Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.01.2017., 18:28   #11
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Osjeti se . Lucis neke feremone koji privlace muskarca . Dokle god si zauzeta(citaj zaljubljena ) ne lucis te hormone . Hocu reci drugi ih ne namirisu .
Dan kada se napravi mentalan promijena u tvome mozgu sva blistas disponibilnoscu muskarci to osjete i primjete .
Jednostavno kao da si upalila neku svijecu koja svima govori " disponibilna sam " .
false..baš naprotiv.kad nemaš nikoga i očajan si u potrazi(a to se ful osjeti i odbija),nema nikoga na vidiku.a kad konačno nađeš ljubav i zablistaš,aura ti sva počne svijetliti,odjednom još petorica uletavaju.uvijek bilo i biće.
Quote:
Trebaš napraviti rez...ne javljati se više..ne pisati...ne zanimati se gdje je...izbjegavati mjesta mogućeg susreta i sl..
ali problem je što je to nemoguće.ne mogu sad objašnjavat zašto.ja sam bila i uspjela u par navrata malo se ohladit.i onda se nešto desi i opet se sve vrati na početak.
Quote:
Onda razmišljam nešto s tim u vezi, tom statistikom - nemoguće je ako su takvi procentualni omjeri da na ovom topiku nema i onih koji su si dozvolili bračne izlete. A svi tako svesrdno zagovaramo moralne postavke i načela.....nešt mi tu ne štima
i ja se ponadala da bu tu frcalo od iskustava,kad ono samo moralne prodike
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.