Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2007., 14:14   #81
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
koliko često si udovoljavate?
izdrkate li ujutro kad se probudite, a on dignut?
služi li vam to ko relaksacija od napetosti svakodnevice?

na kog mislite?
nema pravila u učestalosti
iz čistog gušta, a cura nije pri ruci
mislimo i na poznate osobe. koji ti kaže da nije zamišljao tvoju zgodnu frendicu, lagao je. i lagao je zbog tebe, da ne bi bila ljubomorna
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:14   #82
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
e, fakat... žene imaju;
povrće
voće
dršku metle
tuš
četke za piling lica
daljinski od tv-a


šta muškarci koriste?
koristim i ja štošta, ali neću u detalje...

ajd, evo jedna pričica...

kad bijah mlađahan momak ja, pade mi jednom napamet da drkam tako da ga namažem sa šamponom ... i stvarno, bilo super, ruka klizila ko luda... i nekako stjecajem okolnosti nisam ga oprao od šampona... nedugo kasnije, kad sam pogledao kurac, šok , koža sva pocrvenika i zacaklila se... upao u tihi očaj , mišljah da sam uništio kurac... no, olakšanje, nakon par dana se stara koža oljuštila i dobio sam novi kurac...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:14   #83
Quote:
cmicmi kaže: Pogledaj post
lubenice,i tako slično tome sto nas podsjeti na guzu!!!!Izbušiš rupu i unutra staviš kurac

od tuda ideja rezbarenja tikvi za noć vještica
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:15   #84
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Tuzno je vidjeti kako ljudi ne znaju uzivati sami sa sobom
Kak ih vidiš kad su sami sa sobom? Teleskop?
Ja sam guru transcendentalne masturbacije, ali to znanje će ostati sakriveno.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:16   #85
imam prezgodnu suprugu, i iako nam je 32 godine još uvijek si volimo uzeti vremena za sebe. izdrkam se barem 2-3 puta tjedno. pri tome ako sam doma idem na net, filmići i to, ali vrlo često uzmem nešto suprugino, naprimjer tangicu i zdrkam se na to. supruga nekada zamoli da me gleda, kao i ja nju.. sve su to igrice u kojima uživamo.. ako me gleda kad bacam drkicu ona obično na kraju proguta spermu (kad si sam drkam ona me ne dira ni najmanje) ili se izdrkam na njena stopala, pa si ona poliže spermu sa stopala (prstiju).
__________________
Jel te strah!?
Enver Hoxha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:17   #86
Quote:
lavica55 kaže: Pogledaj post
po kosi?

zar vam glavić nije erogena zona?
mislim, zar vas ne pali da se po njemu dodirujete?
ne pali, samo stvara neki cudan osjecaj, cak i lagana nelagoda, osim ako ima lubrikanta.
glavic je jako osjetljiv, i ako ga diras sa suhom rukom ne pali nimalo
another cheetah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:18   #87
Quote:
absoluta kaže: Pogledaj post
od tuda ideja rezbarenja tikvi za noć vještica
hehe,a jesi vidjela sliku na linku koji sam stavio??

Kurac,sperma,glavić
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:19   #88
ja isto tu negdje,al najviše mi je ostalo u sječanju ono čudno oduševljenje u stilu...jebate,gle ovo..bio sam u nekon pozitivnom šoku..odlična uspomena....gledaš kurac i spermu koja štrca iz glavića i misliš si...jebote,pa ja sam muško
__________________
only way to feel the noise is when it's good and loud!!!!
motorheadbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:20   #89
Vezano uz stisak...i još neke stvari.

Recimo ja ga volim za vrijeme seksa kad svršavam izvaditi ga i isprazniti se po njoj, takav stupanj napaljenosti rijetko mogu postići samo drkanjem, pogotovo ako se za vrijeme seksa suzdržavam i nabirem...dakle kada ga izvadim prije svršavanja, stisak je čvrst, ali su pokreti su lagani i ritam drkanja je kontra od ritma kontrakcija. To volim kad to radim sam. Ona naravno ćopi u tom slučaju jaja i lagano ih stisne. S osjećajem. Pod odgovarajućim kutem leti i ako sam napaljen (i apstinirao), leti ponekad i preko njene glave

U tom slučaju osjećam na ruci kako krv brizga u kitu sumanuto..ne znam da li je koja od žena imala taj osjećaj kad je drkala nekome...palac mora obuhvaćati gornju stranu i lagano pritiskati veliku arteriju...točno se osjeća bujica krvi koja nadire kao sumanuta.


