Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2015., 11:54   #1881
A isključio si sve šta imalo valja. Netko tko je imalo ambiciozan oko pokera neće baš gledat puno dalje od ovih siteova koje si isključio.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 15:45   #1882
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Itko??
Osvetnici.com Omahahahah
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 14:37   #1883
Prodajem pt4 kod za 25$
aiwasszg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 13:38   #1884
Prodajem % paketa za Barcelonu.

https://docs.google.com/spreadsheets...htmlview?pli=1
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 16:01   #1885
Ima tko iskustva sa betfairom? Vidim imaju bonus 200% do 2000$
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 17:28   #1886
Koliko traje withdrawal s ful tilta na skrill?? Treba li se nešto posebno verificirat, ili su dovoljni oni podaci koje sam dao pri registraciji?
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 18:11   #1887
Lako moguce da ces osobnu trebat verificirat (ako vec nisi) , al nemoj me hvatat za riječ

Dosada sam dizao s PS, 888 i PKR...nikakvih problema nisam imao...mozda cak i s full tilta, bio sam tamo igrao neko vrijeme
__________________
Masha me ne voli, stalno mi bezvezne infrakcije daje :(
Broken2Sword is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:08   #1888
Quote:
vabank kaže: Pogledaj post
Koliko traje withdrawal s ful tilta na skrill?? Treba li se nešto posebno verificirat, ili su dovoljni oni podaci koje sam dao pri registraciji?
Obično je sve rješeno unutar 24h, moguće je da će te tražiti verifikaciju. Ako to bude slučaj sredstva će ti biti vraćena na account i dobit ćeš obavijest na mail o dokumentima koje trebaš poslati. Obično su to ID i neki račun na tvoj ime. Račun od mobitela će biti dovoljan.

Inače pisao sam već o HUD-u kojeg koristim još od beta verzije, sad je dostupan u HM store-u. Cijena mu je 149.99$ plus što je obvezan Note Caddy koji košta 74.77$ tako da se definitivno ne radi na o softweru za početnike, ali ga zbilja preporučam za naprednije korisnike i one koje se žele ambicioznije posvetiti pokeru.



Koncipiran je tako da su sve informacije dostupne unutar samog HUD-a i nema potrebe stalno kopati po pop-up prozorima čime se štedi vrijeme. Što se hardwarea tiče, preporučam SSD disc i barem 8gb rama za rad s istim.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 01:37   #1889
Ne bi preporučio Notecaddy trenutno ozbiljnijim korisnicima, ni softver vezan uz njega jer je moguće da će isti dobiti ban ili neke restrikcije (softver, ne korisnik ). Situacija će se vjerojatno iskristalizirati u narednim tjednima pa ćemo znat na čemu smo.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 13:52   #1890
Hvala ti na ovom infu, proguglao sam i vidim da je na 2+2 žustra rasprava o pokerstarsovoj odluci o promjeni TOS-a o 3rd party programima.

Moje osobno mišljenje je da NC ne bi trebao biti zahvaćen novim pravilima, barem ne veći dio tj. static features. Od dinamičkih featuresa koje NC omogućuje su "time tells" i "scatter graphs" (možda i postoje neki drugi koje ne znam) koje i onako osobno ne koristim.

Onako kako ja to vidim (ako se već ne može zabraniti sva računalna pomoć u obliku HUD-a), crta bi se trebala povući tamo gdje HUD postaje dinamičan, tj. kad se statsi mjenjaju u odnosu na situaciju u kojoj se nalazimo i sugeriraju koji line trebamo odigrati. Tu već ulazimo u bot zonu gdje je igrač samo posrednik između programa i poker sitea i izvršava zapovijedi programa, gdje vještina interpretacije podataka koja je posljedica usavršavanja u poker igri postaje nebitna.

NC je po defaultu samo računalni zapisivač ruku koje smo odigrali, slično kao i HM/PT i trebao bi ostati dozvoljen, ili zabranjen skupa s HM-om, što će se teško dogoditi.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 13:24   #1891
RakeBack

