Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2010., 12:27   #21
Bioenergija pomaže onoliko koliko vjeruješ u autoritet te osobe i koliko je ta osoba sposobna te uvjeriti da dobro zagrizeš. Ako uspije potaknuti samosugestiju, dakle psihologija.
Primjer je moj prijatelj koji je (ništa ne plaćajući) skinuo 40 kg u nekoliko mjeseci.
Omaha is offline  
Old 18.02.2012., 16:41   #22
pozdrav ima li netko iskustva za alternativnim lječenjem geneliziranog anksioznog poremećaja i paničnih? bioenergijom? ima li itko izlječen?
ELICEA is offline  
Old 19.02.2012., 02:41   #23
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
pozdrav ima li netko iskustva za alternativnim lječenjem geneliziranog anksioznog poremećaja i paničnih? bioenergijom? ima li itko izlječen?
Vjerojatno nema, nije bilo nekog interesa za ovu temu tamo negdje od sredine 2010. (a ni tad previše). Vidi ovo i Sacreusov odgovor zašto je pogrešno pristupati temi na način "izliječen ili ne". Imaš i podforum Alternativa.
Whereabout is offline  
Old 19.02.2012., 18:03   #24
ne razumijem odgovor. zašto od 2010?
ELICEA is offline  
Old 20.02.2012., 17:39   #25
Quote:
ELICEA kaže: Pogledaj post
ne razumijem odgovor. zašto od 2010?
Zato što je zadnji post, prije tvojeg pitanja, bio napisan 12.05.2010.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Old 18.03.2017., 07:07   #26
Quote:
MARGITAjeMRTVA kaže: Pogledaj post
Ja sam isla kod bioenergeticarke, koja je po struci psiholog.
Nije mi nista naplatila.
Vjerujem da u tome ima nesto, jer sam nesto osjetila.
Dan-dva nakon tretmana sam se osjecala bolje i ljudi su mi govorili da mi iz ociju zraci neki sjaj (ok, hm..).
Sad, ja nakon toga nisam nastavila raditi na sebi i bas je u tome, kako kod bioenergije, tako i kod zapadnjacke medicine problem. Ljudi ocekuju cudo, sad cu ja otic na biJoenergiJu i poslije toga cu bit super ili ce mi psihic prepisat AD i sad sam ja zdrava... Ma daj. Bit je u tome da sami ulozimo nesto i radimo na nasem ozdravljenju, a ne da od drugih ocekujemo da nas "spase".
Ako nije tajna može li se znati kod koje si to bioenergetičarke išla-----može i u PP, ako već je tajna?
Hvala ti
kbszeljko is offline  
Old 19.03.2017., 19:49   #27
Bioenergija je prodavanje magle.
Sve takve pseudoznanstvene gluposti mogu pomoći jedino zato što rade placebo efekt. Mislim i ja bi se osjećao bolje da nekom platim 300 kuna tretman samo zato da ne ispadnem budala.
Bugsy93 is offline  
Old 19.03.2017., 20:01   #28
Quote:
kbszeljko kaže: Pogledaj post
Ako nije tajna može li se znati kod koje si to bioenergetičarke išla-----može i u PP, ako već je tajna?
Hvala ti
Forumašica nije bila na forumu od 2013.
Pokušaj bioenergetičara potražiti na pdf-u Alternativa.
Ovu staru temu ključam.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:49.