Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 00:29   #61
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
Upravo kopam po CDima, sto iz nostalgije za dobrom serijom, a sto zato jer me zanima o kojoj to antologijskoj sceni govoris; mislim da cu uskoro upotrijebiti "fuck" u recenici s kojom cu se obratiti....
(upravo primjecujem u kojem sam zaostatku sa nekim serijalim npr. cijeli Deadwood, a htio sam i pogledat Roots)
Pretpostavljam da mislis ono kad McNulty i Bunk pregledavaju stari slucaj i rijese ga izgovarajuci 36x jednu rijec?

Mislim da se ne treba zanositi, cak i ako se gledaju samo HBOvi serijali gdje je tu R o m e; ili da jos neki fan spomene Deadwood.

Btw. Zanimljiva anketa.

tako je, mislim na tu scenu ali nisam htio biti konkretan da ne bi nešto najavio patagoniji..najbolje je kad se ne čeka nego kad te scena samo pukne...

ma ja se ne zanosim - samo iznosim činjenice... odi samo na metactritic i pogledaj score za 4. sezonu...

a ova anketa - ako uzmemo gledanost sopranosa i wire-a i onda napravimo kratki obračun vidjet ćemo jasno da je Wire bar 6 puta bolja

Rome - odlična, pače više nego odlična 1 sezona, a dobra ali ipak dosta lošija i podosta sapunasta druga
Deadwood - vrlo dobra serija....volim ju i žao mi je što su ju otkazali bez da nekako završe priču, ali nešto joj nedostaje da stvarno bude na samom vrhu...

Carnivale - meni osobno vjerojatno najbolja iza Wire-a...izuzetno spora prva sezona, ali me je totalno zaokupila i oduševila...a druga sezona je jednostavno savršenstvo. Problem je to što nije za svakoga, treba imati živaca, treba voliti mistično i bizarno itd...ali meni prejaka serija za koju razumijem zašto ju mnogi ne mogu gledati duže od 15 minuta
tutlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 02:17   #62
Ma naci cemo vec neku anketu koja nam pase.


Ne volim preveliku misticnost, zato nemam zelju za Carnivalom.
Zaboravih gore ubaciti Band of Brothers!!!

Gledam sliku na metacritic 4sezone i onaj klinac - koji me uzasno nervirao, ali na kraju su ga dobro izbalansirali, iako onaj dio sa posvajanjem, mi je nejasan kao McNultyeva zelja za poslom u 5sezoni.
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 02:18   #63
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Svejedno, koja ti je bolja? Čisto da vidim trebam li prestati čitati tvoje odgovore, ili ne
Quote:
Dogma kaže: Pogledaj post
ili da jos neki fan spomene Deadwood.


inaće:

FUCK ovog nema u si es aju

i shiiiiiiiiit
anti-person is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 02:28   #64
Mislim da to nije najduzi sheeeeeeeeeeeeeeyeeeeet! Moze Clay duze, a i Det. Lester Freamon zna ponekad tako odvalit!
Evo senator Clay Davids to radi i u drugim filmovima.

Inace bas ova fuck epizoda 1x04 Old Cases, zapocinje sa scenom kada cijela ekipa detaila pokusava izbaciti stol iz ureda vanka dok ga Det. Herc gura unutra!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 04:10   #65
Postoji li prijevod za seriju? Naime, nigdje nisam naišao na to.
__________________
Život je prevara, On mora da se slatko smije...
sobba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:01   #66
najjači su mi bunk sa Happy now, bitch?
i McNulty: What the fuck did I do?
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:56   #67
Quote:
sobba kaže: Pogledaj post
Postoji li prijevod za seriju? Naime, nigdje nisam naišao na to.
sezone 1-5
http://www.tvsubtitles.net/tvshow-72-5.html
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 11:59   #68
Quote:
kronično naspavan kaže: Pogledaj post
najjači su mi bunk sa Happy now, bitch?
i McNulty: What the fuck did I do?
A kad su se slucajno zakljucali u sobu za ispitivanje:
Detektiv koji im je otvorio vrata: He fucked you?
Bunk: He wish!!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 14:50   #69
ili u trećoj sezoni kad onaj mali crni potrčko koji je bio zadužen za kupovinu onih jeftinih mobitela sjedi na murji sa ostalom ekipom,a terba mu na telefon kvoca i kvoca kao što je radila cijelu sezonu...on odmakne slušalicu, okrene se kompi i kaže:
"Can't wait to go to jail"
tutlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 22:45   #70
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
interesira me tvoja reakcija na "fuck" scenu u, mislim, 4. epizodi...a možda je i u trećoj....nakon te scene za mene više nije bilo povratka
Pogledah

Smijala sam se cijelo vrijeme, misleći na vas, jer sam odmah na početku skužila da je to ta scena i da će 30tak puta reći

Fuck... fuck... fuck... motherfucker... fuck... fuck... fuck me... fuck.... fuck...

Dobri su, hell yeah

Ali ni blizu kao La Familia....

Zasad
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 00:09   #71
odgledao danas drugu sezonu do kraja... nekako mi je prva bila bolja. u ovoj mi je sve zao sindikata.. prokleti grci. jeste skuzili da kad grk podere madjarsku putovnicu, dobije hrvatsku?
__________________
When did I realize I was God? Well, I was praying and I suddenly realized I was talking to myself.
bollocks is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2008., 14:50   #72
da, da. to je genijalno. krepava sam od smijena
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 16:35   #73
skinijo šestu. večeras gledam.
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 21:37   #74
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
skinijo šestu. večeras gledam.

daj dojmove, samo ne otkrivaj priču

gddje nam je patagonija..ne javlja se nakon odgledane treće epizode...100% je skužila da je fakat bolje od sopranosa, ali još to ne može priznati sama sebi, a kamoli nama
tutlek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 03:16   #75
ubit ce me ova serija depresijom

a evo i njih trojice u mejđr krajms uredu:
anti-person is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:34   #76
Quote:
tutlek kaže: Pogledaj post
daj dojmove, samo ne otkrivaj priču
standardno dobra epizoda uz izvrsne primjese marla stansfielda...
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:11   #77
Quote:
anti-person kaže: Pogledaj post
ubit ce me ova serija depresijom
ma daj, pa ima više humora u seriji nego u klasičnom američkom sitcomu
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 15:49   #78
Odgledao sam sinoć 8. epizodu i mogu reći da je stvarno bila vrhunska. Iznadprosječna. McNulty je nenadhebiv. Stvarno je kralj

SPOILERČINA:

Omar Little je mrtav!!!
Chosma is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 17:16   #79
danas/noćas/sutra bi se mogla pojaviti i 9. epizoda. preko HBO on Demand, kao i ova zadnja epizoda

THE WIRE 59: LATE EDITIONS
SHOW DETAILS
Start Date 02-25-08
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 06:19   #80
Quote:
Chosma kaže: Pogledaj post
Odgledao sam sinoć 8. epizodu i mogu reći da je stvarno bila vrhunska. Iznadprosječna. McNulty je nenadhebiv. Stvarno je kralj

SPOILERČINA:

Omar Little je mrtav!!!
Ako mislis da je 8ep, onda ne znam sto ces reci za 9!!! Moze se naci na netu u malo slabijoj kvaliteti.

Prilicno realan kraj za Omara, jako lijepo izvedeno. Primjecujem da se opet pojavljuju neki likovi iz The Cornera (glavna glumica je glumila sestru kada se Bubls isao testirati na HIV), a sada se pojavljuje onaj lik sa konjem koji skuplja zeljezo.

Mislim da izbor glumca Marla Stanfielda nije bas najbolji, nekako mi ne odrazava tu paranoju i taj egotrip koji bi trebali kao postati notorni u 9ep.

I steta sto vise nema nikoga od glavnih glumaca na ulici pa se manje prati taj dio u seriji, Bubbles je cist, a Michael i Dooki ne dilaju toliko na ulici...

Je li se zna koliko jos ima ep, nije valjda samo 10 umjesto standardnih 13?


E da htjedoh pitati jer zaboravih, sto se dogidilo sa Avonom, on je jos u zatvoru ili..?

@anti-person: pogledaj The Corner da vidis sto je depresija, The Wire je bajka prema tome!
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.