Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 14:21   #2001
Quote:
Adzivu kaže: Pogledaj post
Nije nužno točno.

Dobro pročitaj oglas od prošle godine
H r v a t s k a k o n t r o l a z r a č n e p l o v i d b e d.o.o.
Velika Gorica, Rudolfa Fizira 2
objavljuje
O G L A S
za izbor polaznika za osposobljavanje za kontrolore zračnog prometa

1. oblasni radarski kontrolor (m/ž) - do 16 polaznika
Uvjeti:
- sveučilišni preddiplomski studij iz područja zračnog prometa ili sveučilišni preddiplomski studij tehničke struke ili gimnazija ili srednja škola tehničke struke,
- znanje engleskog jezika,
- zdravstvena sposobnost (kategorija 3).
Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti:
- životopis,
- presliku svjedodžbe o završenom studiju ili presliku svjedodžbe srednje škole,
- uvjerenje o nepokretanju kaznenog postupka ne starije od šest mjeseci,
- potvrdu o znanju engleskog jezika (poželjno).
Od kandidata se očekuje da posjeduju izvanredne kompetencije brzog i točnog donošenja odluka, izvanrednu sposobnost pamćenja, percepcije i pažnje, visoku razinu koncentracije i odličnog snalaženja u prostoru i vremenu, visoko razvijene komunikacijske vještine, samodisciplinu, dobru emocionalnu stabilnost i smirenost, socijalnu zrelost, visoku toleranciju na stres, sklonost timskom radu, te visoku motivaciju za zanimanje kontrolora zračnog prometa.
Poradi specifičnosti zanimanja prednost imaju kandidati rođeni 1988. ili kasnije.
Kvalificirani kandidati uputit će se na liječnički pregled za utvrđivanje zdravstvene sposobnosti za kategoriju 3 zrakoplovnog osoblja.
S izabranim kandidatima sklopit će se ugovor o školovanju i ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz suspenzivni uvjet uspješno završenog osposobljavanja i stjecanja dozvole kontrolora zračnog prometa s ovlaštenjem/posebnom ovlasti oblasnog radarskog kontrolora zračnog prometa (ACS/RAD).
Izabrani kandidati će se uputiti na inicijalno osposobljavanje kontrolora zračnog prometa (Basic i Rating Training). Kandidati koji su završili sveučilišni preddiplomski studij aeronautike, smjer kontrola letenja uputit će se samo na osposobljavanje za ovlaštenje (Rating Training). Troškove osposobljavanja snosit će HKZP.
Kandidati koji su otpali tijekom bilo kojeg dijela osposobljavanja za kontrolora zračnog prometa, kao i kandidati koji su temeljem ranijih oglasa za kontrolore zračnog prometa testirani u drugom krugu selekcije i nisu zadovoljili na testovima, neće se uzimati u obzir.
Prijave na oglas podnijeti zaključno s 19.10.2013. na adresu:
Hrvatska kontrola zračne plovidbe d.o.o.
10150 Zagreb - Zračna luka, p.p. 45.

Ja sam navršio 25 godinu točno na dan kad sam imao prvo testiranje točnije 11.11 prošle godine i baš sam bio pitao dali to radi neku razliku i dobio sam odgovor da ako u trenutku početka selekcijskih testiranja on ili ona ne prelaze 25 godina starosti da će biti pozvani na testiranja , a što se tiće ovog za školovanje stvarno nemam pojma .
NIXXIN11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 14:51   #2002
Odlično, sad pročitaj još jednom.

Piše da prednost imaju kandidati rođeni 1988. ili kasnije. Ne piše da se neće uzimati u obzir prijave ako si rođen 1987. ili 1980.

Ja sam na dan testiranja bio bliže 26 nego 25.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 15:15   #2003
Quote:
Adzivu kaže: Pogledaj post
Odlično, sad pročitaj još jednom.

Piše da prednost imaju kandidati rođeni 1988. ili kasnije. Ne piše da se neće uzimati u obzir prijave ako si rođen 1987. ili 1980.

Ja sam na dan testiranja bio bliže 26 nego 25.
Vjerujem da ako si stariji od 25...recimo da imaš 26,27 godina da te nebi zvali na testiranja, jer jednostavno nema svrhe...ali istina i ovo tvoje stoji, nigdje ne piše da nesmiješ biti recimo 87 ili starije godište.
NIXXIN11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:33   #2004
Evo i izašao službeno natječaj za EUROCONTROL. Traži se osam fakera, ovaj, kandidata.... http://www.eurocontrol.int/articles/...controller-job cheers!
masterinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 22:43   #2005
Sretno mladići Imate jednog konkurenta manje.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 17:24   #2006
koja je razlika kad Eurocontrol objavi natječaj i kad HKZP objavi?
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 18:41   #2007
i kakvo je odbrojavanje na CCAA?? još dva dana do nečega
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 20:04   #2008
Pa kada HKZP raspiše natječaj onda je to (ako se ne varam) za državljane RH i kada prođeš uspješno sve "prepreke" tada se zaposliš u HKZP.

Kada EUROCONTROL raspiše natječaj mogu se prijaviti svi koji su državljani zemalja članica EEA. Ne znam gdje dobiješ posao na kraju.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2014., 21:46   #2009
Quote:
Adzivu kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje dobiješ posao na kraju.
Ovdje : http://www.eurocontrol.int/articles/...-muac-contacts
fantabox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 12:47   #2010
pa pretpostavljam da možeš i u hrvatskoj dobiti posao jer je članica EEA, što ne?
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 15:59   #2011
Ako potpišeš ugovor sa EUROCONTROL-om logično je da moraš odraditi x godina u MUACu jer ti oni plaćaju školovanje. Koliko je to ne znam. Kasnije valjda možeš otići tamo gdje ima mjesta.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2014., 16:28   #2012
Kad se u MUAC-u raspise natjecaj radi se tamo, znaci samo Nizozemska.
Ukoliko zelis otici nakon nekog vremena, ne mozes se zaposiliti nigdje gdje nema otvorenog natjecaja.
Takav natjecaj (za ljude koji vec imaju odgovarajuce dozvole/ovlastenja) postoji sada i za HKZP.
antet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 17:02   #2013
and that after careful consideration, it has not been successful as your education isn’t at the level that is needed for this post. Eli itko zna kakvo oni obrazovanje traže. Posao sam im potvrdu o završenom školovanju, i završio sam s vrlo dobrim, koji level jeba ih level
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 20:35   #2014
To je u EUROCONTROL?
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 14:36   #2015
da haha, ali dobro rješeno je
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 15:02   #2016
Ajmo ekipa, koja je dobila jackpot i potpisala, kakvi su dojmovi,kako ide školovanje?
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 18:14   #2017
eli se itko prijavija na ovo od Eurocontrola, evo ja jesan i kažu da če krajem 4. ili početkom 5. miseca biti selekcija?
Userename is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 09:39   #2018
Ide prijava u NATS za koji dan. Za EUROCONTROL sam prestar

Sretno ostalima.
Adzivu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 12:48   #2019
Raspisan novi natječaj na stranicama HKZP za svašta nešta!
NIXXIN11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2014., 16:53   #2020
Ekipa,jel se ko prijavio na natjecaj sada od ovih sto su prosli feast i dart na natjecaju u 11 mj? Cudan ovaj,cijelu god ce se prakticki raditi testiranja...
Baraba zd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.