Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2012., 03:18   #601
Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
hmmm... pa čuj, vjerojatno je jači učinak ricinusa kad stavljaš samo ricinusovo, jer je veća koncentracija istog na glavi, ali ako stavljaš mješavinu, onda imaš i još neke "prednosti", jer bademovo i maslinovo nisu jednakog sastava kao ricinusovo, pa onda dobiješ dodatne plusiće... Možda sporije djeluju (ne znam!), ali sigurno je njega tada kompletnija.
ok, hvala !
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 16:50   #602
kako uspijete nanijeti ricinus na suhu kosu? tako se potroši puno više ulja i teže se nanese na cijelu kosu
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 10:09   #603
Ne znam bome, ja nanosim na vlažnu kosu i još prorijeđeno drugim uljima.

Ima još koje da bih mogla za kosu kupiti u ljekarni?
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:01   #604
Ja sam kupila ulje u ljekarni. Bočica od 30 ml je 10 kuna. Cura mi nije znala reći je li hladno prešano i nerafinirano, ništa ne piše na bočici. To je neko ulje što ga proizvodi ljekarna, za piti, sad ne znam je li to ok?
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 11:07   #605
Quote:
LaraFabian kaže: Pogledaj post
Ne znam bome, ja nanosim na vlažnu kosu i još prorijeđeno drugim uljima.

Ima još koje da bih mogla za kosu kupiti u ljekarni?
Meni je bademovo zakon Pomjesam ga sa ricinusovim pola-pola
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 12:02   #606
ja također imam same pohvale za ulje, po izrastu vidim da mi je kosa narasla u 2.mjeseca onoliko koliko inače naraste za 3-4
tako da sam zadovoljna

nego imam još neka pitanja pa ako neko može pomoć bila bih zahvalna


zanima me jel postoji neka određena pauza koja se mora uzet nakon nanošenja (recimo nakon 3 4 mjeseca) ili ga mogu koristit stalno?

koji šampon koristite kod ispadanja kose?

i da, jel se i vama događa da kada nanesete ulje i ostavite ga određeno vrijeme, ipak ostane u kadi nešto više kose nakon šamponiranja? ili sam to samo ja? a kada idem drugi put oprat kosu i ne stavim ulje(stavljam ga na svako drugo pranje kose) u kadi ostane par dlaka? znači samo nakon nanošenja ulja ostane nešto više dlaka u kadi

i još nešto, vi koje koristite zeleni čaj na kosu, kako to koristite? samo isperete kosu s njim umjesto vode ili prije šamponiranja ili kako?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 18:04   #607
Ja sam počela koristiti šampon Recept+subrina protiv opadanja, prije toga sam koristila vichy i nije mi pomogao. Također stavljam ric.ulje svaki drugi put kad perem kosu i meni isto bude puno kose u kadi, ali ne znam jel to do ulja jer mi je i dosad previše opadala.
Tek sam počela s Receptom i uljem pa ćemo vidjeti hoće li biti rezultata, ali zasad sam zadovoljna jer mi kosa bude stvarno lijepa nakon pranja.
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 19:43   #608
malo mi je čudno da je ricinus protiv opadanja i za rast i gustoću kose, a od njega svima više ispada kod pranja
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 19:56   #609
Quote:
sputnjik kaže: Pogledaj post
Ja sam počela koristiti šampon Recept+subrina protiv opadanja, prije toga sam koristila vichy i nije mi pomogao. Također stavljam ric.ulje svaki drugi put kad perem kosu i meni isto bude puno kose u kadi, ali ne znam jel to do ulja jer mi je i dosad previše opadala.
Tek sam počela s Receptom i uljem pa ćemo vidjeti hoće li biti rezultata, ali zasad sam zadovoljna jer mi kosa bude stvarno lijepa nakon pranja.
ja se tješim da taj jedan put kad mi je više ispadne, nadoknadi za onaj put kad skoro ništa
ako me kužiš haha
ali opet, vidim veliki izrast na kosi pa valjda i pomaže, iako uz njega koristim i merz tablete, pa sad nisam više sigurna od čega je taj izrast
a možda ispada od težine tog ulja nemam pojma :/ probat ću ga razrjedit s nekim drugim ubuduće

