Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 12:06   #1
Question Iskrenost! Koji je to kuki?!

Evo baš češljam ovaj gore Oglasnik i nešto mi upada u oči, u biti toliko strši da me bode i muči već danima:

svi traže nekakvu prokletu ISKRENOST, a nekolicina ih se i reklamira time da su iskreni
evo samo par primjera sa zadnjih 5 strana oglasa (unaprijed se ispričavam onima čije sam oglase upotrijebila kao primjer, našli ste se na zadnjih 5 strana hebi ga ) :
Quote:
... Tražim iskrenog, ...
Quote:
...otvorena i iskrena,...
Quote:
...,iskreni, ....
Quote:
cura 20 god. traži nekog iskrenog, ...iskrena,
Quote:
Volio bih da je ta osoba prije svega iskrena (laž najviše mrzim)...
Quote:
...iskren prijatelj, ...
Quote:
... ali iskrena i ...
Quote:
..., iskrenu curu koja...
Quote:
..., iskren i ...
Quote:
... iskrenost...
Kaže wikicitat: "Iskrenost je ljudska vrlina vjerodostojnog djelovanja i komuniciranja, u skladu sa smislom pravednosti i odanosti."

Ja sam odlučila bit djelatna i vjerodostojna, te pravedna i odana svom načinu kominiciranja pa bi po mome to bilo da ti odmah kažem ono što mislim jer čvrsto stojim iza svojih stavova.

Dakle hipotetski javim se liku koji je ostavio oglas da traži iskrenu curku i kažem mu da mu je oglas u banani, te da mi se čini da je dosadan i da je isključivo zato sam... Jel bi to bilo bezobrazno?! Ali bila sam iskrena!!!

Smatram da je iskrenost zadnja stvar koja ljudima za vezu treba.

Zadnje uređivanje Sves : 26.12.2011. at 12:42. Reason: Uklonjena imana forumaša/ica koji su citirani sa oglasa
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:16   #2
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Dakle hipotetski javim se liku koji je ostavio oglas da traži iskrenu curku i kažem mu da mu je oglas u banani, te da mi se čini da je dosadan i da je isključivo zato sam... Jel bi to bilo bezobrazno?! Ali bila sam iskrena!!!
tebi je dosadan, možda je stotinama dosadan, ali je, vidi čuda, nekoj kati baš fora. i što sad? finta je u tome da budeš svoj i sobom zadovoljan (u skladu sa samim sobom) , pa taman bio dosadan do bola, ovakav ili onakav. ne se nasilno prilagođavati. big no no

Quote:
Smatram da je iskrenost zadnja stvar koja ljudima za vezu treba.
mislim da je iskrenost prva stavka koja mora biti zadovoljena da bi išta moglo uistinu zaživjeti. nije fora u tome da li reći ili ne. puno je bitnije izabrati pravi način priopćavanja svog mišljenja i sl. meni kažu da sam brutalna i nimalo uviđavna. ja ne vidim u čemen je probljem i ono, jebe mi se. ko može provarit moj način, super. ko ne može, taj nije za mene i gotovo.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:20   #3
Da, svi traže iskrenost, ali niti je sami pružaju niti je dobro podnose.
Dapače, čak se i naljute kad si iskren i direktan.

Iako sam do sada drugačije doživjela, i dalje smatram da je iskrenost jako bitna u ljubavnim odnosima i prijateljstvima.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:20   #4
meni je iskrenost kada kažem partnerici da je kučkica a ona me lupi po guzi i nasmije se

oglase ne pratim

smatram da je iskrenost prva stvar koja kvalitetnoj vezi nedostaje da bi je takvom označili


btw, laganje pokazuje nesigurnost u sebe
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:23   #5
Quote:
brzi gonzales kaže: Pogledaj post
Da, svi traže iskrenost, ali niti je sami pružaju niti je dobro podnose.
Dapače, čak se i naljute kad si iskren i direktan.

Iako sam do sada drugačije doživjela, i dalje smatram da je iskrenost jako bitna u ljubavnim odnosima i prijateljstvima.
Meni se čini da ljudi ne znaju što hoće.
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:24   #6
jedno je biti iskren, a drugo je vrijeđati... ne znam... i ružne stvari se mogu reći na lijepši način...
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:28   #7
[QUOTE=Herbicidna;37354692]


Dakle hipotetski javim se liku koji je ostavio oglas da traži iskrenu curku i kažem mu da mu je oglas u banani, te da mi se čini da je dosadan i da je isključivo zato sam... Jel bi to bilo bezobrazno?! Ali bila sam iskrena!!!

Hipotetski neznam zašto bi se javljala liku kojem je oglas u banani!
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:29   #8
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
jedno je biti iskren, a drugo je vrijeđati... ne znam... i ružne stvari se mogu reći na lijepši način...
To da svakako.
Ali onda iskrenost ne bi trebala bit prioritet već recimo taktičnost, pristojnost...
Ne govorim o tome da nekog treba izvrijeđat na pasja kola zato što se ne može držat jezik za zubima, već mi se čini da ljudi koji traže tu ISKRENOST u stvarnosti možda nisu spremni čuti ISTINU ma kako im se lijepo i umilno servirala
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:30   #9
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
jedno je biti iskren, a drugo je vrijeđati... ne znam... i ružne stvari se mogu reći na lijepši način...
mislim da je sve stvar percepcije. osobno volim stvari nazvati pravim imenom. ne, nisam ugodno popunjena. ono, debela sam i jebiga.
mogu na tome poraditi, a mogu reći- so what, jebe mi se. ego, ljudi. ego će nas sviju sjebat. razvila sam filozofiju kako su ljudi s kojima moraš birati riječi, ljudi kojima su potrebni eufemizmi, ljudi poprilično velikog i dosta krhkog ega.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:31   #10
Quote:
coup de foudre kaže: Pogledaj post

