Muž želi sex sa dvije žene

nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela
uma99 is offline  
Old 26.09.2008., 16:53   #2
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom shvatila sam da naš brak i nije toliko savršen.razmišljam o tome cijeli dan, nije da i sama nisam nekad na to pomislila, naravno u varijanti dva muškarca, ali nikad to nebi uradila sad kad sam udana jer znam da bi to sve promjenilo čak i uništilo to što imamo, ili barem mislim da imamo.ovo je sad stvorilo totalnu zbrku u mojoj glavi tim više što sam se sjetila njegovih tajnih posjeta smokvici i priznanja kako je flert za njega sasvim normalan...
znam da sad zvučim kao vrlo konzervativna osoba ali uzmite u obzir da sam prije
mjesec dana rodila i sad bi htjela čuti malo nježnije riječi.
pošto ja nisam spremna na takve experimente, nevjerujem da ću ikad i biti mislim da ako mu se jednom pruži prilika da će je iskoristiti i nedaj bože onda da ja saznam
inače je divan prema meni i naša veza mi stvarno djeluje ok ali sad više neznam što da mislim
pitala sam ga onako bez veze za onu moju opciju, da ja dovedem nekog muškog i šta mislite kako mu se svidjela
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...
PilotInstruktor is offline  
Old 26.09.2008., 16:54   #3
To je zato što vi ( žene ) imate drukčije razmišljanje o sexu nego mi muški ! I ja sam to rekao svojoj ženi, i super mi je s njom u sexu i objasnio sam joj da to nema veze sa njom, nego jednostavno da vidim jer ima šanse da ostvarim svoju želju ! Rekla je ne i ne je ostalo !

Zašto bi se trebao bijati razgovarati s njom o tome? Samo ona mora znati da to nije zato što mi ona nije dovoljna ili zato što je naš sex loš itd...

I ne nisam otišao i bio sa dvije žene !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.09.2008., 16:55   #4
nevjerovatno kakvo je vrijeme doslo..covjek je posto konzervativan ako je u braku,a ne zeli se ejbati sa jos jednom osobom..odo ja u franjevce,ionako ce uskoro ukinuti celibat
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 26.09.2008., 16:57   #5
i ja bi bila u šoku, ma šta u šoku zadavila bi ga.... dobro da to kaže balavac od 20 godina, al oženjen čovik s ditetom... nisi konzervativna... ja to ne bi dozvolila, i pa bi mi u očima kad bi to izjavija... grozno.
__________________
"Da se mogu kao nekad vratiti na početak i biti onaj isti bahati dječak, ne bi forsirao neki ležeran stil niti se trudio da uklopim moj svijet u ovaj svijet, moje snove u raspored, riskirao bih svaki pokušaj da zadržim taj osjećaj..."
lorablu is offline  
Old 26.09.2008., 16:57   #6
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...
o Bože!!!!!
Žulaj is offline  
Old 26.09.2008., 16:58   #7
Jebote, pa zelim i ja. Sto je big deal? Jedna od najcescih muskih fantazija. Vise bih bio ponosan/zaljubljen u zenu koja bi to prihvatila na nacin na koji treba prihvatiti, a to da se radi o maloj igrici kojom bi si zacinili intimni zivot.

A da ne govorim da ga mozes izluditi u takvoj situaciji, npr. pocnete, i onda mu ti i ta cura ne date da se ukljuci, ili se totalno fokusiras na zenu umjesto na njega.

Ne budi ljubomorna baba, jel imas ti kakvih fantazija koje ti on moze ostvariti, a nikada nisi zeljela pitati?
Klonasto Pismo is offline  
Old 26.09.2008., 16:58   #8
Tvoj muž je bar bio iskren..
bar ja mislim da bar 70% muskaraca isto zeli..al se ne usude rec..
...
Jaranka is offline  
Old 26.09.2008., 16:58   #9
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Tvoj muž je bar bio iskren..
bar ja mislim da bar 70% muskaraca isto zeli..al se ne usude rec..
...
Točno to !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.09.2008., 16:58   #10
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
o Bože!!!!!
?
PilotInstruktor is offline  
Old 26.09.2008., 16:59   #11
Ne znam ali da meni decko/muz tak nest predlozi jaja bi mu iscupala....jer vjerujem da ne bi ni on bio odusevljen s jos jednim muskarcem!!

Autorice u potpunosti te razumijem.Predlazem da razgovaras o tome sa svojim muzem,reci mu otvoreno sta mislis i kako se osjecas.Ako te voli trebao bi imati razumjevanja!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Old 26.09.2008., 17:00   #12
Quote:
Klonasto Pismo kaže: Pogledaj post
Jebote, pa zelim i ja. Sto je big deal? Jedna od najcescih muskih fantazija. Vise bih bio ponosan/zaljubljen u zenu koja bi to prihvatila na nacin na koji treba prihvatiti, a to da se radi o maloj igrici kojom bi si zacinili intimni zivot.

