Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2008., 00:23   #81
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
da meni moja ženska uleti sa kakvom spikom? šta nisam korektan?

šta ti pričaš? Si pijan?
ma ooooonoooo

nisam

samo se ponasam uobicajeno

dakle

uletiti mala ful je onak e i saces ti njoj nesto brije i sve

nemere

to nije korektno pa kakv tocov jek mora bi
PilotInstruktor is offline  
Old 27.09.2008., 00:23   #82
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
a dobro, tvoje je mišljenje da ne možeš....no mislim da bi ti to moglo začiniti malo situaciju....vrijedi ti barem razmisliti o tome...ako ništa drugo
Znam da misliš najbolje, ali, ako nekoga to jednostavno ne privlači, i stvara neugodu, doista nema o čemu razmišljati.

Zar pristati na nešto što ne želiš, samo kako bi usrećila partnera, a sebi stvorila nelagodnost i nezadovoljstvo? Ima li to smisla?

Bi li ti očekivala od partnera da napravi nešto samo zato što ti želiš, iako znaš da on to ustvari ne želi?
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 27.09.2008., 00:24   #83
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Znam da misliš najbolje, ali, ako nekoga to jednostavno ne privlači, i stvara neugodu, doista nema o čemu razmišljati.

Zar pristati na nešto što ne želiš, samo kako bi usrećila partnera, a sebi stvorila nelagodnost i nezadovoljstvo? Ima li to smisla?

Bi li ti očekivala od partnera da napravi nešto samo zato što ti želiš, iako znaš da on to ustvari ne želi?
a zasto ne?
PilotInstruktor is offline  
Old 27.09.2008., 00:26   #84
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
a zasto ne?
Osobno ne bih to mogla napraviti partneru. Niti vidim smisla niti potrebe nagovarati partnera na nešto što njega nikako ne privlači.

A sad, svakome njegov gušt...
Meni to nije ok. Jbg.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 27.09.2008., 00:27   #85
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Osobno ne bih to mogla napraviti partneru. Niti vidim smisla niti potrebe nagovarati partnera na nešto što njega nikako ne privlači.

A sad, svakome njegov gušt...
Meni to nije ok. Jbg.
trebala si potkrijepiti citatima...
PilotInstruktor is offline  
Old 27.09.2008., 00:28   #86
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
ma ooooonoooo

nisam

samo se ponasam uobicajeno

dakle

uletiti mala ful je onak e i saces ti njoj nesto brije i sve

nemere

to nije korektno pa kakv tocov jek mora bi
ako sam dobro shvatio, ja sam inače doživio jedan vrlo rijedak slučaj.

Partnerica želi sa još jednom ženskom, ali ne želi sa još jednim tipom. Ok, ako ona hoće, hoću i ja. Ako neće, ne tjeram ju. Ali ona hoće. i sve super. Ali da je ona dala uvjet da nakon što ona meni udovolji sa još jednom ženskom, da ja njoj udovoljim sa još jednim tipom... e to ne. Tvoja je dobra volja ako ćeš mi udovoljit sa još jednom ženskom...

Vrlo jednostavno. Plus, zamisli si da ona ne želi sa tipom, i još žarko hoće probat u troje sa ženskom plus. E takvu žensku treba tražit
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 27.09.2008., 00:28   #87
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Osobno ne bih to mogla napraviti partneru. Niti vidim smisla niti potrebe nagovarati partnera na nešto što njega nikako ne privlači.

A sad, svakome njegov gušt...
Meni to nije ok. Jbg.
nije ni meni.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 27.09.2008., 00:30   #88
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
ako sam dobro shvatio, ja sam inače doživio jedan vrlo rijedak slučaj.

Partnerica želi sa još jednom ženskom, ali ne želi sa još jednim tipom. Ok, ako ona hoće, hoću i ja. Ako neće, ne tjeram ju. Ali ona hoće. i sve super. Ali da je ona dala uvjet da nakon što ona meni udovolji sa još jednom ženskom, da ja njoj udovoljim sa još jednim tipom... e to ne. Tvoja je dobra volja ako ćeš mi udovoljit sa još jednom ženskom...

Vrlo jednostavno. Plus, zamisli si da ona ne želi sa tipom, i još žarko hoće probat u troje sa ženskom plus. E takvu žensku treba tražit
a sa se treba zapita jel ima tu neke osnove
PilotInstruktor is offline  
Old 27.09.2008., 00:32   #89
nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!
uma99 is offline  
Old 27.09.2008., 00:34   #90
Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!
u redu....onda ako si ti tako čvrsto odlučila, u redu. tvoja će biti zadnja.....al eto, sad samo ovisi kako će tvoj muž reagirati..ako te i dalje nagovara...šta ćeš onda? pod pritiskom, bi li pristala? vidim da ne bi po komentarima..........makar je ovo samo jedna od muških fantazija, da li te baš toliko smeta?
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Old 27.09.2008., 00:35   #91
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
a sa se treba zapita jel ima tu neke osnove
sad te stvarno više ne kužim... Vuče mi na LSD nekako...

Quote:
uma99 kaže: Pogledaj post
nema šanse niti da o tome razmišljam, pa se onda jednog dana možda sjeti da se bacim sa desetog kata!!!


jeste vi razgovarali o tome? jesi mu lijepo objasnila da to ne želiš i gotovo? kakva je njegova reakcija bila? ono, opiši malo...
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 27.09.2008., 00:37   #92
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
udovolji mu, a ukoliko pozalis, sjeti se da cerkica/sinko treba i cacu te kako je ljepse s 2 place...
strasno inteligentno, nema sta
__________________
svasta nesto...
TheMoon is offline  
Old 27.09.2008., 00:39   #93
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
u redu....onda ako si ti tako čvrsto odlučila, u redu. tvoja će biti zadnja.....al eto, sad samo ovisi kako će tvoj muž reagirati..ako te i dalje nagovara...šta ćeš onda? pod pritiskom, bi li pristala? vidim da ne bi po komentarima..........makar je ovo samo jedna od muških fantazija, da li te baš toliko smeta?
Iskreno, jebeš ti partnera koji te nastavlja nagovarati nakon što si jasno i glasno rekla - ne, ne sviđa mi se/ne želim/šta li već-...Opet, moje mišljenje...
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 27.09.2008., 00:40   #94
Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
u redu....onda ako si ti tako čvrsto odlučila, u redu. tvoja će biti zadnja.....al eto, sad samo ovisi kako će tvoj muž reagirati..ako te i dalje nagovara...šta ćeš onda? pod pritiskom, bi li pristala? vidim da ne bi po komentarima..........makar je ovo samo jedna od muških fantazija, da li te baš toliko smeta?
Pa ne mozes nagovarati nekoga da radi nesto sto ne zeli.

mozes.. ali nije u redu...

Ako ona ne zeli... Na njemu je da to prihvati.
iForce is offline  
Old 27.09.2008., 00:40   #95
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Iskreno, jebeš ti partnera koji te nastavlja nagovarati nakon što si jasno i glasno rekla - ne, ne sviđa mi se/ne želim/šta li već-...Opet, moje mišljenje...
I moje..


Zanimljivo je njega ne zanima MFM trojac..
I sta sad ako je nastavi nagovarati jel to znaci da i ona njega treba nagovarati.
iForce is offline  
Old 27.09.2008., 00:41   #96
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Iskreno, jebeš ti partnera koji te nastavlja nagovarati nakon što si jasno i glasno rekla - ne, ne sviđa mi se/ne želim/šta li već-...Opet, moje mišljenje...
a slusaj nesmi represije bi e
PilotInstruktor is offline  
Old 27.09.2008., 00:59   #97
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
Tvoj muž je bar bio iskren..
bar ja mislim da bar 70% muskaraca isto zeli..al se ne usude rec..
...
Ne krivo misliš 99% muškaraca želi imati harem sa barem dvadeset ljepotica ali fantazija i stvarnost su dva različita pojma koja neke osobe ne razlikuju.Da on ima malo poštovanja prema svojem djetetu i supruzi ne bi tako nešto nikada predložio.Možda sam ja konzervativan ali ipak preferiram monogamiju i smatram da je to jedini ispravan put za sretnu vezu,a tko misli drugačije neka proba.
Orion99 is offline  
Old 27.09.2008., 00:59   #98
katastrofa...pored djeteta i zene takve fantazije gajiti...roditelj i muz bi trebao imati potpuno drugaciju konstrukciju ljubavi i zivota u glavi...neka pricaju sto hoce ali za mene nije ljubav ukoliko postoji zelja da se partner dijeli, uzas...
__________________
"Mira ne nadjoh nigdje, jer me nikad vatra prve zedji ostavila nije "
tanko_krilo_sna is offline  
Old 27.09.2008., 01:04   #99
Quote:
tanko_krilo_sna kaže: Pogledaj post
katastrofa...pored djeteta i zene takve fantazije gajiti...roditelj i muz bi trebao imati potpuno drugaciju konstrukciju ljubavi i zivota u glavi...neka pricaju sto hoce ali za mene nije ljubav ukoliko postoji zelja da se partner dijeli, uzas...
mislim da bi se takve stvari trebale napraviti u mladosti prije braka. Izludit se do kraja, probati sve i svašta, a onda bit miran i zadovoljan u braku, ne fantazirajući sa takvim nebulozama.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 27.09.2008., 01:21   #100
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
mislim da bi se takve stvari trebale napraviti u mladosti prije braka. Izludit se do kraja, probati sve i svašta, a onda bit miran i zadovoljan u braku, ne fantazirajući sa takvim nebulozama.
Probao sam i to bio sam jednom na redaljki i ne smatram da sam time imalo obogatio svoj život nego sam ponizio samog sebe .Nije potrebno probati sve i svašta da bi zaključio da nešto nije ispravno.
Orion99 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger