Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2015., 01:21   #1141
Nakon dvije godine s tom dijagnozom mogu reci da su mi tablete dobro došle iako mi je doktor rekao da ih ne trebam tako mlad piti sa super nalazima CD4 su mi preko 1100.

Ponekad se osjecam kao pijan kad ustanem. To je valjda nuspojava.

Moji se nisu odrekli mene. Niti neki prijatelji loji su ultraturbo-Hrvati, što me je iznenadilo
Baš naprotiv...ponekad me pitaju dal im mogu dati svoju bocu vode da se malo napiju.

Posao je naporan. Naspavam se sedam osam sati, ali opet sam brzo iscrpljen poslje toga. Možda se trebam baviti samo sportom i više izlaziti u prirodu.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 14:02   #1142
ne znam ništa pretjerano o hiv-u osim da se prenosi krvlju i inače ne padam na facebook spamove, ali me zanima da li postoji mogućnost za ovo. bombardiraju nas svakakvim pizdarijama, ali od ovog sam se naježila. pa me samo zanima dal virus može preživjeti u ovakvim uvjetima? ne znam gdje bih mogla drugdje pronaći odgovor.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 18:15   #1143
hiv test

Ako je hiv test negativan nakon 12 tjedana,3mj, koliko se mogu uzdat da je to sigurno. a i ag/at je bio negativan nakon 7tjedana ??
mamammia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:37   #1144
poz
izgoobljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 17:39   #1145
jeli ova tema aktivna ili ima neka druga....
izgoobljeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:26   #1146
Quote:
izgoobljeni kaže: Pogledaj post
jeli ova tema aktivna ili ima neka druga....
Ako nije obrisana ili pod ključem, onda je aktivna
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:57   #1147
Pozdrav,

ok molim za odgovor jer na internetu ima svega.

prije točno 9 godina pruzila sam oralni odnos nekom talijanu na moru bez ejakulacije u usta.
5 dana iza imala sam upalu grla s temperaturom 2 dana koja je prosla cim sam pocela piti antibiotike.
Tada mi uopce nije pao na pamet hiv.
Prije mjesec dana dobila sam sinusitis, temperatura je prosla za 1 dan, al i dalje neki cudan osjecaj u sinusima makar nisu nateceni. Nakon guglanja, zvala ove nase centre i Fran Mihalhevic da li se trebam testirati i mahom svi ne, da sam vec trebala imati u toj fazi nelijecenja trebala imati oportunitetne bolesti i da to nije rizik, na internetu drugo.

Sad stvarno ne znam...
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 15:32   #1148
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ok molim za odgovor jer na internetu ima svega.

prije točno 9 godina pruzila sam oralni odnos nekom talijanu na moru bez ejakulacije u usta.
5 dana iza imala sam upalu grla s temperaturom 2 dana koja je prosla cim sam pocela piti antibiotike.
Tada mi uopce nije pao na pamet hiv.
Prije mjesec dana dobila sam sinusitis, temperatura je prosla za 1 dan, al i dalje neki cudan osjecaj u sinusima makar nisu nateceni. Nakon guglanja, zvala ove nase centre i Fran Mihalhevic da li se trebam testirati i mahom svi ne, da sam vec trebala imati u toj fazi nelijecenja trebala imati oportunitetne bolesti i da to nije rizik, na internetu drugo.

Sad stvarno ne znam...
oralno ne možeš dobit HIV. Drugo, temperatura 9 godina kasnije nema nikakve veze s HIV-om, kao ni ova 5 dana nakon oralnog jer se HIV ne pojavljuje tako brzo. Simptome dobiješ 2-3 tjedna nakon odnosa.

Treće, da si tada zaradila HIV, danas bi 99% bila 2 metra ispod zemlje.

Anksioznost, ništa drugo.

Zaboravi na to i uživaj u životu.
__________________
Samo je jedan Dražen Petrović
redizajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 16:34   #1149
Ma znam, al kad ovaj google izbaci sve i svasta.
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:07   #1150
Na internetu svašta piše, ako te baš toliko muči, odi testiraj se i problem riješen.
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:37   #1151
MarinaD, da riješiš sve svoje sumnje, odi se testirati
opcije su brojne - anonimno i besplatno, bez uputnice
http://huhiv.hr/gdje-se-testirati-u-hr/

Preporučila bi HUHIV (no mislim da ne testiraju do rujna zbog GO) ili Referentni centar (Klinika za infektivne bolesti «Dr. Fran Mihaljević»)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:42   #1152
Hocu, al se sad sve vise bojim da sam zarazena jer mi se danas bas vratio taj sinusitis, slijevanje u grlo, bol, osim trmperature.
Za takavo vracanjr sinusitisa pise da se dogadja hiv pozitivnima
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:53   #1153
Ići cu u hzjz u rockfellerovu.
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 07:34   #1154
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Hocu, al se sad sve vise bojim da sam zarazena jer mi se danas bas vratio taj sinusitis, slijevanje u grlo, bol, osim trmperature.
Za takavo vracanjr sinusitisa pise da se dogadja hiv pozitivnima
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Ići cu u hzjz u rockfellerovu.
Just go...da si mirna

Danas se to lijeci kao kronicna infekcija, 1 pilula 1x na dan..

.. drzi se
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 08:07   #1155
Uf, nekak si mislim da ipak bi valjda imala vise simptoma od 1 sinusitisa ?
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:09   #1156
Previše brineš, da je stvarno bila infekcija HIV-om, bila bi mrtva ili barem na umoru nakon toliko godina ne liječenja

Tak da bez straha odi i testiraj se da budeš mirna
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:31   #1157
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Hocu, al se sad sve vise bojim da sam zarazena jer mi se danas bas vratio taj sinusitis, slijevanje u grlo, bol, osim trmperature.
Za takavo vracanjr sinusitisa pise da se dogadja hiv pozitivnima
Quote:
MarinaD kaže: Pogledaj post
Uf, nekak si mislim da ipak bi valjda imala vise simptoma od 1 sinusitisa ?
klasika.

anksiozonost, ništa više.

test ti neće pomoći jer ćeš za 3 mjeseca opet naći neki simptom i onda sve ponovno.

odi kod psihologa/psihijatra, imaš ih gro koji se bave baš ovakvim slučajevima za HIV/AIDS.

recimo, bio sam u tvojoj koži, kad sam došao u HUHIV nisu me htjeli testirati jer nema šanse da sam zaražen, a ja sam bio uvjeren da jesam, a brijem da bi i tebi isto napravili jer oralno se ne možeš zaraziti. Dali su mi kontakte tih psihijatara/psihologa (sorry ljudi, al ja ne znam ni dan danas razliku između njih) pa sam se riješio toga.

Imaš slučajeve gdje se ljudi testiraju po 10 puta radi jednog odnosa i iako je uvijek rezultat negativan oni su uvjereni da je drugačije.

nije ti ništa. opusti se. živi život, upropastit ćeš si ga s ovim.
__________________
Samo je jedan Dražen Petrović
redizajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 08:52   #1158
A, znam, kad sam zvala hzjz rekli mi da dodjem ako se moram umiriti, al da to nije to i da bi nakon 9 godina nelijecenja imala vise problema i da bi mi imunitet bio toliko unisten da mi leukociti ne bi mogli porasti na krvnoj slici. Da tona ljudi ima upale sinusa, al kad po internetu pise da se simptomi osjete tek nakon 10 g.
Mozda, stvarno psihic.
MarinaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 09:23   #1159
Quote:
redizajn kaže: Pogledaj post
klasika.

anksiozonost, ništa više.

test ti neće pomoći jer ćeš za 3 mjeseca opet naći neki simptom i onda sve ponovno.

odi kod psihologa/psihijatra, imaš ih gro koji se bave baš ovakvim slučajevima za HIV/AIDS.

recimo, bio sam u tvojoj koži, kad sam došao u HUHIV nisu me htjeli testirati jer nema šanse da sam zaražen, a ja sam bio uvjeren da jesam, a brijem da bi i tebi isto napravili jer oralno se ne možeš zaraziti. Dali su mi kontakte tih psihijatara/psihologa (sorry ljudi, al ja ne znam ni dan danas razliku između njih) pa sam se riješio toga.

Imaš slučajeve gdje se ljudi testiraju po 10 puta radi jednog odnosa i iako je uvijek rezultat negativan oni su uvjereni da je drugačije.

nije ti ništa. opusti se. živi život, upropastit ćeš si ga s ovim.
Jesi bio na kraju kod psihologa?

Čest je slučaj da ljudi imaju izrazito izražen strah od zaraze hivom te se često događa da to pređe u OKP.

MarinaD i ja uistinu sumnjam da se kod tebe radi zarazi hivom ali ukoliko želiš biti mirna odi i testiraj se. Znam da je strah od testiranja i rezultata jako velik ali vjeruj biti će ti lakše nakon toga. uvjerena sam da će rezultat biti negativan.
SamaNaSvijetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 15:21   #1160
Hiv/AIDS Molim za pomoc.

Ćao, izvinjavam se unaprijed administratorima zbog spamanja i otvaranja postojece teme jer u prethodnoj ne mogu da se snađem. Zapravo, imam jedan ogroman problem koji me muči već danima. Molim vas da ne obrišete temu.

Imao sam zaštićen vaginalni odnos sa djevojkom koju znam izviđenja, ali ne i dobro privatno sve do te noci kad nismo stupili u odnos.
Po završetku odnosa, skinuo sam zaštitu i umotao je u neki papir da bih ponio sa sobom da bacim van stana. Nije bilo oralnog zadovoljavanja ni sa jedne strane, kao ni diranja rukama spolnih organa.
Kad sam izašao iz stana, zastitu sam bacio u jednu rupu ispred njene zgrade i otišao kući.
Problem nastaje kad sam došao kući, nisam mogao da zaspem plašeći se da je kondom pukao, da bih kao najveći idiot sutra oko 16h poslije podne (12h nakon odnosa) otišao na to mjesto, našao kondom i napuhao ga da se uvjerim da nije pukao, praveći još veću glupost. Kad sam se uvjerio da nije, isti taj kondom je pukao ispred mene na udaljenosti od nekih 1m jer sam ga okacio o neku ogradu.
Ljudi, znam da je smiješno sta sam uradio, i meni pomalo, ali samo u onim trenucima kad se ne serem u gaće.
Odnos se desio negdje u 10 mjesecu il početkom 11 2017te godine.
Ja sam imao anginu u Decembru, koja je iz korištenje antibiotika prestala za nekih 5 so 6 dana.
Od tad ne spavam skoro nikako.
Svjestan da mi Doktor Google samo pogoršava i dalje tražim. Zanim me da li sam se ja na taj način mogao zaraziti Hiv-om u slucaju da ta djevojka je pozitivna ili ima neku ppb jer sam dirao taj kondom usnama.
Naravno nakon tih mojih glupih postupaka, oprao sam usta i lice sa dosta vode kao i ruke.
Umisljam sebi svakakve stvari, pipam vrat non stop, gledam tijelo, limfne,cvorove...
Mislim da sam anksiozan postao.
Hvala unaprijed i na ismijavanju, kao i na korisnim komentarima,
JohnSnoww is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:02.