Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: O predsjedniku Donaldu J. Trumpu imam...
pozitivno mišljenje 79 50.97%
negativno mišljenje 49 31.61%
podijeljeno mišljenje 27 17.42%
Glasovatelji: 155. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2017., 21:30   #4441
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Nije, samo traže da Trumpova strana dokaže da nije istina što se iznosi u dokumentu, ali to sigurno ne će dobiti!
Poanta je u tome da je CNN medijska kuća koja objavljuje lažne vijesti a sad si to i sam potvrdio. Činjenica je da su objavili laž a sve ostalo je nebitno.
Hugh Mungus is offline  
Old 12.01.2017., 21:30   #4442
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Nije, samo traže da Trumpova strana dokaže da nije istina što se iznosi u dokumentu, ali to sigurno ne će dobiti!
A zašto bi Trumpova strana išta trebala dokazivat ? I onak sutra može počet pokretat sudbene postupke protiv demokrata , i to s pravim a ne Fake NEWs dokazima pred USA pravosuđem ?

Naravno tu bi se i moglo naći i suđenje kakvim TV i novinskim kućama koji su s Fake NEWs podžavali Clinton kampanju , i sad misle kako zbog trenutne isforsirane medijske hajke , usput inicirane i isforsirane kampanje lova na vještice sutra kao neće odgovarati pred USA pravosuđem.

Zadnje uređivanje vratanijac : 12.01.2017. at 21:50.
vratanijac is offline  
Old 12.01.2017., 21:36   #4443
A zar se cijela USA politika ne svodi na "useful lies", pa tako su zapoceli drugi rat u Iraku, i nikome nista.
Sada su se pograbili, a zapravo su kroz kampanju svi jedni drugima smjestali.
Independent magazin iz UK tvrdi da je britanca prvi izvjestaj o Trumpovim nepodopstinama narucen od protukandidata iz Republikanske stranke, a onda i od Demokrata itd itd.
Svi svima spustaju, sto znaci da se
upravo na Svijetu dogadja nesto drugo sa cega nam skrecu paznju.
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Old 12.01.2017., 21:37   #4444
Quote:
vratanijac kaže: Pogledaj post
A zašto bi Trumpova starna išta trebala dokazivat dok počne pokretat sudbene postupke protiv demokrata , i to s dokazima pred USA pravosuđem ?

Narvano tu bi se i moglo nači suđenje kakvim TV i novinskim kućama koji su s Fake NEWs podžavali Clinton kampanju , i sad misle kako zbog trenutne isforsirane medijske hajke , usput i inicirane i isforsirane kampanje lova na vještice , sutra i to baš zbog zbog svega neće odgovarati pred USA pravosuđem.
Ako su krivi i lagali, naravno da trebaju odgovarati, ali ne vjerujem da će doći do toga. Trump je prije par mjeseci najavio tužbu protiv NY Timesa, a poslije posjetio redakciju i izjavio da su oni dragulj Amerike, i nikakva tužba.
Blues Dada is offline  
Old 12.01.2017., 21:45   #4445
Ovo mi je baš lijepo, Trumpov odvjetnik, čini se baš na mjestu čovjek i očito full lojalan, u ovoj Fake News sramoti objavili da je bio u Pragu u kolovozu, što je očito bitan sastojak cijele konstrukcije, kad ono čovjek nikada nije bio ni blizu Praga. Utvrdilo se da je to bio netko posve drugi istog imena - Michael Cohen, tko nema nikakve veze s ovom pričom, samo je iskorišteno ime u cijeloj fake konstrukciji.

Ono što mi je baš catchy ovdje je ta iskrena podrška i lojalnost, kao i Trumpov pristup kada je morao provjeriti svojeg suradnika i učinio je to osobno i direktno (što je izraz poštovanja u takvim okolnostima, inače je mogao nekome naložiti neka prati, istraži ili štogod) kako je Mr. Cohen opisao ....

