Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2008., 12:57   #261
Aha, ok, a kod nas, Vz Ck?
Po Zg se nadje dosta toga, al moj bi dragi to radje rijesio doma, pa zato pitam..
A normalno, ak ne nadjemo nest posebno u Vz il Ck, onda bu u Zg sigurno neceg.
Koliko kostaju otprilike cipele u Arbanasu?
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 13:04   #262
Pa kod nas ti ja znam jedino za Varteksova DiCaprio odijela, koja su meni isto lijepa,al dragi zapeo za Arbanas pa nek mu bude.
A cipele su ti u Arbanasu oko 700 kuna.
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 13:08   #263
I meni su Arbanasova ljepsa..bar kaj sam do sad vidjela..thanx!
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:15   #264
I moj dragi je išao u Zg po odijelo, u Arbanas, na kraju smo tamo kupili i odijelo i cipele, košulje od 800 kn mi nije imalo smisla kupovati . Al odijelo je stvarno bilo savršeno, po mjeri, a i nosio ga je i na jednu svadbu poslije, a mislim da će i opet (zna da mu dobro stoji ), tak da nam se isplatilo
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:25   #265
a super onda, Arbanas je onda backup plan..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 18:54   #266
Cure, a kaj cete sa haljinama poslije kad se presvucete iz vjencanice, ocete ih kupiti il cete ih sivati?
A jel ima tu negdje kakvih lijepih haljinica,ja ih nigdje nisam vidjela?
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 21:29   #267
imaš na topiću o haljinima poslje pola noći. ja ću dati šivati
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 08:41   #268
negledljiva, ja cu isto dati sivati, ideje imas na topicu o tome, a ima i dobrih svelja i kod nas. ja sam dobila preporuku za Lidiju, svelja koja je radila u Xsenija dizajnu, pa ak si zelis dat nest sivati mozes kod nje..
Ja uglavnom budem..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 08:46   #269
Ma znam vidla sam super haljinice na topicu, al sam mislila mozda ima di lijepih za kupiti da ja to prije probam da vidim kak ce mi stajati.
Ne nosim haljine a i problematicno sam gradena pa neznam kak ce to meni stajati.
Al nista ako nema pravac svelja i sivanje.....
Cure hvala vam.
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:18   #270
cure a vi ćete imati svadbu od ručka ili kako?
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:23   #271
ja jos razmisljam, al najranije od rucka, sve prije 12h mi je prerano.
znam samo da ce mi sestricna imat vjencanje u crkvi u 14h i tek poslije bude uzina. ona obavezno oce da je svi tek u crkvi prvi put vide u haljini, pa zato.

Ja mislim da budem imala rucak na 12, pol 1, poslje vjencanje, pa ostalo..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:36   #272
da mi smo isto dogovorili ručak u 1. htjela sam pitati na ručku budeš u nekoj haljini ili u vjenčanici? bila sam na svadbi di su te ceremonije (kupovanje mlade) bile prije ručka. tako da je mladenka na ručku bila u vjenčanici. izgledalo je jako simpa.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:50   #273
o tome jos razmisljam, sve svadbe na kojma sam bila su imale kupovine mladenke, al meni to bas i ne smeka. niti pak ono ostavljam oca, ostavljam majku prije vjencanja, necu da bude bilo kakvih prilika da se rasplacem pred kamerom.
Mojoj su tak frendici, protiv njezine izricite zabrane poceli to svirat i sva se sala raspekmezila, bilo ko na sporovdu.

Al nekak onda fali efekt, ono kad mlada prvi put dodje u bijelome. Glupo mi tak docekat goste. Sad ili budem se isla presvuci poslije rucka, pa u crkvi prvi put u bjelini, il bude to nekakvo kupovanje mladenke. Ja bum do svadbe jos razmislila, dobro kaj imam ove godine generalnu probu, da vidim kak bu ispalo kod sestricne
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:53   #274
a kak je to onda, cekas recimo goste u nekoj haljini, pa se prije rucka presvuces u bijelo, pa onda poslje ponoci opet u istu, il u neku trecu haljinu??
more, mislim da si ti rekla da se ne budes presvlacila (il sam te zamjenila s nekim), al recimo ak se neko poslije ponocnog plesa mladenke presvlaci, to je onda ista obleka ko ona s kojom docekas goste?
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:56   #275
Quote:
theonlyfuse kaže: Pogledaj post
o tome jos razmisljam, sve svadbe na kojma sam bila su imale kupovine mladenke, al meni to bas i ne smeka. niti pak ono ostavljam oca, ostavljam majku prije vjencanja, necu da bude bilo kakvih prilika da se rasplacem pred kamerom.
Mojoj su tak frendici, protiv njezine izricite zabrane poceli to svirat i sva se sala raspekmezila, bilo ko na sporovdu.

Al nekak onda fali efekt, ono kad mlada prvi put dodje u bijelome. Glupo mi tak docekat goste. Sad ili budem se isla presvuci poslije rucka, pa u crkvi prvi put u bjelini, il bude to nekakvo kupovanje mladenke. Ja bum do svadbe jos razmislila, dobro kaj imam ove godine generalnu probu, da vidim kak bu ispalo kod sestricne

da malo meni isto naporan taj običaj. tim više ja ni nemam oca pa bi mi bilo skroz bed.ali ja sma uzela poznatu muziku (bratića) i rekla mu da mi svira povest ću te na vjenčanje. još ćemo te detalje razgraditi ali slažem se da ne želim sprovod nego veselje.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:04   #276
Mi cemo isto imati svadbu od rucka(od 1) i goste cu docekati u nekoj haljinici, a prije odlaska u crkvu cu se presvuc u vjencanicu.
A kakav vam je to obicaj kupovanja mladenke, mi to nemamo?
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:10   #277
Quote:
negledljiva0077 kaže: Pogledaj post
Mi cemo isto imati svadbu od rucka(od 1) i goste cu docekati u nekoj haljinici, a prije odlaska u crkvu cu se presvuc u vjencanicu.
A kakav vam je to obicaj kupovanja mladenke, mi to nemamo?

nešto kao mladenec i kapetan stoje na sredini sale a kum i kolega prvo dolelaju svatevce,pa kolegicu i tek onda mladenku. tako nešto. onda kapetan počne drgai mama tata, bake , djedovi ako smo vam se kaj zamerili oprostite nam i rečite idi kćerka daj ti bog srečnoga pota. ( uh a jesam ga sada) i na kraju počne ona muzika kčerka se od oca rastaje...

ja razmišlajm malo to promjeniti.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:11   #278
meni je velika briga i muzika..tu fakat ne znam koga budemo uzeli, al ne zato jer ne znam dobre bandove (uostalom tata mi je muzicar, pa u najmanju ruku imam dobru preporuku, nego zato jer moj dragi ne moze smislit domacu glazbu i to nista.
Naravno da budemo imali domacu muziku, ne previse kuruznu, al moram i neku alternativu izmislit. Mozda da nam pod pauzama svira strana muzika, a cak sam i onekom dj-u razmisljala..
Jel imao ko dj-a samog il dj-a+ band, mislim kod nas, u nasem kraju? Zanima me kak ljudi, ovi malo stariji reagiraju na to?
A ak nebum nist skemijala, onda budemo imali normalni band, i pod pauzom stranu, a festu s nasom muzikom mozemo imati tjedan dana prije svadbe, ono kao zajednicka momacko-djevojacka sa svim prijateljima
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:13   #279
kod nas je slicno, al ne bas tak, isto je ta kupovina mladenke, ide zastavjek i staresina po svatevce, pa onda po mladu, mladenac veli, je to je ta, i onda svi otplesu kolo, pa tak onda za glavni stol.
Pa je rucak, i onda poslje ono oprastanje prije crkve...koje mrrrrrzim, i to sigurno nebum imala..
__________________
the one and only..
10.10.2009. ..when two become one....
theonlyfuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 10:14   #280
Joj pa i mi to isto imamo(al se tak ne zove), bas sam
Meni je to tak simpaticno, al me ubija ona pjesma rastanka na kraju kad se pozdravljas sa roditeljima i ostalima...pa bi to mozda promjenila.
Ovak cu plakat ko kisna godina..
negledljiva0077 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:33.