Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2010., 08:33   #21
Quote:
lie kaže: Pogledaj post
ima ti vip, bas sam nedavno citala kako imaj ponudi taj neki modem za spajanje vise kompova - pogledaj ovdje

http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...bilni-hot-spot
e vidiš ovo mi je zanimljivo riješenje ...thx
__________________
imam čvrsto razvijenu slabu volju
Eppur si muove is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 21:27   #22
Quote:
alison kaže: Pogledaj post
ja sam isto imala taj vip broadband i stvarno je preskupo. Moj savjet ti je da sa stickom odeš u vip centar i pitaj ako možeš uzeti pretplatu na samo 3mj. budući već imaš svoj stick. Tako sam ja napravila i samo sam kupila novu karticu za 1 kn. Neznam dali se sad to može, trebaš provjeriti. Tri mjeseca i nije neka strašna pretplata,prođe brzo, a poslije možeš otkazati ako nisi zadovoljan. Ja imam 5GB za 99kn, a postoji 10GB za 150kn ili 1GB za 49kn, tako nešto (to je preko carneta pa je duplo jeftinije, inače su cijene samo preko vipa duplo veće)
Ma vidiš točno u tome je i problem. Nije mi jasno zašto je prepaid (pazi još plaćanje unaprijed) toliko skuplje od pretplate you VIP MFers. Mislite da ste tak sigurniji s pretplatom ha?

Ne kužim kaj je novac iz prepaida lažan ili smrdi ili kaj? Neda mi se ić tamo po tim uredima potpisivat nekakve pretplatice, raskidat i te fore, pogotovo na 3 mj imam pametnijeg posla od smucanja po tim kao "office-ima". Glupost

VIP TELE i TMobile napravite to jeftinije za prepaid jeste čuli?

PS: Vjerujem kad ukinu prepaid da će postat svjesni razlike o kojoj pričam

Boli me džon ak će se zahebavat, imat ću satelitski tanjur u gepeku, pa ću se tak rješavat njihove pretplate lol

Ps. I da, hvala Allisooooooon na savjetu
ordinaryhandsom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:40   #23
mobilni internet

pošto sad idem na more, a uzimam sa sobom laptop, jel bi mi mogao neko reći koji internet mi je najisplativiji da kupim( ono u na USB sticku). najrađe bi uzeo od 1GB zato što neću sad filmove skidat neg više sam da pregledam vijesti i tak. ja bi to uzeo tako da sam taj jedan mjesec imam taj 1 GB i onda više opet ne bi kupovao internet, dakle ne na pretplatu neg sam taj jedan mjesec. i još jedna stvar, nemam nijedan mobitel koji mi je u tele 2 ili vipu tak da ne znam jel mogu uzimat njihov internet bez njihovog broja

nisam imao iskustva s ovim tak da ćete me vjerojatno teško razumjet,al ak neko uspije nek pomaže
matteom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:20   #24
Pa uzmi bilo čiji paket na bonove pa surfaj.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:23   #25
kako nabaviti internet za na moru koristit

pozdrav
idem na more iduci tjedan i nosim laptop sa sobom, medjutim na moru nemam nikakav prikljucak za net, pa me zanima cuo sam da postoje nekakvi usb stikovi koje uguram u laptop i onda mogu najnormalnije koristiti se internetom,
mislim da i vipme ima takve stikove,
kako i gdje mogu nabaviti te stikove, te moram li to uzeti uz pretplatu da bi mogo koristiti taj stick, te me zanima kakva je procedura odnosno moram li se posebno registrirati(korisnicko ime,lozinka) i pretplatiti za takvo koristenje interneta, ili to samo kupim i uguram u laptop i koristim odma,
ako mi netko moze detaljno opisati proceduru cijelu
unaprijed hvala
pixote is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:38   #26
da, ali čiji su najjeftiniji, gdje se to može kupit itd.
matteom is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 12:59   #27
Najjeftiniji ti je tele2 ako ne zelis puno prometa radit. Evo ja sam uzea tele2 krajem 6. mjeseca bez obaveznog trajanja ugovora. Znaci dodes tamo i kazes daj mi stick bez obaveznog trajanja ugovora sa opcijom 512 MB. Kao stick uzmes onaj od 150 kn na bonove i u njega stavis sim karticu od ugovornog tele2.Posto je sad u tijeku promocija dobijes jos 512 MB extra. Znaci imas 1 GB mjesecno ukljucen u cijeni od 45 kn + 10 kn frekvencija. Ako predes 1 GB u mjesecu onda se racuna 10 lipa po MB extra cini mi se. Al 1 GB je vise nego dosta za surfanje i citanje mailova. Ako mislis skidat i gledat youtube i sl onda je to malo. Ja ga koristim za surfanje i citanje mailova i to mi je vise nego dosta.
Napomena je da koristim Operu kao browser jer on stedi masu prometa u odnosu na IExplorer. Uljucis opciju turbo i ok. Inace 1. mjesec koristenja lipanj mi je nabilo 650 MB prometa u 7 dana za nista al onda sam procesljao kompic sa antivirusnim AVG free i stavio operu i situacija se normalizirala u 7. mjesecu. Ocito sam imao neko sranje u kompu sta nabija internet promet.(ko zna mozda je i doslo sa instalacijskim programom u sticku od tele2.
Saku is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2010., 20:27   #28
Ja također koristim Tele2 moblini net. Jednostavno dodjes u npr Tele2 shop (ili trazis na kiosku od TISKA), kazes da zelis mobilni internet na bonove i to je to, platis i doviđenja. Pikes SIM karticu u stik, stick u lap, instaliras aplikaciju s sticka/modemam upises PIN i evo te online. Procedura ne moze biti jednostavnija.

Jeftinija varijanta na moru je ukljuciti scanner wifi mtreza, pogledati koja ima slabu zastitu pa si 'sredit' izlaz na net. Ali to je prica za neki drugi forum
ONeill is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 20:25   #29
Hitna pomoć za mobilni internet

Lijep pozdrav ekipa, znam da je "malo" nepristojno uletit ovako na forum sa temom koja je već prožvakana vjerovatno al nemam vremena čitat sve i više manje su sve stari podaci pa me zanima vrlo kratko i jasno:

Koji je naijsplatviji i najjeftiniji pružatelj usluga mobilnog interneta ( sa stikom) i di se može dobit popust preko carneta i kako ga dobit (koliko brzo se može dobit). Ne zanima me pretplata nego bonovi ili nešto.
Surfat ću max mjesec/dva i to dnevno pogledat malo prognostičke karte (10 mb) pregled maila ( 2mb) i malo fejsa (5mb).

Puno puno hvala.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 00:35   #30
Ljetovanje u HR i internet na laptopu ?

Poz

Dolazim u HR na ljetovanje za par dana pa sam planirao sa sobom ponijeti laptop.. Jel se moze tamo na kioscima kupiti USB stick za pristup bezicnom internetu iz bilo kojeg mjesta ?? Ako moze moze li mi neko reci koji paket je najbolje da uzmem, predpostavljam da ima vise ponuda ( tele2, t mobile, itd itd ), kakav je kvalitet, cijene ?

Hvala
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 02:53   #31
USB stick ti obično košta jako puno, bez ugovora. Meni je na Tele2 uz godinu dana ugovora koštao 200 kn, na 2 godine ugovora 1 kunu, ali bez ugovora je zato oko 400 ili 500 kuna.
Ako misliš uzimat nešto za par dana, možda bi bolje bilo potražit neke besplatne hot-spotove.
Nije neko rješenje, al eto...
Osim ako ti nije problem kupiti USB u nekom od ovih centara, pa kupiš običnu SIM karticu i onda npr. kupiš bon od 100 kuna i imaš jedan MB za 0,25 lipa.
Ovo je kod Tele2, za druge ne znam, trebalo bi se raspitat.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 11:29   #32
Prijatelj mi rece da je slusao na radio stanici dok je putovao kroz HR da VIP nudi stick za 120 kuna, e sad ne znam jel ima neka caka ili je on nesto pogresno cuo..
monster12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 23:18   #33
Quote:
Saku kaže: Pogledaj post
Najjeftiniji ti je tele2 ako ne zelis puno prometa radit. Evo ja sam uzea tele2 krajem 6. mjeseca bez obaveznog trajanja ugovora. Znaci dodes tamo i kazes daj mi stick bez obaveznog trajanja ugovora sa opcijom 512 MB. Kao stick uzmes onaj od 150 kn na bonove i u njega stavis sim karticu od ugovornog tele2.Posto je sad u tijeku promocija dobijes jos 512 MB extra. Znaci imas 1 GB mjesecno ukljucen u cijeni od 45 kn + 10 kn frekvencija. Ako predes 1 GB u mjesecu onda se racuna 10 lipa po MB extra cini mi se. Al 1 GB je vise nego dosta za surfanje i citanje mailova. Ako mislis skidat i gledat youtube i sl onda je to malo. Ja ga koristim za surfanje i citanje mailova i to mi je vise nego dosta.
Napomena je da koristim Operu kao browser jer on stedi masu prometa u odnosu na IExplorer. Uljucis opciju turbo i ok. Inace 1. mjesec koristenja lipanj mi je nabilo 650 MB prometa u 7 dana za nista al onda sam procesljao kompic sa antivirusnim AVG free i stavio operu i situacija se normalizirala u 7. mjesecu. Ocito sam imao neko sranje u kompu sta nabija internet promet.(ko zna mozda je i doslo sa instalacijskim programom u sticku od tele2.
jel trebam za to imat tele2 broj tj karticu? il dobijem?

Znači, čitajući vaše postove nekako svi ističete da je najjeftijine uzet tele2. (pustimo ove fore sa susjedima i druge opcije fri neta)

Zadnje uređivanje felis23 : 27.07.2010. at 23:24.
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 12:37   #34
Bežični internet - gdje kupiti u Rijeci?

Trebao bi mi bežični internet na 1-2 mjeseca (dakle pretplata na duže vrijeme ne dolazi u obzir) i zanima me čiji je najpovoljniji? Vip-ov? Tele2?

Do sada sam se raspitala za ponude u T-comu u Rijeci, no poprilična je to svota, mada ih još nisam u potpunosti isključila.

Ne treba mi bogznakoliki kapacitet jer ne mislim skidati kojekakve sadržaje, već bi isključivo koristila zbog posla.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 12:41   #35
http://www.tele2.hr/mobilni_internet...na_bonove.html

http://www.vipnet.hr/vipme-korisnici/mobilni-internet

Pick šta ti je jeftinije
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 15:36   #36
Hvala na sugestiji!
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 09:04   #37
Najjeftiniji internet na bonove

Treba mi internet na nekoliko dana za provjeravanje i slanje maila. Zanima me koja je najjeftinija opcija za to. Ne treba mi takva usluga u budućnosti, znači samo nešto minimalno da posluži svrsi nekoliko dana i da mogu bacit u smeće poslije toga

Hvala
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 30.07.2010., 09:28   #38
Za nekoliko dana ti se najviše isplati spojit mobitel i uključit neku od opcija tipa web'n'walk (t-mobile).. Kasnije ne moraš ništa ni bacit
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 09:54   #39
Quote:
Sauron_zg kaže: Pogledaj post
Za nekoliko dana ti se najviše isplati spojit mobitel i uključit neku od opcija tipa web'n'walk (t-mobile).. Kasnije ne moraš ništa ni bacit
Ne, baš mi treba komp jer imam neke stvari za pisati i slati putem maila - duže konverzacije i to mi se ne tipka na mobitelu (a i nisam to nikada radio )

Baš bi mi trebala varijanta s internetom na te bonove. Čuo sam da je tele2 za 145 najjeftinija varijanta, pa bih to htio samo provjeriti. Ukoliko postoji nešto jeftinije, rado bi se odlučio za to. Stvarno mi ne treba za puno stvari
Lonsdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 22:20   #40
Koji mobilni internet odabrati?

Imam vipov mobilni internet i buduci da cesto putujem po hrvatskoj ponekada imam problema sa otvaranjem stranica jer mi ih ne otvori u potpunosti, pa me zanima da li je tako kod svih operatera problem ili je mozda t-com ili tele2 bolji u pokrivenosti signalom,,ili je možda to vip pa jednostavno nema pomoći!
pixavz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.