Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 02:50   #21
Quote:
Wannabes kaže: Pogledaj post
ovo djeluje dobro, šteta što ima samo jednu sezonu
također moram priznat da mi se poprilično sviđa glumačka postava (to mi nikad nije presudno, ali ako mi se neki glumac/ica sviđa od prije samo je dodatni plus ).


Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
dire Dawn, pogledaj Parks&Rec i Community.
/cut
P&R sam gledala, činimise, dvije i pol sezone i serija mi je postala nekako dosadna i glupava i odustala sam. ne privlači me da ju gledam opet, a ne znam ni odakle bi počela iskreno.

Communitiy sam nekad znala ulovit na Domi (ak se ne varam) i svidjela mi se, al uvijek nekako zaboravim na nju. hvala što si me podsjetila
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:11   #22
Pozdrav pogledao sam BrBa i odusevio me, zanima me preporuka neka serija u tom stilu,hvala
peckhamboys1885 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 19:32   #23
Tražim seriju koja je slična Gossip Girl,Hart of Dixie,Grey's anatomy,How I met your mother i New Girl.

Bilo bi dobro da je novija serija i da nema više od 5-6 sezona.
Hvala unaprijed!
Zoe Hart is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 12:35   #24
Tražim neku seriju s jako dobro razrađenom misterijom...

Nešto tipa Broadchurch, True Detective, i sl. Može biti nešto novijeg i starijeg datuma, ali da kraj nije razočaravajuć i da ima kraj
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 15:39   #25
Quote:
BlueSka kaže: Pogledaj post
Tražim neku seriju s jako dobro razrađenom misterijom...

Nešto tipa Broadchurch, True Detective, i sl. Može biti nešto novijeg i starijeg datuma, ali da kraj nije razočaravajuć i da ima kraj
iako nije to to možda šta tražiš, ali probaj The Fall, mislim da je BBC u pitanju, imaš 5 epki 1. sezona; dobili su i drugu, meni je super odlično, sam kraj sezone not really ali ajde imaju šanse popraviti to u 2.

pilotiraj pa vidi

i pada mi napamet miniserija Top of the Lake, isto samo par epki, prošle godine izašlo - ima misteriju, ima razriješen slučaj na kraju (kako kome odgovara) i predivne krajolike i super je atmosfera i gluma genijalna i tako
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 16:47   #26
Tražim seriju koja je slična Brooklyn Nine-Nine znači da je tako novija,humoristična,a opet sa zanimljivom radnjom.
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 17:20   #27
Quote:
peckhamboys1885 kaže: Pogledaj post
Pozdrav pogledao sam BrBa i odusevio me, zanima me preporuka neka serija u tom stilu,hvala
The Shadow Line

The Killing

Les Revenants

The Wire

The Sopranos

Teško je preporučiti "nešto kao BrBa", kad je to jedna od najboljih serija ikad snimljenih. Ali ove su po temi (Okej, osim Les Revenants ) i po kvaliteti, recimo, tu negdje.
__________________
No Man's Land

Zadnje uređivanje darius-britt : 25.04.2014. at 17:27.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 13:52   #28
Tražim nešto slično seriji Happy Town, al da ima razrađen kraj. Volio sam tu seriju ali ta nedorečenost u zadnji epki ...

Dakle ukratko:
  • (pod)žanr: Drama | Mystery | Thriller
  • slične serije kakve ste već gledali: "Happy Town", "Twin Peaks", "Push, Nevada"
  • razdoblje kad se emitirala/emitira serija (da se zna tražite li novije nešto ili starije): svejedno
  • tražite li seriju koja je aktualna ili da je završena: radije, da je završena (i da ima razrađen kraj!)
  • broj sezona/epizoda: svejedno
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."

Zadnje uređivanje roqui : 27.04.2014. at 13:58.
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:16   #29
Quote:
roqui kaže: Pogledaj post
Tražim nešto slično seriji Happy Town, al da ima razrađen kraj. Volio sam tu seriju ali ta nedorečenost u zadnji epki ...

Dakle ukratko:
  • (pod)žanr: Drama | Mystery | Thriller
  • slične serije kakve ste već gledali: "Happy Town", "Twin Peaks", "Push, Nevada"
  • razdoblje kad se emitirala/emitira serija (da se zna tražite li novije nešto ili starije): svejedno
  • tražite li seriju koja je aktualna ili da je završena: radije, da je završena (i da ima razrađen kraj!)
  • broj sezona/epizoda: svejedno
Harper's Island?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2014., 14:57   #30
Hvala na preporuci ali već gledao.
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2014., 17:45   #31
1. trazim highly addictive seriju. onako bas da ne mozes izdrzati da ne pogledas slijedecu epku.

nesto tipa homeland ali moze biti bilo kojeg zanra i da nije svaka epizoda za sebe i da nije o vampirima.


2. neku gdje navijamo za dvoje tipa jess i nick ili santiago i peralta

Zadnje uređivanje Callie Torres : 04.05.2014. at 17:50.
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:16   #32
1. Person of interest
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 16:43   #33
Moje preporuke

1. Everybody loves Raymond
2. Kazalište u kući
__________________
As long as you trust yourself, you will know how to live (Goethe)
Biznismen75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 19:20   #34
Quote:
Callie Torres kaže: Pogledaj post
1. trazim highly addictive seriju. onako bas da ne mozes izdrzati da ne pogledas slijedecu epku.

nesto tipa homeland ali moze biti bilo kojeg zanra i da nije svaka epizoda za sebe i da nije o vampirima.


2. neku gdje navijamo za dvoje tipa jess i nick ili santiago i peralta
Ja ti mogu preporučiti FOX-ovu seriju ''24'', akcija, drama. Ja sam je gledala po 7-8 sati dnevno. Ima 8 sezona po 24 epizode real time.
Sinoć je počela 9. sezona ali u novom formatu.
Provjeri da li ti odgovara
samra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 21:47   #35
Trazim prepuruku za seriju koja ce donekle obuhvacati vise zanrova - drama, ljubavna, krimi, obiteljska.. pozeljno je da radnja bude kvalitetna i zanimljiva tj. da te bas zakaci za ekran ali ako je moguce izbjeci krvave, psiholoske i opscene serije toga mi je vise preko glave, radije neka bude naglasak na kvaliteti radnje nego na zelji da se sokira publiku..

p.s. sa dosta serija sam vec upoznata pa ako moze mozda nesto manje ocito od npr. Parenthooda ili sl. Hvala!
long_time_for_U is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 21:49   #36
Probaj Castle. Nije toliko krimi, koliko policijska, ali su kemija i odnosi među glumcima fantastični. Jedino što ima već 5 sezona, pa ti možda dosadi s vremenom.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 00:57   #37
Quote:
long_time_for_U kaže: Pogledaj post
Trazim prepuruku za seriju koja ce donekle obuhvacati vise zanrova - drama, ljubavna, krimi, obiteljska.. pozeljno je da radnja bude kvalitetna i zanimljiva tj. da te bas zakaci za ekran ali ako je moguce izbjeci krvave, psiholoske i opscene serije toga mi je vise preko glave, radije neka bude naglasak na kvaliteti radnje nego na zelji da se sokira publiku..

p.s. sa dosta serija sam vec upoznata pa ako moze mozda nesto manje ocito od npr. Parenthooda ili sl. Hvala!
White Collar (5 sezona)
Suits (nije krimi, ali vrijedi pogledat ak nisi) 3 sezone

obje su zarazne i zabavne i totalno lite

mozak mi trenutno šteka, ovo mi je onako iz prve palo napamet, još mi padaju napamet Sons of Anarchy i Justified i The Shield ali hm...mislim da možda i nisu ono što tražiš ako želiš izbjeći "krvave" serije
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 01:03   #38
SOA je bas jedna krasna obiteljska serija o ljubavi i zajednistvu
justified i shield o, ne znam, prijateljstvu



ali stvarno, tesko je naci neku kvalitetnu, da ima drama i krimi elemente, a da nema i krvi
samo mi chuck pada na pamet, ali oko njega su se vodile borbe (sto se tice kvalitete)
__________________
This time next year, we'll be Millionaires

Zadnje uređivanje ellaria : 07.05.2014. at 01:12.
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 01:31   #39
Nema nikakve borbe oko Chucka, savršena je serija.

Quote:
Biznismen75 kaže: Pogledaj post
1. Everybody loves Raymond
2. Kazalište u kući
Ovo ne bih preporučila ni najgorem neprijatelju/saborskom zastupniku.


long_time_for_U i Callie Torres, Person of Interest. Em je fantastična, em odlična gluma, em zanimljiva, em na trenutke ful smiješna.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 02:36   #40
Preporučite neku dobru seriju, nije bitan žanr jer ne mogu baš definirat što mi se točno sviđa ali evo serija koje sam pogledao pa sami otprilike zaključite što će mi se svidit

PREDOBRO
Friends
Seinfeld
Burn Notice
Gossip Girl
Two and a Half Men
How I Met Your Mother
Malcom in the Middle
Prison Break
Baywatch
Everybody Hates Chris
Princ iz Bel Aira

DNO DNA
sve turske serije
Mala nevjesta
Ruzna Ljepotica
aero777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.