Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2008., 18:02   #2061
bum.
crvenkapica33 is offline  
Old 31.03.2008., 21:05   #2062
evo male opaske, moćda nekome pomogne ako se dvoumi oko salona za kuhinje i cijena.

za identičnu kuhinju dobila sam ponudu od dva salona: Duplić i Incolor i razlika u cijeni je 60 %!!!!!
naravno Incolor je skuplji ali ničim ekskluzivniji od Duplića, dapače u istoj su klasi!!!!
Srećom našli smo odličnog stolara koji je jeftiniji od Duplića a daje puno više opreme a i koristi iste materijale

eto, možda nekome pomogne kod odluke (iako se ni Duplić nije baš pokazao pouzdanim, u dva dana dobili dvije potpuno različite ponude za istu stvar, razlika za 6000 kn, pa smo se žalili i na kraju ispala treća cijena, naravno sredina između ove dvije )

p.s ako se već nisam zahvalila na svim korisnim savjetima sada se zahvaljujem
GOTA is offline  
Old 01.04.2008., 12:31   #2063
Kako vam se čini ovakva napa?!

mislim da bi se dobro uklopila u moju klasičnu kuhinju, koja će doduše biti svijetla, no vrata vitrine će biti s mutnim staklom.

elegant is offline  
Old 01.04.2008., 12:59   #2064
Nije loše Elegant, samo ovo je garant puno drvo, mislim okvir na kojem je staklo. Da li će to s MDF-om tak dobro izgledati ?
Mirella is offline  
Old 01.04.2008., 13:06   #2065
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Nije loše Elegant, samo ovo je garant puno drvo, mislim okvir na kojem je staklo. Da li će to s MDF-om tak dobro izgledati ?
zakaj ne? pa isto će kuhinja imati vijenac i sličnu formu kao da je od punog drveta ... bum pitala stolara, ali ovo mi se baš sviđa
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 14:05   #2066
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
zakaj ne? pa isto će kuhinja imati vijenac i sličnu formu kao da je od punog drveta ... bum pitala stolara, ali ovo mi se baš sviđa
Veča napa od gorionika..to je ono pravo
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 01.04.2008., 14:19   #2067
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Veča napa od gorionika..to je ono pravo
je, fakat je dobra .... kak ti se čini ova ideja sa mutnim staklom?
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 14:32   #2068
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
je, fakat je dobra .... kak ti se čini ova ideja sa mutnim staklom?
Bit če super, ali pazi da ti ne uvale pjeskareno,satinirano več je ok ,a mliječno staklo tražim več godinama i nema ...u Velikoj Gorici imaju ali je skupa do boli jer se koristi za vitraže...
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 01.04.2008., 14:39   #2069
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Bit če super, ali pazi da ti ne uvale pjeskareno,satinirano več je ok ,a mliječno staklo tražim več godinama i nema ...u Velikoj Gorici imaju ali je skupa do boli jer se koristi za vitraže...
kupila sam klizna staklena vrata od pjeskarenog stakla, tako da mi neće biti problem od istog čovjeka naručiti i taj komad stakla .... mislila sam iznad pločica staviti isti takav komad stakla, ali mi se sad čini da bi bolje odgovarao komad panela kao fronte elemenata.
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 14:41   #2070
uz zutu kuhinju da li ostaviti bijele zodove ili ih pofarbati u koju boju kuhinja je dosta osvjetljena..
masa is offline  
Old 01.04.2008., 14:42   #2071
Quote:
masa kaže: Pogledaj post
uz zutu kuhinju da li ostaviti bijele zodove ili ih pofarbati u koju boju kuhinja je dosta osvjetljena..
tamne zidove
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 14:47   #2072
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
kupila sam klizna staklena vrata od pjeskarenog stakla, tako da mi neće biti problem od istog čovjeka naručiti i taj komad stakla .... mislila sam iznad pločica staviti isti takav komad stakla, ali mi se sad čini da bi bolje odgovarao komad panela kao fronte elemenata.
Ja nebi pjeskareno ,u strani pjeskarenja se vidi svaka mrlja a teško ju je maknuti ....ali šta je tu je..klizna su na kuhinji ili u prostoru,jedno ili dva stakla
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 01.04.2008., 14:49   #2073
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Ja nebi pjeskareno ,u strani pjeskarenja se vidi svaka mrlja a teško ju je maknuti ....ali šta je tu je..klizna su na kuhinji ili u prostoru,jedno ili dva stakla
čovjek ima stakla u sto vrsti i podvrsti ... bum pitala ima li satinirano ... a vrata su jedno staklo debljine 1cm, klizna u kanuf zid iz hodnika u blagovaonu/kuhinju.
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 14:53   #2074
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
a vrata su jedno staklo debljine 1cm, klizna u kanuf zid iz hodnika u blagovaonu/kuhinju.
Ideš..to je koštalo
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 01.04.2008., 14:55   #2075
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Ideš..to je koštalo
pa

još uvijek, bila je to najjeftinija varijanta koju sam našla ... cca 5.000 kn ... dimenzije 210x90 cm.
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 15:00   #2076
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
pa

još uvijek, bila je to najjeftinija varijanta koju sam našla ... cca 5.000 kn ... dimenzije 210x90 cm.
Pa čak je dobra cijena..nedavno sam tražio istu priču za klijenticu a najjeftinija je bila varijanta 7670 kn. u Ilici blizu Vrapča..
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Old 01.04.2008., 15:00   #2077
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
tamne zidove
nebu mi bilo presareno? razmiljala sam o tamno crvenima,ha? a narancasti nebu isli dnevni je voltom spojen sa kuhinjom.. da li da dnevni bude u istoj boji ili ne? grrrrrrrr.. ljute me ti zidovi
masa is offline  
Old 01.04.2008., 15:00   #2078
Quote:
Old fart kaže: Pogledaj post
Pa čak je dobra cijena..nedavno sam tražio istu priču za klijenticu a najjeftinija je bila varijanta 7670 kn. u Ilici blizu Vrapča..
www.girasole.hr pa ti vidi
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 15:03   #2079
Quote:
masa kaže: Pogledaj post
nebumu mi bilo presareno razmiljala sam o tamno crvenima,ha? a narancasti nebu isli dnevni je voltom spojen sa kuhinjom.. da li da dnevni bude u istoj boji ili ne? grrrrrrrr.. ljute me ti zidovi
mislim da bi ti crveni na žutu kuhinju bili malo prenapadni ... radije nešto tamno maslinasto ili tamnosmeđe ....

uostalom, evo ti link http://www.icipaints.co.uk/colours/d...create_new.jsp

pa odi na Domestic i tamo odaberi tip kuhinje najsličniju tvojoj, obojaj prvo elemente i pločice prema "stavrnom stanju" i onda kombiniraj boje dok ne budeš zadovoljna!
elegant is offline  
Old 01.04.2008., 15:05   #2080
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
www.girasole.hr pa ti vidi
Pa ti si puna iznenađenja da bude bolja stvar to je na "hračkomet" od mene
__________________
....štobi rekli tveniforsevn...
Old fart is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.