Ovaj nastup g. Cohena govori o njegovoj kvaliteti, ali i kvaliteti njegovog šefa i jednom odnosu povjerenja i poštovanja koji je rijedak i na puno nižim razinama od ovih.

https://www.youtube.com/watch?v=jnKYzoqASsw
NemremSeSjetit is offline  
Old 12.01.2017., 21:48   #4446
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Nije, samo traže da Trumpova strana dokaže da nije istina što se iznosi u dokumentu


tom seljo beljo logikom ja tebe mogu optužit da si pedofil. izvoli dokazat da nisi.

aj dokaži da nisi lopov i pedofil.

Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
ali to sigurno ne će dobiti! Kako ja vidim čitavu situaciju, moji izvori najviše iz britanskih medija, Republikanci prije više mjeseci angažirali agenta Stone-a da nađe nesto loše o Trumpu, poslije su to tražili i Demokrati. Bivsi agent britanske obavijestajne službe u Rusiji, Stone, dobio je informacije od veza iz Rusije, izgleda da i sam nije puno vjerovao u sve, ali došle neke dodatne informacije i sastavio izvještaj i preko posrednika predao CIA pa McCainu, a ovaj FBI-ju, a ova služba obavijestila Obamu i Trumpu da postoje neugodne informacije o Trumpu, pa ako procuri, da znaju unaprijed da se Trump može braniti.

di je taj gospodin stone?! što ne iznese dokaze. sakrio se u mišju rupu jer zna da laže.

lijepo organiziraš novinsku konferenciju i izneseš dokaze

ima li neko sa iq više od 90 da vjeruje ovim glupostima.
milko84 is offline  
Old 12.01.2017., 21:53   #4447
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Ako su krivi i lagali, naravno da trebaju odgovarati, ali ne vjerujem da će doći do toga. Trump je prije par mjeseci najavio tužbu protiv NY Timesa, a poslije posjetio redakciju i izjavio da su oni dragulj Amerike, i nikakva tužba.
To stalno ponavljaš, suzdržavam se svaki put napisati jer ne volim hraniti trolove, ali ajde da to zaključimo:

- Trump je rekao da je NYT dragulj Amerike u izjavi koju svatko tko želi zna "pročitati" u kontekstu u kojem se daje, a prevedeno njegova izjava znači: "NYT je dragulj Amerike, desetljećima je bio primjer kvalitete novinarske profesije, istraživačkog novinarstva, objektivnosti i političke neutralnosti, slobode govora itd ... i na vama je odgovornost da to sačuvate a ne uništite ideološkom propagandom i izmišljanjem fake news."
NemremSeSjetit is offline  
Old 12.01.2017., 21:56   #4448
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
A zar se cijela USA politika ne svodi na "useful lies", pa tako su zapoceli drugi rat u Iraku, i nikome nista.
Sada su se pograbili, a zapravo su kroz kampanju svi jedni drugima smjestali.
Independent magazin iz UK tvrdi da je britanca prvi izvjestaj o Trumpovim nepodopstinama narucen od protukandidata iz Republikanske stranke, a onda i od Demokrata itd itd.
Svi svima spustaju, sto znaci da se
upravo na Svijetu dogadja nesto drugo sa cega nam skrecu paznju.
e upravo to
nitko s pol grama mozga ne može ovaj medijski cirkus shvatiti ozbiljno, bez da posumnja u šibicarske trikove.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Old 12.01.2017., 21:59   #4449
Quote:
Blinko Black kaže: Pogledaj post
LIVE saslušanje Mattisa prije utvrđivanja.
https://www.youtube.com/watch?v=XaHxPa4SXnc
Uz Rusiju i Kina je prijetnja.

Mad Dog

Dobar odabir Trumpa, za razliku od nekog civilčića kojeg bi Clinton odabrala.

Quote:
Apemant kaže: Pogledaj post
Conway je mislim rekla 16 ili 18... enivej, bila ta brojka točna ili ne, očito ne dolazi iz Gallupa.
Očito dolazi iz trbuha Kellyanne Conway, a to je najvjerodostojnija informacija.