Hipotetski neznam zašto bi se javljala liku kojem je oglas u banani!
U svrhu znanstvenog istraživanja kosisnosti imanja ovakvog oglasnika na Usamljenim srcima.
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:33   #11
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Iskrenost! Koji je to kuki?!
to ti je ono kad napišeš velik kurac umjesto egzotična alatka
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:34   #12
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
mislim da je sve stvar percepcije. osobno volim stvari nazvati pravim imenom. ne, nisam ugodno popunjena. ono, debela sam i jebiga.
mogu na tome poraditi, a mogu reći- so what, jebe mi se. ego, ljudi. ego će nas sviju sjebat. razvila sam filozofiju kako su ljudi s kojima moraš birati riječi, ljudi kojima su potrebni eufemizmi, ljudi poprilično velikog i dosta krhkog ega.
Ovdje si totalno u pravu, bolje je odmah reć kako stvari stoje i gotovo...
Kroz zadnjih tjedan dana vidim da je nekome ugodna popunjenost od 70kg a drugoj od 110!
__________________
Trenutak je dovoljan da se nekog upozna, trenutak je dovoljan da se nekog zavoli, ali ni vječnost nije dovoljna da se zaboravi ono što trenutak stvori.
coup de foudre is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:35   #13
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
jedno je biti iskren, a drugo je vrijeđati... ne znam... i ružne stvari se mogu reći na lijepši način...
iskrenost sa mozgom podrazumijeva prešutiti

ljudi koji "bacaju" svoju iskrenost drugima u lice ne obraćajući pažnju na feedback su oštećeni, svi mi griješimo ali upoznao sam one kojima se ponose sa tim
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:39   #14
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
iskrenost sa mozgom podrazumijeva prešutiti

ljudi koji "bacaju" svoju iskrenost drugima u lice ne obraćajući pažnju na feedback su oštećeni, svi mi griješimo ali upoznao sam one kojima se ponose sa tim
idem s pretpostavkom da se radi o nekom dijalogu, a ne monologu, naturivanju svojih viđenja i ideja.

pitao si, rekoh. nešto u tom stilu
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:39   #15
osobno... cijenim iskrenost i draže mi je čut gorku istinu, nego slatku laž kako bi se reklo... ali kod mene je stvar u tome da ako ne čujem tu gorku istinu, neću je niti dati... ili ću je dati rijetko
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:40   #16
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
to ti je ono kad napišeš velik kurac umjesto egzotična alatka
fulao si ceo fudbal
Možda mi baš fali nekog alata za popravljat po doma
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:44   #17
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ljudi ne znaju što hoće.
I meni isto.

Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
To da svakako.
Ali onda iskrenost ne bi trebala bit prioritet već recimo taktičnost, pristojnost...
Ne govorim o tome da nekog treba izvrijeđat na pasja kola zato što se ne može držat jezik za zubima, već mi se čini da ljudi koji traže tu ISKRENOST u stvarnosti možda nisu spremni čuti ISTINU ma kako im se lijepo i umilno servirala
Možeš biti iskren i pristojan. Jedno ne mora isključivati drugo.
Boldano - u to sam se uvjerila već više puta.

Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
mislim da je sve stvar percepcije. osobno volim stvari nazvati pravim imenom. ne, nisam ugodno popunjena. ono, debela sam i jebiga.
mogu na tome poraditi, a mogu reći- so what, jebe mi se. ego, ljudi. ego će nas sviju sjebat. razvila sam filozofiju kako su ljudi s kojima moraš birati riječi, ljudi kojima su potrebni eufemizmi, ljudi poprilično velikog i dosta krhkog ega.
Iskrenost i jest kad se stvari nazovu pravim imenom.
U vezi one filozofije, istina je. Na kraju se ispostavi da se takvi i nađu uvrijeđenima i za to krive drugoga.
brzi gonzales is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:46   #18
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
fulao si ceo fudbal
Možda mi baš fali nekog alata za popravljat po doma
ma ono, samo zajebancija
u biti se slažem s tobom, iskrenost je jedna od onih velikih riječi kojima se ljudi vole razbacivat, u "teoriji" spada na popis vrlina, ali situacija se naglo mijenja na gore kada su ljudi suočeni s njom

šta treba, gedora, ključ 32, križna kacavida?
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:48   #19
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
Kaže wikicitat: "Iskrenost je ljudska vrlina vjerodostojnog djelovanja i komuniciranja, u skladu sa smislom pravednosti i odanosti."

.....

Dakle hipotetski javim se liku koji je ostavio oglas da traži iskrenu curku i kažem mu da mu je oglas u banani, te da mi se čini da je dosadan i da je isključivo zato sam... Jel bi to bilo bezobrazno?! Ali bila sam iskrena!!!
Ček, ti stvarno ne možeš sama dokučiti što nije u redu u ovoj tvojoj slici?

Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
fulao si ceo fudbal
Možda mi baš fali nekog alata za popravljat po doma
Nastavi onda tražiti po oglasima.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 13:03   #20
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
idem s pretpostavkom da se radi o nekom dijalogu, a ne monologu, naturivanju svojih viđenja i ideja.

pitao si, rekoh. nešto u tom stilu
nisam te kvotao pa ni nisam mislio na tebe

ali da te upoznam, na osnovu tvojeg forumskog pisanja svašta bi ti mogla izvuć' iz mene, kad smo već kod iskrenosti

iskrenost treba dozirati ovisno o čovjeku nasuprot tebe, netko je otvoreniji prema sebi, drugi nisu ni svjesni da je neiskrena komunikacija šit

ne moramo se sa svima družiti na dubljoj osnovi
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.