Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2013., 00:12   #21
Quote:
MCML kaže: Pogledaj post
pa sve ja to razumin,al sta bi torcida tribala upast u skver dizat bunu??nerazumin??puna je hrvatska zajebanih tema...jebiga...
prijo nisan nidi napisa da bi torcida se tribala uopce bavit tin pitanjen.
jedno je potpora a drugo neko djelovanje.

koliko ima st firmi koje loše posluju tribina sjever bi postala oglasna ploča svaku utakmicu za poruke takvog tipa.

ps. škver je u bivšoj jugi sponzorira Hajduka dobrin iznosima.
Magiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:21   #22
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
škver je po meni tema vrlo,vrlo zajebana.

velika firma di je sto različitih interesa upleteno, pocevsi od radnika,uprave,kooperanata,medija,države,evropske komisije itd.

jedan vlasnik možda nešto i pokrene, dogodine se radi 100 brodova, ako se pokrene proizvodnja LED žarulja pokorit ce balkan , ka šta znamo stare svice idu u zaborav. jebena evropska regulativa. navodno su ove štediljive otrovne.

činjenica je da je škver sustavno potkradan u bivšoj državi i u lijepoj našoj.moj dida i tetak su otukli u škveru po 40 godina i oba doma imaju vrijednosti alata bar par tisuća eura, bušilica itd. a koliko je bakra pokradeno. koliko je štetnih ugovora potpisano di se gradi brod a prodaje ga se za manju cijenu nego šta je visina svih ukupnih troškova.

kum mi radi trenutno doli i niko ne zna šta ce bit, radnici uopce nisu jedinstveni, neki viruju sindiaktu , neki ne. navodno iza debeljaka stoji neki ruski tajkun.

sitimo se afere brodosplit, niko nije odgovora, nadzorni odbor na celu s ministron pokojin vukelicen, a zna se je trag novca.

ps. dida uvik kaže : kad je škver bija jak bija je i klub
Prijatelju to je bilo prije 25 godina

Da se vratimo malo na temu, siti se 90. godine dok su četnici skupa sa JNA u kolonama kamiona iz lore odvozili oružje u srbiju da bi nakon toga rešetali po HR gradovima

Sjeti se prosvjeda isprid banovine

Sjeti se da su isti ti škverani posli mahom bili u 114. 6. i 4. brigadi

dakle, tada su bili ljevičari, a danas su zaboravljeni duhovi prošlosti koji mahom žive na socjalnoj pomoći i mizernim penzijama, taj naš običan puk je stavljen na marginu društva jedva preživljavaju...

Na dalje stvara se nova struja u društvu di se pojavljuju oni koji su došli iz susjedne BiH metka nisu opalili, dobili su su stanove bivših oficira JNA razdjelili su hrvatski sjever i jug na radišne "zagrepćance" (valjda se oni tako osječaju) , dok su nas dalmatince svrstali na lijene gadove...

e pa mislim da je bilo dosta terora ljevice i desnice i da nam triba jako puno vremena da se konačno riješimo krkana i uhljeba ovo je prevršilo svaku mjeru

država nam je puna parazita, a nitko ne odgovara za to, Sanader je samo vrh na ledenjaku, kineski "desničarski" model je idealan za iste...
Banana Rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:23   #23
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
Za spoznat sta je lijevica a sta desnica u pravom smislu triba barem malo poznavat povijest i bit barem malo nacitan sta 90% navijackih tribina u hrvata nije! generalno hrvati ka nacija dosta malo citaju i poprilicno su neobrazovan narod, van nekih urbanih sredina.

Jezgrama navijackih grupa je zbog te zatupljenosti i "primitivnosti" naroda na tribini tesko nametnit kulturu ultra pokreta, a kamoli neke kompleksnije stvari da se rode na tribini tipa "moderna" lijevica. tj ona lijevica koja nema veze sa titom i jugoslavijom nego otporom i borbom protiv korporacija, kapitala, globalizacije, bla, bla, bla.

Na kraju, bbb su trenutno najlijevicarskija grupacija u drzavi koliko god paradoksalno zvucalo.
pa ko u evropi trenutno predstavlja tu modernu ljevicu osin po meni engleskih laburista i ove nove grčke stranke lijevice. ove stranke minornog utjecaja 5,6,7 % ne racunan tu.

takve stvari bi onda i na tribinama povlacile toleranciju prema manjinama, agresorima, pederima,itd,a to ne ide, niti moji osjecaji žele da ide u ton smjeru.
Magiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:32   #24
Quote:
Banana Rama kaže: Pogledaj post
Prijatelju to je bilo prije 25 godina

Da se vratimo malo na temu, siti se 90. godine dok su četnici skupa sa JNA u kolonama kamiona iz lore odvozili oružje u srbiju da bi nakon toga rešetali po HR gradovima

Sjeti se prosvjeda isprid banovine

Sjeti se da su isti ti škverani posli mahom bili u 114. 6. i 4. brigadi

dakle, tada su bili ljevičari, a danas su zaboravljeni duhovi prošlosti koji mahom žive na socjalnoj pomoći i mizernim penzijama, taj naš običan puk je stavljen na marginu društva jedva preživljavaju...

Na dalje stvara se nova struja u društvu di se pojavljuju oni koji su došli iz susjedne BiH metka nisu opalili, dobili su su stanove bivših oficira JNA razdjelili su hrvatski sjever i jug na radišne "zagrepćance" (valjda se oni tako osječaju) , dok su nas dalmatince svrstali na lijene gadove...

e pa mislim da je bilo dosta terora ljevice i desnice i da nam triba jako puno vremena da se konačno riješimo krkana i uhljeba ovo je prevršilo svaku mjeru

država nam je puna parazita, a nitko ne odgovara za to, Sanader je samo vrh na ledenjaku, kineski "desničarski" model je idealan za iste...
meni je zanimljiv nacionalni forum okupljen oko nikice gabrica. vidit cemo sta ce se iz toga izrodit.

a ljudi moji dok realni sektor pokrece drzavu a od države dobiva stalno nove namete floslukle o poduzetničkoj klimi su priče koje se ruše ka kula od karata.

demografska slika nan je katastrofa, omjer radnog stanovništa i umirovljenika katastrofalan, moga bi do sutra nabrajat negativne trendove.

ps. procita san upravo podatak da je lokalna vlast u metkovicu za vrime mandata pojila 4 tone mesa
Magiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:34   #25
tema je kvalitetna i nastojte se je drzat... a ne pricat o problemima u hrvatskoj, skvrovima, uhljebima i pricama sa kava... ovo je vise socioloska tema...

@Magiko

na navijackim tribinama se skuplja radikalnija i ekstremnija populacija.

u prosvjedima po grckoj i prosvjedima sad po turskoj glavnu rijec i glavninu vojske su cinili navijaci.

pa ipak ti prosvjedi su ideoloski ako cemo gledat lijevo obojani...

al to su zemlje koje nisu bile pod cizmom komunizma i nemaju averziju prema svemu sta je lijevo.

mislim da je tu glavni odgovor autoru teme. komunizam je jos uvik kriv sta narod u nas lijeve gleda kao na izdajnicke, anti-nacionalne.

bbb su desnicarska skupina, koji vode rat protiv tajkuna, koji im klub pretvara u korporaciju. tipicna lijevicarska borba.

a vi povucite paralelu s time kako narod u zg nije prepozna borbu bbb-a, s time kako je narod inertan na analno prcanje naroda od strane politicara na dnevnoj bazi.

s jednom opaskom, bbb-i su usli u borbu sa debelo debelo narusenom reputacijom i kredibilitetom kod tog istog naroda.
pantagana1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:35   #26
Quote:
Magiko kaže: Pogledaj post
meni je zanimljiv nacionalni forum okupljen oko nikice gabrica. vidit cemo sta ce se iz toga izrodit.

a ljudi moji dok realni sektor pokrece drzavu a od države dobiva stalno nove namete floslukle o poduzetničkoj klimi su priče koje se ruše ka kula od karata.

demografska slika nan je katastrofa, omjer radnog stanovništa i umirovljenika katastrofalan, moga bi do sutra nabrajat negativne trendove.

ps. procita san upravo podatak da je lokalna vlast u metkovicu za vrime mandata pojila 4 tone mesa
a ne jambo je onoliki bice od soje....
MCML is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:42   #27
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
tema je kvalitetna i nastojte se je drzat... a ne pricat o problemima u hrvatskoj, skvrovima, uhljebima i pricama sa kava... ovo je vise socioloska tema...

@Magiko

na navijackim tribinama se skuplja radikalnija i ekstremnija populacija.

u prosvjedima po grckoj i prosvjedima sad po turskoj glavnu rijec i glavninu vojske su cinili navijaci.

pa ipak ti prosvjedi su ideoloski ako cemo gledat lijevo obojani...

al to su zemlje koje nisu bile pod cizmom komunizma i nemaju averziju prema svemu sta je lijevo.

mislim da je tu glavni odgovor autoru teme. komunizam je jos uvik kriv sta narod u nas lijeve gleda kao na izdajnicke, anti-nacionalne.

bbb su desnicarska skupina, koji vode rat protiv tajkuna, koji im klub pretvara u korporaciju. tipicna lijevicarska borba.

a vi povucite paralelu s time kako narod u zg nije prepozna borbu bbb-a, s time kako je narod inertan na analno prcanje naroda od strane politicara na dnevnoj bazi.

s jednom opaskom, bbb-i su usli u borbu sa debelo debelo narusenom reputacijom i kredibilitetom kod tog istog naroda.
pantagano tema je i te kako vezana za probleme u državi, shodno tome je i socjološko politički "obojena"

Svi smo svjesni da su stadioni uvik bili i ostali jedini pravi glas naroda

pa nisu San Salvadori i Ecuador ratovali bezveze
Banana Rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:44   #28
Quote:
MCML kaže: Pogledaj post
a ne jambo je onoliki bice od soje....
lol ma ima tih mesara npr. Šuker (vepar) more i jače potegit (osim trte naravno )
Banana Rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:47   #29
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
tema je kvalitetna i nastojte se je drzat... a ne pricat o problemima u hrvatskoj, skvrovima, uhljebima i pricama sa kava... ovo je vise socioloska tema...

@Magiko

na navijackim tribinama se skupljaju radikalnija i ekstremnija populacija.

u prosvjedima po grckoj i prosvjedima sad po turskoj glavnu rijec i glavnina vojske su cinili navijaci.

pa ipak ti prosvjedi su ideoloski ako cemo gledat lijevo obojani...

al to su zemlje koje nisu bile pod cizmom komunizma i nemaju averziju prema svemu sta je lijevo.

mislim da je tu glavni odgovor autoru teme. komunizam je jos uvik kriv sta narod u nas lijeve pogleda gleda kao na izdajnicke, anti-nacionalne.

bbb su desnicarska skupina, koji vode rat protiv tajkuna, koji im klub pretvara u korporaciju. tipicna lijevicarska borba.

a vi povucite paralelu s time kako narod u zg nije prepozna borbu bbb-a, s time kako je narod inertan na analno prcanje naroda od strane politicara na dnevnoj bazi.

s jednom opaskom, bbb-i su usli u borbu sa debelo debelo narusenom reputacijom i kredibilitetom kod tog istog naroda.
slazen se da je u prosvjedima u turskoj i grčkoj sudjelova veliki broj navijaca, koji sebe vjerovatno sutra na tribini svrstavaju u desnicare. prosvjedi su ideološki obojano lijevo iako su ti ljudi vjerovatno u svojin glavama se borili za bolje sutra, sebe i svoje dice.

grčka je itekako osjetila komunizam, od 1944. do 1949. u grčkoj je bija građanski rat, nasta upravo komunističkon pobunon u poslijeratnoj evropi.

povijesničari kažu da je taj rat bija uvod u "hladni rat" koji je završen padon berlinskog zida.

ustaše i partizani su mila majka za ideološke preiprke koje i danas traju u grčkoj.

ps. navodno su aekovi u prvin redovima na prosvjedima jer oni za sebe kažu da su anarhisti.
Magiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:56   #30
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Zašto je s tribina isčeznulo lijevo političko opredijeljenje? Kako u Hrvatskoj, tako i u Europi (ispravite me ako griješim)?
kod nas radi povijesti jer se lijevo isključivo veže na antihrvatstvo i na bivšu državu, u europi radi definicija:
desno je nacionalno, tradicijsko, straight, lijevo je anacionalno, liberalno i gay i voli sve kaj hoda, a ta je ljubav još jača ako je riječ o nekoj manjini, seksualnoj orijentaciji itd.
to je izvitoperen pogled na stvari, teško je zamislit nekog pedera ili lezbu u nekadašnjem ljevičarskom uređenju, pogotovo u komunizmu.

povijesno su to budalaštine, lijevo i desno je nastalo u doba francuske revolucije i odnosilo se na mjesta gdje su zastupnici sjedili: lijevo su bili oni koji su bili protiv monarhije i zagovarali su revoluciju i stvaranje sekularne republike, desno su sjedili oni koji su bili za monarhiju i protiv revolucije i protiv republike.
liberalizam nije produkt ljevice iako se danas liberalizam pripisuje ljevici iz tko zna kojeg razloga.
u glavnom, navijači su bliže desnici radi svojih ideala a desnica ima bolju definiciju koja paše uz te ideale, iako je povijesno netočna.
lovac na kokoši is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 00:56   #31
Quote:
pantagana1950 kaže: Pogledaj post
tema je kvalitetna i nastojte se je drzat... a ne pricat o problemima u hrvatskoj, skvrovima, uhljebima i pricama sa kava... ovo je vise socioloska tema...

@Magiko

na navijackim tribinama se skuplja radikalnija i ekstremnija populacija.

u prosvjedima po grckoj i prosvjedima sad po turskoj glavnu rijec i glavninu vojske su cinili navijaci.

pa ipak ti prosvjedi su ideoloski ako cemo gledat lijevo obojani...

al to su zemlje koje nisu bile pod cizmom komunizma i nemaju averziju prema svemu sta je lijevo.

mislim da je tu glavni odgovor autoru teme. komunizam je jos uvik kriv sta narod u nas lijeve gleda kao na izdajnicke, anti-nacionalne.

bbb su desnicarska skupina, koji vode rat protiv tajkuna, koji im klub pretvara u korporaciju. tipicna lijevicarska borba.

a vi povucite paralelu s time kako narod u zg nije prepozna borbu bbb-a, s time kako je narod inertan na analno prcanje naroda od strane politicara na dnevnoj bazi.

s jednom opaskom, bbb-i su usli u borbu sa debelo debelo narusenom reputacijom i kredibilitetom kod tog istog naroda.
meni je uglavnom ta navijačka priča uvik imala puno više taj lijevi štih nego desni (i unatoč ome šta se ogromna večina na tribini smatra desničarima, nemalo njih i zbog toga šta nemaju pojma šta je šta i vežu stvari za potpuno krive pojmove ).....pa i ako zanemarimo jedan član-jedan glas model kojeg nagorljivije propagiraju anarhosindiksalisti a kojem teži i večina navijača... ACAB, bunt, pobuna ....al i ja osobno na desnicu u društvenom smislu vidim ka represivnu silu države, a ljevicu ka veče slobode i prava mene ka pojednca......s tim pogledom zapravo i neman dileme di bi triba pripadati .... iako bi istina bila negdi u sredini....
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related

Zadnje uređivanje Veliki vladar : 09.07.2013. at 01:02.
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 08:48   #32
Ono kajje napiso pantagana je točno bbb njihova borba protiv mamića je zapravo antiglobalistička i ljevičarska jer žele da narod odnosno članovi kluba imaju utjecaj na odluke kluba.međutim danas je ljevica u svijetu glavni zagovaratelj neoliberalnog kapitalizma ona je prepoznatljiva samo po pitanju gay brakova i sličnim pizdarijama. desnica je također dezorijentirana i u zapadnoj evropi je prepoznatljiva samo po pitanjima ilegalnih useljenika i npr odnosa prema islamu..
klanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:50   #33
Malo sam šlampavo postavio temu, to tek sad vidim, mislio sam da ćete mi čitati misli


Uglavnom lijevo bi u ovoj definiciji bila nekakva borba za "malog čovjeka", a protiv "globalnog ekonomskog imperijalizma" ili da se izrazim starijim riječnikom "protiv krupnog kapitala koji melje sve pred sobom, kako radnička prava tako i identitet". Konkretno, kad se pojavi netko ala američki investitor koji želi sjebat Naš Hajduk, u takvoj definiciji "lijevo obojena tribina" bi po defaultu ustala protiv toga, a ne bi se brijalo o "dokapitalizaciji, stranom investitoru ili restrukturiranju" jer naravno, sve je to ionako šit. Također, slažem se da je borba protiv Mamića suštinski lijeva. Desna struja bi, kad je riječ o Hajduku, u teoriji bila za Andabaka samo da on ne dira neke "svete identitete" (grb, ime, itd..).

Svi ovi razlozi koje ste naveli (nema prave ljevice u Hrv, povijesni, itd..) su po meni legitimni. Nastavite sad...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 10:26   #34
u europi uopće ne bih rekao da je nestalo lijevice, dapače, neki od najvećih brendova su tradicionalno "lijevi" klubovi... sam si naveo neke, uzmi još tu i celtic, liverpool, man united, pa još dobar dio španjolaca i grka...

općenito ti klubovi-pokreti imaju ljevičarski imidž, samo se to (više) ne manifestira na način da će napravit trans u stilu marx, engels, lenjin ili da će netko imat zastavu u bojama kluba na che-a. općenito se lijevica ne miješa (više) s komunizmom.

banalan primjer su dresovi uniteda (ovi prošlosezonski). samo pogledajte kolko su okorjeli kapitalisti glazeri i njihovi marketinški stručnjaci love potrošili reklamirajući taj dres kao povratak radničkoj tradiciji grada, radili spotove starog manchestera, slike tvornica, radnika i upakiravali sve to u "united" priču... svjesni su oni svog okruženja jako dobro i igraju na tu kartu. druga stvar kaj mi ne shvaćamo da je moguće bit domoljub i lijevičar, pa su nam svi englezi a priori desničari, španjolci i grci fašisti i tako dalje.

st pauli neću spominjat jer oni uživaju ugled druge krajnosti i primjer onoga kaj predstavljaju ljevičari u hrvatskoj- gay friendly, usiljeni liberali, trg maršala tita, crvena akcija/jugoslaveni...

ima i onih navijača koji se prave žestoki ljevičari tipa bayernovi, a ništa ne poduzimaju protiv kluba koji se tijekom godina pretvorio u najodvratnije lopove modernog nogometa. glavno da imaju zastavice, naljepnice i totalno su "ultra", pa dignu krpu protiv dolaska neuera u klub i popiju doživotne zabrane ulaska na bayernove utakmice i opet se dogodi ništa, jer je beckenbauer "legenda", a u legende se ne dira...

mi smo imali tu jugu i taj rat i sad imamo političare proizašle iz te juge i nikad se nismo prešaltali u zapadno stanje uma, nego smo ostali na istoku i zato je ostalo i to poimanje lijevice. to je manje krivnja naroda, a puno više političara...

http://i40.tinypic.com/k1xmxf.jpg
http://i43.tinypic.com/35lylcl.jpg
http://i41.tinypic.com/ekic0h.jpg
svašta sam nabacao, al se valjda kuži poanta,
možda griješim uvezi nečega, al to je moj dojam...
native is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 11:26   #35
U principu, kada bi se išla tražit stranka koja je najbliža ideologiji hrvatskih navijača, onda je to Republikanska stranka iz SAD. Koliko god to nekima bilo teško priznat jer je pomodno mrzit Ameriku i furat se na neku Thor Steinar desnicu.

Oni su desno ako gledamo nacionalno, desno/konzervativno ako gledamo poglede na društvo, a povijesno gledano su Republikanci uvijek bili za slabiju državu koja ne zabada nos u sve. (to je razlika u odnosu na europsku desnicu koja se zalaže za jaku državu i u birokratsko/represivno smislu - što je navijaču negativno) Zbog te tri stvari mislim da bi to bilo najbliže pogledu nekog prosječnog hrvatskog ultrasa.

Zapravo Ameri su puno pametniji. Jer ako imaš slabu državu i narodu prepustiš odlučivanje o tim općim stvarima, narod će po prirodi u većini zemalja bi desniji i konzervativniji od same drževe... Ne mora mu to država nametat. Kod nas se država uglavnom koristi da nameće neke "lijeve" poglede i razmišljanja.
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 11:44   #36
...Hajduk Jugend
__________________
J.N.
poland1939 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 11:48   #37
Ljevice nema među ultrasima isto zato što među desnicom u pravilu nema pobornika gay brakova. To su oprečne ideološke paradigme.

Struktura navijačkih skupina (barem koliko je meni kao ne-ultrasu poznato) podrazumijeva hijerarhiju, a odnos prema drugim sličnim entitetima temelji se na različitosti od njih. To su temeljne odrednice desnice, kao neegalitarne opcije. Samim time, veća je i vjerojatnost da će ultras organizacije privlačiti ljude kojima odgovara hijerarhija i identitet formiran na različitosti, odnosno da ultras grupe baš i neće postati ljevičarske ćelije.

Nisu mi u biti niti jasne skupine koje isfuravaju klasičnu ultras pozu, a istovremeno ispoljavaju lijeve stavove. To je oksimoron. Navijaču Hajduka ćeš jebati mater zato što je nije purger već je tovar, hukati crncu ili odvaliti šamar mlađem od sebe samo zato što je mlađi i nije te poslušao, a istovremeno ćeš lijepiti krpe o jednakosti, toleranciji različitih i socijalnoj državi
ZinedineZidane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 12:13   #38
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Ljevice nema među ultrasima isto zato što među desnicom u pravilu nema pobornika gay brakova. To su oprečne ideološke paradigme.

Struktura navijačkih skupina (barem koliko je meni kao ne-ultrasu poznato) podrazumijeva hijerarhiju, a odnos prema drugim sličnim entitetima temelji se na različitosti od njih. To su temeljne odrednice desnice, kao neegalitarne opcije. Samim time, veća je i vjerojatnost da će ultras organizacije privlačiti ljude kojima odgovara hijerarhija i identitet formiran na različitosti, odnosno da ultras grupe baš i neće postati ljevičarske ćelije.

Nisu mi u biti niti jasne skupine koje isfuravaju klasičnu ultras pozu, a istovremeno ispoljavaju lijeve stavove. To je oksimoron. Navijaču Hajduka ćeš jebati mater zato što je nije purger već je tovar, hukati crncu ili odvaliti šamar mlađem od sebe samo zato što je mlađi i nije te poslušao, a istovremeno ćeš lijepiti krpe o jednakosti, toleranciji različitih i socijalnoj državi
pretpostavljam da se ljevica u europi okrenula zastupanju tih nekih minornih skupina, koje normalne stanovnike ni ne interesiraju,iz razloga šta je uglavnom postigla sve svoje bitne ciljeve ( da sad ne nabrajam ) pa više nema skoro ništa za ponuditi i malo se izgubila, a šta u hrvatskoj još nije slučaj............ za hijerarhiju si apsolutno u krivu.....pa navijačke skupine uglavnom i funkcioniraju kao čelije !!
__________________
....Predaja nam mora biti nametnuta mačem, a ne riječima ...
http://www.youtube.com/watch?v=LFxI_...eature=related
Veliki vladar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 12:19   #39
nisu nestali, otišli su u drugu HNL
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 12:33   #40
Quote:
lovac na kokoši kaže: Pogledaj post
kod nas radi povijesti jer se lijevo isključivo veže na antihrvatstvo i na bivšu državu, u europi radi definicija:
desno je nacionalno, tradicijsko, straight, lijevo je anacionalno, liberalno i gay i voli sve kaj hoda, a ta je ljubav još jača ako je riječ o nekoj manjini, seksualnoj orijentaciji itd.
Mislim da je ovo suština svega.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.