Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2014., 14:23   #1701
Quote:
no money kaže: Pogledaj post
ne serite po Dei,jedina nekorumpirana novinarka u drzavi, Ben svaka čast!
toj Dei neću nikad zaboravit kad je prije 5, 6 godina par sati nakon neodigrane utakmice željezničar - hajduk, kad je torcida imala akciju na grbavici, stavila naslov preko pola indexa " torcida spašavala glave i skakala u miljacku". naslov toliko lažan i senzacionalistički da na svitu ne postoji ništa lažnije. sićam se povratka iz tog sarajeva, zajebacije uobičajne kad pobjediš na gostovanju. i onda priđeš granicu i dočeka te, još u kombiju takav naslov.
ako već glumi neku sportsku novinarku godinama onda je dosad morala naučit da kad tako nešto napiše jednoj navijačkoj grupi da je to isto ko da njoj neko stavi udarni naslov preko pola indexa kako je npr ona najružnija žena na svitu ili da je uhvacena u sexu sa konjima ili neku sličnu senzacionalističku gadariju ko ovo šta je ona ko urednica sporta stavila.
a šta se tiče borbe protiv mafije sve ok i super. ima nekad grešaka i loših stvari, al nije ona ultras ili da obavlja ono šta su navijačke grupe davno morale i moraju napravit.
štabulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:37   #1702
brleković se buni jer nije dobio dio kolača već su ga preveslali , gadi mi se perasović vrh
ivan22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:49   #1703
Pa ovo ovdi je čisto navijačko licemjerje. Zamjerat jedinoj novinarki koja koliko toliko razumi navijačku tematiku da je loše odradila jučer ili odvjetniku što brani svoju struku je dno dna.
Pa šta su tribali gađat voditelja bakljom?
Više je jučerašnja emisija napravila za navijače nego mnoge "akcija" do sada (osim pravnih igrica iz udruge naš hajduk).

Jedini sa figom u đepu je onaj uhljeb skroz livo, a ben je možda čak i pretjera, jer ga nezainetesirana većina neće shvatit ozbiljno s onakvim izlaganjem. Vjerojatno su ga emocije ponile i mora je izbacit frustacije.

Osobno sam očekiva još jednu u nizu emisiju paranoje i preklinjanja za spas od krvožednih huligana kad ono melem za navijačke rane u udarnom terminu!
Pemzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 14:52   #1704
Slusam sad antenu i vrte ovaj bulhit,baklja milanska,fino se decki zajebavaju i nazivaju navijace kreteni i idioti,inace u lokalu mi konobari vrte tu antenu i ovi voditelji,onaj zuti zagorac lozar pogotovo,pljuju po navijacima...mozda vi mladi kaj imate fejzbuke malo da ih pohvalite?
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:10   #1705
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
Slusam sad antenu i vrte ovaj bulhit,baklja milanska,fino se decki zajebavaju i nazivaju navijace kreteni i idioti,inace u lokalu mi konobari vrte tu antenu i ovi voditelji,onaj zuti zagorac lozar pogotovo,pljuju po navijacima...mozda vi mladi kaj imate fejzbuke malo da ih pohvalite?
ima par negativnih komenatara već
ali stvarno su odvratni, šta su si oni umislili, ko su oni da idu ikog vrijeđat?!?!
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:26   #1706
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
ima par negativnih komenatara već
ali stvarno su odvratni, šta su si oni umislili, ko su oni da idu ikog vrijeđat?!?!
ma kazem ti,od ponedjeljka njaju ke,lozar nekako najvise
__________________
40 i nekoliko kuka,30staža citat pešče-besperspektivni alkoholičar
crnomereczgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:28   #1707
Quote:
crnomereczgb kaže: Pogledaj post
ma kazem ti,od ponedjeljka njaju ke,lozar nekako najvise
sale ovčica
ali promijenit će i oni spiku s vremenom, kao i svi ostali..tik tak :klap:
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 16:47   #1708
Quote:
Pemzija kaže: Pogledaj post
Pa ovo ovdi je čisto navijačko licemjerje. Zamjerat jedinoj novinarki koja koliko toliko razumi navijačku tematiku da je loše odradila jučer ili odvjetniku što brani svoju struku je dno dna.
Pa šta su tribali gađat voditelja bakljom?
Više je jučerašnja emisija napravila za navijače nego mnoge "akcija" do sada (osim pravnih igrica iz udruge naš hajduk).

Jedini sa figom u đepu je onaj uhljeb skroz livo, a ben je možda čak i pretjera, jer ga nezainetesirana većina neće shvatit ozbiljno s onakvim izlaganjem. Vjerojatno su ga emocije ponile i mora je izbacit frustacije.

Osobno sam očekiva još jednu u nizu emisiju paranoje i preklinjanja za spas od krvožednih huligana kad ono melem za navijačke rane u udarnom terminu!
Ben bio? Jebemu led, nisam ga sto godina vidio, još od studentskih dana. Ma on je uvijek strastven bio kad god je govorio. Sorry na offtopic.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:04   #1709

https://www.youtube.com/watch?v=Gmtb...ature=youtu.be
-------
doktor ivo : http://sport.hrt.hr/josipovic-odgovorio-hns-u
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:07   #1710
majica na hns

http://www.demonipula.hr/majice-kratkih-rukava-2/ :klap:
__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 17:50   #1711
Quote:
štabulja kaže: Pogledaj post
ja neznam šta tebe pere i koje ti političke ratove vodiš i protiv koga. ko da je neko lud pa nezna da je onaj brleković isto teški smrad koji je posli kranja prvi radia antinavijačke zakone, ili da je josipovic kuvana lignjetina u predizbornoj kampanji i da ce svi oni opet tuc po navijacima kad im bude odgovaralo. ja znam da su svi političari smradovi, nesposobni i lopovčine i livi i desni, isto ko i svi ti politični mediji, iako se s obe strane nađu samo rijetki normalni ljudi, a tebi su samo ovi s live strane đubrad. šta misliš da tvoji karamarko i hdz sutra neće lupat jednako ili još jače po navijačima ka šta su lupali i dok su bili na vlasti prije ovih sad. ako gledas prije svega jel ti politicki odgovara onaj koji je trenutno na strani navijača, onda si prvo političar, pa tek onda navijač, i nemoj glumit navijača kako bi reka pok. Ićo nego ajde na politiku pisat te pamflete. Iti malo normalnima sad valjaju svi ovi rijetki koji ovih dana i godina pišaju po mamiću, hns-u i ostaloj mafiji.
a nisam ni provea na tribini dan, pa da neznam koliko ima onih sta su im prije svega problem antifa ili fašisti, koliko ima na tribinima ustaša, desničara, desnih, pa onih šta ih boli kurac za sve te priče, anarhista, livih i poneki deklarirani ljevičar ko pok. Pave Čabo. isto tako znam i kako su hrvatski disale sve tribine prije 25 godina, tako da mi nema ko šta prodavat i učit tim pričama.
a ako ćemo već iskreno, onda i ptice na grani znaju da ako ovaj trenutni nesposobni jad na vlasti ne makne mamića i ovu mafiju sad u predizbornoj godini, onda će se mafija kad opet dođe hdz toliko još ukopat sljedeće 4 godine da ih sve bakljade, dronovi i ovoga svita neće maknit, a kad dobiju i kompanjonsku vlast mogli bi samo svu opoziciju poslat u gulag glumeći margaret tacher.
brate mani me se tih priča za malu dicu i glumljenja velikih ustaša 2014-e. a tebi, ako ti je do tih ratova i podjela iz 42-e onda traži slične likove po šumama pa ratujte, a ima i onih sa šajkačama malo dalje. ovi se evo slikaju i zovu.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...9197c8e08d8149
odi na hrhb forum, pa vidi na politici šta mislim o karamarku i hdz-u. ne znam po čemu ti zaključuješ da sam ja hdz-ovac? ja koji pljujem po hdz-u, na "desnim portalima" sam hdz-ovac. aj dobro, nek ti bude. istina da mi je stari bio u hdz-u do 2004, ali tada su bila druga vremena i druge političke prilike u zemlji, a ja osobno nisam nikad bio član nijedne stranke niti to namjeravam postat, upravo zato da me netko ne bi mogao prozivat da sam ovo ili ono. što se tiče boljševika i komunjara, tu si u pravu mrzim ih desničar sam ustaša kako hoćeš, ne podnosim te ljevičarske mantre o antifašizmu jer je to komunjarska podvala. a općenito o toj tematici ne bih ni slova napisao, da u državi nemamo na vlasti debile koji stalno ratuju protiv ustaša i fašista. pa kad traže ustaše i fašiste, e onda će ih dobit, i ja prvi ću im jebati mater na tu temu jer nam narod vraćaju u prošlost. slaveći propalu državu i ideologiju, obračunavajući se s imaginarnim ustašama koje ne postoje od 1945. ponavljam to ne radi HDZ, jer i HDZ je pun komunjara zato ga i mrzim. e sad ne moramo ja i ti niti bilo tko na tu temu imat iste poglede, ti imaš svoje ja imam svoje, boljševike ću uvijek više mrzit od fašista nacista ustaša jer su nam napravili ko narodu i državi puno više zla. to što nas u školama i novinama uče drugačije, nije moj problem, ja sam ipak povijest učio iz nepristranih izvora interneta i da ne nabrajam dalje, i imam kvalitetan izvor informacija o tom djelu povijesti. to što sam malo radikalniji od drugih u mržnji prema jugovićima, je moja stvar.

no da se vratim na temu, Josipović ti neće maknut mamića jer Josipović kao i Jovanović "samo laje", taj kreten već 5 godina samo serucka i mitinguje od vardara do triglava. ista stvar ti je i s milanovićem, naivno je od takvih likova očekivat atack na nogometnu mafiju i mamića. i to je sve što ja govorim, a moja mržnja prema boljševicima nema veze s time, to su jednostavno činjenice. naravno da malo više mrzim kvazi socijal demokrate od "hdzenjara" i desnih komunjara, jer su te desne komunjare ipak stvarale hrvatsku državu 1991. dok su lijeve i danas remetilački faktor u našoj državi, ono što njih smeta je to da žele postavit podobnije u HNS odnosno one koji će radikalnije osuđivat za dom spremni ustaše nerede huligane, a uz put postavit i svoje lopine koje će naravno kao i ovi sada mastit brkove za "partiju". mene ne zanima u tom cijelom slučaju rat hdz-a i sdp-a, jer su mi isti i to zapravo želim i reći. kao da će našem savezu i nogometu biti bolje, ako recimo Stazić ili Dragovan dođe na mjesto Šukera ili Mario Stanić koji se grozi "ustaštva" na tribinama. želim reći da i ako dotični maknu mamića i ekipu, vjerojatno će postavit opet sebi podobne, a onda ćemo vjerojatno opet biti u istom kurcu. evo vidi slučaj dinama, mako se canjuga, pa je na njegovo mjesto uletio još gori "canjuga" mamić. šta ti to govori, da smo mi država u kojoj se promjene obično događaju na gori lošiji način, da one na vlasti i nogometu u pravilu zamjene još gori. naravno da sam ja prvi za to da se makne mamića, ali sam i za to da se dobro pazi koga će nam ovi lažni socijal demokrati postavit na mjesto saveza i dinama, u slučaju da odluče riješit dužnosti šukera i mamića. eto, poštujem ja tebe nemoj mislit da ako si malo više livo ili centralno da nemam razumjevanja za tvoje viđenje situacije. ali ja iznosim svoje i to je to, nema se šta tko ljutit samo pričamo i iznosimo svoja zapažanja.
pieceOFme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 18:41   #1712
http://sportski.net.hr/nogomet/konac...kim-navijacima

coopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 19:16   #1713
Quote:
pieceOFme kaže: Pogledaj post
odi na hrhb forum, pa vidi na politici šta mislim o karamarku i hdz-u. ne znam po čemu ti zaključuješ da sam ja hdz-ovac? ja koji pljujem po hdz-u, na "desnim portalima" sam hdz-ovac. aj dobro, nek ti bude. istina da mi je stari bio u hdz-u do 2004, ali tada su bila druga vremena i druge političke prilike u zemlji, a ja osobno nisam nikad bio član nijedne stranke niti to namjeravam postat, upravo zato da me netko ne bi mogao prozivat da sam ovo ili ono. što se tiče boljševika i komunjara, tu si u pravu mrzim ih desničar sam ustaša kako hoćeš, ne podnosim te ljevičarske mantre o antifašizmu jer je to komunjarska podvala. a općenito o toj tematici ne bih ni slova napisao, da u državi nemamo na vlasti debile koji stalno ratuju protiv ustaša i fašista. pa kad traže ustaše i fašiste, e onda će ih dobit, i ja prvi ću im jebati mater na tu temu jer nam narod vraćaju u prošlost. slaveći propalu državu i ideologiju, obračunavajući se s imaginarnim ustašama koje ne postoje od 1945. ponavljam to ne radi HDZ, jer i HDZ je pun komunjara zato ga i mrzim. e sad ne moramo ja i ti niti bilo tko na tu temu imat iste poglede, ti imaš svoje ja imam svoje, boljševike ću uvijek više mrzit od fašista nacista ustaša jer su nam napravili ko narodu i državi puno više zla. to što nas u školama i novinama uče drugačije, nije moj problem, ja sam ipak povijest učio iz nepristranih izvora interneta i da ne nabrajam dalje, i imam kvalitetan izvor informacija o tom djelu povijesti. to što sam malo radikalniji od drugih u mržnji prema jugovićima, je moja stvar.

no da se vratim na temu, Josipović ti neće maknut mamića jer Josipović kao i Jovanović "samo laje", taj kreten već 5 godina samo serucka i mitinguje od vardara do triglava. ista stvar ti je i s milanovićem, naivno je od takvih likova očekivat atack na nogometnu mafiju i mamića. i to je sve što ja govorim, a moja mržnja prema boljševicima nema veze s time, to su jednostavno činjenice. naravno da malo više mrzim kvazi socijal demokrate od "hdzenjara" i desnih komunjara, jer su te desne komunjare ipak stvarale hrvatsku državu 1991. dok su lijeve i danas remetilački faktor u našoj državi, ono što njih smeta je to da žele postavit podobnije u HNS odnosno one koji će radikalnije osuđivat za dom spremni ustaše nerede huligane, a uz put postavit i svoje lopine koje će naravno kao i ovi sada mastit brkove za "partiju". mene ne zanima u tom cijelom slučaju rat hdz-a i sdp-a, jer su mi isti i to zapravo želim i reći. kao da će našem savezu i nogometu biti bolje, ako recimo Stazić ili Dragovan dođe na mjesto Šukera ili Mario Stanić koji se grozi "ustaštva" na tribinama. želim reći da i ako dotični maknu mamića i ekipu, vjerojatno će postavit opet sebi podobne, a onda ćemo vjerojatno opet biti u istom kurcu. evo vidi slučaj dinama, mako se canjuga, pa je na njegovo mjesto uletio još gori "canjuga" mamić. šta ti to govori, da smo mi država u kojoj se promjene obično događaju na gori lošiji način, da one na vlasti i nogometu u pravilu zamjene još gori. naravno da sam ja prvi za to da se makne mamića, ali sam i za to da se dobro pazi koga će nam ovi lažni socijal demokrati postavit na mjesto saveza i dinama, u slučaju da odluče riješit dužnosti šukera i mamića. eto, poštujem ja tebe nemoj mislit da ako si malo više livo ili centralno da nemam razumjevanja za tvoje viđenje situacije. ali ja iznosim svoje i to je to, nema se šta tko ljutit samo pričamo i iznosimo svoja zapažanja.
?? aj zaobiđi me i nemoj mi ništa odgovarat molim te. niti te poznajem, niti me zanima. jedino šta kad dođem tu pročitat nešto o navijačima vidim da jedini non stop nešto drobiš o ustašama, partizanima, jugoslavenima, boljševicima, četnicima, komunistima, srbo jugolavensko boljševičkoj kamarili i ostalo. od tebe je svak na ovom svitu livije i centralnije ili skroz drugi svijet ako računaš i one koje boli kurac za sve te hrvatske političke stranke i njihove borbe za fotelje.
ovi traže imaginarne ustaše, ti tražiš imaginarne partizane, zato sam ti gori i stavia onih 10 partizana iz šume u 2014-oj. nađite se, koljite se i šta god oćete. tvoj đir, tvoj mir
štabulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 22:59   #1714
Dok-se-ceka-kazna-za-milano-uefa-objavila-kolika-je-za-sofiju---361870.html
balkanac2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:36   #1715
a u kurac, ko ovoj radi PR. jel mogla u gorem trenutku

http://www.index.hr/vijesti/clanak/g...ca/785697.aspx
papundek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 16:40   #1716
Quote:
papundek1981 kaže: Pogledaj post
a u kurac, ko ovoj radi PR. jel mogla u gorem trenutku

http://www.index.hr/vijesti/clanak/g...ca/785697.aspx
Kakav autogol
Niketas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 23:51   #1717
http://www.hrt.hr/enz/otvoreno/

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...k_nasl_vijesti

http://sportski.net.hr/nogomet/repre...ru-i-mamicu-ne

http://www.index.hr/sport/clanak/der...ak/785666.aspx

Veli mi kum od šogora da je zbog baklji bio prekid u Milanu.
Ja sam baš jučer došao iz misije obrađivanja neistraženih krajeva prašume amazone.
Bili smo ja i kolege iz Novog Zelanda, Kanade, Chilea i farskih otoka.
Pitam vas da li je istina ovo za baklje u Milanu ili je šogorov kum opet bulaznio pod utjecajem alkohola?
Ako je istina ovo za baklje, želio bih samo dečkima koji su palili i bacali baklje poručiti da sa svojim divljaštvom nisu ništa postigli i da je mene sram pred kolegama iz Novog Zelanda, Kanade, Chilea i Farskih Otoka.
I, hvala bogu da za ovo ne zna moj dragi prijatelj iz istočnog Timora, jer bi se ja definitvno odrekao svog hrvatskog porijekla.
Recite mi istinu, molim vas.

Srdačno,
Vaš ušlagirani šovinist '86.
__________________
Mrzim "navijačku scenu"
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 23:57   #1718
Kaj svi šutite?
Dokle?
Hoćemo istinu!
__________________
Mrzim "navijačku scenu"
Wheat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 09:33   #1719
Benjamin Perasović
__________________
DO POSLJEDNJEG ČOVJEKA!!!
glava86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 13:17   #1720
Quote:
glava86 kaže: Pogledaj post
Benjamin Perasović
doktor znanosti k tome!!
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.