Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 17:43   #241
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
Ti: "Bok, ajmo na burek na pa seks!"
Ona: "Ma neeeee."
Ti: "KAJ NEVOLIS BUREK??"
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 13:47   #242
a ja san sava savanović
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 19:50   #243
Ako si zgodan same ti se nabacuju. Imam ja jednog drugara sto lici na Nicka Batemana. Nije normalno koliko ga zene smaraju.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 12:30   #244
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ako si zgodan same ti se nabacuju. Imam ja jednog drugara sto lici na Nicka Batemana. Nije normalno koliko ga zene smaraju.
Ali ako si pasivan, introvertiran, depresivan i nihilistican, vrlo brzo im dosadis, bez obzira na izgled. Trik je samo u tome da pozitivne (muzevne) karakterne osobine uglavnom idu uz dobar (muzevan) izgled, tako da je to cesto nemoguce razdvojit jedno od drugoga. Ali kada to nije slucaj, kada se izgled i karakter ne poklapaju, karakter je vazniji. Nekakav gitarist u nekom polu-anonimnom bendu ne mora se brinut za izgled. On signalizira kreativnost, vitalnost i status kojim lako nadmasuje lokalnog manekena.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 01:00   #245
Bok!
Tražio sam temu u kojoj bi opisao sličan problem. Imam 20 godina, nikada nisam imao curu, niti sam se ikad poljubia haha. Jednostavno sam presramežljiv, roditelji kad me pitaju "ima li kakvih cura", ja se sav zacrvenim, kao neki osnovnoškolac. Prijatelji mi govore da sam glup jer izgledam dobro i da bi imao siguran prolaz kod cura. Što da radim?
selope is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 03:54   #246
Quote:
selope kaže: Pogledaj post
Bok!
Tražio sam temu u kojoj bi opisao sličan problem. Imam 20 godina, nikada nisam imao curu, niti sam se ikad poljubia haha. Jednostavno sam presramežljiv, roditelji kad me pitaju "ima li kakvih cura", ja se sav zacrvenim, kao neki osnovnoškolac. Prijatelji mi govore da sam glup jer izgledam dobro i da bi imao siguran prolaz kod cura. Što da radim?
Pridji nekoj curi, iako ti je neugodno. Ili se prvo zaljubi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 09:46   #247
Počni uletavati curama ali samo onima koje ti se svidjaju.
Ne garantiram da nečeš dobit poneki odjeb ali predstavi se u najboljem svjetlu i budi uporan.
Samo curama koje ti se svidjaju!
pinklion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 13:45   #248
Quote:
backspace1 kaže: Pogledaj post
Postam ovdje jer smatram da imam poveći problem što se tiče muško-ženskih odnosa..nisam još do sada nikada prvi prišao curi! Sve što sam imao do sada sam imao zahvaljujući fizičkom izgledu, cure mi nerijetko vani same prilaze mada dosta njih kaže da to rijetko rade, vole da muško bude inicijator..u ranim dvadesetima sam i izlazim tek godinu dana..više nisam zadovoljan time što uvijek one poduzmu prvi korak, ne smatram to nikakavim uspjehom, volio bih se sam potruditi više..no ne znam kako! Mislim da stvar nije toliko do samopouzdanja koliko do neznanja!
Volio bih od ženske strane više savjeta čuti, kakve uleti prolaze kod vas, a kakvi ne? Ili je svejedno ako vam je tip napet?
Svjestan sam da me cure snimaju vani, no ne znam kapitalizirati vlastiti potencijal! Koliko puta se samo dogodilo da stojim iza nje, ona okrene glavu nekoliko puta prema meni, gleda me, vidi se da mi daje zeleno svjetlo za ulet, no ne znam što učiniti!
'Bok, ja sam pero perić, a ti?' mi se čini glupav ulet recimo.
I promatrao sam kako igrači love cure, samo ih zahvate pod struk i počnu čagat recimo, no ja to nemam u sebi, ne mogu sebe zamisliti da neku tako silovito privučem k sebi kao neki pećinski čovjek.
Molim neke konstruktivne savjete pa da ih počinjem koristiti jer vjerujem da svatko barem djelomično moće popraviti svoju 'igru'.

Ja mislila da to neka cura pise za musko, a kad to on sam za sebe kaze - na naslov mislim..

Znas onaj vic, ubij sve oko nje, pa joj dođi i pitaj zasto dama sjedi sama?
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 15:06   #249
Nemoj se samo obliti alkoholom prije tih pokušaja prilaženja curama.
Bit ćeš i dalje zgodan i bez muda + pijan
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 15:19   #250
Osim što je bezmud,vjerujem da momak ustvari uopće nije dovoljno zgodan..