uglavnom hvala, budem probala prvo sa subrinom, pa cu taj recept
njega ima za kupit samo u ljekarnama ili?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 20:50   #610
Ne znam je li ulje dobro protiv opadanja, ali kažu da kosa bude gušća i zdravija pa sam zato i počela koristiti, a receptov šampon ima i u dm-u (ne sadrži silikone).
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2012., 23:50   #611
Quote:
sputnjik kaže: Pogledaj post
Ne znam je li ulje dobro protiv opadanja, ali kažu da kosa bude gušća i zdravija pa sam zato i počela koristiti, a receptov šampon ima i u dm-u (ne sadrži silikone).
jel se samo utrljava? kupila sam nedavno,ali nisam jos koristila.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 01:09   #612
U Osijeku u ljekarni je 100ml ricinusovog ulja samo 14 kuna
klaudijaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 21:02   #613
meni je ulje super,ojačalo mi je dosta trepavice,a i za zanoktice je super
Obzirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 21:15   #614
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
jel se samo utrljava? kupila sam nedavno,ali nisam jos koristila.
Ulje umasiraš u kosu i tjeme, ja ga stavljam na vlažnu, lakše mi je iako mnogi stavljaju na suhu kosu.
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 13:01   #615
Quote:
klaudijaos kaže: Pogledaj post
U Osijeku u ljekarni je 100ml ricinusovog ulja samo 14 kuna
U kojoj?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 00:28   #616
Hm, što onda s tim opadanjem?
Jer sam i ja to primjetila, sto se tice kose...
je to normalno, dok se ne navikne tjeme ili?


Ali za trepavice
stavila sam po kap u maskare, i mazem svaku vecer i u mjesec dana
vam mogu reci da se jako vidi razlika, za obrve jos nisam spremna, jer sam
tu negdje procitala da obrve pocnu rast na mjestima na kojima inace ne....
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 10:36   #617
Quote:
princess_leia kaže: Pogledaj post
Hm, što onda s tim opadanjem?
Jer sam i ja to primjetila, sto se tice kose...
je to normalno, dok se ne navikne tjeme ili?


Ali za trepavice
stavila sam po kap u maskare, i mazem svaku vecer i u mjesec dana
vam mogu reci da se jako vidi razlika, za obrve jos nisam spremna, jer sam
tu negdje procitala da obrve pocnu rast na mjestima na kojima inace ne....

Ja sam primjetila da kad stavim r. ulje, pa kad ga isperem malo više kose ispadne, ali kad ga ne stavim da ispada duplo manje. A i ono što ispadne kad ga stavim je ipak manje nego što je ispadalo prije nego što sam ga uopće počela stavljati. Jel kužite što je pisac htio reći?

Za trepavice...
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 23:53   #618
Za trepavice je odlično! Meni su zbilja postale gušće.


Svaku večer nanesem na trepavice, područje oko očiju ( kao, protiv bora ), i obrve. Isto tako si namažem i zanoktice.



Prije pranja nanesem na tjeme i umasiram i već pri toj radnji mi ispada kosa. Kasnije tokom pranja kose sam isto kaoi druge primijetila da mi otpada više kose i nije mi bilo jasno što se dešava jer ricinusovo ulje je protiv ispadanja, a kad ono...



Zbilja ne kužim zašto mi se to dešava kao i vama drugima. Da li ja to ne bi trebala utrljavati u tjeme?
Ne kužim
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 10:18   #619
[QUOTE=** Tara **;40658292]Za trepavice je odlično! Meni su zbilja postale gušće.


Svaku večer nanesem na trepavice, područje oko očiju ( kao, protiv bora ), i obrve. Isto tako si namažem i zanoktice.

Kako staviš da ti ne uđe u oko? Ja sam počela stavljati prije spavanja, ali mi uđe u oko i toliko počne suziti, oko mi se zamuti, katastrofa, baš sam noćas ustajala i umivala se. Trudim se ne stavljati puno, pređem po trepavicama sa štapićem i svejedno ronim suze
sputnjik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 20:57   #620
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
U kojoj?

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
to i mene zanima...nisam nigdje u Os naisla da ima 100ml ricinusovog hladno presanog ulja za 14kn...
navaha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.