Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2015., 13:02   #1381
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
jel ima kod nas?
te marke kod nas nema, to ti je mlada preslica u prahu pa probaj pitati u ljekarnama. Biljne ljekarne su znale imati od tal.proizvođača specchiasol (equiseto)

http://www.google.de/imgres?imgurl=h...IVBNssCh3c5Q4v
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 13:47   #1382
hvala
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 14:53   #1383
Možda glupo pitanje, ali da li vitamini za kosu potiču rast i ostalih dlaka na tijelu?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2015., 21:19   #1384
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Možda glupo pitanje, ali da li vitamini za kosu potiču rast i ostalih dlaka na tijelu?
meni jesu, pogotovo na licu
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 15:15   #1385
Quote:
tashee kaže: Pogledaj post
meni jesu, pogotovo na licu
uzas, toga se i bojim. A koje si uzimala?Jel bar djelovalo i na kosu?
Da li su se smanjile te dlaka kad si prestala s vitaminima?
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 23:02   #1386
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
uzas, toga se i bojim. A koje si uzimala?Jel bar djelovalo i na kosu?
Da li su se smanjile te dlaka kad si prestala s vitaminima?
one iz dm-a. je, djelovale su na kosu i ostale dlake :/
al da, čim sam prestala, bilo je nešto bolje

inače, zadovoljna sam njima, s obzirom na cijenu. kvaliteta kosa mi se poboljšala, postala je gušća i nije više beživotna. za tih par dlaka na licu počupam i preživim :P
tashee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 16:49   #1387
dobar dan devojke
elem, imam problem sa opadanjem i strasnim proredjivanjem kose, sto traje evo vec osam godina. nisam nista posebno povodom toga radila, misleci hajd stanuce opadanje, krenut ce sama da raste, ako se budem nervirala samo ce jos gore biti. i jesam pokusavala da ignorisem problem ali nije se resio sam niti ce. imala sam jako stresan period 2007. godine i mislim da je od tad pocela moja muka.
sad je gore nego ikad. koristim nanofibre i bez toga nemam kud vani. dotle je doslo. inace nikad mi kosa nije bila gusta ali bih rado da imam to sto sam nekad imala.
i da vas ne davim vise, da pitam, pa ako moze odgovor.
da li negde kod vas u Hrvatskoj imaju u ponudi Kal Hair Force tablete, posto citajuci forum najvise ima pozitivnih iskustava sa njim. ja sam inace u Srbiji, i ako znate da ih negde ima da mi javite da ih nazovem da pitam da li isporucuju u teritorije van granica Hr. stigao mi je danas Solgar ali ako bih nasla ove od Kal-a, rado bih na njih presla. a takodje sa iherba ce stici i preslica, i to sam porucila citajuci vas. jeste da me kostalo ali za kosu ne stedim.
hvala vam unapred
ena1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2015., 22:55   #1388
Quote:
ena1411 kaže: Pogledaj post
dobar dan devojke
elem, imam problem sa opadanjem i strasnim proredjivanjem kose, sto traje evo vec osam godina. nisam nista posebno povodom toga radila, misleci hajd stanuce opadanje, krenut ce sama da raste, ako se budem nervirala samo ce jos gore biti. i jesam pokusavala da ignorisem problem ali nije se resio sam niti ce. imala sam jako stresan period 2007. godine i mislim da je od tad pocela moja muka.
sad je gore nego ikad. koristim nanofibre i bez toga nemam kud vani. dotle je doslo. inace nikad mi kosa nije bila gusta ali bih rado da imam to sto sam nekad imala.
i da vas ne davim vise, da pitam, pa ako moze odgovor.
da li negde kod vas u Hrvatskoj imaju u ponudi Kal Hair Force tablete, posto citajuci forum najvise ima pozitivnih iskustava sa njim. ja sam inace u Srbiji, i ako znate da ih negde ima da mi javite da ih nazovem da pitam da li isporucuju u teritorije van granica Hr. stigao mi je danas Solgar ali ako bih nasla ove od Kal-a, rado bih na njih presla. a takodje sa iherba ce stici i preslica, i to sam porucila citajuci vas. jeste da me kostalo ali za kosu ne stedim.
hvala vam unapred
Svakako provjeriti krv i hormone (štitnjača i ženski hormoni , i ginekološki pregled ) . Ako je sve u redu onda je deep rooted stres koji treba riješavati plus lagani detox da ti minerali i vitamini mogu djelovati.
Ovo što si naručila ,trebalo bi biti dobro
Kal nikad nisam imala, ali sa super zadovoljna sa :
preslicom koju si već naručila i sa Maxi Hair i sa
Deva hair
Food based formula Hair & nails
Sretno

Zadnje uređivanje Acid_2 : 03.01.2016. at 01:33. Reason: uklonjeni kodovi
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 09:22   #1389
hvala na odgovoru, *ne znam gde da nadjem smajlije*
ma sto se stitne zlezde tice, dr kaze imam stitnu ko u devojcice od 12 godina, sto mi je vrlo cudno jer koliko se ja stresiram dobro sam i ziva uopste, a jajnici skroz u redu, kako ginekolog kaze.
danas cu malo citati o detoxu, da se spremim za vitamine. jako zelim da uspem u ovoj borbi, da konacno dobijem rat.
hvala jos jednom
ena1411 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 13:17   #1390
Pozdrav,

Gdje kupujete Kal Hair Force tablete? Ja sam ih do prije par mjeseci kupovala u dm-u jer sam koristila onih 25 % popusta, sad sam radila pauzu jedno tri mjeseca pa bi ih opet počela uzimati ALI ne da ih nema samo u dm-u, nego ih nema ni u kojoj ljekarni(govorim o web shopovima, nisam išla od ljekarne do ljekarne).

Znate možda nešto o tome? Možda ih povlače ili nešto?
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:14   #1391
Nema kala vise kod nas. Navodno ima neke sastojke u previsokim kolicinama (prema regulativi u EU) pa vise nece biti na trzistu. Probaj pitati u nekoj ljekarni da ti ga naruce - mozds ce ti negdje to upaliti.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 00:51   #1392
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Nema kala vise kod nas. Navodno ima neke sastojke u previsokim kolicinama (prema regulativi u EU) pa vise nece biti na trzistu. Probaj pitati u nekoj ljekarni da ti ga naruce - mozds ce ti negdje to upaliti.
Te su tablete naizmjence dolazile pa opet nestajale s našeg tržišta. Znam da su prije cca 2 godine bile nestale iz ljekarni (s ovim objašnjenjem koje navodiš) i ja se pomirila s tim da ih neće kod nas više uvoziti, kad li opet se nakon nekog vremena pojavile. Ja sam ih imala ove zime i eto sad sam ovdje vidjela da ih sad opet ne uvoze.

One su mi definitivno najbolje, velika šteta.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 19:39   #1393
drage djevojke, molim vas za pomoć

imam dosta slabu kosu, a čitajući na netu vidjeh da ricinusovo ulje pomaže...kupila sam ga (hladno prešano u ljekarni), međutim ne znam koliko i kako ga dozirati...treba li ga zagrijati / ne treba? kuda sve utrljati / samo na tjeme? koliko ga treba dugo držati? koliko često koristiti? treba li se pomiješati s nekim drugim uljem?

hvala vam na svakom odgovoru
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 22:07   #1394
Quote:
lady vintage kaže: Pogledaj post
drage djevojke, molim vas za pomoć

imam dosta slabu kosu, a čitajući na netu vidjeh da ricinusovo ulje pomaže...kupila sam ga (hladno prešano u ljekarni), međutim ne znam koliko i kako ga dozirati...treba li ga zagrijati / ne treba? kuda sve utrljati / samo na tjeme? koliko ga treba dugo držati? koliko često koristiti? treba li se pomiješati s nekim drugim uljem?

hvala vam na svakom odgovoru
Imas temu ricinusovo ulje na prirodnoj kozmetici pa tamo procitaj kako ga cure koriste
Najcesce se stavlja kao pakung na vlasiste i kosu par sati ili cijelu noc prije pranja kose. Kapas ga po vlasistu tako da nema suhih dijelova, a opet ne previse da ti se ne cijedi po vratu. Ne zagrijavas ga. I onda nakon sto odstoji, normalno operes kosu najbolje rezultate ces vidjeti ako ga redovito prije pranja stavljas.
Mozes ga u jako maloj kolicini staviti i na vrhove nakon pranja kose
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 23:24   #1395
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
Ne zagrijavas ga.
Kako ko. Toplo ulje je rjeđe, lakše se rasporedi po vlasištu, a i bolje prodire do korjena nego hladno. Ne kažem da ga se mora zagrijavati, ali svakak je lakše.
(zagrijem ga taman toliko da bude ugodno toplo na koži)
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2015., 00:36   #1396
Quote:
Lady_D kaže: Pogledaj post
Kako ko. Toplo ulje je rjeđe, lakše se rasporedi po vlasištu, a i bolje prodire do korjena nego hladno. Ne kažem da ga se mora zagrijavati, ali svakak je lakše.
(zagrijem ga taman toliko da bude ugodno toplo na koži)
Da, istina, moze se zagrijavati, ali nije nuzno jer djeluje i bez zagrijavanja. U doticaju s kozom/vlasistem se zagrije
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 15:08   #1397
Nažalost meni Solgarov Skin, Nails and Hair nakon 3 mjeseca uopće nije pomogao, možda vidim poboljšanje na noktima ali kod kose ne, jedino što mi je narasla nova kosa, ali što se dužine tiče - 0 bodova. Raste mi sporo kao i prije nego što sam ih počela piti.

Pa me sad zanima da li je koja probala Hairfinity i kakva su vaša iskustva sa njime? Pročitala sam sve moguće reviewse o njemu i mislim da ću ga kupiti
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 15:11   #1398
Pozdrav! Naručila sam si maxi-hair tablete za kosu i biotin, a mislim se da naručim i poljsku preslicu. E sad, s obzirom da ove prve treba uzimati dva puta dnevno, druge jednom, a treće tri puta, zanima me je li to previše tableta za jedan dan (pretpostavljam da jest haha) i kako je najbolje da onda sve to kombiniram?
White Shadows is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2015., 16:10   #1399
Pozdrav

Jel problem ako se uz Solgar uzima b kompleks?
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2015., 18:12   #1400
Mogu li piti dvije kapsule dnevno gesunde haar vitala, iako na kutiji piše jedna? I hoće li efekat biti brži ako uzimam duplu dozu. Kupila sam ih zbog slabih noktiju, pucaju, listaju se, imam horizontalne brazde na njima, ugl. katastrofa su.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.