Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2007., 11:11   #1
Megashares problem

hm, skidao sam neki poveci file sa megasharesa (1,2 gb), pomocu FlashGeta, kao sto upute i nalazu da nema smisla bez download managera

i bas u trenucim srece, kad sam dosao na 99% je sve stalo, i ikona se promjenila u krizic crveni te flashget nece nastaviti..

ako ikako zna sto da probam napraviti ili je i sam prosao kroz to, volio bih da se javite da se pomaknem s tih 1,198,109 na 1,198,112

nevjerojatno kolko malo fali..
__________________
i am not man so much as syndrome
omar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 12:13   #2
Obnovi ticket ili kako se to vec zove. Upises onaj kod i kliknes na gumb pa kad ti bude pisalo ticket renewed, onda nastavi download.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 12:20   #3
i kad ti se obnovi ticket, ili nabavi program zvan window washer (s kojim opereš sve i možeš dalje skidat bez ticketa). Samo prije nego kreneš skidat klikni play pa pause u flash getu da ti ne bude taj crveni x. i odi skidat, kad ti se na megasharesu pojavi download, desni klik miša copy link location, stavi ga preko ovog i klikni play!!
 
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 14:41   #4
hm, zaboravih spomenut da sam taj dio svladao, i nekoliko puta sam u downloadu do sada obnovio ticket i nastavio normalno skidati..

sada makar obnovim (i normalno radi, pokusao sam ispocetka skidati za probu) ovo vise nece nastaviti, bez obzira klikno play ili pause u flashgetu..
__________________
i am not man so much as syndrome
omar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 15:49   #5
Ako si pokušao nastaviti zaustavljeni download prije obnavljanja ticketa, download je postao koruptiran i ne moze se više nastaviti.
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:50.