Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 14:33   #461
Pročitao sam od početka do kraja i ne vjerujem autorici ni jednu riječ. Autorica želi jednostavno da baba umre i nestane, babi se još ne umire, provalila je autoricu, i zato joj vjerovatno povremeno malo zagorča život...i zato se nadam da će baba barem doživjeti stotu....
Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 13:50   #462
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
sumnjam.

autorica je otperjala s ove teme jer su joj savjeti vjerojatno bili 'prekonkretni' i upućivali upravo na onu akciju koju je ona očito htjela izbjeći (liječnik, nepristrano stručno mišljenje o stanju bake i sl.), a to već dovoljno govori samo za sebe.

jer inače po cijele dane žari i pali na drugim temama tako da nije da nema vremena za odgovor.
a kad na nekim temama pročitaš kakve stavove ima, jasno ti je odmah ko je žrtva
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 12:57   #463
Ja mislim da se njoj baba samo priviđala
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 13:35   #464
Meni je nevjerojatna sama činjenica da netko živi sa staricom od 90 godina koja je dementna, a da joj ne znaju ni ime doktora niti kojoj ordinaciji pripada?!?!

Ali, dočepati se nekako njezinog stana uopće ih ne smeta.

Vjerojatno ih ne bi smetalo niti šutnuti je u prvi jarak kad bi znali da ih nitko neće zbog toga pozvati na odgovornost.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 23:39   #465
Jel ima kakvih novosti o zloj bakici? Što se na kraju dogodilo s njom?
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 23:42   #466
Ne kužim, autorica se na temi o abortusu žustro bori za svaki embrij, a tu živu bakicu u čijem stanu živi nacrtanu ne može vidjeti, što ti je licemjerje. Ako je tema istinita navijam za bakicu, da dugo poživi i zaštiti se od onih koji se žele okoristiti njezinom imovinom..
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 23:58   #467
Na konkretne se prijedloge odlucilo oglusiti i praviti se da se postovi nisu vidjeli. Jasno je vec pri prvom muljanju oko imena lijecnika da je prica suplja i curi sa svih strana.

Sto sve samo ljudi rade da se docepaju imovine bez sekunde rada nije ni prvi ni sedamstoti put da nesto ovako cujem
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 00:26   #468
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Na konkretne se prijedloge odlucilo oglusiti i praviti se da se postovi nisu vidjeli. Jasno je vec pri prvom muljanju oko imena lijecnika da je prica suplja i curi sa svih strana.
Naravno, kad su ljudi brzo prokljuvili o čemu se tu zapravo radi, a računalo se valjda na svježe ideje o pospremanju bake.

Quote:
Sto sve samo ljudi rade da se docepaju imovine bez sekunde rada nije ni prvi ni sedamstoti put da nesto ovako cujem
To sigurno. A takvi najviše vole drugima soliti pamet o "moralu" i "poštenju" u životu i o tome kako su oni "fini" i "odgojeni", a drugi "vrijeđaju", "nekulturni" su i "zli" i ahh.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 00:37   #469
bože, kaj ova trakavica još nije gotova?
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:42   #470
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
otruj je
kupuj joj nešto in McDonalds'-a svaki dan, i neće živjeti ni par mjeseci.
u tim godinama, tijelo ne može dugo tolerirati te otrove.

vi koji me mislite tužiti zbog poticanja na ubojstvo, obavještavam vas da je jesti hranu iz McDonalds'-a sasvim legalno te ako mislite ikoga tužiti, onda tužite McDonalds' jer legalno prodaje otrove od kojih se umire.

također ako sami jedete u McDonalds-u, prestanite zaboga, jer ubijate se.

ako mislite da se zajebavam, ima na youtubeu dokumentarac o čovjeku koji je par mjeseci živio samo na McDonalds'-u, to dokumentirao te napravio lječnički pregled prije i poslje.
doktor mu je rekao da umire jer je od zdravog čovjeka došao ne na rub, samo u par mjeseci.

u međuvremenu, preporučavam vam pjesmu od "Iron Maiden-a" - "Only the good die young, only evil seems to live forever"
Čista glupost, bez uvrede. Da je hrana u McDonalsu otrovna bila bi zabranjena.

Slušao sam jednom davno radio dramu, humoristična na sličnu temu. Bračni par je odlučio ukloniti starca pomoću sexa i dobre masne hrane. Supruga se morala žrtvovati za sex.

Nisam sve čitao, ali mo pada na pamet, kako bi bilo da tražite sudskim putem raskid ugovora i naknadu štete. Mislim da možete tražiti i Materijalnu i nematerijalnu štetu a stan stavite pod hipoteku. Pokrenite ovršni postupak.
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 23:24   #471
po prvi put čitam ovo (bar kolko se sjećam od zadnjeg posjeta forumu)
užasno je smiješno i u glavi imam onu bakicu iz tweetyja koja kišobranom mlati mačka

ko zna di je bakica...i di su oni...trebalo bi ih pitat na tim drugim temama kad je zena očito praćena

ALI, nemojte podcijeniti bakice manipulatorice. nikad
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2017., 00:41   #472
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da se njoj baba samo priviđala
Fakat. Ili je izmislila babu iz dosade ili piše na forumu s posla, a baba je zla, samo što ima stan, pa bi radije riskirala nož u rebro, samo da jednog dana dobije stan.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 15:30   #473
Kakva pizdarija od teme majko mila odlicna bajka. Autorici sretno sa starom vješticom!
__________________
-

Zadnje uređivanje Narikača : 16.11.2017. at 15:52.
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 01:29   #474
Pozdrav,
Trenutno pišem završni magistarski rad u kojem se bavim zlostavljanjem u društvu, u svakom kontekstu. Možda je malo ružno, ali htjela bih vašu pomoć u smislu da mi kažete najgore, najružnije rečenice koje su vam uputili zlostavljači. Ako će vam biti lakše, ja sam također bila žrtva zlostavljanja tako da znam što ste prošli.
Radim ovo isključivo iz razloga da imam stvarne primjere stvarnih ljudi.
Hvala vam puno na izdvojenom vremenu <3
Yino Lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 02:07   #475
Quote:
Yino Lada kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Trenutno pišem završni magistarski rad u kojem se bavim zlostavljanjem u društvu, u svakom kontekstu. Možda je malo ružno, ali htjela bih vašu pomoć u smislu da mi kažete najgore, najružnije rečenice koje su vam uputili zlostavljači. Ako će vam biti lakše, ja sam također bila žrtva zlostavljanja tako da znam što ste prošli.
Radim ovo isključivo iz razloga da imam stvarne primjere stvarnih ljudi.
Hvala vam puno na izdvojenom vremenu <3
Meni je jednom zlostavljač rekao da sam glup.
Strašno
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.