Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2012., 10:19   #5161
Ma ljudi su totalno krivo shvatili te reptile, a mislim da je i sam Icke pobrkao nekoje lonce i tave. na svakoj stranici ovog topica barem netko spomene tu temu gdje se skoro pri svakom vidi da ne razumije. Užas.

Quote:
filmko kaže: Pogledaj post
tip istovremeno širi informacije i dezinformacije. recimo "informacija koju nam je otkrio" kako ameri zapravo nisu ubili osamu već je umro prirodnom smrću...pa to je po svima jasno, al dezinformacije tipa “teorija guštera” ili da su ameri izazvali potres na haitiju je potpuni nonsens. treba gledati otvoreno, donositi vlastite zakljucke promišljanjem, a ne vjerovati čovjeku koji svoje teorije donosi pod utjecajem psihoaktivnih droga (imaš podatak da korisit dmt). također, to je čovjek koji paranoično širi strah među ljudima, a nije li upravo strah najveće oružje kako manipulirati. mene samo interesira jedna činjenica. dal icke stvarno vjeruje u to što priča ili ide logikom ajmo zarađivat na idiotima “gle kako puše sve što im kažem”
A jel? govoriš da treba otvoreno gledati, a sam zatvaraš oći. Ako neki čovjek reargira strahom na neku običnu infromaciju, onda je obična kukavica. I SAMO širi strah? neću sada o tome da je subjektivno kako netko shvati neku infromaciju, ali ću sada rado spomenuti dio koji si očito zaboravio: Na svakom predavanju na kraju ili na početku spominje da smo svi beskonačna svijest, da se nemamo čega bojati, da je sve ovo samo iskustvo, da moramo odkloniti sav taj strah i mržnju u našim životima, spominje da je ljubav na kraju jedina istina i ono najvažnije i da se sve svodi na to; ili strah ili ljubav. Ovo si očito zaboravio.

Ima previše ljudi na ovoj temi koji svoje subjektivno mišljenje proglašavaju kao apsulutnu činjenicu koja vrijedi za sve i svakoga.

I da, ne znam dali sam ovo več spomenuo, ali uglavnom jedan dan sam sa svojim ocem gledao taj dio s onim afričkim šamanom i ickeom, i budući da je moj otac radio u vojski i policiji i sve to, zna jako dobro vidjeti dali netko laže ili govori istinu čisto po licu i na koji način se netko ponaša. Našli smo da taj šaman na mnogim mjestima laže, pa ako netko ima volju to malo dublje istražiti.

Zadnje uređivanje Ironrage : 26.07.2012. at 10:44.
Ironrage is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:27   #5162
http://www.youtube.com/watch?v=n5EM-...eature=related

Zadnje uređivanje Igor5 : 26.07.2012. at 11:36.
Igor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:32   #5163
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Ja govorim o onome što je u Ickeovim teorijama zaključak. A to je urota reptila i njihovih pomagača na zemlji.
Pa to je sasvim ok razmisljanje, ali pogledaj to ovako, zar zaista mislis da je zbog svih ovih sranja u ljudskoj povijesti u kojoj je poginulo na milijune ljudi zaista jedini cilj bio profit, ako uzmemo u obzir da oni mogu stampati novce koliko ih je god volja, znaci nije u profitu glavni problem. Znaci cilj im je potpuna kontrola stanovnistva, a sad tko i sto stoji iza toga sigurno nije normalan covjek pun empatije i ljubavi, nego je valjda na nekim drogama ludim, ili si svi oni pucaju u vene ili su reptili to je sve po meni nevazno ali taj nije sigurno po meni normalan i taj za mene nikada nece biti covjek vec neko cudoviste i monstrum. Znaci sve ove ratove i recesije u ljudskoj povijesti moze pokrenuti samo cudoviste i monstrumi,a ne normalni ljudi koji su puni ljubavi i empatije prema jedan drugome.

Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem uz najbolju volju kako ugrađivanje uređaja koji imaju za zadatak pratiti potrošnju energije i uz pomoći kojih će neki službenik elektrodistribucije znati je li ti radi klima, računalo ili televizija na ijedan način upućuje na to da si ti, jedan mali čovječuljak, isto kao i ja, zanimljiv da te netko stalka i zašto bi mu bilo interesantno da li ti vrata od frižidera dobro dihtaju ili ne i zašto bi te ta informacija koja im je eventualno dostupna ugrožavala.
Zato sto im je cilj potpuna kontrola energije koju mi ljudi koristimo svakodnevno u nasem zivotu i koju jedva svaki mjesec otplacujemo cak i previsokim svotama novca od one koja bi trebala biti, umjesto da svi imamo besplatnu energiju kao sto bi bilo i normalno, barem po meni, ne znam za vas vi valjda uzivate u placanju i postalo vam je normalno sto jedva spajate kraj sa krajem svaki mjesec, a kamoli da si kupim novi auto, kucu, stan...

Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Da ne govorim kako to ni na jedan način, zdravom razumu ne upućuje na reptile. Ako si to nekako povezao i to ti je dokaz, molim objasni mi i otvori mi oči ....
Opet reptili, ali dobro nema veze opet, pusti reptile jer ih kao sto i vidis nisam povezao u tu pricu sa smart mrezom i elektricnom energijom, nego samo kazem da ovo stanje u danasnjem svijetu ne moze napraviti normalna osoba.

Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Što se tiče Tehutija i njegovih sjajnih upisa na ovoji temi, koji bi mogli biti mala vrijedna knjiga pod naslovom "debunking David Icke", upućujem te da njih pročitaš otvorenog uma, a ne golemi opus paranoika.
Ja ne napdam njegovo zdravo i samostalno razmisljanje koje je po meni sasvim ok i covjek zaista ne bi smio svima vjerovati u svakojake gluposti, vec sam njega spomenuo jer je koliko vidim on je odjednom postao najpametnija osoba na cijelom svijetu pa cak i u svemiru i naprosto sam zapanjen kako to da je njega takav jedan "sarlatan", "ludak", "klaun" i "paranoik" zvan David Icke mogao samo tako preveslati, nakon procitanih najmnaje 5 knjiga njegovih, a da to nije prije shvatio.

Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
Nova bolest, od kako je svijeta stalno nastaju nove bolesti, ali i stare iščezavaju ... moguće da je izazvana konzumiranjem junk hrane ili hrane GMO porijekla. Opet - kako to upućuje na urotu i kako se može zaključiti da je to maslo spregnutih reptila i njihovih pomagača na zemlji. Ako je od hrane upućuje samo na to da je pohlepa za profitom postala bezčutno nezajažljiva - što je negativna ljudska osobina, a ne pokušaj nekih čudovišta da nas sve potruju i poubijaju, porobe i nahrane se s nama.
Opet reptili, ali nema veze opet, idemo ovako onda samo zdrav razum, po meni te bolesti ove nove nisu normalna pojava i one se ne bi smjele pojaviti, znaci GMO koje prezentiraju i guraju kao nesto zdravo uzrokuju takve bolesti, pa idemo na rak, rak je isto bolest novoga doba naseg "civiliziranoga" drustva koji je goto bio nepoznat, mozda tu i tamo se pojavio, ali rak se pojavi kada ljudi imaju jako slabi imunoloski sustav koji se ne moze boriti protiv malignih stanica kada se svima nama ponekada stvore u organizmu, a ako netko ima posebno jak i zdrav organizam nema niti potrebe za njihovim stvaranjem. Lijek za rak je naravno poznat, znaci mnogo voca i povrca,ali ekoloski uzgojene, a ne GMO,i bez mesa koji imaju vitalne vitamine, enzime i minerale koji su nam potrebni kako bi ponovno stvorili baznu, tj. luznato okruzenje u organizmu i ojacali nas imunoloski sustav.I onda netko kaze da je GMO sasvim slucajna pojava za profitom, a ljudskom organizmu su potrebni ekoloski, organska zdrava hrana, znaci netko nas hoce poubijati. E sad lijek za rak koji se nama nudi je kemoterapija i zracenje koji unistavaju nase zdrave stanice i stanice raka, znaci ako prije ne uniste maligne, onda se mozes oprostiti sa zivotom sto je u potpunosti veliki paradoks. Pa onda da ne nabrajam dalje aspartam, fluorid, klor, koji svakodnevno unosimo u organizam, a koji su sami po sebi otrovi namijenjeni za stakore. Znaci ako to sve uzmes u obzir tko i sto to radi ovom covjecanstvu zasigurno nije normalna osoba, onda si vjerojatno puca u vene valjda, znaci pusti reptile, ali taj nije normalan i kao sto vidimo glavni cilj nije profit jer oni mogu stampati novaca koliko ih je god volja, znaci njima je to sve samo igra sa nasim tijelima, pa i nasim duhom koji je po svojoj prirodi ljubav i empatija.

Zadnje uređivanje Igor5 : 26.07.2012. at 11:47.
Igor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 14:02   #5164
Ne samo profit već i politička moć, prestiž. Novac možeš štampati ko blesav ali novac bez pokrića ne vrijedi. Moraš si osigurati prirodne resurse - naftu, plin, rude. Tu uračunaj i nove teritorije koji se kontroliraju i stvaraju pristojan profit. I ne mora netko zbog osvajanja biti lud, bolestan ili na teškim drogama.
Igore, ti si utopist. Naravno da se potrošnja energije kontolira jer proizvodnja energije nije besplatna. Da, plaćamo struju, plin, drva, vodu, naftu, benzin, ugljen...Nigdje na svijetu energija se ne dijeli besplatno.
Dali je GM hrana zdrava ili nije još uvijek se nezna. Vrijeme će pokazati dali GM hrana uzrokuje zdravstene probleme. Rak je sasvim sigurno bio prisutan i ranije u ljudskoj povijesti ali medicina i znanost nisu bili dovoljno razvijeni da bi ga otkrili. Ako čovjeku oslabi imunitet prije će dobiti nekakvu infekciju. Jedan od najvećih uzročnika raka je stres. A danas je veliki broj svjetske populacije izložena stresu. Povrće i voće iz organskog uzgoja sigurno povoljno djeluju na zdravlje ali nikako neće izliječiti rak. Zašto ne meso? Čovjek je po prirodi svejed. GM hrana i općenito genetski inžinjering smislili su znanstvenici. Oni ne razmišljaju poput tebe ili mene, oni rade prije svega zbog prestiža. Drugi je razlog što svjetske korporacije financiraju takva istraživanja i što su uvjereni da bi GM hrana mogla donjeti veću zaradu. Jer su svi ostali načini iscrpljeni.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 14:23   #5165
Quote:
Igor5 kaže: Pogledaj post
Pa to je sasvim ok razmisljanje, ali pogledaj to ovako, zar zaista mislis da je zbog svih ovih sranja u ljudskoj povijesti u kojoj je poginulo na milijune ljudi zaista jedini cilj bio profit, ako uzmemo u obzir da oni mogu stampati novce koliko ih je god volja, znaci nije u profitu glavni problem. Znaci cilj im je potpuna kontrola stanovnistva, a sad tko i sto stoji iza toga sigurno nije normalan covjek pun empatije i ljubavi, nego je valjda na nekim drogama ludim, ili si svi oni pucaju u vene ili su reptili to je sve po meni nevazno ali taj nije sigurno po meni normalan i taj za mene nikada nece biti covjek vec neko cudoviste i monstrum. Znaci sve ove ratove i recesije u ljudskoj povijesti moze pokrenuti samo cudoviste i monstrumi,a ne normalni ljudi koji su puni ljubavi i empatije prema jedan drugome.
I ja mislim da više nije u pitanju profit, jer čemu još kad su se neki od njih dovoljno nafudrali da osiguraju deset naraštaja svojih potomaka . Osim nužnosti da se održava imperij koji su izgradili tu je i jedan motiv koji ne smiješ zanemariti, koji je utkan u najdublji mrak ljudskih bica, a to je želja za kontrolom i slatkoca koju nosi moc. Pogotovo starim ljudima, kad više nema uživanja u seksu, kad tijelo postaje sve manje funkcionalno, onda je kontrola, moc, upravljanje životima ljudi iz sjene jedna od najvecih podkrepa za ego. Pa čak i mladim ljudima. Osjecati moc da nadzireš ljude, da mijenjaš tokove povijesti, da držiš konce u rukama i da s njima upravljaš je vrhunsko uživanje mračnim spodobama. Da, to je duboko negativno, iscaseno, suludo, pokvareno i zločesto, ali ni na jedan način ne upucuje na interdimenzionalne vanzemaljce.





Quote:
Opet reptili, ali dobro nema veze opet, pusti reptile jer ih kao sto i vidis nisam povezao u tu pricu sa smart mrezom i elektricnom energijom, nego samo kazem da ovo stanje u danasnjem svijetu ne moze napraviti normalna osoba.
moram spominjati reptile jer to je srž Ickeovog naukovanja. U njegovoj glavi odvija se borba dobra i zla, s jedne strane reptili koji se s nama hrane s druge strane new age pizdarije uzašli majstori i hijerarhije nekakvih kozmičkih vladara, Isusa i njegovog tate bijelo bratstvo kojem on pripada. Vladari 7 zraka koji su ga ovlastili da spašava svijet.

Svaki lunatik ima misiju i zbog tog ludila spominjem, ne one manipulacije mocnika koje on razotkriva po zemlji, nego ono što je smjestio u dubine svemira što je plod njegovog uvrnutog uma. Samo zato jer je tema on i autentičnost onog što govori.

Quote:
Ja ne napdam njegovo zdravo i samostalno razmisljanje koje je po meni sasvim ok i covjek zaista ne bi smio svima vjerovati u svakojake gluposti, vec sam njega spomenuo jer je koliko vidim on je odjednom postao najpametnija osoba na cijelom svijetu pa cak i u svemiru i naprosto sam zapanjen kako to da je njega takav jedan "sarlatan", "ludak", "klaun" i "paranoik" zvan David Icke mogao samo tako preveslati, nakon procitanih najmnaje 5 knjiga njegovih, a da to nije prije shvatio.
To je ad hominem argument. Umjesto da komentiraš ono što je napisao o Ickeovoj vjerodostojnosti, komentiraš Tehutija. Kao argument u diskusiji to nije ni logički validno niti su u vezi teme bitni Tehutijevi motivi čitanja Ickovih knjiga.
Aries13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 14:57   #5166
Quote:
Igor5 kaže: Pogledaj post
Pa to je sasvim ok razmisljanje, ali pogledaj to ovako, zar zaista mislis da je zbog svih ovih sranja u ljudskoj povijesti u kojoj je poginulo na milijune ljudi zaista jedini cilj bio profit, ako uzmemo u obzir da oni mogu stampati novce koliko ih je god volja, znaci nije u profitu glavni problem. Znaci cilj im je potpuna kontrola stanovnistva, a sad tko i sto stoji iza toga sigurno nije normalan covjek pun empatije i ljubavi, nego je valjda na nekim drogama ludim, ili si svi oni pucaju u vene ili su reptili to je sve po meni nevazno ali taj nije sigurno po meni normalan i taj za mene nikada nece biti covjek vec neko cudoviste i monstrum. Znaci sve ove ratove i recesije u ljudskoj povijesti moze pokrenuti samo cudoviste i monstrumi,a ne normalni ljudi koji su puni ljubavi i empatije prema jedan drugome.
Kome "njima"? Glavni problem onih koji misle da iza apsolutno svega stoji jedinstvena skupina ljudi sa jedinstvenim ciljem je što u životu nisu pročitali knjigu iz psihologije ili sociologije.

Elite su izrazito fleksibilne skupine koje stalno kruže, kako se mijenja socijalna i ekonomska slika društva i međusobno su u konstantnom sukobu za vlast i moć. U srednjem vijeku su kralj i plemići samo naizgled bili ista kasta, ista elita, a zapravo se radilo o međusobno sukobljenim stranama, koje su i unutar svojih redova bile u konstantnom sukobu. Usponom građanstva novac, a kasnije i obilježja elite prelaze na tu klasu, u kojoj se formira nova elita koja pomalo zatire vlastelu, koja je većinu bogatstva imala u funkcijama i zemlji, a ne novcu, te se u borbi protiv vlastele udružuje upravo s kraljem, da bi kasnije ukinula bilo kakvu osim ceremonijalne funkcije plemstvu, čije nasljeđe je parlament, odnosno zastupnički oblik vlasti, kojeg su dobili zbog sukoba sa kraljem (i to prvo u Engleskoj). Onog trena kada se elita formira iz građanstva, dolazi do prelaska na demokratski oblik vladavine, ali on svoju protutežu dobiva u socijalizmu sovjetskog tipa, koje na sasvim drugi način pristupa profiliranju upravljačke elite koja ima moć i vlast, ali ne i sredstva, osim kanaliziranjem državnih. Danas je svijet multipolaran, te različiti slojevi elite u različitim zemljama imaju različite ciljeve, ovisno o interesnim sferama i sredstvima koje raspolažu. Dok će neka kineska htjeti povećanje proizvodnje i trgovine sa zapadom, ona u EU to isto želi spriječiti, a s druge strane želi povećati broj stanovnika, jer stanovništvo u Europi nepovratno stari, dok Kinezi poduzimaju korake da rast stanovništva obuzdaju. Takve dvije elite su nepomirljive, nema "zajedničkog jezika" i "zajedničkog interesa", jer bi to podrazumijevalo previše kompromisa. (Upravo zato Kina nikako ne može prijeći 15% izvoza u EU, koliko god se trudili, a to tržište im je jako bitno, dok s druge strane EU kao cjelina zadržava naslov najveće gospodarske sile svijeta).

Probaj posjesti tri moćnika u tri fotelje za istim stolom i navesti ih da se dogovore oko boje šalica za kavu... Nema šanse.

S druge strane, ratovi su konstanta ljudskog društva od početka povijesti i civilizacije. U 3464 godine pisane povijesti rata nije bilo samo 268 godina, a nijedna jedina godina nije prošla bez barem ograničenih sukoba izvan deklariranog ratnog stanja. Prije toga je stanje bilo slično. Zašto? Pa to počinje još od organiziranih bandi koje su krenule pljačkati naselja, umjesto da sami love hranu, to je ipak jednostavnije. Ratovi se uvijek vode zbog osnova - teritorij, resursi, samoobrana, strateško pozicioniranje i razne kombinacije navedenog. Razlozi su sasvim prirodni, analogije se mogu naći posvuda u životinjskom svijetu, samo što se sa sve većom složenosti društva povećala i složenost razloga i izvedbe. Nekada su ti razlozi zamaskirani sa drugim, "višim" ciljevima koji su tu da pokrenu mase, kao npr križarski ratovi, koji u svojoj biti sa vjerom i religijom nisu imali nikakve veze, već je u pitanju bio nedostatak zemlje, koja je bila platežno sredstvo plemstvu i zaslužnim vojnicima. Hitler i nacisti su pak svoj ekspanzionizam zaogrnuli antisemitizmom, koji porijeklo vuće od, ironije li, upravo opskurnih teorija o židovskim elitama koje iza kulisa vuku konce, što je bila tek nesretna posljedica tumačenja njihove tijesne povezanosti i bogatstva, a oboje su stekli iz nužde, zahvaljujući Rimljanima (koji su ih prisilno raselili po Europi), pa onda europskim vlastelinima (koji im nisu dali da posjeduju zemlju, najvrijednije dobro srednjega vjeka, nego su im uvalili da se bave "opasnom trgovinom i beznačajnim novčarstvom").

Sasvim je iluzorno misliti da je jedna te ista elita tu već 5000 godina, preživjela sve propasti dominantnih civilizacija, država, socijalnih struktura, promjena religije i sl. To jednostavno nije ljudska priroda. Odtuda je Icke i došao do "guštera", jer je vjerojatno i sam svjestan da takva elita ne može postojati među ljudima, no pošto guštera nema, radi se jednostavno o krivoj percepciji njegovog polovičnog poznavanja povijesti, psihologije i sociologije ljudskih društava.



Quote:
Zato sto im je cilj potpuna kontrola energije koju mi ljudi koristimo svakodnevno u nasem zivotu i koju jedva svaki mjesec otplacujemo cak i previsokim svotama novca od one koja bi trebala biti, umjesto da svi imamo besplatnu energiju kao sto bi bilo i normalno, barem po meni, ne znam za vas vi valjda uzivate u placanju i postalo vam je normalno sto jedva spajate kraj sa krajem svaki mjesec, a kamoli da si kupim novi auto, kucu, stan...
Energija je resurs, a niti jedan resurs u povijesti nikada nije bio besplatan, čak ni voda, a pogotovo kada se za njegovu proizvodnju ili eksploataciju treba puno ulagati. Zahvali onom prvom koji se sjetio da nešto proglasi "svojim", jbg.


Quote:
Opet reptili, ali dobro nema veze opet, pusti reptile jer ih kao sto i vidis nisam povezao u tu pricu sa smart mrezom i elektricnom energijom, nego samo kazem da ovo stanje u danasnjem svijetu ne moze napraviti normalna osoba
Pa nije to smislila "osoba", to je cijeli niz i cijela lepeza okolnosti i događaja unazad par stotina godina. Ako dovoljno poznaješ ekonomiju i povijest, možeš pratiti kako su se stvari mijenjale i otkriti zašto su se baš tako mijenjale. Toliko veliki i složeni sustavi ne nastaju tako da ih netko zapiše na papir, već su rezultat evolucije društva, debelo nadilaze životni vijek pojedinca i tragove toga možeš pratiti čak tisućama godina unazad, unutar određenog svjetskog civilizacijskog kruga.




Quote:
, idemo ovako onda samo zdrav razum, po meni te bolesti ove nove nisu normalna pojava i one se ne bi smjele pojaviti
Izuzev trovanja radijacijom, AIDSa i još njih par, niti jedna bolest nije "nova".

Quote:
, znaci GMO koje prezentiraju i guraju kao nesto zdravo uzrokuju takve bolesti,
Nitko nikada nije uspio dokazati da GMO uzrokuje bilo kakvu bolest. Ti (mi svi) zapravo cijeli život unosiš svojevrsne GM organizme, samo što nisu napravljene u laboratoriju, već na terenu, odnosno rezultat su ciljanog intenzivnog uzgoja, hibridizacije ili mutacije uslijed dugotrajnog tretmana nekim sredstvom. Obzirom da se ljudski životni vijek stalno povećava i stopa izlječenja svih bolesti raste, ne vidim poseban problem u prehrambenim namirnicama.

Quote:
pa idemo na rak, rak je isto bolest novoga doba naseg "civiliziranoga" drustva koji je goto bio nepoznat, mozda tu i tamo se pojavio, ali rak se pojavi kada ljudi imaju jako slabi imunoloski sustav koji se ne moze boriti protiv malignih stanica kada se svima nama ponekada stvore u organizmu, a ako netko ima posebno jak i zdrav organizam nema niti potrebe za njihovim stvaranjem. Lijek za rak je naravno poznat, znaci mnogo voca i povrca,ali ekoloski uzgojene, a ne GMO,i bez mesa koji imaju vitalne vitamine, enzime i minerale koji su nam potrebni kako bi ponovno stvorili baznu, tj. luznato okruzenje u organizmu i ojacali nas imunoloski sustav.
Zapravo rak nema toliko veze sa imunološkim sustavom, niti postoji nešto što bi bio univerzalni lijek za rak. Rak je zapravo skupni naziv za rapidne i nekontrolirane mutacije stanica u organizmu, sve ovisi koje stanice i kojeg je tipa mutacija. Rak se u velikoj većini slučajeva ne može izliječiti na "prirodan" način, jer vitamini iz voća i povrća ne mogu ubijati stanice, što je upravo ono što moraš napraviti da bi ga se riješio - pobiti sve mutirane stanice, da se ne šire. Tvoj vlastiti imunološki sustav uglavnom nije opremljen za bitke tih razmjera, jer se radi o sasvim vidljivim nakupinama stanica, ne mikroskopskim organizmima. Nisu bez vraga operacije, kemoterapija i zračenje najučinkovitiji oblici borbe protiv većine vrsta raka - moraš izvući "tešku artiljeriju" i mehanički suzbiti prijetnju da bi imao šanse kad se jednom pojavi.

Quote:
I onda netko kaze da je GMO sasvim slucajna pojava za profitom, a ljudskom organizmu su potrebni ekoloski, organska zdrava hrana, znaci netko nas hoce poubijati.
Zapravo je cilj proizvođača GMO hrane da što više ljudi kupuje od njih sjeme, jer se GM kulture ne mogu same razmnožavati, stoga je svake godine potrebno kupiti sjeme od koorporacije koja ga proizvodi. Ubijanje konzumenata je kontraproduktivno i suludo, postoje puno jednostavniji i jeftiniji načini za pobiti velike količine ljudi...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 14:59   #5167
Quote:
E sad lijek za rak koji se nama nudi je kemoterapija i zracenje koji unistavaju nase zdrave stanice i stanice raka, znaci ako prije ne uniste maligne, onda se mozes oprostiti sa zivotom sto je u potpunosti veliki paradoks.
Jbg., možeš samo umrijeti bez toga, pa ti procijeni što ti se više isplati.


Quote:
Pa onda da ne nabrajam dalje aspartam, fluorid, klor, koji svakodnevno unosimo u organizam, a koji su sami po sebi otrovi namijenjeni za stakore.
Fluoridi i klor su tvari koje svakodnevno moraš unositi u organizam, htio ne htio. Pretpostavljam da ni ne jedeš sol i ne pereš zube ako te strah tih "otrova za štakore"? Bolje nemoj piti ni vodu iz bunara ni progutati malo morske vode, jer sve navedeno ima u sebi otopljene fluoride i klor. Stvar je samo u doziranju. I od previše vode možeš umrijeti...


Quote:
Znaci ako to sve uzmes u obzir tko i sto to radi ovom covjecanstvu zasigurno nije normalna osoba, onda si vjerojatno puca u vene valjda, znaci pusti reptile, ali taj nije normalan i kao sto vidimo glavni cilj nije profit jer oni mogu stampati novaca koliko ih je god volja, znaci njima je to sve samo igra sa nasim tijelima, pa i nasim duhom koji je po svojoj prirodi ljubav i empatija.
Dakle nema "osobe" koja to "radi", niti je ljubav i empatija išta drugo doli produkt života u zajednici i pomne izgradnje kontrolnih mehanizama osobnosti poput morala, što su sve naučene kategorije. Ako misliš da je prirodno stanje duha ljubav, onda bojim se da ne znaš puno o ljudima i to samo zato što si imao sreće i rodio se u razvijenom dijelu svijeta u 21. stoljeću, pa zapravo imaš dovoljno znanja i slobodnog vremena da uopće čitaš gluposti poput Ickea...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 20:51   #5168
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Jbg., možeš samo umrijeti bez toga, pa ti procijeni što ti se više isplati.




Fluoridi i klor su tvari koje svakodnevno moraš unositi u organizam, htio ne htio. Pretpostavljam da ni ne jedeš sol i ne pereš zube ako te strah tih "otrova za štakore"? Bolje nemoj piti ni vodu iz bunara ni progutati malo morske vode, jer sve navedeno ima u sebi otopljene fluoride i klor. Stvar je samo u doziranju. I od previše vode možeš umrijeti...




Dakle nema "osobe" koja to "radi", niti je ljubav i empatija išta drugo doli produkt života u zajednici i pomne izgradnje kontrolnih mehanizama osobnosti poput morala, što su sve naučene kategorije. Ako misliš da je prirodno stanje duha ljubav, onda bojim se da ne znaš puno o ljudima i to samo zato što si imao sreće i rodio se u razvijenom dijelu svijeta u 21. stoljeću, pa zapravo imaš dovoljno znanja i slobodnog vremena da uopće čitaš gluposti poput Ickea...

Bas se nekako nebi slozio s tobom, u niti jednom pogledu....
1. Umrijet ces i ovako i onako... pfhahaha... sta??, pa onda bolje da sam umrem nego da me ubiju, uostalom produljenjem "zivota" s uznapredovalim rakom samo se vishe patim... koja glupost... aj dok je rakonja u nezrelom stadiju, OK, ostat bez kose, eventualno, ili bez jednog jaja...ali ako je uznapredovalo, cemu se mucit?? bit i sebi i drugima na grbachi...

2. Zasto moramo unosit flour, aspartam i ostale mishje otrove??? nemoramo mi nista, nego ljudi su se navikli, odnosno otupili na TV i uzimaju sve zdravo za gotovo, pa onda razmisljaju upravo na taj nacin kao ti, dakle MORAMO, jer kad ti siknu 0.15 fluora u pastu za zube, i jos ti velikim sjajnim slovima napisu NEW IMPROVED FLUORIDE FORMULA, SHINE and SMILE, ti odma trcis kupit??? Jel ti to moras?? Nemoras, ali meni je ocito da da, jer ti tako pise na kutiji, a i jer fluor ionako uzimas u vodi i hrani pa jos malo iz paste - nece skodit, pa onda ko mu j...e mater...
Zasto se fluor trpa u vodu?? jos na boci pishe, minerali potrebni za zdravlje, fluor izmedju ostalog, uostalom nebi li ta flasirana voda koju placas koliko i gorivo, tribala bit pinku zdravija od one iz spine???
Trpa se u vodu 1. da se rijesi jeftinog otpada, 2. da dezinficira(jer je ipak to otrov, odnosno dezinficijens, it o jedan od jacih), dakle 0.1mg je na litru dovoljno, a "najnovija ultra super istrazivanja" pokazuju u rijekama ga ima 1mg, kako onda te bakterije koje oni dezinficiraju sa 1 ppm, prezive u rijekama koje imaju 20 ppm???, ja mislim da si jako opran prijo...jer da ga ima u rijekama i jezerima i moru koliko se tvrdi, mi bi odavno bili svi pomrli...zapitam se cemu onda dezinfekcija flouridom u industriji vode????
Uostalom bash danas su ti znastvenici s harvarda potvrdili njegovu stetonost i u najmanjim kolicinama...pogledaj malo...

3. Jel ti smatras da je ljubav "vjestina koja se uci"??? Uf, uf...ccccc Vecu glupost jos nisam procitao, a koju si tako lijepo filozofski upakirao, nemogu vjerovat da si se i potrudio, jos usput budi receno da mi se cini da si je prepisao iz neke sociloske knjige, koju je napisao neko drugi a koji je prepisao od nekog treceg, pa mu ti zato vjerujes, pa mi sve skupa smrdi cak na neko new age religiozno sranje.
Sorry, ali ako imas dijete, ili jos bolje jako malo dijete, onda valjda znas koliku si glupost izjavio/prepisao/spakirao
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 27.07.2012. at 21:10.
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 22:18   #5169
Ne moraš unositi otrove. Ali ne trebaš pisati pizdarije ako neznaš kemiju i biologiju. Fluor se stavlja u zubne paste zato jer su fluorovi spojevi normalni sastojci zubne cakline i kostiju. Nalazi se i u nekim biljkama.
U vodu se ne dodaje fluor već klor. Razlika je drastična.
Po čemu je aspartam otrov? Zato jer je Mišak rekao u emisiji "Na rubu pamet"?
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 22:53   #5170
ajme kako ga vi brijete...gori se od Ajka
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 23:35   #5171
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
ajme kako ga vi brijete...gori se od Ajka
Slažem se.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 09:51   #5172
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Ne moraš unositi otrove. Ali ne trebaš pisati pizdarije ako neznaš kemiju i biologiju. Fluor se stavlja u zubne paste zato jer su fluorovi spojevi normalni sastojci zubne cakline i kostiju. Nalazi se i u nekim biljkama.
U vodu se ne dodaje fluor već klor. Razlika je drastična.
Po čemu je aspartam otrov? Zato jer je Mišak rekao u emisiji "Na rubu pamet"?
Ti si isti onaj koji mi je bio rekao da mikrovalovi i radiovalovi nisu dio spekra EM valova, pa te nazalost nemogu uzest za ozbiljno, ali bez obzira evo ti moj odgovor.

