Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2019., 16:28   #2701
Etno batik Mara kod Frankopanske

Imaju krasne vjencanice za oko 2500 kn, a izrade se po mjeri + dodaci
__________________
SRCE SVOJE ZA HRVATSKI DOM!
Kraljica Rijeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2020., 14:12   #2702
Ima li mozda netko kontakt od tete Vlaste?
Rusulicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2020., 20:57   #2703
Ja bih također trebala broj od tete Vlaste.
nemam pojma1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 12:03   #2704
Ima li ovdje neka stručnjakinja koja bi mi znala reći kakav bi mi materijal trebao za ovakvu vjenčanicu (ili ovakvu, iako sam prilično sigurna da je na ovoj saten)?
Ja sam iz nekog razloga zapela za šifon, a nisam baš sigurna ni da znam kako šifon izgleda. Znam samo da želim nešto lagano, prozračno i lepršavo.
Najam ne dolazi u obzir jer nigdje ne nalazim nešto ovako jednostavno i mislim da bih mogla proći bar duplo jeftinije ako dam na šivanje.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 13:57   #2705
Quote:
Wallflower kaže: Pogledaj post
Ima li ovdje neka stručnjakinja koja bi mi znala reći kakav bi mi materijal trebao za ovakvu vjenčanicu (ili ovakvu, iako sam prilično sigurna da je na ovoj saten)?

Ja sam iz nekog razloga zapela za šifon, a nisam baš sigurna ni da znam kako šifon izgleda. Znam samo da želim nešto lagano, prozračno i lepršavo.

Najam ne dolazi u obzir jer nigdje ne nalazim nešto ovako jednostavno i mislim da bih mogla proći bar duplo jeftinije ako dam na šivanje.
Ovo prvo bi mogao biti muslin ili šifon.

Druga je skoro sigurno saten.

Najbolje da odeš kod šnajderice pa joj objasniš, ona će znati procijeniti i preporučiti.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 14:16   #2706
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Ovo prvo bi mogao biti muslin ili šifon.

Druga je skoro sigurno saten.

Najbolje da odeš kod šnajderice pa joj objasniš, ona će znati procijeniti i preporučiti.
Opa, muslin nisam ni gledala.

Idem za koji dan kod krojačice, pa sam htjela biti spremna, čisto da ne ispadnem tuka i tražim da mi takvu haljinu radi od šifona, a to šifona vidjelo nije.
U salonima vjenčanica mi nisu imali za pokazati baš ništa od šifona.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 16:50   #2707
Danas mi je baš iskočila objava s haljinom od muslina:
https://www.instagram.com/p/CA7V5TPJ...=1ripttm3nhe80

Naravno, stil nema veze s tvojim, ali možda ti može približiti dojam koji on ostavlja/kak pada i slično.
A i mislim da njega ima u različitim varijantama, deblji i tanji.

Sorry, nisam stručnjak pa više od toga ne znam
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 19:09   #2708
Super, hvala na linku. Na prvu mi i muslin baca na šifon. Nisam nikakva stručnjakinja, znam samo da mi na Pinterestu izbacuje baš puno modela koji su po mom guštu kad upišem "chiffon wedding dress".
Svakako hvala, posavjetovat ću se s krojačicom.
Wallflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 09:51   #2709
Question Molim pomoć!

Cure molim vas pomozite! Narucila sam haljinu koja nije ono sto sam htjela i ne odgovara slici i opisu i sada sam ocajna. Zelim jednostavnu dugu haljinu( imitacija svile ili nesto slicno) na bretele. Molim vas preoruke tko bi mi to mogao napraviti u Zg, a da ne kosta suho zlato? Vjencanje je za dva mjeseca, pliz help
martha90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2020., 10:54   #2710
Borneo vjenčanice su dobra i povoljna firma.
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2020., 21:54   #2711
Može li mi tko preporučiti dobru krojačicu u Primorsko-goranskoj županiji? Idealno Rijeka ili okolica jer sam tamo dosta često. Cijena nije bitna, neka bude skupa, samo da kvalitetno radi.

Radi se o haljini koju treba proširiti u leđima, ne znam je li to uopće izvedivo.
Taygete is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2020., 22:12   #2712
Quote:
Taygete kaže: Pogledaj post
Može li mi tko preporučiti dobru krojačicu u Primorsko-goranskoj županiji? Idealno Rijeka ili okolica jer sam tamo dosta često. Cijena nije bitna, neka bude skupa, samo da kvalitetno radi.

Radi se o haljini koju treba proširiti u leđima, ne znam je li to uopće izvedivo.
Stavi fotku, da se vidi, dal se to opće može.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2022., 17:02   #2713
Podižem temu iz mrtvih
Molim vas vaše preporuke za šivanje vjenčanice i svečane haljine u Zagrebu. Obje haljine bi bile do ispod koljena, da su lepršave, A kroj, materijal svila.
Ili ako netko zna gdje ih mogu kupiti, pomagajte!
Ribolov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.