Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2016., 20:45   #101
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post

strah me da ne zapalim grijace

Nisu to šibice. I postoji razlika između zagrijati i zapaliti.

OK, dečka imaš/nemaš? Jel on spretniji? Koji grad? Kolege iz Zagreba su "papučari" (da, da, niste hteli šrafat po Jugiću 😀, NHF) al možda ima netko iz tvog grada da pomogne....

Tipkam dok vozim.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 17:09   #102
Naljepnica na autu iznutra na šajbi

Kupio nov auto i u salonu mi zalijepili iznutra preko grijača svoju reklamu dilera (na zadnju šajbu). Želim to skinuti, pokušao noktima... naljepnica kao da je zavarena, a usput je preko onih grijača stakla pa se bojim da ih ne oštetim.

Ima li netko nekakav savjet što i kako?

P.S. ne treba napominjati da sam strogo zabranio bilo kakve naljepnice, ali...
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:01   #103
Quote:
LAV-LAV kaže: Pogledaj post
Kupio nov auto i u salonu mi zalijepili iznutra preko grijača svoju reklamu dilera (na zadnju šajbu). Želim to skinuti, pokušao noktima... naljepnica kao da je zavarena, a usput je preko onih grijača stakla pa se bojim da ih ne oštetim.

Ima li netko nekakav savjet što i kako?

P.S. ne treba napominjati da sam strogo zabranio bilo kakve naljepnice, ali...
Uf, da vidiš kakvu je frku napravio kolega kad je došao po novi auto a na njemu naljepnica auto kuće. Najprije nije htio uopće preuzeti auto.

Onda je tražio da mu plate neku suludu svotu za reklamiranje, znao je da će to odbiti.

Na kraju je dobio set zimskih guma, nekoliko gratis servisa i skidanje naljepnice uz poliranje elementa gdje je bila naljepnica.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:28   #104
Kad sam kupio 2009-te Fabiu, na svakom staklu je bila po naljepnica i nosači tablica pride("Uno" Tešanj- rijedak kreten od gazde)!
Sreća pa nije bio problem skinuti.
hadzija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:21   #105
Quote:
LAV-LAV kaže: Pogledaj post
Kupio nov auto i u salonu mi zalijepili iznutra preko grijača svoju reklamu dilera (na zadnju šajbu). Želim to skinuti, pokušao noktima... naljepnica kao da je zavarena, a usput je preko onih grijača stakla pa se bojim da ih ne oštetim.

Ima li netko nekakav savjet što i kako?

P.S. ne treba napominjati da sam strogo zabranio bilo kakve naljepnice, ali...
Ja sam ostatke vinjete skidao medicinskim benzinom, ima ga svaka ljekarna. Košta 15-tak kn
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:22   #106
Registracionu nalepnicu lako skinem uz pomoc zileta i vlaznih maramica.
Gusenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:39   #107
Na prednjoj šajbi je manji problem.Ovo je zalijepljeno na grijače, a drži kao da je najkvalitetnija. Za 10 god bi trebao skidati šajbu koliko bi se učvrstila. Možda se ne da skinuti zbog hladnijeg vremena?
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:04   #108
Zagrij je fenom i ići će dole sigurno. Ne onim za kosu nego onim jačim industrijskim, iako mislim da bi išla i s ovim običnim dole
stableman-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:40   #109
Ide i običnim fenom.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:57   #110
Quote:
LAV-LAV kaže: Pogledaj post
Na prednjoj šajbi je manji problem.Ovo je zalijepljeno na grijače, a drži kao da je najkvalitetnija. Za 10 god bi trebao skidati šajbu koliko bi se učvrstila. Možda se ne da skinuti zbog hladnijeg vremena?
Uglavnom, oprezno s tim. Ja sam, prije 10-tak godina, skidao to sranje na novoj Zafiri, i sjebao grijače...
zambata14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:43   #111
Fen ali oprezno - većina tih ljepila popusti kad se zgrije. Nemoj nečim oštrim jer ćeš krpat grijače. Ostatak možeš obrisat benzinom ili nekim razređivačem.

I zagrij veliku površinu stakla - da ne doživiš eksplozivno iznenađenje.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 23:14   #112
Riješio!
Natopio sam krpu toplom vodom i dobro namočio naljepnicu. Odlijepio je s takvom lakoćom da nisam mogao vjerovati koliko me iznervirala 2 dana prije!!! Ljepilo rijesio s običnim ubrusom namočenim u vodu.
Hvala na savjetima!
LAV-LAV is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2018., 19:28   #113
Quote:
hektordog kaže: Pogledaj post
ja skidao prije mjesec dana, 2 naljepnice 50 x 50 cm i 30-tak slova.
Wd-40 i krpica, otislo sve ko od šale, a bilo je 5 godina na autu.
Mogu potvrditi da je ovo istina, jer sam i sam nedavno tako skinuo naljepnice od autokuće sa svojeg automobila.
Don Juan Rico is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:39.