Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2015., 11:33   #21
Istina nasjeli smo, no posto sam si taj novac mogla proustiti izgubiti isla sam probat jer tko ne riskira ne profitira. Sad sam pametnija i znam kamo okrenuti novac. Ja sam se pomorila s tim samo ne volim ljude koji to rade i da im to prolazi, zato bi ih voljela razotkriti.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 12:43   #22
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Netko stručan može možda pomoću IP adrese nekako otkriti od kuda su vlasnici i tko su. Al tesko da ista mozes poduzeti.

Bacio sam malo oko na stranicu i jednostavno ne vjerujem da ste nasjeli na tako nesto. Evo i zasto:

Stranica nigdje nema adrese i broja telefona kao garancije tko stoji iza toga.

Stranica nudi nestvarnu zaradu (nijedna prava stranica nece vam prodavati bajke o iznosima od par stotina eura i slicno).

I najbitniji razlog koji je mene odmah sokirao su ove srceparajuce price na stranici koje nisam citao nego samo dio, ali price o prehranjivanju obitelji, izvlacenju iz dugova i okretanju zivita naopacke jasam su dokaz da ce napraviti sve da vas nagovore na neku svoju prevaru.

Oni ce zaraditi par tisuca kuna i zatvoriti stranicu a vi cete se morati pomiriti da ste prevareni.

Ovo sto oni navode postici cete samo radom, trudom, talentom i ulozenim vremenom, nikako ne ispunjavanjem anketa.

Ja sam na nekoliko panela za ankete i daleko je to od ozbiljnog novca. Svega 200-300kn godisnje, od svih zajedno. Tako da...

Sorry al nasjeli ste... drugi puta bit cete iskusniji i oprezniji... na zalost niste zasticeni nikako. Vasa zastita je vlastita procjena...
Potpuno se slažem sa svim navedenim.

Jednostavno ankete nemaju skoro nikakvu vrijednost.

Na mindtake se zezao mjesecima i ništa nisam osvojio tako da s anketama nemam dobrog iskustva.

Kao drugo postoje kompanije tipa clixsense,neobux i još neke gdje imate razno razne sitne poslove ali stranice postoje već osmu godinu i ako već ulažete onda u takve treba uložiti.

Ima i novijih programa za zaradu ali od već iskusnih i provjerenih admina, neke čak i daju gratis neke iznose a ne traže puno uloga ( obično 5 ili 10 $ ) tako da tu onda treba ulagati.

Naravno sve je to rizik ali nikako ne ulaziti u neke domaće / lokalne programe već one koji su na svjetskom tržištu i naravno ima brdo foruma gdje možete provjeriti o čemu se radi - osobno mi je MMG forum jako dobar i doista ekipa ima detaljne informacije o svakom programu.

No treba i znati da nije svaka vrsta zarade za svakoga, neke programe ljudi pljuju, a drugi lijepo zarađuju - imam i vlastiti primjer gdje sam zaradio sasvim solidno u rel. kratkom roku u kompaniji koju mnogi pljuju.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 13:11   #23
Thumbs down

Nakon 5 godina sam konacno na Mindtakeu skupila tih famoznih 200bodova da ih mogu unovciti za 100kn. Novce cu navodno primiti na racun sljedeci mjesec tako da nemogu jos tvrditi da ih zaista salju.
Ugl ziva pljacka vaseg vremena i zivaca.

Salju ankete dok ne dodjes do nekih 170/180bodova i onda nista, ili jos gore posalju anketu pa ti jave nakon 10 pitanja da je tvoja ciljana skupina popunjena i nista od bodova makar si je poceo ispunjavati ni 5min od pristiglog emaila! Skupila sam na kraju bodove tako da sam frendove zgnjavila da se uclane jer za to dobis po 10bodova.
danytza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 17:09   #24
Grozno..

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.