Pozdrav,
Jel mi moze netko objasniti rakeback sistem.
Npr., na StanJamesu nude 10 loyalty bodova za 1$ rakea.Zanima me koliko bi ja handova trebao odigrat ili novca ulozit u pot da ostvarim 10 bodova, ako igram NL10?
Hvala
ek7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 18:37   #1892
Kod njih je sistem da plaćaš rake u odnosu na to koliko si uložio u pot. Znači moraš izrejkat/platit 1$ da dobiješ 10 bodova. Sad sve ovisi o tvom stilu igre. Šta više tight igraš (ili u šta manje potova/handova si uključen) to če ti trebati više ruku da izrejkaš tih 1$. Otprilike računaj da češ na 1000 handova platiti 10$ rejka (ponavljam, ovisi kako igraš).
skijam is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 19:04   #1893
Koji je trenutno najbolji sajt ili ti poker server za igranje? Ovo gdje ja igram je stvarno lose i nerealno da postaje smijenso. Mislio sam da je pokerstars najbolji medjutim razocarao sam se debelo.
SkeptikBH is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 01:38   #1894
treba mi prijedlog za neku dobru knjigu, s fokusom na MTT i Sit'n'Go.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:52   #1895
Quote:
SkeptikBH kaže: Pogledaj post
Koji je trenutno najbolji sajt ili ti poker server za igranje? Ovo gdje ja igram je stvarno lose i nerealno da postaje smijenso. Mislio sam da je pokerstars najbolji medjutim razocarao sam se debelo.
Pokerstars i jest najbolji,to sta ti sad ovako razmisljas nakon par bad beatova samo tebe pokazuje u losem svjetlu a ne pokerstars
dufresneandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 00:10   #1896
našao nešto literature, tako da gornje pitanje možete zanemariti zasada. nego, koje stvari bi jedan uvjetno rečeno početnik (s nešto sitno znanja) trebao koristiti na HEM HUD-u?
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 01:15   #1897
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
našao nešto literature, tako da gornje pitanje možete zanemariti zasada. nego, koje stvari bi jedan uvjetno rečeno početnik (s nešto sitno znanja) trebao koristiti na HEM HUD-u?
Najkraće rečeno, ovisi o tipu igre koji igraš, broju igrača na stolu, te naravno tvojoj sposobnosti da interpretiraš statistike koje ti prikazuje HUD. Možeš ti imati stotine statistika gore ali nisu ti od baš neke koristi ako ih neznaš čitati i sukladno tome se prilagođavati njima.
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 15:33   #1898
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
našao nešto literature, tako da gornje pitanje možete zanemariti zasada. nego, koje stvari bi jedan uvjetno rečeno početnik (s nešto sitno znanja) trebao koristiti na HEM HUD-u?
Po meni su najosnovniji i najkorisniji statovi :
Hands , VPIP , PFR , Agg , 3 bet , fold to 3 bet i 4 bet i eventualno jos dodaj Steal, Fold to Steal za pocetak.
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 19:49   #1899
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Po meni su najosnovniji i najkorisniji statovi :
Hands , VPIP , PFR , Agg , 3 bet , fold to 3 bet i 4 bet i eventualno jos dodaj Steal, Fold to Steal za pocetak.
nešto slično tome sam i stavio. još sam ubacio cbet i fold to cbet.
__________________
Dammir!
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 23:09   #1900
Quote:
zvonzi kaže: Pogledaj post
nešto slično tome sam i stavio. još sam ubacio cbet i fold to cbet.
Preporučam ti, ako pričaš o MTT HUD-u, jedan cijeli red posvećen RFI (Raised First In) statsima. U HM2 su ti oznake za to: EP RFI/MP RFI/CO Steal/BTN Steal.

Time ćeš dobiti bolju percepciju koji su villainovi opening rangevi s koje pozicije. Informacija koju imaš samo s elementarnim VPIP/PFR statsima nije potpuna jer igrač može imati te statse 24/16, a otvarati sa EP 18%, a s BTN 27% (što je pogrešno), a može (treba) otvarati EP 9%, a BTN 52%.

To je pogotovo važno kad si na blajndovima jer ti ovih 24/16 ništa previše ne znači, a podatak o njegovih 52% BTN steal ti govori da otvara vrlo široko (kako i treba jer se igrači na micro stakes ne brane dovoljno) i sukladno tome možeš šire 3betati i callati.

Isto tako jako bitni statsi su BB fold to steal i SB fold to steal gdje ćeš dobiti percepciju koliko često villaini na blajndovima brane iste i prilagođavati igru s kasnijih pozicija.

Naravno, kao što reče donktard, džaba ti sve ako ne znaš što te brojke znače, pa za početak lijepo upali Equilab i unesi rangeve u njega i vidi što znači 9%, a što 53%, i što možeš braniti protiv jednog, a što protiv drugog.
__________________
Badbeat goes viral!
Badbeat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.