A da ne govorim da ga mozes izluditi u takvoj situaciji, npr. pocnete, i onda mu ti i ta cura ne date da se ukljuci, ili se totalno fokusiras na zenu umjesto na njega.

Ne budi ljubomorna baba, jel imas ti kakvih fantazija koje ti on moze ostvariti, a nikada nisi zeljela pitati?
Da tebi zena/cura predlozi sex s jos jednim muskarcem kako bi ti molim te reagirao?
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Old 26.09.2008., 17:01   #13
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Ne znam ali da meni decko/muz tak nest predlozi jaja bi mu iscupala....jer vjerujem da ne bi ni on bio odusevljen s jos jednim muskarcem!!

Autorice u potpunosti te razumijem.Predlazem da razgovaras o tome sa svojim muzem,reci mu otvoreno sta mislis i kako se osjecas.Ako te voli trebao bi imati razumjevanja!
A ti njega znaći nevoliš jer nemaš razumjevanja prema njegovim željama. Pa nemoraš mu je ispuniti !
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.09.2008., 17:01   #14
znači ako se ispred žene j... sa još jednom onda nije prevara... ja ne znan koji bi muškarac prihvatija da mu ženu karaju dva konja isprid njega... al svtako ima svoje mišljenje
__________________
"Da se mogu kao nekad vratiti na početak i biti onaj isti bahati dječak, ne bi forsirao neki ležeran stil niti se trudio da uklopim moj svijet u ovaj svijet, moje snove u raspored, riskirao bih svaki pokušaj da zadržim taj osjećaj..."
lorablu is offline  
Old 26.09.2008., 17:03   #15
Mislim bezveze uopće o tome raspravljati, netko to može netko ne i gotovo, bitno je da se poštuje njezina ili njegova odluka po tom pitanju !

Ako ona kaže ne onda je to tako isto tako je i za sex sa još jednim muškarcem!
__________________
Zelite reklamu? Javite se ovdje: [email protected]
Toto is offline  
Old 26.09.2008., 17:05   #16
Quote:
Lady_dawn kaže: Pogledaj post
Da tebi zena/cura predlozi sex s jos jednim muskarcem kako bi ti molim te reagirao?
Za curu bih rekao odlicno. Inace volim eksperimentirati, i ne bi mi fakat smetalo (dapace, jedno iskustvo vise). Za zenu, tesko je reci, ali ako bi bilo reciprociteta odnosno da bi ona uzvratila s ostvarivanjem neke moje tajne seksualne fantazije (npr. napravimo threesome prvo s 2 zene, pa s 2 muskarca), onda mislim da ne bih imao problema. Dosta sam liberalan u tom pogledu, no moram staviti disclaimer, ne mislim se zeniti brzo, tako da nisam jos u nacinu razmisljanja ozenjenih osoba.
Klonasto Pismo is offline  
Old 26.09.2008., 17:06   #17
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nakon što je izjavio da bi htio sex u troje, točnije samnom i još jednom djevojkom
to ne znači da vam je brak loš, podijelio je s tobom svoju fantaziju, možeš prihvatit da bi on to htio, ali ti ne želiš, on bi trebao prihvatit da ti to ne želiš i ne nagovarat te na to, i.. nema problema.

ljude svašta pali, al mogu sasvim normalno funkcionirat i ako ne mogu realizirati sve to. razmišljaj o tome kao znaku da ima u tebe dovoljno povjerenja da može s tobom bit otvoren po pitanju svojih seksualnih fantazija, uživaj u proširenju obitelji, i ne razbijaj glavu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 26.09.2008., 17:06   #18
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...
bil ti svojoj dragoj , iz istih razloga, udovoljio..???wtf?koje gluposti..malo si previse popustila uzde..nemoj bit luda..koje udovoljavanje, a ako mu ti nisi dovoljna, onda mu "siroko polje", takvog oca ni muza onda ni ne treba
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 26.09.2008., 17:08   #19
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
to ne znači da vam je brak loš, podijelio je s tobom svoju fantaziju, možeš prihvatit da bi on to htio, ali ti ne želiš, on bi trebao prihvatit da ti to ne želiš i ne nagovarat te na to, i.. nema problema.

ljude svašta pali, al mogu sasvim normalno funkcionirat i ako ne mogu realizirati sve to. razmišljaj o tome kao znaku da ima u tebe dovoljno povjerenja da može s tobom bit otvoren po pitanju svojih seksualnih fantazija, uživaj u proširenju obitelji, i ne razbijaj glavu.
pa normalno..svako ima neke fantazije o kojima masta a da ih najvjerojatnije nikad ne realizira..to je tako normalno
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 26.09.2008., 17:15   #20
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...
U potpunosti se slažem,jest da je malo čudno...ali
Marko88 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger