Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2004., 17:29   #21
The Exrocist. Najstrašniji od sviju!
__________________
There are three possible ways to do something: right way, wrong way and the Army way...
elvenArcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2004., 21:03   #22
Ja jos nijedan nisam gledo da mi je bio strasan i vrlo sam razocaran u sve Horror filmove....
Sve sto se doganja u njima nije istinito tako da nemoze biti strasno ,,,,, Krv drakule demoni pa kako ce me zastrasit neki zombi koji je krvav i krece se ko degenerik opasno sporo.
Requiem for a dream je jako napet film i to je jedino malo adrenalina koje sam dobio gledajuci film a Horrori su cisto sranje za mene..Kad covjek poludi to je strasno jer mu se prividjaju stvari koje su njemu najgore i to kad bi mi se desilo onda mi ukakio gace od straha a sve ostalo je idioterizam
__________________
I put the k in kool
Zarathustra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2004., 14:54   #23
Slažem se definitivno Exorcist.
Današnji horori su više smiješni nego strašni.
Tintin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 05:21   #24
Dobar horror mora biti mučan, težak, depresivan, strašan. Večina horrora to nije. Štoviše uglavnom su apsolutno suprotno od toga, npr. Evil Dead.

Zato dajem glas za:
Omen - jer je depresivno, teško, zastrašujuće
Leptirica - zato što sam ga slučajno gledao sa 6 godina i otada osječam nelagodu kada su vampiri u pitanju (a prošlo je gotovo 20 godina)
Alien - jer je napet i neuobičajan
Bowling for Columbine - jer su to ljudi koji upravljaju svijetom
bariole is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 08:50   #25
Nisam ih baš puno gledal al mi je definitivno najbolji Exorcist.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2004., 16:13   #26
Večeras je The Shining na HTV-u.
bariole is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 01:32   #27
Najatrašniji film Lilo & Bitch da krepaš od smjeha.........

Devil_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2004., 14:50   #28
Quote:
bariole kaže:
Večeras je The Shining na HTV-u.
Nisam 100 % shvatio film.
Zamolio bih horror fanove da mi ga pojasne.

e, da......jos...http://www.thefleshfarm.com/shiningP.html
HERE'S JACKIE !
(dobar film)
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 12:59   #29
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Nisam 100 % shvatio film.
Zamolio bih horror fanove da mi ga pojasne.

e, da......jos...http://www.thefleshfarm.com/shiningP.html
HERE'S JACKIE !
(dobar film)
Ne kužim, što nisi shvatio???

E da ne veli HERE'S JACKIE nego HERE'S JOHNNY.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 13:20   #30
Quote:
Paranoid kaže:
Ne kužim, što nisi shvatio???

E da ne veli HERE'S JACKIE nego HERE'S JOHNNY.
Odakle onoliko ljudi (prikaza) u hotelu?
Zasto se Johny nasao na slici godine 1921. ?
Zbog cega je poludio?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2004., 14:02   #31
Quote:
bariole kaze:
Leptirica - zato što sam ga slučajno gledao sa 6 godina i otada osječam nelagodu
Totalno tako. Taj sam film gledao prije valjda 15 godina i pojma nemam o cemu se rade i kakav je objektivno, ali se sjecam uzasnutosti koju sam osjecao, pa mi je do danas ostao u sjecanju kao jak film. Bolje da ga opet ne pogledam da se ne bi razocarao; Kundera fazon, rekao bih (Smijesne ljubavi, anyone?)
GaelGarciaBernal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 04:55   #32
Quote:
Taj sam film gledao prije valjda 15 godina i pojma nemam o cemu se rade i kakav je objektivno, ali se sjecam uzasnutosti koju sam osjecao, pa mi je do danas ostao u sjecanju kao jak film. Bolje da ga opet ne pogledam da se ne bi razocarao;
Ista shema kod mene. Jasno se sjećam par scena kod kojih sam se strahovito prepao (blago rečeno), kao i mog ponašanja u tim trenutcima, a o radnji i objektivnoj kvaliteti filma nemam pojma.

Quote:
Odakle onoliko ljudi (prikaza) u hotelu? Zasto se Johny nasao na slici godine 1921.? Zbog cega je poludio?
Pa to ti je objašnjeno u filmu. Taj hotel je posebno mjesto - mjesto na kojem su sačuvana tragovi zla koja su ljudi u njemu počinili. Onuda lutaju duhovi uhvaćeni u te dogoađaje. Johny, kao i njegov sin su osvjetljivi na te duhove. Samo što je klinac jači medij i prima te slike unutar svoje svijesti, dok je Johnya to više pogodilo u podsvijesti (deja vu efekt o kojem priča). To isijavanje je uzrok gubitka razuma te je čovjel pod njegovim utjecajem počeo naganjati obitelj sjerkirom. Pojavljivanje na slici je točka na i na radnju filma - Johny je postao djelom fenomena tog hotela. Sada i njegov duh isijava na tom mjestu onima koji mogu isijavanje primiti.
bariole is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 22:31   #33
Ja znam da sam se ko klinac usro onog prokletog klauna iz IT kaj brije po kanalizacijama. i da dan danas bolje da nevidim neke friki klaunove u mraku jer il bum ja kihnul il bu on grdo naje.. ako pokuša mahat ili tak nešto.

:asshole:
L2O is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 00:45   #34
Quote:
Gilad Pellaeon kaže:
Zasto se Johny nasao na slici godine 1921. ?
Zbog cega je poludio?
Jack je zapravo uvijek i pripadao u to mjesto, isto kako mu je onaj Grady rekao na wc-u, da je on zapravo uvijek i bio caretaker u tom hotelu.
Još bi samo htio objasniti onu scenu na kraju filma gdje žena od Jacka vidi onog tipa obučenom u neki kostim kako daje blowjob drugom tipu, to je uzeto iz knjige gdje je sve bolje pojašnjeno, oni su bili zapravo neki homići iz 20-tih, onaj koji prima felatio je onom drugom rekao da će biti nešto između njih ako se ovaj za zabavu obuće u taj kostim i onda je to ovaj i napravio. Uglavnom King je bolestan čovjek, he he

Mene više zanima koja je zapravo ona mala iz sobe 237, izgleda da ću morati pročitati knjigu.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 01:01   #35
well.... bariole i Paranoid, zahvaljujem se na objasnjenjima.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 03:45   #36
Loš ukus definitivno jedan od luđih. tko ga nije gledao može samo žaliti.
__________________
Postoji samo sada i ovdje.
Leviant is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 09:16   #37
Po meni najstrasniji film je Exorcit
Prije 4 godine kad sam ga pogledao sa frendovima. 3 sata ujutro, vani kisa, grmi, nas troje. Bila je savrsena atmosfera za gledanje horora. Jos dan danas ne shvacam zasto smo se onda mi smijali kao kreteni kroz cijeli film.
__________________
My pantaloons are full of weasels. Inform the Queen, so that she might shoo them away. Here we go 'round the mulberry bush. Go monkey GO!
You think I am crazy, but they want you to think that. I know secrets. Keep the pantaloons. Always keep the pantaloons.
Abraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 21:31   #38
IT!!
Definitivno!!
A knjiga je još bolja.

Zadnji fil koji me je uplašio je Ringu (japanska verzija).
Inače u zadnje vrijeme niti nema dobrih horora.
Sve nekakve gluposti.

Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 02:13   #39
Exorcist mi je super!

al najstrašniji horrori su mi SILENT HILL 3 i FATAL FRAME 2 igre za PS2. ozbiljno!!!!!
__________________
SANDMAN!
sims is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 02:04   #40
evo

exorcist je jadan film nije nimalo strasan bas je film bezvezeeeee

pogedajte grugde ima 1 i 2 2 je noviji nisam ga gledao iako ga imam na compu ali prvi je jebeno strasan moj frend ga nije mogao gledat do kraja sam

pogledajte obavezno jebeno je je


bdw

vjestica iz blaira isto je fora vi nemate pojma
Vorker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.