Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2014., 18:10   #6101
HČSP
letva od volana is offline  
Old 08.11.2014., 18:25   #6102
Quote:
HS 1911 kaže: Pogledaj post
Triba srušit i zgradu sabora,tamo je također ustaško prvo bilo polje na hrvatskom grbu

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...Parliament.jpg


Zanimljivo da se ovi orjunaši,regionaši,napredni multikulti antifašisti ne bune kad dobiju hrvatske kune.
Kune ih ne asociraju na ustašluk.
sidrun is offline  
Old 08.11.2014., 18:30   #6103
https://www.youtube.com/watch?v=2UKjIaFcbQ8
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Old 08.11.2014., 18:50   #6104
Evo npr jedan od razloga zašto nikad nisam bia član nijedne stranke...

Ne znaš jel veća sramota ovo sa braniteljima,grbovima,ćirilicom,Documentom
ili dat ovome doli da ti pravi lučicu...
I sve to dok traje suđenje u Munchenu gdje njemačko tužiteljstvo nastoji dokazati kako je UDBA ubila Stjepana Đurekovića kako bi uklonila svjedoka financijskih malverzacija Vanje Špiljka u INA-i kojega danas oduševljeno dočekuješ jer će možda uložit novce koje je tada izmulja!

Vanja Špiljak gradi marinu u Novom, u HDZ-u oduševljeni
– Kad bi svi investitori bili kao Vanja Špiljak, nijedan projekt ne bi propao, riječ je o ozbiljnom i korektnom investitoru koji, za razliku od mnogih drugih koji nas obilaze, nije tražio nikakve pogodnosti ni olakšice – kaže gradonačelnik Novog Oleg Butković, inače i predsjednik županijskog HDZ-a.


http://www.vecernji.hr/hrvatska/vanj...evljeni-971669

To je stranka koja najavljuje lustraciju jer se protivi "crvenoj" Hrvatskoj?
Jel moguće Hrvatsku više zacrvenit nego da dio njenog teritorija prepustiš na upravljanje sinu bivšeg Predsjednika Predsjedništva SFRJ?

Veleizdajnici i livo i desno,di god se okreneš!
sidrun is offline  
Old 13.11.2014., 23:07   #6105
http://lupiga.com/vijesti/bandic-izl...-zacepe-gubicu
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Old 15.11.2014., 03:06   #6106
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Evo npr jedan od razloga zašto nikad nisam bia član nijedne stranke...

Ne znaš jel veća sramota ovo sa braniteljima,grbovima,ćirilicom,Documentom
ili dat ovome doli da ti pravi lučicu...
I sve to dok traje suđenje u Munchenu gdje njemačko tužiteljstvo nastoji dokazati kako je UDBA ubila Stjepana Đurekovića kako bi uklonila svjedoka financijskih malverzacija Vanje Špiljka u INA-i kojega danas oduševljeno dočekuješ jer će možda uložit novce koje je tada izmulja!

Vanja Špiljak gradi marinu u Novom, u HDZ-u oduševljeni
– Kad bi svi investitori bili kao Vanja Špiljak, nijedan projekt ne bi propao, riječ je o ozbiljnom i korektnom investitoru koji, za razliku od mnogih drugih koji nas obilaze, nije tražio nikakve pogodnosti ni olakšice – kaže gradonačelnik Novog Oleg Butković, inače i predsjednik županijskog HDZ-a.


http://www.vecernji.hr/hrvatska/vanj...evljeni-971669

To je stranka koja najavljuje lustraciju jer se protivi "crvenoj" Hrvatskoj?
Jel moguće Hrvatsku više zacrvenit nego da dio njenog teritorija prepustiš na upravljanje sinu bivšeg Predsjednika Predsjedništva SFRJ?

