Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2015., 16:25   #1
Tražim referale za Neobux,ClixSense ili Trafficmonsoon

Tražim referale za Neobux,ClixSense ili Trafficmonsoon. Svakom referalu koji se registrira preko mojih linkova na jednu od ovih PTC stranica dajem 2 dolara kao poticaj za klikanje oglasa i rješavanje mini jobova(zadataka,taskova). Plaćanje će biti izvršeno putem Paypala. 1 $ dobivate odmah nakon registracije, a 1 $ dobivate mjesec dana nakon registracije ako vidim da redovno klikate oglase i/ili rješavate mini jobove.
Uz to nudim i svu pomoć i odgovore na sva pitanja i nejasnoće.
Zainteresirane molim da mi se jave privatnom porukom da se dogovorimo.
Hvala,lijepi pozdrav

Zadnje uređivanje bond007 : 05.09.2015. at 16:59.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:07   #2
Što je s ovim trafficmonsoonom?Zadnja dva dana je nemoguće bilo što raditi na stranici ....čim se logiram i kliknem na bilo što,odmah me automatski odjavi...
maxpayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 17:19   #3
I meni se to događa ,no na kraju uspijem poklikati. Pričekaj sat-dva pa se onda probaj ponovo logirati i sigurno ćeš uspjeti.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 20:44   #4
Za ClixSense vrijedi sljedeće - nakon što zaradite prvih 17$ na reklamama i taskovima ja Vam kupim Premium membership . Također vrijedi i sve prethodno navedeno. Možete mi se javiti privatnom porukom
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 20:56   #5
Quote:
maxpayne kaže: Pogledaj post
Što je s ovim trafficmonsoonom?Zadnja dva dana je nemoguće bilo što raditi na stranici ....čim se logiram i kliknem na bilo što,odmah me automatski odjavi...
Zna zezati ali treba onda kasnije navratiti.

Stranica je odlična u prosjeku 10 reklama po cent dnevno a ima i revenue share sistem, 100 % na klik referala.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 14:02   #6
Ponuda vrijedi i dalje sve do opoziva :
2$ na Paypal za registraciju na Neobux,ClixSense ili Trafficmonsoon (1$ odmah nakon registracije,a 1$ nakon mjesec dana ako redovno klikate i rješavate taskove)-ako se regate na sve stranice dobijete 6$ ukupno.Za svaku stranicu dajem 2$.
Također vrijedi i ClixSense ponuda - poklon Premium membership nakon što zaradite prvih 17$ .
Sve informacije i pitanja možete saznati privatnom porukom.

Lijepi pozdrav
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:51   #7
Thumbs up Odgovor za bond007

Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Tražim referale za Neobux,ClixSense ili Trafficmonsoon. Svakom referalu koji se registrira preko mojih linkova na jednu od ovih PTC stranica dajem 2 dolara kao poticaj za klikanje oglasa i rješavanje mini jobova(zadataka,taskova). Plaćanje će biti izvršeno putem Paypala. 1 $ dobivate odmah nakon registracije, a 1 $ dobivate mjesec dana nakon registracije ako vidim da redovno klikate oglase i/ili rješavate mini jobove.
Uz to nudim i svu pomoć i odgovore na sva pitanja i nejasnoće.
Zainteresirane molim da mi se jave privatnom porukom da se dogovorimo.
Hvala,lijepi pozdrav
Može li razmjena referrala. Meni treba referal za Buxept,Useclix i Adheza. Ako se slažeš ja ti mogu biti referal za Trafikmonsoon u zamjenu za jedan od mojih navedenih. Ovo što ti tražiš za naknadu od 2$ nije baš previše primamljivo. Na Buxept-u možeš kupiti za trajno referal za samo 2,5$. Ako si zainteresiran za moju ponudu javi na PP.
dado50ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2015., 15:58   #8
Quote:
dado50ri kaže: Pogledaj post
Može li razmjena referrala. Meni treba referal za Buxept,Useclix i Adheza. Ako se slažeš ja ti mogu biti referal za Trafikmonsoon u zamjenu za jedan od mojih navedenih. Ovo što ti tražiš za naknadu od 2$ nije baš previše primamljivo. Na Buxept-u možeš kupiti za trajno referal za samo 2,5$. Ako si zainteresiran za moju ponudu javi na PP.
Trazis jos referale?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 15:34   #9
Quote:
dado50ri kaže: Pogledaj post
Može li razmjena referrala. Meni treba referal za Buxept,Useclix i Adheza. Ako se slažeš ja ti mogu biti referal za Trafikmonsoon u zamjenu za jedan od mojih navedenih. Ovo što ti tražiš za naknadu od 2$ nije baš previše primamljivo. Na Buxept-u možeš kupiti za trajno referal za samo 2,5$. Ako si zainteresiran za moju ponudu javi na PP.
Znam da nije puno i da se može kupiti referala trajno za 2.5$,ali nitko ne jamči da će ti klikati. Jer su vjerovatno bootovi ,a ne pravi ljudi. I ovako kad platim nekome ova 2 $ opet nema garancije da će klikati,a da ne govorim o rješavanju taskova. Npr.platim,pa kako trenutno nema taskova za level 0,brzo odustanu jer od samog klikanja nema love,a ljudi previše očekuju. I onda sam ja opet u gubitku. A preko noći se nemože zaraditi par stotina dolara,to je valjda svima jasno. Treba bit strpljiv i uporan kod svih PTC stranica. Garantiram da kad se dobije level,može se zaraditi sigurno minimalno 50$ mjesečno za par sati rada dnevno na taskovima.

Zadnje uređivanje bond007 : 01.10.2015. at 16:11.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 16:08   #10
Btw,još uvijek tražim referale,ali samo za Neobux i Trafficmonsoon. Detalji na pp. Pozdrav
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.