Dok s druge strane je isto odličan filing kada mi ga partnerica uhvati, u tom slučaju nemam kontrolu nad mlazovima i osjećam se nekako...bespomoćno...ali opet ugodno. Njezin tempo je brži, stisak ruke je optimalan, malo blaži od mog. Tada je sve u njenim rukama, doslovno isto jebeni filing...u tom slučaju me i pali to kako ona uživa u toj radnji..
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:20   #90
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
nema pravila u učestalosti
iz čistog gušta, a cura nije pri ruci
mislimo i na poznate osobe. koji ti kaže da nije zamišljao tvoju zgodnu frendicu, lagao je. i lagao je zbog tebe, da ne bi bila ljubomorna
a ne'š ti...
nisam ni ja biskupu rekla da drkam na "njegovog" svećenika
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:21   #91
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
koristim i ja štošta, ali neću u detalje...

ajd, evo jedna pričica...

kad bijah mlađahan momak ja, pade mi jednom napamet da drkam tako da ga namažem sa šamponom ... i stvarno, bilo super, ruka klizila ko luda... i nekako stjecajem okolnosti nisam ga oprao od šampona... nedugo kasnije, kad sam pogledao kurac, šok , koža sva pocrvenika i zacaklila se... upao u tihi očaj , mišljah da sam uništio kurac... no, olakšanje, nakon par dana se stara koža oljuštila i dobio sam novi kurac...
piton presvuko košuljicu
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:23   #92
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
koristim i ja štošta, ali neću u detalje...

ajd, evo jedna pričica...

kad bijah mlađahan momak ja, pade mi jednom napamet da drkam tako da ga namažem sa šamponom ... i stvarno, bilo super, ruka klizila ko luda... i nekako stjecajem okolnosti nisam ga oprao od šampona... nedugo kasnije, kad sam pogledao kurac, šok , koža sva pocrvenika i zacaklila se... upao u tihi očaj , mišljah da sam uništio kurac... no, olakšanje, nakon par dana se stara koža oljuštila i dobio sam novi kurac...
Basta ima pitona. Mijenja mu kozu.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:24   #93
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
piton presvuko košuljicu
Idi u pitona, prestigao si me.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:24   #94
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
piton presvuko košuljicu
Basta legenda......u kurac
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:24   #95
Quote:
motorheadbanger kaže: Pogledaj post
kolko vas se sjeća prve drkice?
Bijah mlad, ne iđoh u školu čaak, ležah ljetno sneno, meškoljio sam se po plahticama, i tada me dobri Bog prosvijetlio. Odjednom shvatih Njegovu dobrotu i kakav dar nam je dao mogućnošću parenja i imitiranja parenja bez prijeke nužnosti. A tada sam krenuo u školu i sreo djevojčice i učiteljice, ushit bješe potpun.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:25   #96
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
mišljah da sam uništio kurac... no, olakšanje, nakon par dana se stara koža oljuštila i dobio sam novi kurac...
ipak su muškarci gmazovi.... ko gušterica kad joj naraste novi rep
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:25   #97
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Obzirom da se na moje prvo pitanje nitko nije oglasio pokusat cemo sa drugim. Da li ikad drkate dok zena/cura lezi pored vas u krevetu i spava?
sve sama dobra pitanja mortiša volio sam to raditi tu i tamo. još više ako je diram po pički dok je ona u snu. jednom je jedna cura popizdila na to kad se probudila. ne znam otkud tolika frka, al eto
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:26   #98
Ajde zene vi,kako nam ga vi volite drkat,kako volite navlačit naš kurac?
__________________
I tvoja jela su nejestiva sva,bez okusa, al žilava i neprobavljiva
cmicmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:26   #99
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Basta ima pitona. Mijenja mu kozu.
e da imam račvasti jezik u glaviću, di bi mi bio kraj... paluc-paluc...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2007., 14:26   #100
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Bijah mlad, ne iđoh u školu čaak, ležah ljetno sneno, meškoljio sam se po plahticama, i tada me dobri Bog prosvijetlio. Odjednom shvatih Njegovu dobrotu i kakav dar nam je dao mogućnošću parenja i imitiranja parenja bez prijeke nužnosti. A tada sam krenuo u školu i sreo djevojčice i učiteljice, ushit bješe potpun.
ULTRA MASSIVE RESPECT
__________________
only way to feel the noise is when it's good and loud!!!!
motorheadbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger