Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 13:25   #1001
ostali stilovi:







lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:27   #1002







roze carape su mi malo off al van toga nije los primjer decore...
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:38   #1003
kritike na neke lose outfite

cura desno, strahota i uzas. vidi se da je isla na lolita stil al prekratka suknja s ocajnom cipkom, nema nikakvog pufa, lose carape i cipele, taj korzet je off a majica ispod jos vise...bzvz lepeza. cura do nje je super



oba outfita izgledaju kao cosplay, vuku previse na maid cosplay i neki anime al ne pada mi na pamet koj, ocajni kroj na obje haljine, izbor materijala na lijevoj. na njoj isto izbor cipela koma.



jezivo. kao da je pokusala neki punk al skrenula negdje drugdje. ti armwarmersi mi lose izgledaju na njoj i najvise od svega taj macji rep D: skroz mi je off sve. van toga cura je fakat slatka tako da steta. mogla bi isfurati bez problema sve i svasta.



cizme takve robusne crne na rozi sweet lolita outfit plus brijem da je bodyline haljina. taj kroj, cini mi se wa loli, suknja prekratka...
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:50   #1004
i jos dvije, nisam mogla ne ubaciti.


radi se o curi skroz lijevo, ostale dvije su oke (cura u sredini je zakon ). mrzim te suncobrancice sto zapravo i nisu, djeluju tako neukusno i jeftino. cini se da je isto nes pokusala lolita stil al nema veze s tim, prekatka suknja skroz obicna, isto nis drugo se ne istice, must have prugaste crne carape (nevjerojatno al vecina pocetnika lolita stil definira kao obavezno imati suncobran, crno bijelu kombinaciju, te prugaste crno bijele carape i headdress...bez obzira kako to samo i ostalo izgleda).




jadna metamorphose haljina, mogla je doc i gola...ja sam skroz za nosenje bez bluze i carapa u ovo vrijeme al mislim te japanke, torbica...cura nema apsolutno nikakvih detalja na sebi a detalji su jedna od osnova lolita stila. cak i da je samo htjela iskoristiti haljinu bez obzira na stil...i dalje nije uspjelo, bar da su neke bolje cipele. bezveze mi skroz.




_________________________________________________



i za kraj jedno slatko stvorenje

lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:05   #1005
meni se baš sviđa kak je isfurala ovu haljinu meta. ja bi isto te haljine jednostavnije nosila obično u ne lolita obliku
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:05   #1006
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post

ova mi je super
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:13   #1007
Panda je lolita fashion guru
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:14   #1008
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
meni se baš sviđa kak je isfurala ovu haljinu meta. ja bi isto te haljine jednostavnije nosila obično u ne lolita obliku
pa to sam i rekla, meni je to oke
"cak i da je samo htjela iskoristiti haljinu bez obzira na stil...i dalje nije uspjelo, bar da su neke bolje cipele" al ova cura se fakat nije uopce ni potrudila, ko da ide na plazu il nesto, ipak je ovo bio veliki dogadjaj za koji se ljudi pripremaju godinu dana unaprijed, najveca stvar tog tipa u europi. a ona dodje ko da ide na plazu za svaki dan. ne velim da se treba posebno srediti al malo paznje ulozene u outfit, frizuru, dodatke ne bi skodilo ^^
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:17   #1009
Quote:
Innocent kaže: Pogledaj post
Panda je lolita fashion guru
moram si nabavit onda neku gejastu oblekicu i bacit se u par plasticnih operacija

al fakat, nemas tu bit guru cega, da procitas lolita handbook jednom vidio bi te greske odma.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 18:11   #1010
ma, zezam te malo
Innocent is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:03   #1011
znam
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 01:38   #1012
miyu imam malo pitanje ovaj znaš li ti možda gdje se može nači na netu ili u hrvatskoj(daj bože)ukrasi za kosu kao ruže mislim ,da imaju nešto na njima da stoji na kosi???
__________________
You can't have everything....where would you put it?
yuuki-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 11:48   #1013
vidla sam bas jucer takvih ukrasa u accessorize koliko hoces, na gumice vecinom. al ti si uvijek mozes kupiti posebno npr. rajf, pa staviti na njega takav ukras. il imas isto kupiti ruza ko broseve ili dodatke za odjecu u ducanima s tkaninama pa si napravis neki ukras za glavu na koji dodas ili isto na rajf. ima tog po hrv svugdje, fakat cesto vidim. za ducane vani ti nazalost ne znam.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 18:39   #1014
Pandice, jesi bila danas u Importanneu?
čini mi se da sam te vidjela.
dok sam se sjetila odakle mi je poznata plava suknjica, ti nestade...
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 19:52   #1015
jesam steta kaj sam zbrisala onda, bas bi bila hepi da smo se upoznale, jurcala sam pomalo naokolo, trazila stvari za more. bas sam dosla doma tek pred pola sata. al imam super ulov slamnati sesiric, slamnatu torbicu ko iz bajke, crvenu torbicu u obliku srca iz topshopa (obozavam ) i nasla sam predivnu crvenu polka dot tkaninu za ljetnu haljinicu *.* jedva cekam poceti sivati...si ti nesto danas isto kupila ? pretpostavljam da si isto bila u shoppingu.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 21:10   #1016
Quote:
lunatic_panda kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da si isto bila u shoppingu.

išla sam pogledat neke sandale koje se reklamiraju po forumu. 0 bodova.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 22:08   #1017
a steta...mozda ih jos upecas negdje ja sam danas vidjela bas divne wedges, zaljubila se na prvi pogled. u importaneu, polka dots tkanina, imaju crvene i crne 100 i nesto kn... nazalost slabo sam na kraju svega bila s lovom i imam jos neke stvari u planu pa sam morala odustati >.>


evo sto sam danas kupila (sto cu nositi za lolita stil, zato stavljam na ovu temu):

crvenu topshop torbicu *o* 200kn



u ovo sam potpuno zaljubljena, presavrsena mi je. bas sam mislila naruciti crvenu torbicu preko neta, ovo mi je ful usteda. i vidi ovo! *.* http://www.angelicpretty.com/shoppin...2bg-18070.html



sesiric slamnati 60 kn (yay snizenja!)



planiram maknuti ovu crnu tkaninu i staviti bijelu okolo i jednu veliku masnu bijelu na stranu plus siroku satensku traku s kojom cu ga dodatno ucvrstiti na glavu tako da je svezem pod bradu u masnicu. plus mislim dodavati satensku sa zihericom tako da se moze i skidati i stavljati na razna mjesta pa kad stavim na odredjen dio obruba i stisnem ga malo s njom izgledat ce kao bonnet <3333



cekeric slatki 45 kn



ovakvo nesto sam trazila danima po gradu i napokon naletim skroz slucajno u nekom bezveznom ducanu, 45 kn!!! ne svidja mi se ovo cvijece plasticnjava al ionako nisam mislila ostaviti s njim vec ga maknuti i dodati sama svoje ukrase, nesto po uzoru na pletene torbice od angelic prettya (zaljubljena sam totalno ). nemam slikicu njihovu sad jer su maknuli sa stranice al stavim kad nadjem u dokumentima.
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:26   #1018
jao, gdje si kupila taj predivni šeširić za tako malo para ??
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2008., 23:43   #1019
u importaneu, u nekom butiku onako s nazovimo to tako "damskom" odjecom (kad se prodje onaj akvarij jos malo gore)...odusevila sam se i pisalo je na njemu da je 100 kn (meni super). jos kad su mi rekli da je snizenje jao
lunatic_panda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 00:06   #1020
Šešir! Vjerujem da će i ceker zablistati kad makneš ove plastičnjake.
Jao, već te mogu zamisliti na plaži!
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.