Quote:
A čudno i da je Cooper nije ispravio, zar ne? Nagađam da je to zato što i sami znaju da im nitko ne vjeruje, bez obzira na bilo kakve službene ankete.
Nije ništa čudno od novinara koji radi za fake news pa prihvaća i ovakve fake brojeve.
__________________
Calcio corretto
XYZ21 is offline  
Old 12.01.2017., 22:00   #4450
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Nije, samo traže da Trumpova strana dokaže da nije istina što se iznosi u dokumentu, ali to sigurno ne će dobiti!
Mala pravna poduka: kod klevete (kao iznimka od pravila) klevetnik da bi dokazao svoju nevinost mora podnijeti pouzdane dokaze. Naglasak na pouzdane.
Hammer Prime is offline  
Old 12.01.2017., 22:04   #4451
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
e upravo to
nitko s pol grama mozga ne može ovaj medijski cirkus shvatiti ozbiljno, bez da posumnja u šibicarske trikove.

Umjesto odgovora citirati ću jednog mudrog kolegu ....


Quote:
Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. Weak men create hard times. Hard times create strong man itd itd ... karma na djelu
Katus is offline  
Old 12.01.2017., 22:10   #4452
Po meni je največi uspijeh obamine administracije što su uveli termin pogodan za pravosudni sustav , Fake News .

Pogotovo što pod tim terminom kao obrazlaže svoju politiku , a pri tom čak ni ne pokušava osporit Fake News , koji se s tim tiču njegove stranke i njega u svezi izbora i pri tom bi trebali biti prvi na meti USA, tj lokalnih pravosudnih istražitelja .

Zadnje uređivanje vratanijac : 12.01.2017. at 22:32.
vratanijac is offline  
Old 12.01.2017., 22:34   #4453
A razina fake news kod nas doma?

Prestrašno na čemu moraju odrastati današnji klinci i kako je uopće moguće ovakvo srozavanje profesije i kako je moguće da se pod potpisom "Hina" (što je neki izmišljeni pseudonim koji bi valjda trebalo aludirati ili zavarati konzumente kao da je članak prenesen s HINA-e iliti Hrvatske Izvještajne Novinske Agencije) objavi "vijest" s podnaslovom:

"Novinari je primijetili u krčmi, ona im odbila reći što tamo radi." ??

Nemojte generirati klikove na link ispod ako se baš ne morate osobno uvjeriti i ne vjerujete mi na riječ, ali u tom "članku" piše da je Marine Le Pen viđena u kafiću u Trump Toweru u društvu trojice muškaraca od kojih je jedan potpredsjednik njezine stranke.

Kafić u Trump Toweru je u nečijoj ludoj glavi postao "krčma" samo da bi se izrazila zloća i onima koji čitaju samo naslov i podnaslov usadila slika jedne legitimne političarke kao nekakve fukare koja se valjda pijana smuca s trojicom alkića po nekakvim krčmama.



http://www.jutarnji.hr/vijesti/svije...-radi/5499275/
NemremSeSjetit is offline  
Old 12.01.2017., 22:42   #4454
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
Kafić u Trump Toweru je u nečijoj ludoj glavi postao "krčma" samo da bi se izrazila zloća i onima koji čitaju samo naslov i podnaslov usadila slika jedne legitimne političarke kao nekakve fukare koja se valjda pijana smuca s trojicom alkića po nekakvim krčmama.
Jes, svi u Hrvatskoj imaju jake pozitivne osjećaje prema LePen pa ih treba ubiti u pojam da se ko seljamčura vucara po krčmi. Nije ti palo na pamet da je netko odokativno prevodio i napisao njemu najbliži pojam?

Između teorije zavjere i logičkog objašnjenja koje je vjerojatnije?
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 12.01.2017., 22:59   #4455
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Jes, svi u Hrvatskoj imaju jake pozitivne osjećaje prema LePen pa ih treba ubiti u pojam da se ko seljamčura vucara po krčmi. Nije ti palo na pamet da je netko odokativno prevodio i napisao njemu najbliži pojam?

