Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2004., 18:46   #41
Quote:
alexxx kaže:
ma znam i ja da se mogu operirat natecene vrecice oko ociju, al boja, kak da boju maknem?
nish, furat cu junkie look
Joj sad drage moje. Ovako moj bratic ( mladi doktor u ER u Osijeku, za forumasice koje tamo zive ) ima najseksi podocnjake na svijetu.
Prije jedno 7-8 godina kaze on meni da bi se on rijesio tamnih podocnjaka, jer izgleda kao junkie. Da postoji jednostavna procedura, koja se radi iglom ( laik sam kad dodje do medicine kao sto vidite). I uzrocnik tamne boje se ukloni na taj nacin. Sad razgovor je vodjen prije 7-8 godina i ne sjecam se svega, a i nije me interesiralo jer on definitivno izgleda za 5 sa svojim podocnjacima (a i njegova mama isto tako).
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2004., 21:57   #42
nikad u zivotu nisam cula nikog da je uklonio podocnjake operacijom (mislimo na tamne kolobare a ne na vrecice)
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 01:56   #43
Quote:
377chiara kaže:
nikad u zivotu nisam cula nikog da je uklonio podocnjake operacijom (mislimo na tamne kolobare a ne na vrecice)
Pa sad ako ER doktor, koji i sam ima tamno smedje podocnjake ne zna o cemu govori.....
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 10:58   #44
Quote:
Karmela kaže:
Pa sad ako ER doktor, koji i sam ima tamno smedje podocnjake ne zna o cemu govori.....
ja ne znam sta je ER doktor
ali vidim da ti ne znas o cem je on pricao. Oprosti iz tvog teksta se ne vidi da imas ista vise informacija od rekla kazala.
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 11:22   #45
Re: Podočnjaci

Quote:
Annette kaže:
Već godinama pokušavam riješiti problem sa podočnjacima...

Zna li itko kakvu kremu ili bilo kakav recept koji je učinkovit protiv podočnjaka???
HVALA!!!

mislim da nema nekog učinkovitog recepta ili kreme za to !
face a fact!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 11:37   #46
Meni se stanje popravi ako redovno spavam 8 sati. S obzirom da mi to ne uspijeva brzo se povrate.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 12:56   #47
hm..nisam procitala sad sve...al vrecice idu dolje operacijom.
e sad, ako ti se bas ne da...ima chanel neki preparat al da me ubijes ne znam kako se zove al tetka mi se kune u to (e a ona ima od nespavanja i poodmakle trudnoce) pa najbolje da pitas u irsu il negdje.
zatim, ako se radi samo o tamnim krugovima onda je (i opet i opet i opet) ysl touchje eclat zaista najbolje rješenje. ako ti je pak koža jako suha nda uzmi njihov korektor u sticku koji iluminira. isto je fantastican.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 15:22   #48
Quote:
377chiara kaže:
ja ne znam sta je ER doktor
ali vidim da ti ne znas o cem je on pricao. Oprosti iz tvog teksta se ne vidi da imas ista vise informacija od rekla kazala.
ER Dr. - Emergency Room Dr. ( Hitna Pomoc Doktor?)

Nisam niti tvrdila da znam, nego sam se prisjetila razgovora koji sam imala davno (a cini mi se da sam to i napisala).
Mislila sam da bi to bilo zanimljivo otvaracici topica.

A sto se relevantnih informacija tice, kao sto vidim ni ti se nisi pretrgla .
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 19:08   #49
barem ne sirim dezinformacije

sta se relevantnih informacija tice - moja je da se tamni kolobari (ako su prazni, ne mislim na vrecice) ne mogu kiruskim putem uklonit
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2004., 19:32   #50
Quote:
377chiara kaže:
barem ne sirim dezinformacije

moja je da se tamni kolobari (ako su prazni, ne mislim na vrecice) ne mogu kiruskim putem uklonit
Nad ovom nadasve znanstvenom tvrdnjom, mogu samo ovo napraviti

Salu na stranu sve se moze kad se hoce (i kad se ima s cime).

-----------------------------------------------------------------------------

P.S samo da dodam link (uzela sam prvi koji sam nasla a ima ih na tisuce na google, samo ukucaj dark under eye circles surgery

http://yestheyrefake.net/dark_undereye_circles.htm

U uvodnom statementu ovaj veli (slobodan prijevod)....da tamni podocnjaci ne moraju biti vas pratilac do kraja zivota. Danas postoje tretmani i opcije koje mogu ublaziti, ako ne i potpuno ukloniti tamne podocnjake.....
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 18.10.2004. at 20:07.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 13:22   #51
vidim da bi ocajnicki zelila bit u pravu
al jebo me pas ako si ti ista s dane adrese procitala uopce (i na koje slucajeve se te operacije uopce primjenjuju)
povrsna si ko i svaka tipicna americanka
__________________
Pa, bolje bit glupa, nego frustrirana debela starmala nedojebana skompleksirana krava - by Crow Jane
377chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 14:17   #52
ajd prestanite s prepucavanjem obje please
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 18:08   #53
Chiara, ovim putem te molim da mi se vise ne obracas.
Nemas mi razloga nista objasnjavati, i nemoj me nista pitati. Ja tebe ne zelim vrijedjati (a to je izgleda jedini jezik koji poznajes ) tako da ovo postanje vise nema smisla.

__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 19:46   #54
Khm... evo i mene s (dez)innformacijama
Nije bas isti slucaj, ali... meni lici na ono sto Karmela zna.

Glumicic je jednom odgovarao u Doktoru u kuci nekoj curki koja je operirala nos, pa su joj ostali tamni podocnjaci. Kao, to se dogadja u 1% slucajeva operiranih noseva, i to zenama s tamnijom kozom. Nisu krvni podljevi i to, nego se koza nekako cudno ispigmentira.
E, onda je on rekao da se to premazuje nekom otopinom za izbjeljivanje, i da se daju tanke injekcijice u to podrucje, te bi za cca mjesec dana sve trebalo bit OK.

Pa eto... ask Glumicic
www.glumicic.com
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2004., 21:27   #55
wow, nisam pojma imala da to dodje i od operacije nosa...
u biti mrzim nuspojave a vi???
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 14:34   #56
ja imam crne podocnjake genetski od malena i jos nisam cula da su sexy ... lice izgleda umorno s njima i tuzno. ne znam kome to moze izgledat fino al whatever. uglavnom, korektor je jedini spas u mom slucaju, plus malo pudera u kamenu preko da se fiksira, jer se inace mogu napraviti linije.
TiNa. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 18:35   #57
imam prekrašne ljubičasto-plave podočnjake još od rođenja. ne pomaže mi spavanje, kremice itd. uvijek su tu. dokazano najbolji lijek protiv podočnjaka je korektor
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 18:31   #58
Quote:
TiNa. kaže:
ja imam crne podocnjake genetski od malena i jos nisam cula da su sexy ... lice izgleda umorno s njima i tuzno. ne znam kome to moze izgledat fino al whatever. uglavnom, korektor je jedini spas u mom slucaju, plus malo pudera u kamenu preko da se fiksira, jer se inace mogu napraviti linije.
Well, draga moja, na nekome stoje zbilja cool. Ali kao sto i sama kazes na nekima ne. Meni recimo ljudi koji imaju tamne podocnjake ( i vole ih) izgledaju izrazito seksi, jer me podsjecaju na zadovoljstvo neprospavane noci, dobrog seksa, dobre zabave i sl. Ali to sam samo ja.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 18:53   #59
Quote:
Karmela kaže:
Well, draga moja, na nekome stoje zbilja cool. Ali kao sto i sama kazes na nekima ne. Meni recimo ljudi koji imaju tamne podocnjake ( i vole ih) izgledaju izrazito seksi, jer me podsjecaju na zadovoljstvo neprospavane noci, dobrog seksa, dobre zabave i sl. Ali to sam samo ja.
slažem se kao što i tzv. karakterne bore, sijede i sl. mogu izgledati šarmantno jer asociraju na životno iskustvo i sl. tako i podočnjaci mogu djelovati sexy jer asociraju već na nešto

naravno, kako sve to na nekim osobama izgleda očajno, tako ima osoba kojima to zaista daje dozu šarma. ne kaže se bez veze da netko lijepo stari a netko ne. ista stvar i sa podočnjacima.

uglavnom, da ću razbijati glavu i plakati nad svojom sudbinom jer mi se malo vide podočnjaci, i neću baš neš ti problema u životu, podočnjaka sigurno se neću udati zbog njih, jadna ja
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2004., 20:06   #60
Quote:
Kya kaže:
dokazano najbolji lijek protiv podočnjaka je korektor


Toplo preporučam YSL korektor u sticku.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.