Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2009., 16:06   #241
Mi smo kaparili Košćeca, odnosno njegov tim dj vjenčanja, još ne znamo tko će nam puštat mjuzu! Mogu samo reć da mi izgledaju jako profesionalno, nadam se da će i posao tako obavit! Malo me frka kako će mi gosti reagirat na dj-a, bit će doduše dosta mladih pa me to tješi! Al kvragu meni bendovi jednostavno ne pašu i gotovo, vjerojatno bi prosjedila cijelu večer ili bi se morala nalokat da mi bude dobro!
Pa lijepo molim sve koji su imali iskustva s Košćecom ili nekim od njegovih dj-a neka to podijeli s ostatkom nas jadnika koji smo očito na mukama!
pukita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:47   #242
hvala draga,

vjeruj i meni je na umu ta koliko nofceka toliko muzike jer upravo to- ne zelim da ispadne lose i da ljudi umru od dosade ili vec neceg

u biti se dvoumim izmedu markiza i king karaoka a oboje su hvaljeni so..ne znam...
javim se poslije subote, cisto da kazem sto smo odlucili i koji su dojmovi.

u svakom slucaju, vec do sada ste mi bili od velike pomoci!
__________________
oh lord, make me pure...
but not yet ;)
HeLga von Strumph is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 17:05   #243
Malo da "ubacim" svojeg favorita...
DJ Benc (Gordan), dobila neke upite na PM, proslijedila i svi sretni i zadovoljni
Vidim da ima pitanjaca oko cijene. LJUDI, ako netko traži neku smiješnu cifru, nemojte riskirati. Zlatno je pravilo "koliko para, toliko mjuze"! Iako ni s parama ne treba pretjerivati
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 11:51   #244
Quote:
HeLga von Strumph kaže: Pogledaj post
hvala draga!!

I šta si odlučila za dj-a ak se smije znati, ja se isto trenutno dvoumim izmedju markiza i košćeca a iz karaoka mi se jos nisu niti javili.

Zadnje uređivanje putnica : 26.02.2009. at 10:06.
Dillay Jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 16:58   #245
Molim vas preporuku za dobrog DJ-a s područja kvarnera. nekoga tko ce pustati po nasem gustu i tko nije sklon zabavnjacima i narodnjacima.
Kolika je uopce razumna cijena za Dj-a s kompletnom opremom plus rasvjeta?
Moze i na PM.
Hvala

PS: vidim u par zadnjih postova da su cijene kao i za band
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:46   #246
Quote:
MicaMaca kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za dobrog DJ-a s područja kvarnera. nekoga tko ce pustati po nasem gustu i tko nije sklon zabavnjacima i narodnjacima.
Kolika je uopce razumna cijena za Dj-a s kompletnom opremom plus rasvjeta?
Moze i na PM.
Hvala

PS: vidim u par zadnjih postova da su cijene kao i za band
ja band za 3500-4000 kn ne bih ni u snu uzeo kvalitetne bandove ispod 1800€ na dalje nemoj niti gledati
a koliko vidjeh, dj-i s lightom nisu kao bandovi s 3 reflektora, nego je to pravi light-show koji i košta
MA DAJ!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 20:04   #247
Quote:
MA DAJ!!! kaže: Pogledaj post
ja band za 3500-4000 kn ne bih ni u snu uzeo kvalitetne bandove ispod 1800€ na dalje nemoj niti gledati
a koliko vidjeh, dj-i s lightom nisu kao bandovi s 3 reflektora, nego je to pravi light-show koji i košta
Slažem se Baš sam ti i ja htjela napisati! Već ispod 10 000 kn su diskutabilni, odn. to su oni koje puštaju na Z1 da sviraju u onoj urnebesnoj emisijo!!!!!!
__________________
LOU II
lou2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 07:18   #248
Reklame

Evo, čitam i ne vjerujem na koje se sve tu načine uključuju DJ-i osobno i kako blate ostale. Ja osobno poznajem DJ Pompa i znam njegovu filozofiju. On ne živi od "puščanja muzike" i baš ga briga za pare. I ja dijelim njegovo mišljenje da mladence gule na svemu (fotografi, snjimatelji, cvijeće, prostor itd.). Ti DJ-i što grabe novce nisu nikada radili ništa. Ne znaju oni koliko teško prosjećan građanin zaradi te novce koje oni izmuzu iz mladenaca.
Također, bio sam nedavno na vjenčanju gdje je DJ uzeo 4 i pol tisuće samo za sebe i razglas. Glazba je bila za popizdit i svatovi su se razišli prije 1 (i nikom ništa).
DJ Pomp voli to što radi i kaže mi da i ovih 3 tisuće koliko mu je honorar nije malo i zahtjeva maksimalnu odgovornost!
I zato ne slušajte ove što se reklamiraju filozofijom dajte nama više mi smo bolji!
 
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 15:02   #249
Quote:
sebastijan_bach kaže: Pogledaj post
Također, bio sam nedavno na vjenčanju gdje je DJ uzeo 4 i pol tisuće samo za sebe i razglas. Glazba je bila za popizdit i svatovi su se razišli prije 1 (i nikom
Samo 4500 samo za njega i razglas?
Kolegica je razgovarala s Djem koji ju je trazio i puno vise
I onda je uzela onog kojeg smo joj mi preporucili
Tajna981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 15:10   #250
Quote:
tizi_sasa kaže: Pogledaj post
meni treba dj u rijeci
I meni isto (tj. nama)
ali cini se da smo mi naseg nasli....
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 18:06   #251
karaoke

hy!

da li netko u zadnje vrijeme kontaktirao s ekipom iz karaoke.hr?

zanimalo bi me da li je netko imao iskustva s njihovom novom postavom!
mimych is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 18:19   #252
Quote:
Morana1981 kaže: Pogledaj post
Ekipa! Treba mi preporuka za dobrog DJ-a za područje Splita, šesti mjesec.
Dobila sam kontakt broj jednog DJ sa KL Eurodoma koji je pre pre dobar kažu, ali traži 5 000 kuna. Ja bih ipak nešto jeftinije. :-)
Ja sam se mjesecima mislila oko toga i na kraju se ipak odlučila za njega, nagovoria me dragi, jer ne zelimo riskirat za muziku. Racunam da uzmem nekog drugog, mogla bi uštedit maksimalno 1500kn, a necu riskirat. Isto mi se cinilo preskupo samo za dj-a, al kad pogledam koliko sam uštedila samim time sta nisam uzela band, onda ispada da ovo i nije tako strašno, a zvučat će sve puno bolje od raznih osrednjih bendova! Sretno!
Yolaine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2009., 21:11   #253
dj na vjencanju!!!??

zna li netko kakav kontakt od dj benca (tj.Gordana Bencedica)????
bila bih jaaako zahvalna na nekakvom broju, mail adresi....
žabica 05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:01   #254
Quote:
sebastijan_bach kaže: Pogledaj post
Evo, čitam i ne vjerujem na koje se sve tu načine uključuju DJ-i osobno i kako blate ostale. Ja osobno poznajem DJ Pompa i znam njegovu filozofiju. On ne živi od "puščanja muzike" i baš ga briga za pare. I ja dijelim njegovo mišljenje da mladence gule na svemu (fotografi, snjimatelji, cvijeće, prostor itd.). Ti DJ-i što grabe novce nisu nikada radili ništa. Ne znaju oni koliko teško prosjećan građanin zaradi te novce koje oni izmuzu iz mladenaca.
Također, bio sam nedavno na vjenčanju gdje je DJ uzeo 4 i pol tisuće samo za sebe i razglas. Glazba je bila za popizdit i svatovi su se razišli prije 1 (i nikom ništa).
DJ Pomp voli to što radi i kaže mi da i ovih 3 tisuće koliko mu je honorar nije malo i zahtjeva maksimalnu odgovornost!
I zato ne slušajte ove što se reklamiraju filozofijom dajte nama više mi smo bolji!
a što onda kažeš na bandove od 15000 kn???
dj-i koji su kvalitetni i stoje iza svog posla definitivno zavređuju 500€, što je puuuuunoooo manje od 15000 kn...
btw...i ti reklamiraš, pa nemoj pljuvati po ostalima.
MA DAJ!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:04   #255
Molim vas sve lijepo da prestanete s offtopičarenjem i svađama, inače će slijediti kartoni. Hvala.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:54   #256
Od kud je taj DJ Gordan? Meni treba neko u Rijeci i okolici a sve na što sam sada naletila je neki techno i taj đir a to me niti najmanje ne zanima.
moriarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 22:57   #257
Question

