Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 14:57   #41
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Zato što ako se zaštopa može skroz uništiti motor.
ne znam kako motor mora biti loš da se zaštopa, obično se raspadne ...
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:02   #42
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
ne znam kako motor mora biti loš da se zaštopa, obično se raspadne ...
Pitaj mog tetka šta se desi kad se katalizator zaštopa. 15 000 kn štete na motoru.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:07   #43
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Pitaj mog tetka šta se desi kad se katalizator zaštopa. 15 000 kn štete na motoru.
koji auto koji motor?
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:11   #44
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ma nije strogo, al čemu se zajebavati. Ma u tim katalizatorima ima ko neka keramička saća (da ti sad ne objašnjavam koji je to k...). To se razbije i isprazni vani bok. Tu rabotu ti majstor odradi za 100-200 kn max i miran si na tehničkom. Jel ti treba da naletiš na nekog nadobudnog lika i zvekneš tehnički zbog gluposti. Iako sumnjam da bi 80% kontrolora se sjetilo to pogledati ili primjetilo, al čemu riskirati. Sumnjam da češ puno uštediti na tome da ti ga izvade i metnu cijev, ili da ti ga isprazne i vrate nazad. Ps za te rabote preporučam male servise. Skloniji su zajebanciji od velikih. Da si u Petrinji poslao bih te kod onog bosanca na obilaznici što drži bosalove auspuhe, Taj ti sve švasa.
dobro kažeš
hvala na infu

pitat ću ja odmah majstora plinaša kad bude radio reparaciju isparivača
budući da čovjek ugrađuje plin od početka itd valjda ima švas aparat da prvo odšfasa , pa da izvadi -razbije keramiku, o i opet sve vrati i zašfasa
neka naplati 100-200kn više i opet dobro...da ne idem na 2 mjesta itd
bdm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:13   #45
Škoda felicija karavan neki benzinac, pojma nemam koji. Ni meni baš nije sve jasno šta se desilo, al nekako je zbog zaštopanog katalizatora izbilo ulje nekud..... Uglavnom nisam baš pažljivo slušao cijelu priču, al sve je krenulo od zaštopanog katalizatora. Al šta se njemu može desititi na autu to je čudo jedno. Ja brijem da kad bi neka firma uzela njega za testnog vozača da bi saznala za sve moguće probleme s autom još u razvojnoj fazi. Da me nije bratić mehaničar uvjeravao da je kat kriv, ja bi i sad tvrdio da je ujak ostao bez ulja jer ga nije kontrolirao.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 15:15   #46
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Škoda felicija karavan neki benzinac, pojma nemam koji. Ni meni baš nije sve jasno šta se desilo, al nekako je zbog zaštopanog katalizatora izbilo ulje nekud..... Uglavnom nisam baš pažljivo slušao cijelu priču, al sve je krenulo od zaštopanog katalizatora. Al šta se njemu može desititi na autu to je čudo jedno. Ja brijem da kad bi neka firma uzela njega za testnog vozača da bi saznala za sve moguće probleme s autom još u razvojnoj fazi. Da me nije bratić mehaničar uvjeravao da je kat kriv, ja bi i sad tvrdio da je ujak ostao bez ulja jer ga nije kontrolirao.
da je diesel onda da ali benzinac ...vjerovatno mu se nakupilo ulja u katalizatoru pa je to uzrok ali to nije kat nego motor!
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.