Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2013., 12:31   #141
kaj nitko ne gleda ovu seriju

meni je dobra nove sezona, makr me deacon nervira do bola te ne bi se on liječio, pa se bi, pa ne zna što bi..

juliette je i dalje podvojena ličnost, dobro su je napravili

serija mi je okay za ispunit vrijeme laganini
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:33   #142
Ja moram priznati da sam odustala...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 14:36   #143
Ja obozavam ovu seriju, tek cekam da istekne ova 2 tjedna pauze, pa da nastavim gledati
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 15:50   #144
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
kaj nitko ne gleda ovu seriju

meni je dobra nove sezona, makr me deacon nervira do bola te ne bi se on liječio, pa se bi, pa ne zna što bi..

juliette je i dalje podvojena ličnost, dobro su je napravili

serija mi je okay za ispunit vrijeme laganini
ja gledam

i dalje mi je dosta samo i mjuzica, nije nista spešl, al nije mi ni dosadno, makar da, sve se svodi na svako sa svakim (tipa Rayna, nije progovorila kak spada a poseksala se s onim producentom i onda njega odjednom nema nit se spominje a sad flertuje s onim drugim nekim pjevacem )

htjedoh rec, u seriji me privlace country i ta atmosferica, Deaconova zgodnoća i općenita prekrasnoća Scarlett. pa nastavljam gledat et
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 12:58   #145
odlična posljednja epizoda
kraj mi je bio
nadam se da će ići u tom smjeru
noah_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 21:03   #146
Zašto nitko ne gleda Nashville? Tako divna američka muzička sapunjara.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 11:10   #147
Ja mislila da sam jedina koja to redovito gleda
Scarlett me sve vise nervira, zanima me sta ce sad biti kad se Juliette spetljala s Averyem...Rayna mi nikako ne pase s onim Lukeom, ja bih da je ostala sa Liamom!
I zasto pobogu Rayna, koja i dalje ima samo jednog izvodjaca na svom "label", vec jednom ne angazira Gunnara?!?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 00:54   #148
Da, Scarlet je užasna, i taman u zadnjoj epizodi pomislim kako će se konačno vratiti u normalu, sad će se još navuć na tablete...
I meni su Rayna i Luke totalno bezveze, ona mi djeluje kao da joj se gadi bit blizu glumca koji ga glumi
Definitivno je najbolja s Liamom Deacon mi nikako ne paše.
Avery i Juliette su dobri skupa, iako nikak nisam navijala da se i s njim spetlja. I jedva čekam da vidim nastavak priče Will/Brent (ali i svih ostalih, baš je dobro postalo )

:jedini fanovi Nešvila na forumu, Sakuro:
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 13:12   #149
I ja gledam pobožno svaki tjedan samo ne znam zašto nikad ne vidim temu na prvoj stranici pa zaboravim da postoji i onda ne komentiram

Enivej, meni je ova druga sezona puno bolja od prve i baš mi je zabavno sapuničarski i preleti mi epka u roku keks.

Zadnja je bila baš odlična mi, Juliette je bila prejaka ovu kako je kod Averyja sve iz temelja stan preuredila, jadan on I baš su mi slatki njih dvoje, makar nisam ni ja prije htjela da budu zajedno.
Scarlett mene oduvijek nervira, ali otkak je na ovim tabletama i postaje ovisna barem nije kmečavo derište pa eto, okej, može proći

Baš me zanima oće Lamar umrijeti. Neka mu Teddy nije htio pomoći.

I ovo s Willom baš me zanima dokle će negirati i sam sebe ograničavati, ali zanimljivo mi je to totalno. Doduše, onu njegovu glupaču malu, Laylu nemrem smisliti, nervira me ta ženska za popizditi.

Slažem se, Rayna mi najbolje ide s Liamom, Deacon mene poprilično isto nervira. I on i njegovi ispadi, pogotovo u ovoj zadnjoj bokte kak se ponio prema Christini :fejspalm:
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 02:41   #150
Christina mu je cura? Nisam joj ni zapamtila ime, samo čekam da ode iz serije jer ovaj ne može nikad voljet nikog osim Rayne Dugo su je i ostavili. Al nije mi neka pa navijam da se spetlja s Tedijem jer onda mogu bit nezanimjivi zajedno i bit će ih manje u seriji

Liam mi je tako falio, ne znam jesu li konačno shvatili da je jedini za kojim možemo sliniti (mislim, na stranu to što su i Avery i Sam bonbončići, ali oni su više onako za tinejdžerke )
Da se bar prasnu opet

