Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2013., 11:51   #5561
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Sretno!
Hvala ti puno! Drago mi je da je vama bilo sve kako ste si željeli. Ako ti nije problem (može i na pm) - koliko vas je na kraju izašla večera s pićem po osobi?
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 12:45   #5562
Ako nekoga zanima ili mu treba

http://www.kupime.hr/ponuda/unajmite...m_medium=email

rok iskoristivosti je 1.4.2015.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 17:44   #5563
Quote:
Mali Pingvin kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno! Drago mi je da je vama bilo sve kako ste si željeli. Ako ti nije problem (može i na pm) - koliko vas je na kraju izašla večera s pićem po osobi?
Pozdrav!

Ovako, meni je to stvarno povoljno bilo, obzirom sto smo sve imali, ukus, poslugu, i sve ostalo.
Nas je vecera, njihova usluga tocenja pica (mi smo imali svoje), sljedeci dan dorucak za sve goste, i nase spavanje, izaslo oko: 7.300,00.
Znaci, spavanje je mislim bilo oko 650, 00 kn, dorucak oko 1.200,00.
Eto, otprilike nas je vecera bila oko 5.500,00, s njihovom uslugom tocenja pica, + nase pice i pjenusac.

Iskreno, odlicno. Svi su bili svime odusevljeni, mi smo isli sve preko Arsena i Noi Due, i bas sve je bilo savrseno.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:03   #5564
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ovako, meni je to stvarno povoljno bilo, obzirom sto smo sve imali, ukus, poslugu, i sve ostalo.
Nas je vecera, njihova usluga tocenja pica (mi smo imali svoje), sljedeci dan dorucak za sve goste, i nase spavanje, izaslo oko: 7.300,00.
Znaci, spavanje je mislim bilo oko 650, 00 kn, dorucak oko 1.200,00.
Eto, otprilike nas je vecera bila oko 5.500,00, s njihovom uslugom tocenja pica, + nase pice i pjenusac.

Iskreno, odlicno. Svi su bili svime odusevljeni, mi smo isli sve preko Arsena i Noi Due, i bas sve je bilo savrseno.
Zvuči odlično, vas je bilo ako se dobro sjećam 15ak?
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 18:46   #5565
Quote:
Mali Pingvin kaže: Pogledaj post
Zvuči odlično, vas je bilo ako se dobro sjećam 15ak?
Lucky number 14!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:10   #5566
Cure, jel znate nešto o vjenčanjima na krovnoj terasi Kvarnera? i vjenčanjima u hotelu Astoria? Bit će nas oko 35.
Gnjavim jer ne živim dole, mislili smo za Uskrs otići i sve vidjeti ali kako je krasno vrijeme nećemo
Zasad nam je favorit Ariston ali malo nas muči muzika samo do ponoći.
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 19:58   #5567
Krovna terasa Kvarnera? Kojeg Kvarnera? Ali kako god nisam nit čula ni vidjela, sorry
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2013., 20:53   #5568
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
Krovna terasa Kvarnera? Kojeg Kvarnera? Ali kako god nisam nit čula ni vidjela, sorry
Kvarner u Opatiji ima krovnu terasu koja je navodno namijenjena baš za VIP partije ali nigdje ne mogu naći ništa više
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 09:36   #5569
Krovna terasa Kvarnera ti se koristi jedino za prijem gostiju/nekakav kratki domjenak u trajanju od sat-dva.
Najčešće se to prakticira kad je svadba u Kristalnoj dvorani, pa se prije toga može popiti piće dobrodošlice gore.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:32   #5570
Info za riječke cure. Danas sam imala free time pa sam skočila do matičara priupitat što i kako i evo ovako:
ako se udajete/ženite samo kod matičara - prijava vjenčanja 30-45 dana ranije, 350kn, osobni podatci mladenaca i kumova
ako se udajete/ženite u crkvi - prijava vjenčanja od 3mj ranije, 160kn, osobni podatci kumova i mladenaca
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:33   #5571
Quote:
Chilly kaže: Pogledaj post
Krovna terasa Kvarnera ti se koristi jedino za prijem gostiju/nekakav kratki domjenak u trajanju od sat-dva.
Najčešće se to prakticira kad je svadba u Kristalnoj dvorani, pa se prije toga može popiti piće dobrodošlice gore.
tako sam i mislila...joj baš mi je teško iz Zagreba sve planirati. mislili smo dole za Uskrs ali kako je divno vrijeme ništa od toga.

btw, koga bi preporučile za tortu? Beto mi se ne sviđa. Jel radi Kraš možda? Oni imaju neke ok okuse, inače mi dole baš fali fina slastičarna,sve mi je preumjetno. Možda nisam bila na pravom mjestu?
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 17:59   #5572
Mi ćemo tortu dobiti od sale, ali ovo je ono od slastičarnicašto znam da rade torte
Snjeguljica, Kostrena
Beto, Matulji
Lišćevica, Čavli (ali imaju i manju radnju na glavnoj placi koja radi do 14:30 svaki dan)
Bomboneta, Zamet
Bolero, centar grada kod gradske ure i prema Harteri
ako se koga još sjetim napišem kasnije
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:02   #5573
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
ako se koga još sjetim napišem kasnije
Hvala ti! Ja patim na to da torta mora biti jako lijepa ali i jako fina..čula sam da oni s krka, casa del padron, imaju fine torte ali nisam nikad probala. beto mi je loš, sve kreme su im iste i premargarinaste. dobit ću 20 kg dok nađem pravu ako krenem sve obilaziti
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:18   #5574
Quote:
Mali Pingvin kaže: Pogledaj post
Hvala ti! Ja patim na to da torta mora biti jako lijepa ali i jako fina..čula sam da oni s krka, casa del padron, imaju fine torte ali nisam nikad probala. beto mi je loš, sve kreme su im iste i premargarinaste. dobit ću 20 kg dok nađem pravu ako krenem sve obilaziti

Kolačići Sušanj, Viškovo.
Odlični, u svakom pogledu!
Suncokreta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 21:07   #5575
mi cemo uzet u cukerinu
torta cupcakesi kolacici i razno razne monade
meni je sve jako fino ne preskupo a josh uz to sve sareno i jako efektno
__________________
...everything will be okay in the end. if it's not okay, then it's not the end...
*shlapica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 08:53   #5576
Torta je prva stvar koju sam ja sebi riješila I to zato što je zaista izbor slastičarnica kod nas loš, pa biraš manje lošu opciju. Razmišljala sam čak je iz Zagreba dovuć, ali to mi je prekomplicirano. Ne daj Bože zastoja ljeti, malo jače krivine, ode sve k vragu.

Meni su najfinije torte u hotelu Bristol. To sam već spominjala. Jedini problem s njima je taj što ne rade dekoracije osim osnovnih (znači, rade i ticino i mini tortice i svašta nešto, ali neke zahtjevnije dekoracije ne).

Na kraju ćemo i pir tamo raditi, ali to je skroz slučajno ispalo tako.

Nije mi jasno zašto ljudi toliko hvale Beto, meni je taj Beto čista konfekcija. Jeftine, nekvalitetne namirnice, tona margarina, a cijenu drže kao da rade s organskim proizvodima u najmanju ruku.
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 09:35   #5577
činjenica stoji da se Beto pokvario, u početku je bio super ali valjda pod pritiskom ljudi su počeli lošije radit i koristit namirnice koje prije nisu. jbg, tako ti ide valjda.
Emocionalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 10:53   #5578
Quote:
Emocionalka kaže: Pogledaj post
činjenica stoji da se Beto pokvario, u početku je bio super ali valjda pod pritiskom ljudi su počeli lošije radit i koristit namirnice koje prije nisu. jbg, tako ti ide valjda.
šteta, baš sad kad su zgrnuli lovu su mogli uložiti u kvalitetu i izdići se u odnosu na konkurenciju a oni su pali.

meni po slikama barem najbolje izgledaju torte u krčkim dvorima ali pogledat ću cukerin i sušanj po vašim preporukama.

ako ništa, sama ću je ispeći
Mali Pingvin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:01   #5579
hotel kvarner opatija

hej drustvo..

mi smo se odlucili za hotel kvarner u opatiji, tj. na kristalnu dvoranu..imamo poznanstva tamo pa ce nam donekle ici i na ruku jer je to ogromna dvorana a nas samo 60-70, tako da ce je malo "smanjiti" za nas..

e sad, ono sto mene zanima je da li je itko ikada radio tamo svadbu i kakva su iskustva..ja trazim ali nikako da igdje ista nadjem, kao da nikada nitko nije tamo imao svadbu..

soou, pipl hel mi plizzz...
cicimici007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:02   #5580
Stvarno lijepo izgledaju te iz Krčkih dvora...još se ja stignem predomislit
Chilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:31.