Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2011., 17:22   #321
Ovo mi je najbolja pjesma iz serije, poslusajte odlicna je. http://www.youtube.com/watch?v=R8pYSxlzE9Y . Ta pjesma bude kad su ljubavne scene između Valentine i Hose Miguela.
Winterfresh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 17:23   #322
Da pjesma je vrh !
william is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 21:11   #323
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
@Sunday Morning; kako kome....
Entrada je predivna ...Čunga Lunga je (mada mi već ide na živce; ali u ovoj seriji mi je nekako baš )

Jedino se slažem ss tobom u vezi sluškinje...uvijek je ona!
Evo opet nje...mora se ona javit
Ma entrada je ubitačna i pjesma istoColunga prastari didaMeni paše nešto mlađe
Lucero isto tako...glumi udavaču...sa 40 god.mislim ono...njeno ushičeno ponašanje kao da je neka curica mi debelo điže nerve
Sunday Morning is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 23:42   #324
Četvrta epizoda, odlična
Volim dok se radnja odvija dosta brzo i dok ne razvlače u nedogled.
Ivanino trovanje, opet otišlo njoj u korist, brzo je to ona okrenula prema sebi , Isabel se tek sada osjeća jadno što joj je rekla da je drolja
E sad što je napisala u oproštajnom pismu? Ne vjerujem da je priznala da su varali Valentinu, jer kontam da je znala da neće umrijeti, pa je popila par tableta čisto da se digne uzbuna oko nje.

Čisto me zanima koliko je to Alonso dužan i kako će izvući novac od Valentine.
Moram li opet naglasiti da mi Benita stvarno ide na živce, isuse žive u 21.st, a ona se obukla kao da je u samostanu 15.stoljeća
Vladimir (nije Vladimir ali je u MEPS ) također isto postaje malo naporan, ima sličnu ulogu kao u MEPS, tako neku da trči za ženom koju voli.

Vrijeme je da se što prije preselimo na Čegrtuše pa da krene ona prava radnja
Ne vjerujem da će Valentina prodati imanje, ali ovaj Alonso je prepohlepan dobro mu je i rekao onaj njegov odvjetnik ili štoveć.
__________________
Nekada sam bio ljudsko biće, željan ljudske pažnje, razgovora i prijateljstva - ali onda sam dobio modem.
Erag0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 11:16   #325
Quote:
Sunday Morning kaže: Pogledaj post
Evo opet nje...mora se ona javit
Ma entrada je ubitačna i pjesma istoColunga prastari didaMeni paše nešto mlađe
Lucero isto tako...glumi udavaču...sa 40 god.mislim ono...njeno ushičeno ponašanje kao da je neka curica mi debelo điže nerve
zašto jednostavno ne gledaš rebelde i sve će bit ok. tamo ćeš pronać nešto za sebe...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 11:54   #326
Quote:
dužam ko Grčka.


nažalost, da si rekla i ko Hrvatska, ne bi puno falila.

Quote:
Vladimir (nije Vladimir ali je u MEPS ) također isto postaje malo naporan, ima sličnu ulogu kao u MEPS, tako neku da trči za ženom koju voli.
da, i ja to primjetih. mislin da ne valja dobivat stalno takve uloge, jer se onda ne afirmiraš ka glumac, nego te svi podsvjesno vide ka nekog naivčinu koji teži za nečim nedostižnim dok ne lupi glavom o zid. pa i takve uloge dobivaš. a i čungić. neman ništa protiv njega, ali da li je ikad glumija nekog negativca? koliko se mogu sititi i koliko san gledala, uvik je bija pozitivac. sa ili bez bogatstva. ili konja. ni to nije dobro. njih 2 (lucero i španićka) su bile i jedno i drugo (čak i u istim serijama) i tu se pokazala njihova veličina. a ovo glumljenje stalno istog karaktera mi ne pokazuje ništa o samom glumcu. volila bi npr. eto čungića vidit negdi kao negativca. to bi bilo zanimljivo
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:09   #327
I kako Vam se sviđa današnja Valentina u autu?
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:18   #328
Serija je smeće teško.
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:30   #329
Meni je baš zanimljiva, posebno zbog histerične Ivane
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 13:40   #330
serija odlična... moji svi gledaju!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:05   #331
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
da, i ja to primjetih. mislin da ne valja dobivat stalno takve uloge, jer se onda ne afirmiraš ka glumac, nego te svi podsvjesno vide ka nekog naivčinu koji teži za nečim nedostižnim dok ne lupi glavom o zid. pa i takve uloge dobivaš. a i čungić. neman ništa protiv njega, ali da li je ikad glumija nekog negativca? koliko se mogu sititi i koliko san gledala, uvik je bija pozitivac. sa ili bez bogatstva. ili konja. ni to nije dobro. njih 2 (lucero i španićka) su bile i jedno i drugo (čak i u istim serijama) i tu se pokazala njihova veličina. a ovo glumljenje stalno istog karaktera mi ne pokazuje ništa o samom glumcu. volila bi npr. eto čungića vidit negdi kao negativca. to bi bilo zanimljivo
Slažem se s tobom za Čungu i ja bih njega voljela vidjeti kao negativca, uvijek dobiva identične uloge, ali kaj se tiče ovog glumca koji glumi Felipea ( Fabian Robles ) ja sam njega vidjela i kao glavnog negativca u Ljubav na kocki i bio mi je odličan, eto ne dobiva baš stalno iste uloge.

Meni je serija i dalje super, uživam još više nego kada sam gledala prvi put. U početku nisam bila sigurna hoću li baš tako uživati pošto sam tek nedavno odgledala cijelu seriju, ali stvarno sam oduševljena. Čunga se još nije pojavio, ali stvarno nema dosadne epizode, uvijek se nešto dogodi, prebrzo mi prođe svaka epka.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:11   #332
Quote:
Sunday Morning kaže: Pogledaj post
Evo opet nje...mora se ona javit
Ma entrada je ubitačna i pjesma istoColunga prastari didaMeni paše nešto mlađe
Lucero isto tako...glumi udavaču...sa 40 god.mislim ono...njeno ushičeno ponašanje kao da je neka curica mi debelo điže nerve

Da; evo me opet!
Moram se javit!!!

Ja sam rekla kako kome; ako nisi dobro vidjela -.-"


I aj idi gledat Zamku; ili More gluposti po drugi puta; a nas ovdje ostavi na miru!
-.-"

I rekla sam ti da se smiriš....inače


Aj neka mi netko javi na PM kad se pojavljuje Čunga Lunga; kad je vjenčanje od Valentine i Zepede...i kad ona ode na imanje???
Ovako mi je super; ali me živcira to ponašanje -.-"

Hvala...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:23   #333
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Aj neka mi netko javi na PM kad se pojavljuje Čunga Lunga; kad je vjenčanje od Valentine i Zepede...i kad ona ode na imanje???
Ovako mi je super; ali me živcira to ponašanje -.-"

Hvala...
Imaš pm.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:25   #334
Quote:
I kako Vam se sviđa današnja Valentina u autu?
moram priznat, ugodno iznenađenje. totalno se iskupila za onu naivnost kod jamca alonsu. i kako je povezala da je ivana s oscarom i prije nego je saznala da nije doma. tako ženo, razmišljaj svojom glavom. ne moraju uvik pozitivci biti glupi, tupi i neipotrebljivi do 3 epizode prije kraja.

Quote:
kaj se tiče ovog glumca koji glumi Felipea ( Fabian Robles ) ja sam njega vidjela i kao glavnog negativca u Ljubav na kocki i bio mi je odličan, eto ne dobiva baš stalno iste uloge.
nisan gledala tu seriju i drago mi je da se pokaza i ka negativac.

a bilo mi je ža danas gabi. mislin da ima puno nas koji smo bile u takvoj situaciji. i onaj njegov sažaljevajući pogled kad mu je rekla...predobro odglumljeno. samo mi je nekako malo plakala. a možda san i ja postala prekritična. šta ću, S je postavio previsoke kriterije
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:36   #335
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Imaš pm.
Hvala ti ..
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 14:51   #336
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Da; evo me opet!
Moram se javit!!!

