Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2011., 13:44   #1
Navijacki mentalitet

Zelio bi malo misljenja drugi cuti u vezi ovoga. Nadam se, da je to misto vamo. I oprastam se, sto lose hrvatski pisem...

Kad bi prico s par deckima, oni bi mi cesto znali reci, da ih uopce ne zanima resultat. Zanima ih jedino grupa, kako su odradili to gostovanje i da bude zajebancije; a klub? Tko klub jebe!
Postaju svrha sami sebi. Jer sve je vaznije od rezultata i kluba...

Prijatelj me je jednom pito: Sta bi vise volio, da izgubimo od Partizana, a da maznemo Grobarima udarni, ili da mi Hajduk pobjedi, a da nam je udarni maznuti. E...
Pa da malo diskusiju potaknem...
Deutstirke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:02   #2
sere mi se od navijačkog mentaluiteta
simpatizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:40   #3
Quote:
Deutstirke kaže: Pogledaj post
Zelio bi malo misljenja drugi cuti u vezi ovoga. Nadam se, da je to misto vamo. I oprastam se, sto lose hrvatski pisem...

Kad bi prico s par deckima, oni bi mi cesto znali reci, da ih uopce ne zanima resultat. Zanima ih jedino grupa, kako su odradili to gostovanje i da bude zajebancije; a klub? Tko klub jebe!
Postaju svrha sami sebi. Jer sve je vaznije od rezultata i kluba...

Prijatelj me je jednom pito: Sta bi vise volio, da izgubimo od Partizana, a da maznemo Grobarima udarni, ili da mi Hajduk pobjedi, a da nam je udarni maznuti. E...
Pa da malo diskusiju potaknem...
Pitao si i sam sebi odgovorio. Nažalost, dok sam išao na sjever ili još prije toga na jug, gotovo nikad nisam znao tko je taj dan istrčao za Dinamo.
Jednom sam išao doma urlajući cijelim putem jer sam mislil da smo dobili tekmu. Tekmu smo taj dan izgubili a frendovi su mislili da sam pijan pa nikome nije bilo niš čudno.
TuljanBoys is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 14:40   #4
Quote:
Deutstirke kaže: Pogledaj post
Prijatelj me je jednom pito: Sta bi vise volio, da izgubimo od Partizana, a da maznemo Grobarima udarni, ili da mi Hajduk pobjedi, a da nam je udarni maznuti. E...Pa da malo diskusiju potaknem...
Šta si odgovorija :kokice?
cokoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 15:01   #5
svaki pravi navijac mrzi navijacki mentalitet al ga u isto vrime stalno spominje kad se poziva na neke vise ciljeve!
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 15:09   #6
Quote:
čokoholičarka kaže: Pogledaj post
Šta si odgovorija :kokice?
Nista, dan danas ne znam odgovor.
Deutstirke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 16:22   #7
"Razulareni huligani", "zloglasni vođe", "vinovnici nereda" i ostali probisvjeti iz 80-ih s kojima se svakodnevno viđam i dan danas s istim žarom pičaju o tome kako je Shala prodro s lijeve strane u 38-oj minuti protiv Partizana, kako je Čava dvojici prodao čevape protiv Sarajeva itd... Ne znam, možda je nogomet tada bio vrijedniji gledanja
marionelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2011., 18:57   #8
Quote:
simpatizer kaže: Pogledaj post
sere mi se od navijačkog mentaluiteta
zasto?
NALER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 17:46   #9
klub isprid svega!
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 18:46   #10
...jebemi se za klub i za navijače,ja sam sam sebi svrha,dakle dobro mi je sa ekipoN,a drago mi je kad Hajduk dobije...dakle moja guzica i zadovoljstvo je u prvom planu.Laže onaj koji kaže drukčije-100%
...normalno da se iz ovog konteXta svašta da isčitat,tako da ovo pitanje graniči sa recimo:jeli ti draže da uspiješ u životu(ma šta god to i za koga bilo),da imaš zdravu dicu,a da ti Hajduk ne osvane na krovu svita...i obrnuto,dakle ja isprid svih
p.s.mora sam ovako odgovorit,jer ja na ovo pitanje,na ovaj način neman odgovor:
...E sad ozbiljno:naravski da nije Hajduka(u mom slučaju)da nebi ni iša na utakmice,dakle-nebi bija dio ekipe koja prati isto,zar ne?...pa ne navija se (valjda)za grupu(bandu),ali isto da nema te grupe(bande)nebi se ni išlo
...kakva tema
... @načetniće teme,druže iz partije,kako god...ŠURIKENI ISPRID SVEGAP.S.2.-NE SVAČAJTE ME OZBILJNO
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:02   #11
ima svega,od onih kaj se napiju 2 sata prije da ne zanaju di su,do onih koji dva sata prije početka već vise u policiji,
pa do onih takozvanih "trenera" ili ti "izbornika" koji sve znaju a to znanje silno žele podjeliti s bližom/daljom okolinom (zavisi kolko su glasni)
i naravno za kraj, tu su i neizbježni šaljivđije

tako da...
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:05   #12
Quote:
huhuhu kaže: Pogledaj post
...jebemi se za klub i za navijače,ja sam sam sebi svrha,dakle dobro mi je sa ekipoN,a drago mi je kad Hajduk dobije...dakle moja guzica i zadovoljstvo je u prvom planu.Laže onaj koji kaže drukčije-100%
...normalno da se iz ovog konteXta svašta da isčitat,tako da ovo pitanje graniči sa recimo:jeli ti draže da uspiješ u životu(ma šta god to i za koga bilo),da imaš zdravu dicu,a da ti Hajduk ne osvane na krovu svita...i obrnuto,dakle ja isprid svih
p.s.mora sam ovako odgovorit,jer ja na ovo pitanje,na ovaj način neman odgovor:
...E sad ozbiljno:naravski da nije Hajduka(u mom slučaju)da nebi ni iša na utakmice,dakle-nebi bija dio ekipe koja prati isto,zar ne?...pa ne navija se (valjda)za grupu(bandu),ali isto da nema te grupe(bande)nebi se ni išlo
...kakva tema:rofl
... @načetniće teme,druže iz partije,kako god...ŠURIKENI ISPRID SVEGAP.S.2.-NE SVAČAJTE ME OZBILJNO

meni je isto moja guzica najvažnija
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:10   #13
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post

meni je isto moja guzica najvažnija
...eto vidiš
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:15   #14
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post

meni je isto moja guzica najvažnija
meni glava
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:17   #15
meni je najbitnije!
NALER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:18   #16
Quote:
NALER kaže: Pogledaj post
meni je najbitnije!
...hehehe mućki,otiša ti off topik
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:18   #17
meni je ljubav najvažnija
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:19   #18
Quote:
Ko je bia zna! kaže: Pogledaj post
meni je ljubav najvažnija
...khkhkhkhkhkhkhkhhhhhhhhh
__________________
...ŠRK ST 1939...
huhuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:21   #19
Quote:
Ko je bia zna! kaže: Pogledaj post
meni je ljubav najvažnija
osusilo te dabogda
maU maU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 19:21   #20
Quote:
maU maU kaže: Pogledaj post
osusilo te dabogda
Ko je bia zna! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:08.