Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li obrezani ili ne?
Obrezan 160 33.20%
Neobrezan 322 66.80%
Glasovatelji: 482. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2010., 02:23   #421
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
"A kome će ako djeci neće!" - znao je radosno uskliknuti pokojni Branko Uvodić u jednoj popularnoj reklami. Pa rode, ako si ti prema vlastitom malom tako uskogrudan i nespreman priuštiti što je njemu najugodnije i milo mogu samo zamisliti koliko si galantan prema ženskinjem svijetu. Jer kao što svi znamo ništa one ne cijene koliko darežljivost muškarca. Sumnjam da će nakon ovog koja Ljesovka da te ganja. Ja sam ga sasijeko pred neko vrijeme i kao što sam već istaknuo iz iskustva neobrezanog i obrezanog mogu samo da kažem da je kožica za šetnju zakon nad zakonima. Sada ako ga prvo ne nauljim drkanje mi dođe k'o silovanje u guzicu. A nisam jedini takav. Ako čitaš Kureishija onda ti je poznato da dobri stari Hanif kad pobjegne od žene u kupatilo da se igra sa svojim miškom prvo pretražuje ormarić ne bi li pronašao mazivo. Pa je tako jednom iscijedio na kure dječji šampon i mnogo ga je mnogo poslije pekao mokraćovod.
ma tko si ti da sudiš prema mom stilu drkanja galanciju prema ženskom rodu, sunce li ti?

Ako ga, majstore moj, ne znaš izdrkat bez kojekakvih tekućih aditiva, onda prijatelju, ti bi se trebao zapitati koliko će tebe cijeniti ženski rod kao vrhunskog jebača i drkaroša.

Usput, ajd prestani srat po temi, nisi više nikom ni smješan ni zanimljiv.
GoGs is offline  
Old 08.12.2010., 06:33   #422
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
ma tko si ti da sudiš prema mom stilu drkanja galanciju prema ženskom rodu, sunce li ti?

Ako ga, majstore moj, ne znaš izdrkat bez kojekakvih tekućih aditiva, onda prijatelju, ti bi se trebao zapitati koliko će tebe cijeniti ženski rod kao vrhunskog jebača i drkaroša.

Usput, ajd prestani srat po temi, nisi više nikom ni smješan ni zanimljiv.
Ali ako ja ne bih malo zaseruckao tko bi tebe potaknuo da nas ovdje darivaš svojom "smješnošću" i zanimljivošću dobri naš jebaču i drkarošu. Vrhunski.
misho-pisho is offline  
Old 08.12.2010., 10:20   #423
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
nikad u životu nisam uživo vidjela obrezan A ne znam, možda i bolje

Kaj se tiče tog zdravstvenog gledišta, čula sam jedino da postoji nešto manji postotak rizika prijenosa nekih spolnih bolesti.
Sad dal je ili nije, ne bi znala
to ti kao kad vidis cabrio auto.... e sad neki ljudi vole cabrio, a neki sa fiksnim krovom.... e sad koji auto nakon voznje je cisci onaj sa fiksnim krovom ili cabrio sama zakljuci....
bandit33 is offline  
Old 03.01.2011., 22:52   #424
ja sam svakako za neobrezan,obrezanog nikad nisam probala a čak sam i odbila sex s njima kad sam vidila da je obrezan,iako mi se je decko svidjao!! ne volim obrezane jer mi se uzasno gade a kolegica i ostale kolegice su mi rekle da nis koristi od njih!!! priroda je priroda..ne znam al eto moje misljenje i moje okoline!
nikol100 is offline  
Old 03.01.2011., 23:11   #425
.

Quote:
hator kaže: Pogledaj post
jebemu miša , zakinuta sam za jedno iskustvo nisam probala neobrezane kakica
Nisi probala ?? Hoces da probas ??
saxaa1 is offline  
Old 03.01.2011., 23:12   #426
.