Između teorije zavjere i logičkog objašnjenja koje je vjerojatnije?
Taj odokativni bi nekada dok se novinarstvo cijenilo dobio otkaz....drzavna novinska agencija bi trebala biti ozbiljna institucija.
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Old 12.01.2017., 23:12   #4456
Quote:
NemremSeSjetit kaže: Pogledaj post
To stalno ponavljaš, suzdržavam se svaki put napisati jer ne volim hraniti trolove, ali ajde da to zaključimo:

- Trump je rekao da je NYT dragulj Amerike u izjavi koju svatko tko želi zna "pročitati" u kontekstu u kojem se daje, a prevedeno njegova izjava znači: "NYT je dragulj Amerike, desetljećima je bio primjer kvalitete novinarske profesije, istraživačkog novinarstva, objektivnosti i političke neutralnosti, slobode govora itd ... i na vama je odgovornost da to sačuvate a ne uništite ideološkom propagandom i izmišljanjem fake news."
Molim te gdje NY Times stavlja lažne "fake" vijesti, toga nema, mogu pogriješiti, ali se drugi dan ispričaju, a evo Trump, jučer je po prvi puta priznao da je bilo hakiranja DNC, Demokratskog kongresa, mada je i prije imao iste informacije, ali je to negirao. Zatim prevara sa dokumentima o njegovom poslovanju, sve je unutra, a prazne mape. Pa veze sa Rusijom, jučer kaže nikad nikakve, a prije 6-7 godina, Rusi ga spasili od bankrota, pa orginiziranje toliko fake news protiv demokrata, plaćali hakere itd.

Nemam ništa protiv Trumpa, ali ne volim da se toliko laže i pravi budale od običnih ljudi.

http://www.deathandtaxesmag.com/3147...n-from-russia/

Sin priznao da dobivaju puno novaca od Rusa:

“Russians make up a pretty disproportionate cross-section of a lot of our assets,” Trump’s son told a real estate conference in 2008, according to an account posted on the website of eTurboNews, a trade publication. “We see a lot of money pouring in from Russia.”
Blues Dada is offline  
Old 12.01.2017., 23:23   #4457
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Poanta je u tome da je CNN medijska kuća koja objavljuje lažne vijesti a sad si to i sam potvrdio. Činjenica je da su objavili laž a sve ostalo je nebitno.
jebem ti život,de ti ebem,kad ja moram braniti cnn-ovu gubu.Ako se osvrćeš na ovo zadnju aferu pišanja, ono što je cnn objavio je sljedeće:

-njihovi višestruki izvori su im potvrdili da su u prošlotjednom izvješću i obama i trump dobili na uvid podatke da washingtonom kolaju podaci da rusi imaju kompromitirajuće kako poslovne tako i privatne stvari o trumpu

-cnn ne želi objaviti te kompromitirajuće podatke jer ne mogu ni potvrditi ni opovrgnuti da li su ti podaci točni ili ne

-pola sata se ona plava savjetnička trumpova guba,koje se ne bi postidio ni sam gebels,svađala sa andersonom cooperom i doslovno lagala da ti podaci nisu bili uključeni u prošlotjedne izvješće

-par sati nakon toga US director of national intelligence James Clapper opovrgava trumpa da su iz obavj zajednica procurili ti podaci,direktno opovrgavajući i ovu lažljivu trumpovu kuju kaj se pol sata svađala sa cooperom da ti tzv kompromitirajući podaci nisu bili uključeni u prošlotjedno izvješće.

Koliko god mi se s vremena na vrijeme gadi ova msm guba,to je nula prema tome koliko mi se gadi trump i neki pojedinci oko trumpa.


I sad ti meni reci da li je laž ili istina da je cnn objavio točnu infomaciju da su ti tzv kompromitirajući bili uključeni u prošlotjedno obaviještajno izvješće obami i trumpu? Imaj na umu da je cnn rekao da ne zna li su ti kompromitirajući istiniti ili ne i da ih neće objaviti.



p.s.
a kad smo kod pojedinaca oko trumpa,evo još jednog trumpovog sme.....ovaj cvijeća:

http://money.cnn.com/interactive/new...ism/index.html

Quote:
Conservative commentator Monica Crowley, who is slated to serve in a top national security communications role in Donald Trump's presidential administration, plagiarized thousands of words of her 2000 dissertation for her Columbia University Ph.D., a CNN KFile review has found.

On Monday, Politico reported that it found more than a dozen examples of plagiarism in Crowley's Ph.D. dissertation. CNN's KFile has found nearly 40 lengthy instances of Crowley lifting paragraphs from numerous sources, including several scholarly texts, the Associated Press, and former Secretary of State Henry Kissinger.