(btw ne znam pratite li Game of Thrones, ali Liam će glumiti u novoj sezoni! )
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2014., 11:28   #151
Opet ce nam zamrijeti tema jer mi se cini da je sad opet neka pauza (2 tjedna?)
Lamar ce umrijeti (procitala na nekom blogu), mozda ga je Teddy mogao spasiti da je zvao 911, ali ocito je to namjerno napravio....
I ja sam vidjela slike iz novih epizoda GOT gdje ce Liam glumiti Daaria Naharysa ("decka" od Daenerys), neznam da li ste ga primjetili i u "World war Z"
Juliette i Avery iznenadjujuce dobro izgledaju zajedno, sad su mi oboje nekako simpaticniji, iako prije nisam mogla smisliti ni nju ni njega (u doba kad je imao band i zapocinjao solo karijeru).
a Deaconova cura se zove Megan, ako se ne varam
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 00:34   #152
Da, ja vidjela jučer na eztv-u da je pauza, tužna sam, jedva dočekam novu epizodu (ja sam kasno otkrila seriju pa sam prvu sezonu i par epizoda druge odgledala u par dana).

E da, nedavno sam pogledala taj World War Z i razveselila se. Glumi i u seriji Treme, to planiram početi gledati, čujem da je ok.

Jest, Dikanova cura je Megan, sad je i meni zazvonilo.
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 10:42   #153
Meni je najbolja fora u tom Nashvilleu, da ocito svi koji tamo zive su na neki nacin povezani s glazbom, a bome i glazbeno nadareni....valjda svaka konobarica u kaficu sanja o tome da nesto snimi (pa barem kao back vokal, kao Zoe u seriji).
A jos bolje mi je kako u seriji svi likovi (u bilo kojoj kombinaciji), prije ili poslije imaju momenat "Let's make a song", i 2-3 akorda kasnije eto ti hita
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 18:35   #154
zeznula sam s imenom, Megan je da, išla sam na imdb i umjesto da vidim u seriji joj ime ja sam gledala glumičino pravo
toliko mi je bitna da joj ne pamtim ime
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 11:18   #155
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Meni je najbolja fora u tom Nashvilleu, da ocito svi koji tamo zive su na neki nacin povezani s glazbom, a bome i glazbeno nadareni....valjda svaka konobarica u kaficu sanja o tome da nesto snimi (pa barem kao back vokal, kao Zoe u seriji).
A jos bolje mi je kako u seriji svi likovi (u bilo kojoj kombinaciji), prije ili poslije imaju momenat "Let's make a song", i 2-3 akorda kasnije eto ti hita
Ne, nego serija je koncentrisana samo na one koji se bave muzikom i povezani su medjusobno, nista neobicno, o tome se radi u seriji, nece sad ubacivati pola epizode da bude a la kucanice, da bi bilo ocito da tu zive i ljudi koji nesto drugo u zivotu rade.
A kafici koji se vrte u seriji nisu neki fensi-smensi klubovi vec te kafane u kojima nastupaju neotkriveni talenti, pa nije cudno sto i rade konobari koji su talentovani.
Mrzla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 11:29   #156
Serija je odlicna, iako ne slusam taj djir i inace ne volim mjuzikle, meni je muzika super uklopljena u ovu seriju, likovi su mi super... i Rayna ima prekrasnu kosu, neopisivo mi je divna narandzasta duga kosa na zenama, iako nisam tip od friziranja i nikada necu svoju kosu tako obojiti

POcela sam to gledati iz teske dosade, nakon sto godina sto sam odlagala da uopste pogledam promo za seriju... i tako gledajuci dodjem do dijela gdje Rayna se nalije s Liamom u njegovom studiju i pjeva "Buried under" uz pratnju el gitare... to me zainteresovalo za gledati dalje a "Fade into you" me kupilo skroz. (iako sam se na prvu pitala zasto je svima na netu to najbolja pjesma iz serije, i trazila ovu citavu "Buried under" verziju sa el gitarom, nisam ni primjetila kako se meni "zavukla" neopazeno, otpozadi. LOL)
Mrzla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 11:33   #157
ABC obnovio 95% serija, ostale su jos Nashville i neke dvije nebitne Nadam se da ce dobiti obnovu
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 14:50   #158
Nashvile dobio 3. sezonu (22 epizode)
KillsXO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 14:24   #159
Krenula nova sezona
Nadam se da cu je skinut danas popodne, pa navecer pogledam....bas se veselim
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 19:24   #160
i ja, i ja.
zadnjih par dana baš dosta slušam pjesme iz prethodnih sezona.
moram reći da mi je najbolja pjesma iz cijele serije "If I didn't know better" (Sam i... ona plava što stalno cmolji. zaboravila sam ime.)
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.