Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2008., 13:05   #81
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
Ja neću umrit! Noup, nema ćanse!!!
tako je, neću ni ja

al ako se to slučajno ipak dogodi oću da mi piše - nekrofilima pristup zabranjen
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:00   #82
"Otiš'o je, sarmu prob'o nije..."


Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:04   #83
ima i prezime i to da sam mrtav
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 18:12   #84
"Kreči u Raju"
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:57   #85
Nije bitno kaj pise, samo:

"..a moj grobak, pokrite sa čičkom
da mi racku, ne vene za pičkom.."



Iako, ak me moja bolja polovica bude pokapala, onda bude nekaj slicno kao u ovom vicu:

This woman's husband dies and she has only $20,000 to her name. After everything is done at the funeral home and cemetery, she tells her closest friend that she has no money left. The friend says, "How can that be? You told me you still had $20,000 left just a few days before your husband died. How could you be broke?"

The widow says, "Well, the funeral home cost me $5,000. And of course, I had to make the obligatory donation to the church, so that was another $5,000. The rest went for the memorial stone." The friend says, "$10,000 for the memorial stone? My goodness, how big was it?"

Extending her left hand, the widow says, "Three carats."
__________________
Now Playing: Vrnul se bum makar v lesu, il nek Dravu sim donesu. Z dravskim peskom me pokrijte, z dravskom vodom poškropite.
Arash's friend is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 17:32   #86
ne vaja ti ova rima gore
nije isti naglasak

ja sebe bum dala spalit, neću da mi crvi dubu po oku
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 17:46   #87
možda ovo

"Počasni predsjednik bušmanske zajednice ,lažni prorok,noćna mora svih inkasatora,autist i dobrovoljni davatelj mokraće, suvlasnik njemačke putovnice s azilom na Kajmanskim otocima, Legenda karipskog polifonog zvuka , virtuoz na vodovodnim cijevima, čarobnjak s varikinom, član finskog kraljevskog dječačkog zbora Njezina Veličanstva Genoveve druge, Prvosakaćene, kraljice Finske i otoka ,Svjetski prvak u obaranju s balvana,Viceprvak Skandinavije u skidanju sobovog pršuta s bandere i veteran Pustinjske oluje,pronalazač podzemnog puta do Indije,pustolov i slamatelj srdaca djevica s patagonijske klisure, čovjek s tisuću lica, Vlasnik licence za izbor svjetskog čovjeka-grablje,Osnivač memorijalnog centra Mate-Mišo Potlimzagrobnik -Goniometar, Veleposlanik majmunskih otoka, dobitnik Nobelove nagrade za pronalazak drnča za drnčanje šupčića "Proktor und Krank" 1927. godine, vlasnik najznačajnije svjetske zbirke naćava, poliglot, hipnotizer,maneken tvornice gaća , opsjenar,globtroter,autor svjetskog bestselera " Crni pojas bez muke ", aktualni svjetski nositelj laskave titule "Mister kunilingus" ,Mister dva posto ,Mister meningitis i Mister iznenađenje..."Septica
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 18:32   #88
to zlatnim slovima il srebrnim??
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 18:42   #89
srebrnim slovima
 
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 19:16   #90
THE END

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 27.08.2008. at 16:09.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 20:20   #91
nek piše: "Crko konačno"
__________________
Pročitati Pravila Forum.hr-a (dio o potpisima)
protuha69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 20:33   #92
To mi je pitanje postavljeno na jednom razgovoru za posao.

Po nekoj petparačkoj psihologiji ono što bi osoba stavila sebi kao epitaf, definira njegov ili njezin najveći životni strah.

Tako primjerice,
Henry T, koji želi da mu piše Jebač, vjerojatno strahuje od nejebice. Ili da ga drugi doživljavaju nejebačem.
iexplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:43   #93
Quote:
iexplorer kaže: Pogledaj post
To mi je pitanje postavljeno na jednom razgovoru za posao.
Jebeno. Majke mi ak mu ne bih odgovorio da bi htel da mi napiše "Zaposlenik mjeseca" + ime njihove firme.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 23:13   #94
"Stoj doli,nevracaj se!!!"
aj-vi-ou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2008., 19:21   #95
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
ne vaja ti ova rima gore
nije isti naglasak

ja sebe bum dala spalit, neću da mi crvi dubu po oku
možeš napisati : potomak obitelji Lovrić, preselili za vrijeme rata i HDZa u Zagreb za lovom i boljim životom

meni treba veliki monolit i mrtvačka glava ako nekad Kinezi budu kopali bjelačke kosti da znaju šta je šta ja znam meni bi najviše odgovaralo da ništa ne piše, i ako bi muž i ja uspjeli kupiti grobnicu na Miroševcu ili Markovom polju

Zadnje uređivanje Nipple Twister : 27.08.2008. at 22:49.
gnki2000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger