Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2006., 01:02   #61
Quote:
Noor Jehan kaže:
Ili se radi o psu koji treba nakon sranja ući u stan i zavaliti se na kauč kraj gazde uz TV.

U tom slučaju nije vlasnik opsesivan, niti pas degenerik.

Osim toga,kako si ti sa rola s udaljenosti od nekoliko metara mogla vidjeti kakvo je stanje šupka dotičnog pasa.
Ja sam ih vidjela dok sam se lagano spuštala s rinzola na pločnik, bez brige sve se savršeno vidjelo,
žene ionako imaju prirodni talent za uočiti detalje
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 11:58   #62
Quote:
Emo§ion:D kaže:
žene ionako imaju prirodni talent za uočiti detalje
i da interpretiraju stvari kako njima paše!

Imaš li ti psa?
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 13:18   #63
Quote:
Emo§ion:D kaže:
Pa, da, moguće, zapravo..
Ali nije mi baš tako djelovalo, prije kao da je riječ o opsesivnom vlasniku
eto reče ti noor sve
ali bitno je nazvat psa degenerikom, vlasnika opsesivnim, a sve to stigneš rolajuć se
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 16:50   #64
Quote:
Noor Jehan kaže:
i da interpretiraju stvari kako njima paše!

Imaš li ti psa?
Nemam, ali obožavam pse
Inače, ne posustajem od mišljenja da je to bilo smješno kad je..
Onaj neki tromi naborani pas i vlasnik
No, dobro dosta o tome.
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 19:08   #65
Danas šećem malo po Poreču, i tamo nasred trga, u biti, u uličici koja ide prema glavnom trgu hoda žena po pločniku s psom i pas se nasred pločnika namjesti i popiša. E sad, malo mi je falilo da joj ne počnem srati. Raspizdila me.

Jel' biste vi očitali bukvicu takvoj osobi? Ako da, zašto da i ako ne, zašto ne?
Ja nisam bila sigurna da li je baš do mene da to radim, a opet, netko ženi mora reći određene stvari.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 19:48   #66
Di bi pas po vama triba pišat? Baš me zanima, onak, full. Na travu nemože. tu se dica igraju, na pločnik nemože, jer je to fuj, na kuću nemože jer uništava boju, na zidić nemože, jer smrdi.
Di? Die? Kud? Kamo? Pater Benedikt.
Sexanovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 20:03   #67
Quote:
Elektra kaže:
Danas šećem malo po Poreču, i tamo nasred trga, u biti, u uličici koja ide prema glavnom trgu hoda žena po pločniku s psom i pas se nasred pločnika namjesti i popiša. E sad, malo mi je falilo da joj ne počnem srati. Raspizdila me.
ok; da se pas pokenja nasred ceste naravno da bi rekla da nije u redu.
za pišanje; ni riječ
a jebga psu bilo sila.
pa ne misliš valjda da je trebala oprat domestosom pločnik.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 20:08   #68
Quote:
Elektra kaže:
Danas šećem malo po Poreču, i tamo nasred trga, u biti, u uličici koja ide prema glavnom trgu hoda žena po pločniku s psom i pas se nasred pločnika namjesti i popiša. E sad, malo mi je falilo da joj ne počnem srati. Raspizdila me.

Jel' biste vi očitali bukvicu takvoj osobi? Ako da, zašto da i ako ne, zašto ne?
Ja nisam bila sigurna da li je baš do mene da to radim, a opet, netko ženi mora reći određene stvari.
Ja sam vidjela istu scenu samo ne u Poreču i nije bio u igri pas nego dijete kojemu se pripišalo pa su starci samo skinuli gaćice jer nisu stigli klinca odvući malo dalje. Nije baš bilo nasred pločnika, ali ni uz rub.

Nisam se raspizdila i nije mi nimalo falilo da im počnem srat.

Kao što psu ne možeš naređivat kad će srat, tako ne možeš ni kad će pišat. Obično muški psi ne pišaju po pločniku nego uz rubove kanti, žardinjera, zidića i slično - to nije pišanje ionako, nego obilježavanje teritorija. A kujice isto tako rijetko pišaju nasred pločnika i traže travu.


Zato ne drami. Nije ni pas, a ni žena kriva.

Btw. znate li koliko mačketina zapišava i sere po ulicama, pješčanicima i travnjacima ? Ha ?
A vi puštate svoju dječicu da se tamo bezbrižno igraju vrebajući samo na zločeste pse i njihove grozne vlasnike jer eto, te činove i ta govna okom je lako uočiti.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 20:11   #69
Quote:
tilla kaže:
ok; da se pas pokenja nasred ceste naravno da bi rekla da nije u redu.
za pišanje; ni riječ
a jebga psu bilo sila.
pa ne misliš valjda da je trebala oprat domestosom pločnik.



a daj zamisli sve one frajere koji pišaju po haustorima i bacaju hračke po pločnicima

P.S. da ne bih bila krivo shvaćena, ionako mislim da većina gazda ne zaslužuje svoje pse.

No, to je već druga priča..

A dramit baš za svaku izdvojenu situaciju nema smisla.

Eh da, zaboravila sam golubove, te leteće štakore. I zarazne bolesti koje se skrivaju u njihovim govnima(kao i mačjima). Puno manje primjetno, puno više opasno.
__________________
don't turn away from love
Noor Jehan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 20:38   #70
samo zamišljam scenu dok frajer piša kako mu diskretno prilazim i ja objašnjavam da je to fuj i da se srami.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 23:48   #71
Quote:
tilla kaže:
ok; da se pas pokenja nasred ceste naravno da bi rekla da nije u redu.
za pišanje; ni riječ
a jebga psu bilo sila.
pa ne misliš valjda da je trebala oprat domestosom pločnik.
Da je ovo Švedska, uzela bi rukavicu u ruke (onu za vadit vruće stvari iz pećnice) i potapkala po pločniku.

Kužim ja da je psu bilo sila, daleko od toga, ali kako se govno pokupi onda se može malo i potapkati po cesti, zar ne?

Mislim, barem tako vidjeh u Švedskoj.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 10:27   #72
ne, ne smeta mi.
uostalom; nosim vrečice, i pribor zaista mi ne pada na pamet još i tapkat po cesti: rukavicama.
opere to kiša, proći će smetlari s vodom; a još da i trošim papirnate maramice na malo pišine; nema šanse...
nje mi jasno; tapkaju i po zelenim površinama? i to je često gori ili samo 1x vidjena scena?


ok, ja teoretiziram jer se moja ludara ne želi popišat nigdje drugdje osim na zelenim površinama; ali da se i popiša na cesti; zaista bi bilo previše za tapkanje po maximirskoj, a i ne želim gurat svoj nos blizu ljudske pišine
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 12:31   #73
Quote:
tilla kaže:
samo zamišljam scenu dok frajer piša kako mu diskretno prilazim i ja objašnjavam da je to fuj i da se srami.
... a zatim na ruku natakneš rukavicu (onu za vadit vruće stvari iz pećnice, koju baš zbog takvih slučajeva uvijek nosiš uza se) , potapkaš i kažeš: "Vidiš seljačino balkanska - tako se to radi u civiliziranim zemljama, na nesreću dalekog nam sjevera!"
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 14:17   #74
kad je berlin sav isran sto bi se ovdje cistilo

ako EU voli govna volimo ih i mi!
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 14:27   #75
leaf, zlo i ostale "nema kanti za drek" i "prihvati prirodu" spodobe...

da se ja poserem vama pred vrata i velim kak mi nije bilo wc-a u blizini ili da naprosto "prihvatite prorodu" bio bih nekulturan, balkaneros, i slično....jer već je stoljećima prihvaćeno kulturno pravilo da ne sereš svugdje.

Žalosno je da ste svi vi dovoljno primitivni da nemožete napraviti, ajmo reću bontonovski, iskorak i pokušati se ponašati skup sa svojim "ljubimcima" kulturnije, nego ovako ko stoka čekate da vas neki zakon satjera u neki tor gdje ćete se ponašati po propisima i pravilima.
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 14:33   #76
Quote:
StetoCina kaže:
da se ja poserem vama pred vrata i velim kak mi nije bilo wc-a u blizini ili da naprosto "prihvatite prorodu" bio bih nekulturan, balkaneros, i slično....jer već je stoljećima prihvaćeno kulturno pravilo da ne sereš svugdje.
ne kužim; hodaj malo centrom grada; portuni smrde na ljudsku pišaku.

a opet nisam nigdje vidjela da se pas pokenja nekom pred vrata

stoljećima prihvaćeno; malo ga i ti prećera.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 14:38   #77
Quote:
StetoCina kaže:
leaf, zlo i ostale "nema kanti za drek" i "prihvati prirodu" spodobe...

da se ja poserem vama pred vrata i velim kak mi nije bilo wc-a u blizini ili da naprosto "prihvatite prorodu" bio bih nekulturan, balkaneros, i slično....jer već je stoljećima prihvaćeno kulturno pravilo da ne sereš svugdje.

Žalosno je da ste svi vi dovoljno primitivni da nemožete napraviti, ajmo reću bontonovski, iskorak i pokušati se ponašati skup sa svojim "ljubimcima" kulturnije, nego ovako ko stoka čekate da vas neki zakon satjera u neki tor gdje ćete se ponašati po propisima i pravilima.
Ti si, vidim po kulturi razgovora, sigurno Šveđanin.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:30   #78
Quote:
tilla kaže:
ne, ne smeta mi.
uostalom; nosim vrečice, i pribor zaista mi ne pada na pamet još i tapkat po cesti: rukavicama.
opere to kiša, proći će smetlari s vodom; a još da i trošim papirnate maramice na malo pišine; nema šanse...
nje mi jasno; tapkaju i po zelenim površinama? i to je često gori ili samo 1x vidjena scena?


ok, ja teoretiziram jer se moja ludara ne želi popišat nigdje drugdje osim na zelenim površinama; ali da se i popiša na cesti; zaista bi bilo previše za tapkanje po maximirskoj, a i ne želim gurat svoj nos blizu ljudske pišine
Nije žena tapkala po zelenoj površini već po asfaltu, što mi je sasvim ok. Ne znam koliko je često ali taj put sam to vidila. Prelazila je preko pješačkog, pas se baš tu našao popišat i onda ona izvukla rukavicu i potapkala. To mi je baš super. Lijepo da neki drže toliko do svojih ljubimaca tj. da i pokupe ono što neki volje posijati bilo gdje.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 15:34   #79
a meni je to pretjerivanje; čistit pješačke prijelaze; čemu?
plus natopi joj se ta rukavica pišalinom i onda kud s time

ne znam otkud ideja da ta drži više do svog psa od mene; ovo je već slučaj za razmatranje, a ne neko normalno ponašanje.

ok, skupljat govna sve 5, ali koja je poanta čišćenja prijelaza osim da smeta prometu i zadržavanje na zebri
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 16:55   #80
Quote:
Elektra kaže:
Danas šećem malo po Poreču, i tamo nasred trga, u biti, u uličici koja ide prema glavnom trgu hoda žena po pločniku s psom i pas se nasred pločnika namjesti i popiša. E sad, malo mi je falilo da joj ne počnem srati. Raspizdila me.

Jel' biste vi očitali bukvicu takvoj osobi? Ako da, zašto da i ako ne, zašto ne?
Ja nisam bila sigurna da li je baš do mene da to radim, a opet, netko ženi mora reći određene stvari.
ja bi joj rekla. btw, ja sa svojima ne idem cesto u grad, ali kad idem...nosim bocu s vodom i maramice i vrecicu.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.