Tocno! i to bojim se jedino sta si napisao tocno, Nemoras jest otrove, medjutim oni se apsorbiraju sami - kroz kozhu(fluor dok cetkas zube).
Sta sam ja napisao nisu pizdarije, vec gotove cinjenice. Florid je otrov i tocka, dokazano i provjereno.
Ne stavlja se zato jer je noramalan sastojak cakline, jer ako je noramalan sastojak cakline i kostiju, zasto ga onda treba dodavati , izlika je naravno da bi "sprijecio karijes" ili da mi popravi PH vrijednost u ustima (kako oni znaju kolika mi je Ph nakon svakog jela), ali fluor pomaze samo ako cetkas zube poslije svakog jela, sta nakraju vodi dentalnoj/kostanoj fluorozi koja je onako usput, puno, puno gora od karijesa. Uostalom nije fluor sastojak zubne cakline, nego neki njegovi spojevi.
I netribas bit bas kemichar ili biolog da bish shvatio da te neko ovde ustvari zajebava.

Uopce ne vidim ikakvu vezu s biologijom i kemijom(procesima) u biljke i u ljudi, tako da ti je ona izjava i biljke ga imaju poprilicno bedasta, uostalom i gramin se takodjer nalazi u nekim biljkama, pa samo radi toga neznaci da je zdrav, izmedju ostaloga koliko je zdrav pokazuje da ovce (haha), umru kad se najedu trave koja ga sadrzi, zasto??? zato jer nisu dobro informirane, kao i vecina ljudi za aspratam, fluorid, itd,itd!! hahaha...

Europska studija je pokazala/dokazala da aspartam izaziva maligna oboljenja stanica, a americka FDA ga je odbacila, FDA nije vladina/federalna agencija kao i nista ostalo u americi, prema tome... radije glasam za europska, ma koliko nazadna istrazivanja bila.
uostalom dok sam pio proteinske napitke koje su ga sadrzavale, u ne tako davnije vrijeme, uvijek sam bio nadut i bolio me i drob i glava nakon treninga, nakon sta bi popija shake s aspartamom...
Najnoviji proteiski napici ga ne sadrze uopce vishe(mada su prije bili krcati), cak se velikim slovima na kutije pishe aspartame free...a mene drob nit glava vishe ne boli.. to mi odmah nesto govori

Da zakljucim post, otrovi se stavljaju u hranu, vodu, pastu, itd, da bi vas se degeneriralo, jer je to upravo sta NWO zeli - degeneriranu rasu ljudi/morona(idiocracy), s kojima je lako upravljat i koji ne posjeduju trunke kritickog razmisljanja ili sumnje prema svojoj vladi i prema onome sta im oni kazhu dakle:
"they says jump, You say how high!"
a izmedju ostaloga da prihvatite kako je GMO, aspartam, fluorid i ostala govna kojima vas trpaju - kao super zdrava... a prema vashim postovima u kojima pishete u temi david icke - da to jest ustvari zdravo i u tome ne vidite nista loshe, vidim da su otrovi vec napravili svoje, a takodjer vidim da NWO radi jebeno dobar posao, jer ja sam se ipak nadao, da ce uzest bar 3-4 generacije da se ljudi spuste na nizhi IQ, a bojim se da ni oni nisu svjesni da se to desava instantno... dovoljno je da malo pogledaju ovu temu, da vide koliko su uspjeshni...
I nezaboravi ocetkat zube poslije svakog jela...molin te!!!
__________________
... need a chill pill

Zadnje uređivanje Huricanechaser : 28.07.2012. at 10:07.
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 11:50   #5173
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Zapravo rak nema toliko veze sa imunološkim sustavom, niti postoji nešto što bi bio univerzalni lijek za rak. Rak je zapravo skupni naziv za rapidne i nekontrolirane mutacije stanica u organizmu, sve ovisi koje stanice i kojeg je tipa mutacija. Rak se u velikoj većini slučajeva ne može izliječiti na "prirodan" način, jer vitamini iz voća i povrća ne mogu ubijati stanice, što je upravo ono što moraš napraviti da bi ga se riješio - pobiti sve mutirane stanice, da se ne šire. Tvoj vlastiti imunološki sustav uglavnom nije opremljen za bitke tih razmjera, jer se radi o sasvim vidljivim nakupinama stanica, ne mikroskopskim organizmima. Nisu bez vraga operacije, kemoterapija i zračenje najučinkovitiji oblici borbe protiv većine vrsta raka - moraš izvući "tešku artiljeriju" i mehanički suzbiti prijetnju da bi imao šanse kad se jednom pojavi.
Uf, ovaj komentar mi je bio sasvim dovoljan da zakljucim u potpunosti da si potpuno skrenuo sa puta, tj sa istine. Rak nema veze sa imunoloskim sustavom? Pa dobro ako ti u to vjerujes to je tvoje pravo. Vitamini iz voca i povrca ne mogu ubiti stanice raka? Pa dobro ti i dalje vjeruj u ono sto hoces, a ja ti iz svojega iskustva kazem da poznajem ljude, tj. susjeda koji su se izljecili samo prehranom od raka. Znaci samo voce i povrce jer oni stvaraju luznato stanje u organizmu, dok je meso kiselo pa se zato ne jede, a gle slucajnosti i misici ti puno bolje rastu u luznatom stanju to ce ti potvrditi i neki bodibilderi koji znaju za takve informacije, jer u luznatom, tj. baznom okruzenju veca je sinteza, tj. ugradnja bjelancevina u misic.Znaci rak se moze stvoriti samo u kiselom okruzenju, tj. pH kiselo, sto danasnja "civilizirana" prehrana uvelike pridonosi oboljevanju od raka, pa da ne nabrajam umjente zasladivace i otrove koji jos bolje unistavaju nas imunitet i nas organizam.
Kemoterapija i zracenje nisu i nikada nece biti najucinkovitiji u borbi protiv raka, osim u praznjenju novcanika.

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Dakle nema "osobe" koja to "radi", niti je ljubav i empatija išta drugo doli produkt života u zajednici i pomne izgradnje kontrolnih mehanizama osobnosti poput morala, što su sve naučene kategorije. Ako misliš da je prirodno stanje duha ljubav, onda bojim se da ne znaš puno o ljudima i to samo zato što si imao sreće i rodio se u razvijenom dijelu svijeta u 21. stoljeću, pa zapravo imaš dovoljno znanja i slobodnog vremena da uopće čitaš gluposti poput Ickea...
Ovo je nesto "najbolje" sto sam ikada cuo u zivotu i vjerujem da cu to ubrzo, tj. ovoga trena zaboraviti Jer samo malo, ljubav je mehanizam, cekaj to je mehanika ili fizika ili mozda neka diferencijlna jednadzba matematicka? Je li, a to je to onda, samo malo da izracunam ponovno. I daj mi molim te odgovori da li je ljubav statika ili dinamika tako da znam uvrstiti u jedndzbu

Zadnje uređivanje Igor5 : 28.07.2012. at 12:14.
Igor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 12:15   #5174
Hej! Halo! Tema je Icke. Nemojte offtopičarit. O aspartamu i fluoru postoje teme, a ako ih nema, otvorit ćemo ih, pa tamo nastavite pisat pizdarije.
Ne znam odkud nekome ideja da se fluor u pasti nalazi u elementarnom stanju..
Ajmo sada, back to topic.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 13:07   #5175
Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
I ja mislim da više nije u pitanju profit, jer čemu još kad su se neki od njih dovoljno nafudrali da osiguraju deset naraštaja svojih potomaka . Osim nužnosti da se održava imperij koji su izgradili tu je i jedan motiv koji ne smiješ zanemariti, koji je utkan u najdublji mrak ljudskih bica, a to je želja za kontrolom i slatkoca koju nosi moc. Pogotovo starim ljudima, kad više nema uživanja u seksu, kad tijelo postaje sve manje funkcionalno, onda je kontrola, moc, upravljanje životima ljudi iz sjene jedna od najvecih podkrepa za ego. Pa čak i mladim ljudima. Osjecati moc da nadzireš ljude, da mijenjaš tokove povijesti, da držiš konce u rukama i da s njima upravljaš je vrhunsko uživanje mračnim spodobama. Da, to je duboko negativno, iscaseno, suludo, pokvareno i zločesto, ali ni na jedan način ne upucuje na interdimenzionalne vanzemaljce.
Ok, ali ovdje previse generaliziras ljude koji su po tebi svi ljudi ovoga svijeta po svojoj prirodi pokvareni, negativni, a ne pitas se zasto se upravo takvi ljudi koji su upravo takvi, tj. ludi, negativni, koji teze za kontrolom, postavljaju za glavne pozicije u svijetu koji je veoma vazan za nas svakodnevan zivot.
Nije tu bitna toliko sad ta starost, znaci ja kada ostarim cu isto postati takav, znaci nemoj generalizirati ljude.


Quote:
Aries13 kaže: Pogledaj post
moram spominjati reptile jer to je srž Ickeovog naukovanja. U njegovoj glavi odvija se borba dobra i zla, s jedne strane reptili koji se s nama hrane s druge strane new age pizdarije uzašli majstori i hijerarhije nekakvih kozmičkih vladara, Isusa i njegovog tate bijelo bratstvo kojem on pripada. Vladari 7 zraka koji su ga ovlastili da spašava svijet.

Svaki lunatik ima misiju i zbog tog ludila spominjem, ne one manipulacije mocnika koje on razotkriva po zemlji, nego ono što je smjestio u dubine svemira što je plod njegovog uvrnutog uma. Samo zato jer je tema on i autentičnost onog što govori.
Ali ovim odgovorom ti sada znaci vjerujes da u cijelom svemiru ne postoje neka druga bica osim nas.
I to je onda sasvim ok razmisljnje i naravno da se tebi cini David Icke lud jer ti ne vjerujes u postojanje drugih bica u nasem svemiru pa i sire od njega i to je onda sasvim ok, tj. tvoje razmisljanje.
Igor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 14:07   #5176
Ej,
nemoj onda povlacit za tipkovnicu sa kometarima o floridu ako zelis nastavit u topicu
pa onda sory za feedback...btw, ovo je jedna od ickeovih glavih tema u skoro sve i jednoj knjizi, aspartam i flor i jos masu toga, ne samo reptili...ili mozemo pricat o njemu, koji je frik wacko...al to je ocito, masa gluposti u knjigama ima slazem se, reptili su jedna od njih, medjutim ima i masa OK realnih stvari za naucit.
I da, je, Istinu kazes, ne nalazi se u elementarnom stanju nego u podjednako otrovnom ako ne i gorem. Sodium floridu...
__________________
... need a chill pill
Huricanechaser is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 14:22   #5177
Fluor: https://www.forum.hr/showthread.php?t=253796&page=7

Ovdje je bilo govora o aspartamu: https://www.forum.hr/showthread.php?t=388737

Kažem, može se spomenuti u kontekstu rasprave o njemu i njegovim idejama, ali sve više od toga neka ide tamo.
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 15:02   #5178
Quote:
Igor5 kaže: Pogledaj post
Uf, ovaj komentar mi je bio sasvim dovoljan da zakljucim u potpunosti da si potpuno skrenuo sa puta, tj sa istine. Rak nema veze sa imunoloskim sustavom? Pa dobro ako ti u to vjerujes to je tvoje pravo.
Ne vjerujem, nego znam. Da ljudi s rakom imaju teško oslabljen imunološki sustav, umrli bi od gripe ili upale pluća prije nego ih rak dotuče, ono što se npr. događa s oboljelima od AIDSa. Ono što slabi imunološki sustav su upravo metode liječenja raka poput kemoterapije i zračenja, ali je to samo nuspojava koja se kontrolira antibioticima.

Quote:
Vitamini iz voca i povrca ne mogu ubiti stanice raka? Pa dobro ti i dalje vjeruj u ono sto hoces, a ja ti iz svojega iskustva kazem da poznajem ljude, tj. susjeda koji su se izljecili samo prehranom od raka.
Vitamini ne mogu ubijati stanice. Stanice raka su samo podivljale stanice organizma, po tome bi onda vitamini ubijali i normalne stanice. Vitamini su, zajedno sa kvalitetnom prehranom, fantastični u prevenciji raka, ali nisu lijek.

Ajmo se kladiti u što god hoćeš da ili nisu imali rak ili su uz prehranu išli i na medicinske terapije.


