Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2013., 20:44   #281
Da,i ja sam ga baš vidjela,jel netko probao?
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 19:48   #282
Tražim danas bademovo ulje u ljekarni, i teta mi ga ode natočiti iza..i 100 ml mi naplati samo 14 kn..dođem kući i isprobam ga na koži kad ono nema apsolutno nikakav miris..a naravno da sam je zaboravila pitati je li rafinirano ili ne
I sad, jel ima šanse da je ono nerafinirano ? Koristila sam do sada Holyplantovo i Afroditino, oba su drugačije mirisala, pretpostavljam jer imaju još kojekakve dodatke, pa se nadam da je ovo pravo konačno
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 20:01   #283
Nije, naravno
Ljekarne ti obično imaju ulja u rinfuzi koje koriste za izradu krema.
Najčešće su to rafinirana ulja.

Ne znam odakle si, ali u ZG na nekoliko mjesta možeš kupiti nerafinirana ulja.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 20:07   #284
Quote:
Starleta kaže: Pogledaj post
Nije, naravno
Ljekarne ti obično imaju ulja u rinfuzi koje koriste za izradu krema.
Najčešće su to rafinirana ulja.

Ne znam odakle si, ali u ZG na nekoliko mjesta možeš kupiti nerafinirana ulja.
O bemti..a dobro, poslužit će već za nešto Nisam iz Zg-a, pa ću malo bolje pronjuškat tu kod nas..tenks
Dulcis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2013., 20:10   #285
Ako ne nađeš možeš naručiti preko kemiga.
Ali neke ljekarne znaju imati kemigova nerafinirana ulja pa se raspitaj.
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 22:13   #286
Nisam do sada koristila neka ulja pa se ne kužim previše u njih, zato bih vas htjela upitati ako tko zna da li je ovo ulje na slici rafinirano ili ne, na mojoj bočici još piše paraben - paraffin - silicone FREE

Inače volim pomiješati to ulje sa niveinom kremom i koristiti poslije kupanja samo što ne znam dali je rafinirano, a nigdje ne mogu pronaći taj podatak

Elfen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 22:21   #287
ako nije istaknuto da je nerafinirano, onda je rafinirano. a ovo afrodita ulje je rafinirano
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 22:33   #288
Hvala ti na odgovoru Saireen, šteta, nadala sam se da nije rafinirano. Ali ajde, budem ga potrošila sad
Elfen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 22:38   #289
Da, nemoj bacati, potroši, pa onda kupi nerafinirano ima u terra organica i kemig shopovima ako nisi iz zg-a
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:15   #290
Iz Međimurja sam pa su mi jedini izbor Varaždin i Čakovec.
Elfen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 23:57   #291
Većinom su takva ulja rafinirana. Rijetko se može naći nerafinirano ulje u već gotovom proizvodu.
Pogledaj sastav proizvoda, pretpostavljam da ima neki miris i konzervans.
Radije kupi nerafinirano biljno ulje i njega koristi.
Ako nemaš gdje kupiti, mislim da ti kemig može poslati u ljekarnu od farmacije 8ako je imaš u blizini)
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 20:44   #292
Hvala vam cure, kad budem sa ovim pri kraju javim vam se ako neću uspjeti lako naći nerafinirano ulje
Elfen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2013., 22:19   #293
Mozes ga koristiti za bilo koju vrstu koze, to su cure vec utvrdile odmoci ti nece. Ja ga koristim i za podocnjake i njegu lica ali i po cijelom tijelu.
__________________
http://www.best-beauty-tips.com
SophiePendragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 06:18   #294
Je li nerafinirano bademovo ulje, npr. ova u Kemigu (njihove proizvodnje ili recimo Pranarom) jestivo???
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 10:02   #295
Cure planiram naručiti ulje bademovo. Njime bih navečer mazala lice.
Dali je bolje uzeti kemigovo Oleo therapy ili Oshaldi? Koje bi bilo bolje za lice, nije mi bitna cijena...
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 12:41   #296
Quote:
SophiePendragon kaže: Pogledaj post
Mozes ga koristiti za bilo koju vrstu koze, to su cure vec utvrdile odmoci ti nece. Ja ga koristim i za podocnjake i njegu lica ali i po cijelom tijelu.
Za tijelo je super, a za lice nije baš za sve tipove kože, pogotovo ne samostalno

Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Cure planiram naručiti ulje bademovo. Njime bih navečer mazala lice.
Dali je bolje uzeti kemigovo Oleo therapy ili Oshaldi? Koje bi bilo bolje za lice, nije mi bitna cijena...
Ako ti nije bitna cijena onda sigurno Oshadhi
Starleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2013., 16:30   #297
Je li jestivo, cure??? hitno je
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:04   #298
Jeli zna itko dali je bademovo ulje kozmetike Kancilj rafinirano ili ne? i dali je pomijesano sa mineralnim uljem itd. ili je cisto?
Oompa Loompa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:48   #299
Iskreno, ne bih rekla da je hladno prešano, nerafinirano, ali tko zna.. Možeš li napisati sastav i reći cijenu? Ili tek planiraš kupiti, pa pitaš? Ako je drugi slučaj, rađe pogledaj Florihana, Oshadhi, Pranarom, Primavera, Oleo Therapy..
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 16:35   #300
Ne pise sastav, pise samo da je obogaceno vitamonom E i jos nesto cini mi se,nemam sada bocicu uza sebe
Cijenu neznam , uzela sam ga prije nekog vremena pa sam sad ponovno pocela koristiti i mogu reci da mi odgovara, koza bude mekana nakon nanosenja i fino mirise.
Oompa Loompa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.