Veleizdajnici i livo i desno,di god se okreneš!
HDZ je stvarno "zločinačka organizacija", i između njega i "zločinačke partije-SKH" evidentno nema razlike, eto opet imamo iz HDZ-a likove koji mlakom retorikom i praznim obečanjima žele ugrabiti vlast, a o procesuiranju mamić da ne govorim. čisto sumnjam da će HDZ napraviti išta od navedenog, iako naravno da je to sve prijeko nužno, i ja sam odavno izgubio povjerenje u tu udbašku stranku prepunu miševa i krtica iz redova nekadašnje komunističke partije. koji odlično odrađuju svoj zadatak eutanazije političke desnice u hrvata, mi Jobik ili još bolje Fidesz od mađara možemo samo sanjat na vlasti, HDZ ima tu ulogu "trojanskog konja" kod nas, i on je uspješno realizira iz izbora u izbore, i kad komunisti iz SDP-a nisu na vlasti, oni su na vlasti jer je HDZ drugi ogranak iste komunističke partije. prema tome, moje je mišljenje dok se ne pojavi treća još jača opcija od ove dvije, i to s istinskim desnim biračkim tijelom i ljudima u stranci, kako ekonomski tako i svijetonazorski mi nećemo biti normalna država. jer ovi komunisti neće stati dok nas ne unište, to im odlično ide rade to od 1941(1918) pa što ne bi radili i danas, imaju skoro stoljeće iskustva kako ponižavat vlastiti narod, i kako razjebavat vlastitu državu.
stinapradidova is offline  
Old 20.11.2014., 12:43   #6107
A jbg kad se malo širi opus tih ogranaka ogleda, sagleda i progleda nema stranke il pojedinca od inih, koja ni ulovljena s prstima u medu , u biti kada dođe vrijeme glasanja ti ugl. nemaš nikaki izbor alternative ,možeš samo birati izmeđ đubreta,lopova il još večeg lopine,da zaokružiš tajanstvenom lakoćom i k tome anoniman, stoga ne znaš što je gore ne glasati oli glasati za koga...čik pogodi tko sam?...jer to je naprosto nevjerojatno što su napravili od ove karikature zvana Hrvatska, gdje niti jedan sektor oli ogranak od proizvodnog,zdravstvenoga,pravosudnog, il znanstvenoga ne radi kako treba ili rade ali su na izdisaju,posljednjeg samrtnoga hropca...
Poginuli branitelji koji su se borili za ovu državu,ako sluč. i vide kak se radi i nadalje šuruje ,optužujućom huškačkom retorikom u gl.stožeru sabora ,rotiraju se i okreću u grobovima diljem lijepe naše....
žaccko is offline  
Old 20.11.2014., 14:21   #6108
Pa političke izbore uvik dobiva onaj tko uspije prodrijeti u dušu čopora,njih je kao takvih najviše u društvu.U samo jedno san siguran a to je da ljevica samo i vlada Hrvatskom,jer sdp i hdz su socijalističke stranke sa socijalističkim programima i populističkom retorikom a glavni cilj je uhljebljivanje članova partije
Jedino šta ne mogu odgovoriti na pitanje,jeli bijeda naša učinila bijednim i sam narod,ili je narod državu našu učinio bijednom
rizla-wb-1950 is offline  
Old 21.11.2014., 16:54   #6109
http://www.hrhb.info/content.php?r=3...87u-u-kampanji
Bice is offline  
Old 22.11.2014., 13:51   #6110
Evo i ove guske

http://www.index.hr/sport/clanak/gra...ca/785697.aspx
marionelo is offline  
Old 22.11.2014., 15:00   #6111
Quote:
marionelo kaže: Pogledaj post
Krava, predstavnica zločinačke organizacije i agentica NATOa ne želi ulaziti u pitanje legla kriminala preko kojeg se pljačkaju stotine milijuna kuna državnog novca jer to ne ide u predsjedničke ovlasti i marginalno je pitanje, ali zato je goruće i najvažnije pitanje 10 baklji u terenu.
Odvratna baba.
__________________
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe!"
Za europskim stolom
Angel_of_Death is offline  
Old 22.11.2014., 15:04   #6112
Quote:
marionelo kaže: Pogledaj post
još jedan u nizu dokaza da ta guska ne može radit za interese svih ljudi i još jedan dokaz da sere kad kaže da neće biti predsjednica po mjeri hdz-a već po mjeri građana
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Old 22.11.2014., 18:09   #6113
Odgovor iz inboxa Milana Kujundžića



Gospođa Kolinda ovdje je pokazala svoju nespremnost, nezrelost i neshvaćanje problematike. S jedne strane priča na sva zvona priča o borbi protiv korupcije, dok s druge strane "ne želi ulaziti" u leglo korupcije i kriminala koji nas košta milijune novca prvenstveno Grada Zagreba, a time i svih građana. Zatim okreće glavu pravdanjem da to "ne ide u predsjedničke ovlasti", a većina programa joj se upravo bazira na potezima koje nisu u ovlastima predsjednika. Na kraju poentira kako je to "pitanje marginalno" što samo potvrđuje njenu neupućenost u veličinu problema nogometnog kriminala, dok se istovremeno fokusira na baklje u terenu.
To je sramotan odgovor za predsjedničkog kandidata i bojim se da je to odgovor s predumišljajem zaštite eventualne buduće HDZ-ove vlasti kojoj članstvo drma HNS-om.

Nadalje, komentar Ive Josipovića kako u HNS-u vlada cijela jedna stranka, razotkriva nesposobnost njegove Vlade ili ako hoćete prešutno odobravanje svega što ta stranka tamo sprovodi. Upitati ćemo ga što je s 14 sportskih inspektora Željka Jovanovića, gdje su zapeli? Ili čekaju da im Zdravko Mamić kapne još koji milijun za kampanju, izvučen od lihvarskih ugovora s igračima Dinama preko kojeg ima svoj menadžerski biznis, nezakonit po svojoj funkciji. SDP da je htio - jer materijale ima - mogao je davno "isušiti močvaru".

HRVATSKI NOGOMET je uz hrvatske branitelje nešto čemu dugujemo posebnu pažnju i pijetet. Hrvatski branitelji su stvorili Hrvatsku, a za brzi opticaj njenog imena po svijetu zaslužan je naš nogomet, odnosno naša reprezentacija. Za Hrvatsku je do svjetskog prvenstva 1998-e znalo, kažu, 5% svjetske populacije. Danas smo nogometna sila i variramo oko 10-og mjesta na Fifinoj ljestvici.
Sve to zvuči lijepo, ali utoliko je loše stanje danas u hrvatskom nogometu i bojim da se to ne odrazi i na reprezentaciju.

Istini treba pogledati u oči i jasno reći da u hrvatskom nogometu vlada diktatura kojoj svjedoče ne samo navijači dva najveća kluba, nego i hrvatska javnost. Nogomet je sport i odgoj, a ne biznis. Igra se za narod i malog čovjeka, a ne za industriju i menadžere. Dinamo se treba demokratizirati po uzoru na velike svjetske klubove i biti ono što predstavlja udruga građana, kad se već tako oslovljavaju. Sramota je što sportska inspekcija bivšeg ministra nije procesuirala očite neregularnosti i sukobe interesa u hrvatskom nogometnom savezu, a i što sadašnji ministar ne radi ništa po tom pitanju.
Kvaliteta nogometa u našoj ligi i nije loša, ali to se ne može vrednovati ako se drži monopol nad raspletom prvenstva. Stoga je prazan Dinamov stadion odraz stanja kako u nogometu, tako u državi. Promjene su nužne jer je hrvatski dres brend i institucija, a narodu smo oduzeli i zadnji ispušni ventil.

Lp,
administrator.
__________________
sta cemo?
tigric is offline  
Old 22.11.2014., 19:20   #6114
Kujundžić mi se otpocetka nekako najvise dojmio.
muku muče is offline  
Old 22.11.2014., 21:05   #6115
samo šta nažalost po nas predsjednik države nema nikakve ovlasti da bi mogao rješiti situaciju bilo u nogometu bilo drugdje...osim u vanjskoj politici i vojsci...
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Old 22.11.2014., 21:36   #6116
nema, ali nekim pritiskom i govorom o tome mozda moze nesto pokrenuti
muku muče is offline  
Old 22.11.2014., 22:18   #6117
ma iskreno obadva kandidata "desnice" su mi se pomalo zgadila u ovim predizbornim vremenima, pogotovo Kolinda mi nije sjela na svoje mjesto a i reko sam da HDZovcima ne dajem više glasa pa taman mi se ruka osušila.

tako da, mislim da ću za milana glasat na predsjedničkim izborima, ali ni on me se nije dojmio nedavno u Vukovaru s svojim "nastupom". ali ovaj istup u svezi nogometne mafije i kriminala u našem nogometu, mu je poprilično dobar i pozitivan, i ugodno me iznenadio s time što je ako ništa drugo puno bolje informiran od Kolinde koja se ispostavlja ko najozbiljniji protukandidat YUsipoviću.
pieceOFme is offline  
Old 22.11.2014., 22:46   #6118
ja cu isto za Milana... a ovoj nebi dao glas nikad, u nedjeljom u 2 kad gostovala se nikak nije pokazala a dalje da ne govorim kolko autogolova i dosta je meni barem iritantna.

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...f9&oe=55163B9B pravo drustvo
muku muče is offline  
Old 22.11.2014., 23:42   #6119
Meni se isto Kujundžić sviđa iskren i pošten lik...
ulicama grada is offline  
Old 22.11.2014., 23:49   #6120
Quote:
muku muče kaže: Pogledaj post
ja cu isto za Milana... a ovoj nebi dao glas nikad, u nedjeljom u 2 kad gostovala se nikak nije pokazala a dalje da ne govorim kolko autogolova i dosta je meni barem iritantna.

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/...f9&oe=55163B9B pravo drustvo
kolindica je članica trilateralne komisije, znači obično manipulatorsko smeće
http://www.novi-svjetski-poredak.com...pa-na-svijetu/

hrvatske ovce će imati ono što zaslužuju
__________________
Alex Jones was right
mrtva pička is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:39.