Quote:
mimych kaže: Pogledaj post
hy!

da li netko u zadnje vrijeme kontaktirao s ekipom iz karaoke.hr?

zanimalo bi me da li je netko imao iskustva s njihovom novom postavom!
Ja sam pred cca tjedan ili dva poslala upit za cijenu. Odmah su mi odgovorili. Koliko sam čitala po forumu, imaju dobre preporuke a ovo o novoj postavi prva mi je vijest. Može par detaljčića?
moriarty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:29   #258
Quote:
moriarty kaže: Pogledaj post
Ja sam pred cca tjedan ili dva poslala upit za cijenu. Odmah su mi odgovorili. Koliko sam čitala po forumu, imaju dobre preporuke a ovo o novoj postavi prva mi je vijest. Može par detaljčića?
Po prepooruci i jer sam bio na svadbi gdje su pustali mjuzu, ja sam ih isto kontaktirao, i trazio istog DJ-a kojeg sam vidio na doticnoj svadbi - DJ Neven, i dobio odgovor da oni vise ne suradjuju sa njim.
E sad, buduci da se tu radilo o preporuci, saznao broj i kontaktirao ja njega da bi od njega dobio odgovor da on vise ne suradjuje sa njima, i da oni nisu vise KING KARAOKE, nego samo karaoke itd... uglavnom to je neka svadja opaka pala koliko sam ja skuzio i ne bi htio ulaziti u detalje jer ih a) ne znam i b) da ne iznesem krivo stanje stvari
sad postoje 2 firme:
1. kingevent.hr - bivši DJ Neven (sad je DJ Frane - ista osoba, drugo ime)
2. karaoke.hr - svi ostali
čak imaju i isti tekst na stranicama...
a sad, koliko sam pomogao ne znam...
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:07   #259
Quote:
MaliMaleni kaže: Pogledaj post
Po prepooruci i jer sam bio na svadbi gdje su pustali mjuzu, ja sam ih isto kontaktirao, i trazio istog DJ-a kojeg sam vidio na doticnoj svadbi - DJ Neven, i dobio odgovor da oni vise ne suradjuju sa njim.
E sad, buduci da se tu radilo o preporuci, saznao broj i kontaktirao ja njega da bi od njega dobio odgovor da on vise ne suradjuje sa njima, i da oni nisu vise KING KARAOKE, nego samo karaoke itd... uglavnom to je neka svadja opaka pala koliko sam ja skuzio i ne bi htio ulaziti u detalje jer ih a) ne znam i b) da ne iznesem krivo stanje stvari
sad postoje 2 firme:
1. kingevent.hr - bivši DJ Neven (sad je DJ Frane - ista osoba, drugo ime)
2. karaoke.hr - svi ostali
čak imaju i isti tekst na stranicama...
a sad, koliko sam pomogao ne znam...


e da, i osim što DJ Neven nije više dio karaoka, ni animatori nisu isti.
animatori su dvije cure koje imaju iskustva u raznim eventovima, ali ne i
u svadbama. tak da me malo strah njih uzet jer nisam čula ni jednu preporuku.

ne znam kaj da radim!?

a jel bi mi mogao poslat broj od DJ Nevena na pm?
mimych is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 11:51   #260
Quote:
mimych kaže: Pogledaj post
e da, i osim što DJ Neven nije više dio karaoka, ni animatori nisu isti.
animatori su dvije cure koje imaju iskustva u raznim eventovima, ali ne i
u svadbama. tak da me malo strah njih uzet jer nisam čula ni jednu preporuku.

ne znam kaj da radim!?

a jel bi mi mogao poslat broj od DJ Nevena na pm?
ima barem jedan animator koji je ostao kod ovih iz karaoka.hr, ali je njemu to 2. posao pa nije uvijek raspoloživ
što se broja od DJ Nevena (sada DJ Frane) tiče, ima ga na kingevent.hr
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:40.