Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 12:17   #21
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
kod frizerke
oboje se već par godina šišamo kod iste otkačene starije gospođe koja me na prvu osvojila tim svojim ludim i mlađahnim izgledom, a onda super šišanjem i tonom ideja i projekata s kojima se bavi...pa smo se skompale, ima tu i planova za neku suradnju, a kako mi je blizu zgrade često navratim do nje i mimo šišanja na malo klafranja

tad sam imala neki sastanak poslovni pa sam došla na farbanje i šišanje, taman mi je oprala boju i spremala se šišati me, kad je u salon uletjelo malo crno čudovište i krenulo: jel mogu ja samo na kratko na šišanje, par minuta, da ne čekam sad puno, la la...gleda on frizerku i ni ne vidi mene sav užurban...
na to je ona odgovorila, pa, može ako alanis ne smeta...pogleda on mene, a oči se širom otvaraju u onoj nekoj crtić maniri
pristala ja da ga ošiša preko reda, pričali smo za to vrijeme nešto o doktorima i o tome kako on mrzi čekanje...i doktore...
kad ga je ošišala, pita on nju koliko će još trajati to moje šišanje...kaže ona pa pola sata...a on na to pita mene dal bi mogli mi na kavu...kao, sad kad sam ga već pustila preko reda da se zahvali...
ja u šoku, odbila, imala sam i nekog posla i trebala požurit doma...čudno mi tako s nekim na kavu odjednom, pa vidim kako me čudno gleda...

on je rekao da će piti kavu u susjednom bircu i da bi rado da dođem, čekat će me...zanimljivo, sad mu najednom čekanje nije bio problem
nakon toga je frizerka krenula u napad...kaže dođe on s motorom, ošišam ga, znam s njim i sjesti popiti kavu, baš je iznimno simpatičan, pa odi, pa to je samo kava a daj daj daj...na kraju smo skupa otišle na kavu...
zaintrigirao me, pokazao se zbilja simpatičan, duhovit i inteligentan...ali trebalo je još prilično uvjeravanja i preko nekoliko kava i jedna šetnja samoborom da popustim
Samobor...
Najljepsi grad na svijetu
Sanoborke su inace medu zgodnijim zenama

Inace, muza sam upoznala preko zajednickog prijatelja.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 13:58   #22
Avelina, ja sam iz samobora. A on ga silno voli oduvijek, kaže kak ljeti motorom najčešće dođe tamo na kavu. Kad se sjetim koliko sam u srednjoj bila luda za motorima sve si mislim da sam ga sigurno barem koji puta škicala tad
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 17:22   #23
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
Avelina, ja sam iz samobora. A on ga silno voli oduvijek, kaže kak ljeti motorom najčešće dođe tamo na kavu. Kad se sjetim koliko sam u srednjoj bila luda za motorima sve si mislim da sam ga sigurno barem koji puta škicala tad
Samobor obozavam
Uvijek kazem da ima staru dusu, ali predivno je mlad.
Obozavam sto je uredan toliko da su mu i ulicne lampe izglancane do bljestavila...
I ona setnica, steta sto nije bar kilometar duza...
Kad god sam u nekom iznimnom raspolozenju odem u Samobor
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 18:17   #24
Volim ga i ja, možda još i više od kad živim u zagrebu...ima taj neki sporiji ritam životni manjeg mjesta...i sad tek vidim koliko su tu ljudi ljubazni silno u odnosu na zagreb....a neobično mi je jer sad godinama nisam došla na trg recimo pa mi se činilo kao da sam turist u svom gradu ili da je to bio dom u nekom prošlom životu...jako čudan osjećaj...a evo sad zbog dragog odem češće...kava u Tomu subotom kad idem svojima je postala ritual
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 22:42   #25
Prvi - susjed
Muž - na policiji
Oni između prvog i zadnjeg - studenski tulumi
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 22:48   #26
nakon faksa, stojim u zetu pokraj nekog zgodnog lika, i ne znam kaj mi je bilo taj dan, ali svaki put kad bi bus naglo zakočio ja sam pala na njega, znači valjda 3-4 puta, i već mi je stvarno bilo neugodno ispričavat mu se pa sam kao kulerica neka počela razgovor s njim, malo popričali, i na črnomercu svatko svojim putem

drugi dan ja shvatim da je on moj kolega s faksa, i da smo u istoj grupi (od 200 ljudi, pa ga nisam odmah uočila)

priznao mi je da sam mu se toliko svidjela na prvu da je išao busom do zadnje stanice gdje sam ja sišla kako bi bio što duže sa mnom, iako je trebao puno prije sić dolje

malo po malo, ostavila tadašnjeg dečka zbog njega, i sada, 6 godina kasnije i dalje smo u vezi

(btw puno hvala tom vozaču zeta što je taj dan kočio svako malo )
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 22:51   #27
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
...
Zajeb kod ZETa je taj, kad se ja vozim s istim - vozač se kocka s našim životima minimalno 4 puta u pola sata vožnje.

Ali da, tvoja priča je uvijek preslatka. Sretno ti bilo.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 00:01   #28
Fora su vam priče! Ove koje su opširnije opisane, ne samo mjesto upoznavanja.

Upoznala muža na ljetovanju, iako smo živjeli 2-3km udaljeni jedno od drugog u našem gradu i iako sam mu godinama prije znala starijeg brata i družila se s njim i izlazila u kafić blizu njegove kuće, i iako bi logičnije bilo da sam muža poznavala, a ne njegovog brata, jer je muž moje godište i družila sam se s pola njegovog društva, a brat mu je dosta stariji, ali eto. Iz nekog razloga ga nisam nikad upoznala ni vidjela ni znala da postoji . Do tog ljetovanja. Umjesto da se tamo barim s nekim Dalmatincem, ja sam odmah svoje namirisala.

Nisam mu vjerovala da je brat od toga i toga i da živi tamo i tamo, a da ja ne znam za njega. SVE sam ih znala od tamo.

Morali smo otići cca 500km od kuće da se upoznamo.

Skupa smo skoro od kada smo se upoznali. Od drugog dana ljetovanja do danas smo skupa. A trebao je biti ljetna avantura.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:06   #29
Upoznala sam ga na tulumu kod tadašnje frendice s faksa, bio je kul, visok, markantan, ja klinka, nisam mislila da će se išta dogoditi iako smo pričali cijelu večer. Za kojih par dana evo meni poruke na mob, tražio moj broj od frendice. I eto, xy godina kasnije... još uvijek smo tu
pomraku is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:16   #30
Upoznali smo se u očekovom uredu.

Ja sam bila srednja škola, a on završio faks, došao raditi u naš grad.
Ja sam bila poprilično razmazeno očevo mezimče kojem se nikad nije moglo reć ne.
I taj dan sam došla zicat neku lovu za izlazak tu večer jer je bio petak i kraj školske godine.
On je sjedio za stolom u uredu a tate nije bilo.
Ja sam onako poprilično glasno ušla unutra, prepala ga, i uspjela past.

Podigle me najljepše plave oči, najslađa kosa i najsigurnije ruke.
Al nije da je tu moglo bit išta jer sam ja maloljetna kćer njegovog šefa.

Tek nakon svadbe sam saznala da je taj isti dan na kavi svojim prijateljima, rekao da je pronašao zenu koju će ozenit makar za 20godina.

Prošlo je puno manje od 20godina.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 23:03   #31
Preslatke su vam price. Ja sam svog upoznala na jednom tulumu ali tada nismo pricali vec samo se sluzbeno upoznali. On se u medjuvremenu odselio. Proslo je par godina i poceli smo se dopisivati online jer smo bili prijatelji na drustvenoj mrezi. Na kraju nije mogao proci dan a da ne komuniciramo po 4-5 sati. I tako mjesecima... Kada je napokon dosao u moju zemlju kada sam ga vidjela osjecala sam takvu toplinu i povezanost... ma divno. Imala sma osjecaj da je sve bas onako kako treba biti. Divan je bio... Cista radost. Mislim i sad je
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 00:15   #32
U taj kafić sam ušla prvi put u životu s prijateljicom. Nakon 10 minuta konobar mi je pružio ruku, predstavio se i ponudio čašćenje pićem a prijateljici rekao "s tobom ću se upoznati kasnije" Meni je ego skočio do plafona
Par sati kasnije mi je poslao jednu predivnu poruku i rekao da se zaljubio u mene.
Idući dan smo otišli na date, sjećam se mirisa njegovog aftershavea, mirisao je friško, čisto, njegovano. To me oduševilo. Na tom piću smo vrlo brzo prešli u par i od tog dana smo nerazdvojni ali doslovno. Neki su nam govorili da smo munjeni jer se gledamo svaki dan, da trebamo imati svoje živote...a nama je bilo super, i tad i sad. A njegove velike, tople tamne oči ne bih mijenjala ni za što na svijetu i ni ovih 8 godina mi nije dovoljno da ih se zasitim.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 10:45   #33
Upoznala sam ga na poslu. Taj me dan ujutro zvao kolega da istraca novog šefa koji nam dolazi. On je strog, kreten, ovakav - onakav. Zamislila sam najgore moguce čudovište.
Dolazim na posao i vidim nekog muskarca koji sjedi s bivšom voditeljicom. Ona me zove da dođem upoznati novog voditelja i tad je nesto puklo u meni. Imao je full velike smeđe oci, urednu kratku bradu i neku casual majicu. Ustao je da mi pruzi ruku i mislim da sam se tad zaljubila u njega. Ne znam kako, ne znam zasto.
Vec nakon par dana smo prešli na neke dubokoumne razgovore na poslu, a nakon jedne smjene otišli na cugu i vratili se s nje sljedeci dan.
I tak.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:58   #34
e ljudi, volim i ja samobor
inace, sam iz splita, i jednom prilikom na poslovnom putu, u zg-u, dodem u napast, otic cisto da vidim samobor...i zaljubila se u samobor... predivan gradic, topli ljudi...ma sve je top


a sad..
prvog preko igrice, drugi mi je bio naj frend...
buduci, preko foruma.
(ovo buduci, smijat cete se, vjerujte mi )
dakle, prije par mjeseci, opet ja na sluzbenom putu, vidim decka, slatkis, rekla bi da je moje godiste, u tramvaju.
cujem po naglasku da je iz splita kao ja. kontam bice decec studira.
ali, bojim se prici.
vratim se nakon 2 mjeseca iz zagreba u split, bio je 10 mjesec..
u prolazu, opet vidim tog dececa.
zbunim se, kako zg, pa split?
i stavim prosli mjesec oglas.
bum nademo se. pa to je taj slatki decec.
kaze on meni, imam osmijeh koji je vec negdje vidio. i blaaaaa...ali bivsa njegova se zove imenom mojim... no poprilicno sam uvjerena da cemo kad tad bit zajedno. kad tad.
i da, on je sam rekao bez da sam ga pitala, da je bio u zg, da je dosao u 10 mj u st. o da, da!
__________________
je, ja sam i kriva sam za sve.

ako mislis o necemu previse, i ti si kriv/a. ;)
eilee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.