Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2023., 20:03   #1
Medicinska i nekomedogena kozmetika

Dobila sam zahtjev za otvaranje ove teme, pa tu mozete stavljati sve što znate na temu i s čim imate iskustva.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2023., 23:49   #2
Na ovu temu bih čak i mogla nešto korisno napisati, jer sam imala sreću probati neke proizvode

1. Reviderm SPF 50 za lice:
- tekstura jako slična eucerinovom za masnu kožu i vichy al onom za baršunastu kožu. Nema bijelih tragova, mislim da bi pasao na svim tipovima kože. Mana - ako ga nanesete ljeti i tijekom znojenja oko očiju - pecka. Frendica koristi samo taj i tako sam ga dobila na probu. Smatram da se definitivno ne isplati za tu cijenu, pored fantasične i 3-4x puta jeftinije ponude europskih ljekarničkih spf-ova, ali ona inzistira da joj taj paše.

2. Neoretin Lightening peel pads
- ovo sam kupila tati preko ljekarne SDŽ webshopa kad je bio na akciji. S obzirom da ništa ne maže nikada, lice mu ima dosta znakova fotostarenja. Naravno pokušala sam prije kupovati bar neki serum ili anti age kremu, međutim to je uzalud u njegovom slučaju, pa sam se bila odlučila nagovoriti ga na neki instant tretman od par dana uzastopno nekoliko puta godišnje i na ovo je pristao. Neki značajan efekt se nije vidio, osim na čelu koje se malo sijalo i zagladilo, par fleka mu je dosta ublaženo na jagodicama pa sad koristi eucerin anti pigment olovku (mada i to bih rekla da je neredovito, jer mu ta mala tubica traje od prošlog uskrsa ), međutim manu koju bih istakla je da ne paše koži s rozacejom ili narušenom hidrolipidnom barijerom, jer mu se dio oko nosa gulio i crvenio i do tjedan dana poslije

Mislim da njihovi proizvodi koji nisu in office tretmani, nemaju previše smisla. Npr. taj spf je 40€, a ima iste filtere kao i 90% ostalih europskih, iste antioksidanse, silikone i matirajuće prahove.. A moja frendica misli da je radi cijene taj najbolji i najpouzdaniji.
Jens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.