The revelation comes on the heels of another CNN KFile investigation, which found more than 50 instances of plagiarism in Crowley's 2012 book, "What The (Bleep) Just Happened." On Tuesday, the book's publisher, HarperCollins, announced that it would stop selling the book until "the author has the opportunity to source and revise the material."

Crowley's first plagiarism scandal came in 1999, the year before she submitted her dissertation. After The New York Times reported a reader found that a column she wrote in the Wall Street Journal strongly resembled a 1988 article in the neoconservative magazine Commentary, a Journal editor said that the paper would not have published her piece if it had known of the parallels. Crowley denied the charge but acknowledged that the language is similar.

Neither Crowley, nor the Trump transition team, responded to requests for comment.
više na gornjem linku
Enlil is offline  
Old 12.01.2017., 23:24   #4458
Quote:
thortwins kaže: Pogledaj post
A neki su se ismijavali kad sam ono pred dva mjeseca (kad je Trump prvi puta pozvao predstavnike medija i otvoreno im rekao da su "lažljive gnjide") najavio da će Trump ići za tim da uništi CNN.
Dao je svim tim MSM dva mjeseca da se upristoje i postanu pravi novinari.
Sad imaju još tjedan dana - ali ne i CNN.
Za njih nema milosti, oni se neće samo tako izvući.




Auuu.
Sad će opet kritika iz redova Demokrata da Trump kao predsjednik ne čini dovoljno za spas i otvaranje radnih mjesta.
Zamisli sta bi se dogodilo Trumpu da je izgubia izbore. On je apsolutno svjestan svega i situacije.

Nista vise nece biti kao prije.
__________________
Ignore :ecobarbarus,koka36,Mc Ozy,McAucliffe,cave troll,guzica3,judolino,kiss me,kumek,Stipe23,swap,twistdrum,ViktorViktorija,Ša bović Adis,Xenoborg,manchild,Sforza Aspang,Darcuese,PETIT-BEURRE
marko-m is offline  
Old 12.01.2017., 23:31   #4459
pišo dokument nije prezentiran trumpu na tom sastanku. napisah nešto o tome još jučer i ne da mi se ponavljat.
antifan is offline  
Old 12.01.2017., 23:35   #4460
Quote:
Enlil kaže: Pogledaj post
jebem ti život,de ti ebem,kad ja moram braniti cnn-ovu gubu.Ako se osvrćeš na ovo zadnju aferu pišanja, ono što je cnn objavio je sljedeće:

-njihovi višestruki izvori su im potvrdili da su u prošlotjednom izvješću i obama i trump dobili na uvid podatke da washingtonom kolaju podaci da rusi imaju kompromitirajuće kako poslovne tako i privatne stvari o trumpu

-cnn ne želi objaviti te kompromitirajuće podatke jer ne mogu ni potvrditi ni opovrgnuti da li su ti podaci točni ili ne

-pola sata se ona plava savjetnička trumpova guba,koje se ne bi postidio ni sam gebels,svađala sa andersonom cooperom i doslovno lagala da ti podaci nisu bili uključeni u prošlotjedne izvješće

-par sati nakon toga US director of national intelligence James Clapper opovrgava trumpa da su iz obavj zajednica procurili ti podaci,direktno opovrgavajući i ovu lažljivu trumpovu kuju kaj se pol sata svađala sa cooperom da ti tzv kompromitirajući podaci nisu bili uključeni u prošlotjedno izvješće.

Koliko god mi se s vremena na vrijeme gadi ova msm guba,to je nula prema tome koliko mi se gadi trump i neki pojedinci oko trumpa.


I sad ti meni reci da li je laž ili istina da je cnn objavio točnu infomaciju da su ti tzv kompromitirajući bili uključeni u prošlotjedno obaviještajno izvješće obami i trumpu
Hvala na tome, ja ne mogu razumijeti, kako su neki forumaši opsjednuti sa Trumpom i vjeruju mu 100%. Evo jučer rekao da nikad nije imao neke veze sa Rusijom, a sin potvrdio da su dobili puno novaca od Rusa.

I naši dragi forumaši uvijek isto, svi lažu, samo Trump govori istinu, pa jesu li ti ljudi normalni?
Blues Dada is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.