Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2007., 12:07   #1
Poseban topic, kako naci stan u Spanskom?

Pogledao sam u topicu novogradnja i nisam zadovoljan, svi se prepucavaju da ce cijena stana pasti i da se ne ispalti sada kupiti novi stan.
Pogledao sam u topic starogradnja i nisam zadovoljan, svi se prepucavaju da su stari stanovi precijenjeni i da ce to ici sigurno dolje.
Pogledao sam ostale topice i ne mogu naci odgovore namoje pitanje: Kako cu moci kupiti stan bilo stari bilo novi u Spanskom!
Treba mi stan oko 50m2 pa ima li sto u Spanskom, ne mogu naci gradjevinske firme koji grade zgradu za moju potrebu...pogledao sam Profectus i to nije lose, ali zgrade su tako jako smijesne, no Profectusovu ponudu necu ispustati iz ruku, zanima me stan s balkonom koji gleda na jug. Zar je to sve, gdje su drugi stanovi, gdje i kako mogu naci. Pogledao sam sve internete i svi imaju u Dubravi, na Remetincu, u Sesvetama. A ja tarzim samo bijedan stan u Spanskom, pomoz mi drugovi i drugarice...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:46   #2
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Pogledao sam u topicu novogradnja i nisam zadovoljan, svi se prepucavaju da ce cijena stana pasti i da se ne ispalti sada kupiti novi stan.
Pogledao sam u topic starogradnja i nisam zadovoljan, svi se prepucavaju da su stari stanovi precijenjeni i da ce to ici sigurno dolje.
taj tko ti je rekao da će cijene ići dolje je vjerojatno jako pametan
Bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:52   #3
Pitaj zabotinski, pitaj nick-for-forum, pitaj ostale, prati topic novogradnja i slicna sranja. meni ne smeta sto ce cijena ici nagore niti mi smeta sto ce ici nadolje, ali stvarno ovdje ne postoji kakva baza podataka s popisom stanova za Spanskom, bilo u novogradnji bilo u starogradnji...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:56   #4
Npr. https://www.forum.hr/showthread.php?t=191889
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 14:08   #5
Hvala Ipanema, mozda ima jos, dakle u Spanskom grade Pionir nesto na sjeveru Spanskog na granici s Malesnicom, a Profectus gradi kod Zagrebacke na juznom diejlu Spanskog. Ima li jos koja firma koja jos gradi u Spanskom?
A sto je sa starogradnjom, da li je to precijenjeno a svi kazu da ciejna starog stana pada, pa je li stvarno pada? Opet naglasavam novac nije problem, nego mi je problem naci prikladan stan i lokacija i garaza a sve ostalo se lako dogovara....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:59   #6
Quote:
Opet naglasavam novac nije problem
Ako ti novac nije problem angažiraj 10 agencija da ti nađu stari ili novi stan za novac nije problem naknadu.

Tako rade ljudi kojima novac nije problem.
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 21:40   #7
Aha, tako se to radi...ali može li mi agencija naći novi stan, čija zgrada još nije izgrađena?!
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 13:53   #8
Quote:
Aha, tako se to radi...ali može li mi agencija naći novi stan, čija zgrada još nije izgrađena?!
Pa naravno da može, dapače, mnogi građevinari svoje nove stanove prodaju preko agencija.

A ako odeš u bilo koju agenciju i kažeš im da im daješ 1000€ da ti nađu novogradnju u Španskom, da vidiš kako bi dobio rezultat. Nazvali bi Pionir i još 40 tvrtki, našli stan i pokupili 1000€ za 2 dna posla.

kako Vi ljudi imate para za stanove a tako malo kreativnosti u potrazi?
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 08:25   #9
Ja bih to radije sam pronasao, jer svaka muka je za mene med i mlijeko. bolje bih se osjecao u stanu ako sam to sam izabrao, za to da sam se sam pomucio u potraznji, tada bi izabrani stan bio puno sladji. Tako zato bih vise volio da to uradim sam. Novac za stan nije problem ako mi se svidji, ali meni bi bioproblem dati 1000E agenciji. to je to.
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:15.