Quote:
nikol100 kaže: Pogledaj post
ja sam svakako za neobrezan,obrezanog nikad nisam probala a čak sam i odbila sex s njima kad sam vidila da je obrezan,iako mi se je decko svidjao!! ne volim obrezane jer mi se uzasno gade a kolegica i ostale kolegice su mi rekle da nis koristi od njih!!! priroda je priroda..ne znam al eto moje misljenje i moje okoline!
Ne govori dok ne probas
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 00:21   #427
Quote:
nikol100 kaže: Pogledaj post
ja sam svakako za neobrezan,obrezanog nikad nisam probala a čak sam i odbila sex s njima kad sam vidila da je obrezan,iako mi se je decko svidjao!! ne volim obrezane jer mi se uzasno gade a kolegica i ostale kolegice su mi rekle da nis koristi od njih!!! priroda je priroda..ne znam al eto moje misljenje i moje okoline!
Zvučiš kao ja kad pričam o npr. cikli. Najgora je ikad na svijetu, odvratna i užasna, a nikad ju okusio nisam
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 04.01.2011., 00:21   #428
Quote:
saxaa1 kaže: Pogledaj post
Ne govori dok ne probas
Penis ko penis, ne utječe mu to na performanse.
chocolatecookie is offline  
Old 04.01.2011., 00:41   #429
.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Penis ko penis, ne utječe mu to na performanse.
Upravo tako, ali i higijenski je kad je obrezan..
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 00:42   #430
Reži kurac da ga ne bi morao prat?
chocolatecookie is offline  
Old 04.01.2011., 00:48   #431
.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Reži kurac da ga ne bi morao prat?
hahaha ma ne ozb. citao sam negdje neki su imali problema sa penisom pa im je doktor rekao da moraju ici da se "sunete"

p.s. da li bi zeljela da probas obrezani
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 00:51   #432
... da ga ne bi morao svaki dan prat ?
Gervasius74 is offline  
Old 04.01.2011., 00:52   #433
A posto kosta obrezivanje ?
gladijajator is offline  
Old 04.01.2011., 00:58   #434
Quote:
saxaa1 kaže: Pogledaj post
hahaha ma ne ozb. citao sam negdje neki su imali problema sa penisom pa im je doktor rekao da moraju ici da se "sunete"

p.s. da li bi zeljela da probas obrezani
Ti problemi se zovu fimoza. To je ujedno jedini razlog za obrezivanje koji mi nije potpuno glup.

Seksala sam se s obrezanim čovjekom. I s neobrezanima. Kvaliteta seksa ne ovisi o prepuciju.
chocolatecookie is offline  
Old 04.01.2011., 13:13   #435
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Reži kurac da ga ne bi morao prat?
apsolutne gluposti. higijenski je, manje se prlja, manje neugodnih mirisa, no to ne znači da se ne mora redovito prat.

Uostalom, higijena je pola zdravlja, pa ko se tog ne drži...
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 04.01.2011., 13:18   #436
.

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
apsolutne gluposti. higijenski je, manje se prlja, manje neugodnih mirisa, no to ne znači da se ne mora redovito prat.

Uostalom, higijena je pola zdravlja, pa ko se tog ne drži...
Zato je meni uvijek mirisljav, nijedna se nije zalila.
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 14:02   #437
Quote:
saxaa1 kaže: Pogledaj post
Zato je meni uvijek mirisljav, nijedna se nije zalila.
šta, daješ ga na njuškanje okolo?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 04.01.2011., 14:31   #438
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
apsolutne gluposti. higijenski je, manje se prlja, manje neugodnih mirisa, no to ne znači da se ne mora redovito prat.
Probala oboje. Ama baš nikakvu razliku u higijeni nisam primijetila. Imala sam tu čast da se seksam samo s ljudima koji doma imaju tople vode i znaju kako se ona koristi, tako da kombinacija smegme i pustinjskog pijeska nije nešto na što sam ikad naletjela i glupe su mi priče o lakšoj higijeni.
chocolatecookie is offline  
Old 04.01.2011., 15:17   #439
a

Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
šta, daješ ga na njuškanje okolo?
hahaha da kako si pogodio xD
saxaa1 is offline  
Old 04.01.2011., 15:22   #440
ja nisam obrezan, i brijem da jesam da bi mi to bilo preosjetljivo, kožica ima svoju svrh...zato jest tu
florijan31 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger