Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2012., 20:03   #41
I meni je i dalje dobro

Istina je da se baš ništa pametno ne događa, ali svejedno mi je ok

I dalje stojim pri tome da je u moru bezveznih novih serija, ovo jedna od najboljih, ako ne i najbolja. Iako očekujem da se malo popravi
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 20:11   #42
Slažem se s vama, malo je dosadna, ali ima ono nešto, tako da me privlači da gledam dalje.

U ovoj je bilo tako reć 'neke radnje'.

Onaj ne zna s kim bi, pa joj se mama pojavila.
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 10:56   #43
Pogledala sve tri odjednom, ponajviše što sam fan country mjuze!
Iako se sve malo sporije odvija, ipak mi je sve to ugodno dobrodošla novina na tv-u.

Uglavnom su mi likovi i glumci odlični. Jedino ne mogu probaviti Hayden/Juliette. I to ne zato jer joj je lik takav, već mi ona sama ide na mozak! Nikako mi nije uvjerljiva. Ni kad pjeva (kako joj nitko nije rekao da mora otvarati usta dok glumi pjevanje) ni kad priča (e, onda zine kao aligator). A sva mi je neproporcionalna. Ne znam jel to radi izbora obleke i frizure koje su, unatoč country stilu, na njoj grozne! Izgleda kao da joj je glava dva puta veća nego što bi trebala biti. I kao takvu je ne mogu zamisliti kao neku zavodnicu.

Što treba Deaconu da se s njom petlja, to samo on zna...Ali, mi ni to nije prenerealno kad znamo da je baš psihički nesređena osoba, iako ostavlja jako simpatičan dojam.
Iako, ima da pukne do kraja kad sazna da ima kćer. Ako sam ja to dobro shvatila iz ove svađe u 1. epizodi zmeđu Rayne i starog.

I meni su trenutno najslađi Gunner i Scarlett. Ona pjesma što su je prvi put pjevali u Bluebirdu mi je bila savršena!
Sam Palladio Claire Bowen - If I didn't know better

Zadnje uređivanje Misery24 : 28.10.2012. at 11:18.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 10:05   #44
Ja sam odustao.. not my cup of tea..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 17:20   #45
pogledala prve cetri odjednom, poprilicno mi se sviđa, ponajprije zbog glazbe, Connie i ove mlađarije, Scarlett-Gunner-Avery trokuta. Rayna i Deacon također imaju jebenu kemiju dok pjevaju Hayden je iritantna, al njen lik i je tu da bi bio iritantan tako da i nije tako strasno. cijeli dio sa politikom i father-daughter pizdarijama bi komotno mogli izbacit, i dalje bi bilo lijepo za gledati i da se radi samo o glazbi. nije mi country prvi na playlisti ali priznajem, prekrasna je muzika, neki štih taj nostalgični daje tako da mi se jako sviđa i def nastavljam gledat.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2012., 18:30   #46
Ova zadnja je bila isto solidna.
Otkrili smo da ni Teddy nije zastranio samo vezano za posao, već da i on godinama ima neku sa strane (ak sam ja to dobro skužila).

Gunner si je našao žensku, a Scarlet gleda iz auta. Slutim da neće ta njena romanca s Averyjem potrajati, a onda bi se trokut mogao okrenuti.

I ne kužim Deacona! Ok, život mu je takav kakav je bio, ali baš se petljati s klinkicom koja i sama ima emocionalne prtljage za desetoro ljudi mi je nejasno skroz!
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 15:16   #47
Znate ono kad želite voljet neku seriju jer mislite da stvarno ima potencijala, a zapravo vas ostavlja potpuno ravnodušnim? E to je moj problem s ovom serijom.

5 epizoda prošlo, šta se točno dogodilo? Niš. Nisu se maknuli s mrtve točke prve epizode. Connie mi je super, al lik Moglo bi to puno bolje. Hayden pak ima zanimljiv lik, al glumi ko da je u Days of our lives.

Ostale pričice šuć muć prolij. Nije ni čudo šta gledanost pada i pada.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 15:45   #48
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Ostale pričice šuć muć prolij. Nije ni čudo šta gledanost pada i pada.
ja gledam zbog muzike i tog štimunga, neznam kak to objasnit. scene u onoj Bluebird birtijici, prekrasna muzika i čeznutljiva gledanja između ovisi-tko-je-trenutno-u-prostoriji su mi prekrasne ono sto me nervira je taj politicki dio oko muza od Raine i njenog tate i to sve skupa, to bi komotno mogli izbacit jer je naprosto dosadno. po mome, bolja bi serija bila kada bi skroz dali naglasak na muziku i glavne dvije protagonistice, tj.na to nekakvo rivalstvo između Connie i Hayden, i pricu old-school country i nove pop-zvijezdice ili tako nesto. kazem, nije mi sad nesto najbolje snimljeno, ali solidno, zasad barem
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 16:08   #49
Meni je ok kako se polako sve raspliće.
Također, country štimung mi je !

Problem je, mislim, što smo navikli na bauerovsko razvijanje radnje pa su nam ovakve serije postale dosadne.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 00:03   #50
jel se pojavila kimberly williams paisley?
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:13   #51
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
jel se pojavila kimberly williams paisley?
Yup, u prošle dvije epizode.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:26   #52
Meni je serija ubitačno dosadna, i nitko, ama baš nitko nema zanimljiv storyline

Ali eto, uključim dok nešto okolo radim da prođe epizoda u pozadini

Btw, dobili su punu sezonu
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 00:32   #53
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Yup, u prošle dvije epizode.
super, onda cu je poceti gledati
pogotovo zbog originalne glazbe

malo ste me obeshrabrili komentarima, valjda se necu razocarati
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 13:58   #54
meni je nekako serija draga, ima nedotataka, ali opuštajuća je
a muzika mi je odlična
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,i još čudnije,kako često nam baš to malo nedostaje.
blondie27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 15:15   #55
Quote:
zašto i kako kaže: Pogledaj post
jel se pojavila kimberly williams paisley?
Još da joj se hoće mužić pojaviti.
To bi onda bio pravi country doživljaj!
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 21:38   #56
Ova zadnja epka mi je bila nešto lošija od dosadašnjih. Naročito jer su do sada stalno gurali ljubavni dio priče (Deacon&Rayna, Gunner&Scarlett, pa čak i Juliette&Deacon), a ova je bila samo politički nastrojena.
Scarlett otpilila iritantnog! Najbolji dio cijele epizode.
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 22:01   #57
Mala Scarlet se konacno dozvala pameti. Iritantan mi je Avery jer je sputava. A mala ima talenta.

Sent from my HTC Desire C using Tapatalk 2
__________________
ja plovim daleko i sjećanjima rušim neki tuđi dom a ni'ko ne zna koliko sam voljela i kolika sam mora tuge popila u ovom vremenu bez nas
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 23:36   #58
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Mala Scarlet se konacno dozvala pameti. Iritantan mi je Avery jer je sputava. A mala ima talenta.
meni je isto to bio highlight epizode, i neka je, on mi je odvratan, imao je svojih momenata, al kad se sve zbroji, jebiga, bitnija mu je muzika od nje plus je bio jos i vraski ljubomoran sto je ona talentiranija od njega, sta ce joj takav

od ostalog, stvarno je izgledala kao filler epizoda, bilo je previse politike i tog spletkarenja, a premalo privatne drame, iako mi je Juliette cak bila simpa s onim nogometasem.

al promo za sljedecu izgleda super, cini se da ce natjerat Rainu i Juliete na duet :chickfight:
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:26   #59
Bez uvrede, al zasad se čini da su sve epizode filleri, nikako da radnja krene. Al gledam i dalje. Strpljiv.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 21:47   #60
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, al zasad se čini da su sve epizode filleri, nikako da radnja krene. Al gledam i dalje. Strpljiv.
ma kontam, nije da ima neke radnje, al meni su klinci tj Scarlett i njeni decki zanimljivi, a i Raina i Deacon, pa onda Juliette i njena mama, nest se kao ipak desava, dok je ova zadnja bas bila skoro pa nis. al bu bolje valjda
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:23.