Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 20:23   #241
Spala tema na shopping u Sloveniji i Bosni...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:40   #242
Više ćete naći na gastronomiji:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=617643
https://www.forum.hr/showthread.php?t=448711
Tiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 15:24   #243
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa ako ti ide kolegica koja ti kaze da je isplativo a ide tamo redovito onda ocito zna cijene tamo i ovdje. Mi koji npr ne idemo ti ne mozemo reci; pogledaj si npr website Hofera u Sloveniji pa vidi njihove letke sa cijenama.
I isto tako vidi koja ti je usteda. Ako npr zivis u Dugom Selu nije isto ici u Sloveniju nego ako zivis u Samoboru ili Zapresicu. Isto tako pogledaj si rutu da dodjes do tamo bez vinjete. Da ne bi bilo kazne za voznju bez vinjete na cestama kojima treba vinjeta.
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
ukratko, ne isplati se.
Bosna već da, pogotovo jer ima naših proizvoda koji su jeftiniji.
Evo, bila sam ovaj vikend. U Brežicama. Bile smo: dvije prijateljice, sestra i ja.
I - oduševljene smo! Ići ćemo opet.
Bile smo u Hoferu i Lidlu.

Hofer je puno jeftiniji i, što je još važnije, kvaliteta proizvoda je pristojna.
Lidl je malo jeftiniji, ali u njega smo išli tek nakon što smo se namirili u Hoferu pa smo njega samo nabrzinu prošli i kupili par stvari.

Bilo je dosta Hrvata među kupcima, sa nekima od njih smo popričali i prokomentirali i svi misle isto - da se kupovati tamo itekako isplati.

Nisu jeftini proizvodi samo njihove trgovačke marke,nego i poznati brandovi.
Makar, kad se radi o poznatim brandovima, nema puno tih artikala, ali nema veze. I drugi proizvodi su stvarno jako dobri.

Uglavnom, nemojte slušati ljude kad vam kažu da se više ne isplati.
Samo vi idite.
Ako je nešto istovremeno i jeftinije i kvalitetnije, nema su tu što puno filozofirat.
listen21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.