Ja sam rekla kako kome; ako nisi dobro vidjela -.-"


I aj idi gledat Zamku; ili More gluposti po drugi puta; a nas ovdje ostavi na miru!
-.-"

I rekla sam ti da se smiriš....inače
Da, dobro sam vidjela...
I nećeš mi ti govorit šta ću gledat...
Ako si ti mogla gadit More Ljubavi...onda mogu i ja ovu rigotinuKoja je razlika?
Ja se nemam šta smirit...prestani govorit te gluposti...nisi zanimljiva

Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
zašto jednostavno ne gledaš rebelde i sve će bit ok. tamo ćeš pronać nešto za sebe...
Misliš na Ninel Conde?
Sunday Morning is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 11.03.2011., 17:21   #337
Ajde idemo ovako svi fino odite u profil na ovoj temi i ja ću s vama zajedno i stavimo Sunday Morning na ignor, molim vas.
Em će pričati sama sa sobom, em neće zagađivati temu svojim / namjerno negativnim/ opusom na ovu seriju.
Ajde kad netko dođe i kaže serija je sranje i ne valja, ok to je tvoje mišljenje, ali svaki dan ostaviti po nekoliko komentara da je serija sranje je trollanje.

Klik Ovdje: https://www.forum.hr/profile.php?do=ignorelist i na IGNOR, ja već jesam

No sad idemo dalje.
Epizoda kao i jučerašnja odlična, posebno mi se sviđa ta dinamičnija radnja, koja nije dosadna, kako to bude na početku svih serija.

Quote:
splićanka1983 kaže:
da, i ja to primjetih. mislin da ne valja dobivat stalno takve uloge, jer se onda ne afirmiraš ka glumac, nego te svi podsvjesno vide ka nekog naivčinu koji teži za nečim nedostižnim dok ne lupi glavom o zid. pa i takve uloge dobivaš. a i čungić. neman ništa protiv njega, ali da li je ikad glumija nekog negativca? koliko se mogu sititi i koliko san gledala, uvik je bija pozitivac. sa ili bez bogatstva. ili konja. ni to nije dobro. njih 2 (lucero i španićka) su bile i jedno i drugo (čak i u istim serijama) i tu se pokazala njihova veličina. a ovo glumljenje stalno istog karaktera mi ne pokazuje ništa o samom glumcu. volila bi npr. eto čungića vidit negdi kao negativca. to bi bilo zanimljivo
Upravo tako, trebaju malo promijeniti ulogu i način glume. Npr. on je sigurno dobio scenarij prije snimanja, već kad je vidio da je uloga potpuno ista kao u MEPS, mogao je odbiti, ovako je monoton i sebi i drugima koji ga vide kao potencijalnog glumca u drugim projektima.

Lucero mi briljira i kao negativac i kao pozitivac, a sad kad ode na imanje to je pravi mix pozitive i negative, savršeno

Scenu u autu nisam vidio, stavio sam da mi snima svaku epizodu, samo sam pogledao pola i morao ići raditi, tako da večeras pogledam cijelu epizodu
__________________
Nekada sam bio ljudsko biće, željan ljudske pažnje, razgovora i prijateljstva - ali onda sam dobio modem.
Erag0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 18:19   #338
Quote:
Erag0n kaže: Pogledaj post
Kakva je to scena bila u autu, pogledam obavezno navečer, snimilo mi, ali me sad zanima?

I da stavite ovu sunday na ignor listu kao ja
Ma Oscar je zvao Alonsa da mu ostavi stan na dvi ure. Da ima dovest "prijateljicu". I sad Alonso mu je dopustija i kaže on to Valentini. I ona poveže da se radi o Ivani. Onda poludi na njega da kako on može dopustit da Oscar vara svoju jadnu ženu.. Da joj smeta šta to radi.. I počne otvarat vrata u vožnji da oće vani.. Da je ostavi, da će ona poći taksijem.. Uglavnom, posvađaju se..
jozo.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 18:19   #339
Quote:
justina kaže: Pogledaj post
ma nije zenska normalna, stvarno ne znam kakve su joj namjere ili sto dobiva time da ovdje vrijeđa okolo, i mene i mog muza nazivati idiotima
stvarno žalosno

Ma ne znam....-.-"
Žalosno, stvarno....i meni isto šalje svakakve poruke... -.-"

Quote:
Erag0n kaže: Pogledaj post
Kakva je to scena bila u autu, pogledam obavezno navečer, snimilo mi, ali me sad zanima?

I da stavite ovu sunday na ignor listu kao ja
Ja nisam baš gledala..aj malo objasnite što je to bilo u autu...hvala...

Ma hoću...ali prvo mora dobiti ban...jer ima drugi nick; dok joj je onaj
Koliko ja znam...ne smije se imati klonove dok si pod kaznom.....
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 20:54   #340
Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Ja nisam baš gledala..aj malo objasnite što je to bilo u autu...hvala...
Napisa san ti u postu prije.
jozo.hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.