Quote:
Znaci samo voce i povrce jer oni stvaraju luznato stanje u organizmu, dok je meso kiselo pa se zato ne jede, a gle slucajnosti i misici ti puno bolje rastu u luznatom stanju to ce ti potvrditi i neki bodibilderi koji znaju za takve informacije, jer u luznatom, tj. baznom okruzenju veca je sinteza, tj. ugradnja bjelancevina u misic.Znaci rak se moze stvoriti samo u kiselom okruzenju, tj. pH kiselo, sto danasnja "civilizirana" prehrana uvelike pridonosi oboljevanju od raka, pa da ne nabrajam umjente zasladivace i otrove koji jos bolje unistavaju nas imunitet i nas organizam.
Ovo je najveća nakupina gluposti koju sam pročitao u dugo vremena. Ljudsko tijelo je vrlo blago na alkalnoj strani, nekih 7.4 u prosjeku. Bilo kakvo povećanje lužnatosti znad 7.45 dovodi organizam u opasnost, a preko 7.8 znači smrt. Isto dakako vrijedi i za kiselost. To su toliko male razlike i osjetljiv balans, da je glupavo pričati o bilo čemu osim održavanju balansa kod zdravog čovjeka.

Rak je uzrok, ne posljedica smanjenja pH vrijednosti u organizmu.


Quote:
Kemoterapija i zracenje nisu i nikada nece biti najucinkovitiji u borbi protiv raka, osim u praznjenju novcanika.
Malo previše gledaš američke filmove, sve navedeno je u RH besplatno ili subvencionirano, kao i u većini zemalja sa obveznim zdravstvenim sustavom.


Quote:
Ovo je nesto "najbolje" sto sam ikada cuo u zivotu i vjerujem da cu to ubrzo, tj. ovoga trena zaboraviti Jer samo malo, ljubav je mehanizam, cekaj to je mehanika ili fizika ili mozda neka diferencijlna jednadzba matematicka? Je li, a to je to onda, samo malo da izracunam ponovno. I daj mi molim te odgovori da li je ljubav statika ili dinamika tako da znam uvrstiti u jedndzbu
Jep, mehanizam. Hormoni i lučenje određenih tvari u organizmu.

Sasvim je druga priča kako mi to doživljavamo i osjećamo, te kako se profiliralo kroz društvene odnose i norme, stvar je samo u tome da postoji biološki uzrok za sve što osjećaš, pa tako i ljubav.

Nigdje nisam tvrdio da je ljubav samo to, jer očito da nije, od tog elementa nagona za preživljavanjem smo kroz razvoj, kako biološki, tako i društveni, stvorili nešto što je puno više, ali to ponovno ne znači da takve stvari treba bespotrebno mistificirati i tražiti izdvojeno, "božansko" (ne nužno doslovno) porijeklo.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down

Zadnje uređivanje Pizvo : 28.07.2012. at 15:17.
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 15:06   #5179
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ajmo se kladiti u što god hoćeš da ili nisu imali rak ili su uz prehranu išli i na medicinske terapije.
Na tvome mjestu ja se ne bi isao kladiti, jer sam u potpunosti siguran da znam sto govorim.

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ovo je najveća nakupina gluposti koju sam pročitao u dugo vremena. Ljudsko tijelo je vrlo blago na alkalnoj strani, nekih 7.4 u prosjeku. Bilo kakvo povećanje lužnatosti znad 7.45 dovodi organizam u opasnost, a preko 7.8 znači smrt. Isto dakako vrijedi i za kiselost. To su toliko male razlike i osjetljiv balans, da je glupavo pričati o bilo čemu osim održavanju balansa kod zdravog čovjeka.
Povecanje luznatosti iznad 7.45 dovodi organizam u opasnosti? Ajde evo par rijeci o tome: "In vitro studija je pokazala kako eksta-celijska acidifikacija utice na proizvodnju proteina u celijama.Kada je pH nivo 7,2 sinteza proteina je smanjena za 29%,dok je povecana za 129% na pH nivou od 7,6.I to nije sve.Insulin stimulise sintezu proteina na svim nivoima pH vrednosti,ali na nivou od 7,4 proizvodnja proteina izazvana insulinom je manja nego na nivou od 7,6 bez insulina!Ukoliko zelite “in vivi” dokaze, jedna nedavna studija je proucavala efekte alkaloze na sintezu proteina kod pacijenata koji su preziveli neku povredu,I nalaze se na odeljenju intenzivne nege.Alkaloza je kod pacijenata izazvana putem hiperventilacije.Rezultati su pokazali da je sinteza proteina bila veca tokom hiperventilacije,I da je eksperimentalno izazvana alkaloza povecala sintezu proteina misicnim tkivima za 32,6%."

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Malo previše gledaš američke filmove, sve navedeno je u RH besplatno ili subvencionirano, kao i u većini zemalja sa obveznim zdravstvenim sustavom.
Ne bi isao na takav ortodoksan nacin lijecenja niti da mi netko plati.

Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Jep, mehanizam. Hormoni i lučenje određenih tvari u organizmu.

Sasvim je druga priča kako mi to doživljavamo i osjećamo, te kako se profiliralo kroz društvene odnose i norme, stvar je samo u tome da postoji biološki uzrok za sve što osjećaš, pa tako i ljubav.

Nigdje nisam tvrdio da je ljubav samo to, jer očito da nije, od tog elementa nagona za preživljavanjem smo kroz razvoj, kako biološki, tako i društveni, stvorili nešto što je puno više, ali to ponovno ne znači da takve stvari treba bespotrebno mistificirati i tražiti izdvojeno, "božansko" (ne nužno doslovno) porijeklo.
Ok, kada mi to dokazes nekom matematickom jednadzbom da je ljubav mehanizam i da je nasa svijest mehanizam onda cu prihvatiti ovaj tvoj odgovor.

I jedno pitanje za tebe, da li mozes mi mozda pokazati nekom studijom gdje se nalazi nasa svijest, samo mi nemoj molim te odgovoriti da se nalazi u neuronima jer to su jos uvijek neuroni, a ne svijest.
Igor5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 16:22   #5180
Meni je dovoljno da je David Icke u detalje razotkrio zločinačku politiku svjetskih centara moći i da tu informaciju širi diljem svijeta. Osobno mi je manje važno postojanje gmazovskih rasa na Zemlji, ustvari tim gore ako oni zaista ne postoje već i sama spoznaja što je ljudska rasa sposobna napraviti je dovoljno gnjusna.
A i kad se pogledaju ti "ljudi" u tim centrima moći, velika većina izgleda i gore nego kako ih Icke prezentira. I pored svega, kao što kaže Icke kaže, nebi ih smjeli ih mrziti jer bi bili kao i oni. Širimo pozitivnu energiju.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.