Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2008., 23:53   #81
Quote:
very fairy kaže: Pogledaj post
Ma moj je bio neki s jabukama. Sve je djelovalo divno na papiru, ali rezultat katastrofa. Mislim, kolac koji skoro pa nema secera, cokolade i svih tih grozota koji ga cine dobrim...Mozda bolje da se drzim nezdravih kolaca
Ovaj moj recept je s jednog super bloga.
Ima meda i svega, super je. Možeš i smanjiti med ako voliš manje slatko i obrnuto.
http://www.violetlove.bloger.hr/defa...g=cookie-mania
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 01:57   #82
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Zobene mogu proći ako se maksimalno maskiraju
samelješ ih ko ja. da budu zobena prašinica. i onda ubaciš u multipraktik/blender/to električno čudo s noževima koji se vrte a ja ne znam baš kako se zove voće. i nema okus po zobenima. a voće pusti sok pa nije suho. prije dodavanja voća se mogu ubacit još i bademi.

meni nije problem okus, fine su mi, al ne stignem još i žvakat ujutro.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 10:01   #83
evo sada jedem zobene sa mlijekom i ne znam kaj vam se tak svima gadi . Meni to ok, ko grickalica .

Jedino sto ne mogu podnijet je posni sir. Ja kad to stavim u usta mislim da cu umrijeti..
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:29   #84
lolek, ja isto bas manđam zobene, dosao sad s faksa.. ako ti nevalja posni, probaj dukatov zrnati, puno je finiji od dukatovog posnog..
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:38   #85
Ja vec tri godine apsolutno svakog dana doruckujem isto, i to zato sto volim i ne mogu da zamislim da icim drugim pocnem dan.
Dakle, 4 kasike zobenih pahuljica (favorit su mi Hahne, brzo se rastope), hladno mleko, grozdjice, nekoliko lesnika i badema, i slatko voce, jabuka, kruska, breskva, jagode, cega je vec sezona, iseckano ili izrendano.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 11:39   #86
Quote:
zanimator90 kaže: Pogledaj post
zobene pahuljice su nesto najgadnije sta postoji...
Istina. Gadne jesu ali su zato ukusne!
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 18:39   #87
Quote:
tanki7 kaže: Pogledaj post
Istina. Gadne jesu ali su zato ukusne!
Treba ih skuhati sa malo mlijeka i vode, suhih grožđica i malo maslaca od kikirikija. Na kraju dodati kad se ohladi meda i cimeta i onda. Suhe su za konja hraniti.
kodeks1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:13   #88
Slucajno sam ostavila zobene namocene jako dugo (cijeli dan) i bilo je ih znantno vise! Sto bi znacilo da ih mogu staviti manje. Ali onda treba vise mlijeka. Pa jel to prihvatljivo. Jel bolje vise zobi ili vise mlijeka? Recite vise zobi, molim vas...
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:15   #89
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Slucajno sam ostavila zobene namocene jako dugo (cijeli dan) i bilo je ih znantno vise! Sto bi znacilo da ih mogu staviti manje. Ali onda treba vise mlijeka. Pa jel to prihvatljivo. Jel bolje vise zobi ili vise mlijeka? Recite vise zobi, molim vas...
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2008., 21:22   #90
Ne slijedi me i ja sam se izgubio.
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 08:01   #91
Quote:
SamoMaloSebe kaže: Pogledaj post
Slucajno sam ostavila zobene namocene jako dugo (cijeli dan) i bilo je ih znantno vise! Sto bi znacilo da ih mogu staviti manje. Ali onda treba vise mlijeka. Pa jel to prihvatljivo. Jel bolje vise zobi ili vise mlijeka? Recite vise zobi, molim vas...
Klonirali su zobene
Ajd bolje zobene nego Hitlera
Plavi Lav is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2008., 23:24   #92
obožavam zobene pahuljice, pogotovo s mlijekom i medom, ili s kakaom
ili super mi je i puding od čokolade sa zobenim pahuljicama. naravno kuhati ih 10-15 min, inače budu tvrde, ali ako su s čokoladom onda ih mogu jesti i sirove

mmmm zobene pahuljice, nisam ih dugo jela, sutra ih idem kupit
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 21:47   #93
moj brat ih već godinu dana jede svako jutro s mlijekom i kockicom čokolade
ja ponekad, al su fine i zdrave
emotionx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 22:20   #94
Ja umjesto zobenih ujutro tarem nestle fitness pahuljice i 2 žlice wheya u 300dcl mlijeka.
te pahuljice su 5puta skuplje al su jednako kvalitetne i jako ukusne
caniggia is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 23:25   #95
Sve žitarice koje su fine (pa tako i Nestle Fitness) imaju šećer pa im je i GI viši od čistih zobenih.

Osobno, jedem 100 grama zobenih s "c.m." žitaricama koje im daju kakav takav okus.
__________________
GTR GA HOSHI!
Renault F1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2008., 23:39   #96
Quote:
Renault F1 kaže: Pogledaj post
Sve žitarice koje su fine (pa tako i Nestle Fitness) imaju šećer pa im je i GI viši od čistih zobenih.

Osobno, jedem 100 grama zobenih s "c.m." žitaricama koje im daju kakav takav okus.
Znam. Al ujutro tik nakon ustajanja malo povišenog GIja i nije na odmet. Nit škodi
caniggia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 09:07   #97
Zitarice se savjetuju ujutro jer su relativno niskog GI i samim time opskrbljuju tijelo s energijom dugorocno. Uz to nema naglih porasta ni padova u razini energije kao kad se najedemo UH s visokim GI. Osim toga zitarice djeluju blagonaklono na probavu, sto je izuzetno bitno (opcenito i) za osobe koje su na visokoproteinskim dijetama.

Da su neukusne, to sigurno. No treba jesti dosadnu hranu za uzbudljivo tijelo. Pomoci si mozete na nacin da koristite zacine. Ja ih mrzim jesti pa ih svako jutro miksam u blenderu s medom, mlijekom i cimetom (whey protein s nekom aromom je isto dobar za umiksati s njima). Lakse ih je popiti nego pojesti.

U svakom slucaju kad se probudim jos sam toliko out of space da me uopce ne zanima sto jedem pa mi nije problem svako jutro jesti isto.
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:59   #98
"No treba jesti dosadnu hranu za uzbudljivo tijelo."

hehe, jako zanimljiva konstatacija .. većinom istinita

no, što se zobenih tiče, ja sam valjda jedina čudakinja kojoj su i zobene (3 žlice) sa čašom mlake vode baš mmmmmmljac
eto, sad me proglasite i ludom, ali ja si ne mogu pomoći



elizabeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 11:05   #99
Sto ljudi, sto cudi hehe.

Jos jedan dobar nacin da zobene postanu malo ukusnije (meni barem) je ostaviti ih u mlijeku preko noci (u frizideru naravno). Do jutra one upiju svo mlijeko i budu meke, na to posipati malo kakaa ili cimeta i mljac.
-T- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 13:39   #100
Quote:
-T- kaže: Pogledaj post
Sto ljudi, sto cudi hehe.

Jos jedan dobar nacin da zobene postanu malo ukusnije (meni barem) je ostaviti ih u mlijeku preko noci (u frizideru naravno). Do jutra one upiju svo mlijeko i budu meke, na to posipati malo kakaa ili cimeta i mljac.
e, ovo ću si za sutra pripremiti .. taman imam nešto mlijeka koje trebam što prije popiti ... nadam se da će to nečemu ličiti ujutro


elizabeth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:59.