Inače bi mu površne droljice prilazile same,nema kod njih pardona ni stida...

Moj savjet je;

Postani zgodniji...
To ti je lakše nego izgraditi muda,osobnost i šarm
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 15:25   #251
Pa, normalno da nije. On samo misli da je...jer ga je jedna jednom pogledala...
ps.i mama mu je to rekla.
__________________
Sada sam vrač, ali ne baš odličan, nego kao i oni slabo pismeni, samo utoliko ukoliko je to meni samom dovoljno.
rosenkreuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 15:27   #252
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Osim što je bezmud,vjerujem da momak ustvari uopće nije dovoljno zgodan..

Inače bi mu površne droljice prilazile same,nema kod njih pardona ni stida...

Moj savjet je;

Postani zgodniji...
To ti je lakše nego izgraditi muda,osobnost i šarm
Tacno.

Ako si medju 10% najprivlacnijih one same prilaze. Samo sto nije lako postati zgodniji. Jedino na cemu mozes poraditi jeste tijelo. Sve ostalo je do genetike.
Trippper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 19:32   #253
Nije jedna druže, osjetim to, pogotovo na faksu. Neke su mi znale upadati sa čestitkama za rođendan i imendan, iako ih ne poznajem, a kolege smo na faksu. A ja sam toliko smotan i nezainteresiran za pokreniti priču dok mi se serviraju na tacnu. A što se tiče izgleda, cijeli sam život u sportu, teretana, trčanje i ponekad borilački sportovi. Nisam Ronaldo lol, ali vjerojatno izgledam solidno za jednog dečkića hihii
selope is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 20:55   #254
Ako ti cestitaju rodjendan ne znaci da se zele seksat sa tobom.
Trippper is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2018., 21:15   #255
Quote:
Trippper kaže: Pogledaj post
Ako ti cestitaju rodjendan ne znaci da se zele seksat sa tobom.
Slažem se. Ali da mi nepoznate ribe čestitaju rođendan sa srčekima mi je jako slatko. Bilo je i nekih upada, ali ništa posebno, kao što sam rekao toliko se uspaničarim da ne znam lipo rečenicu napisati
selope is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 10:03   #256
Quote:
selope kaže: Pogledaj post
Nije jedna druže, osjetim to, pogotovo na faksu. Neke su mi znale upadati sa čestitkama za rođendan i imendan, iako ih ne poznajem, a kolege smo na faksu. A ja sam toliko smotan i nezainteresiran za pokreniti priču dok mi se serviraju na tacnu. A što se tiče izgleda, cijeli sam život u sportu, teretana, trčanje i ponekad borilački sportovi. Nisam Ronaldo lol, ali vjerojatno izgledam solidno za jednog dečkića hihii
nista, nastavi drkat ili si mozda i peder
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 10:21   #257
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
nista, nastavi drkat ili si mozda i peder
Kao Ronaldo? Samo sto je on toliko zaljubljen u sebe, da sam sigurna da je to razlog sto je djecu dobijao preko surogat majki(niko drugi ne smije spustiti ruku na njega)

U svakom slucaju- bilo bi stvarno lijepo kada bi se u nekog prvo - zaljubili. Mozda bi onda i cojones nasli,,,
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 10:49   #258
imam dojam da žene uglavnom prilaze muškarcima koji su cute i djeluju
pristupačno. onih superzgodnih se boje.

a za mlade i bezmudne savjet. krenite u komuniakciju s bilo kime. samo da vježbate verbalne vještine. od razgovora s blagajnicom do banke pošte ulice. ne mora biti ulet, samo oslobađanje sebe u komunikaciji. to je dobar prvi korak.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 12:44   #259
Quote:
nezovemsebojan kaže: Pogledaj post
imam dojam da žene uglavnom prilaze muškarcima koji su cute i djeluju
pristupačno. onih superzgodnih se boje.

a za mlade i bezmudne savjet. krenite u komuniakciju s bilo kime. samo da vježbate verbalne vještine. od razgovora s blagajnicom do banke pošte ulice. ne mora biti ulet, samo oslobađanje sebe u komunikaciji. to je dobar prvi korak.
Da, to je izvrstan prvi korak! Shvatiš da su cure također samo ljudi....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 13:37   #260
i kome bi ti violeta prije uletila, slatkom ili manekenu?
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger