Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2017., 08:30   #201
nadam se da će se feride sada unormaliti, ma , ona inače nije staložena osoba u privatnom životu, samo prema curama i njihovim problemima se ponaša normalno i odraslo.
ona đemrina teta, pa koje je to zlo!!!!!!! sve mislim da ne može gore, a , ono, može. shvaćam ja lakomost na novce, ali izluđivati đemre tooooo, fuuujjj, da barem zajedno troše dok ima, pa onda poslije svaka sebi put pod noge, do tada bi đemre već odrasla i mogla brinuti sama o sebi.
nazan i prijateljstvo - nema ona pojma što znači ta riječ
kemal i mesude, bljak, jel ja to vidim da se mesude predomišlja ?????
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 21:15   #202
Red face

Evo me da prokomentiram novu epizodu naše serije.
nazan se na sve načine trudi da seher bude ugodno u njezinioj kuči , kao zahvalna joj je na svemu što je Seher za nju napravila u zatvore Serkan se jako pristojno ponio lijepo razgovara sa Seher trudi se da joj bude što ugodnije, alii ona balavica defne opet odvratna doduše ni Meral se nije baš nešto pristojno ponijela prema Nazan mogla je biti barem malo pristojnija od defne. feride se opet glupira hoče ona iznenađenje da može pričati unucima kako ju je toprak zaprosio a kad iznenađenje dožeđe od šoka i straha će se onesvijestiti. Druga zmijetina banu sve radi kako bi uvalila Kader u nevolju, odvratna je kako je htjela da kažer pokaže guneju sliku s ultrazvuka. Treča zmijetina u nizu je Cemrina tetka kako izluđuje jadnu Cemre puštajuči joj cd s glasovima roditelja neznam je li to gore ili je gore to što joj truje piće a prepostavljam i hranu. prokleta pohlepna kuja. Meral se brine da Deefne ne povrijedi Seher dpok nazan prijeti balavici da če se posvađati s njom i uzeti joj kartice ako ne bude pristojna prema njenim goščama. Uzimanje jkartica maloj bi bila najgora kazna ali zaslužila ju je. A ECEmrina teta Emel , Banu i nazan bi si po zloći mogle pružiti ruku i biti najbolje prijateljice. Nikako mi mi nije sjelo to iznenadno prijateeljstvo Nazan sa Seher koju je do jučer ponižavala i samatrala zabavljačicom u nočnom klubu koja nije dostojma sjediti u istoj prostoriji s njom. ZZa njima trima mislim na Emel Banu i Naza čini mi se puno ne zaostaje ni gunejeva majka Selin za ju je Songul sada netko tko nije dostojan njeziina sina ne samo zato što je Songul odrasla u domu več i zato što joj je jedna prijateljica kčer barske zabavljačice a druga kčer muževe ljubavnica pa nije Kader kriiva za to kakva joj je majka kao što ni Seher nije kriva za živpot koji ju je zadesaio.Slažem se Banu je trudna i ona je to namjerno napravila ali jednako je kriv i ekrem nije ni njemu Selin oprosrtila jer ga voli nego da zaštiti Guneyevo nasljedstvo doduše ne raazumijem kako nema nimalo ponosa ako je istina da to bogatsvo pripada njenom ocu . ja iisto mislim da ekremu banu nije bila pra a neče biti ni zadnja.
toliko do sljedeče epizode
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:18   #203
dosta mi je feridinog kreveljenja, previše mi je i zla u ovoj seriji, ne mogu gledati tetku kako uništava đemre, nadala sam se da banu nije trudna, zato - prestajem gledati, serija mi služi za zabavu i opuštanje , a ne nerviranje, čitat ću vas dalje, a gledati povremeno
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 13:23   #204
Vise nena petkom serije kako to???
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 13:59   #205
još sam dvije scene zaboravila prokomentirati, Prije svega meral sadd opet mašta sad kad je dobila ponudu za duet s poznatim pjevačem uskoro če se iz tog maštanja probuditi na najokrutniji mogući naćin. Druga smiješna scena bila mi je kad je songul prisilila Guneya da se isprića bivšoj što ju je ostavio da ga kazni jer je rekao Kader da Merta ostavi sms- porukom
Da cincamarice slažem se s tobom opreviše je zla u seriji ali ti očito nisi gledala puno turskih serija ugotiovo svima ima jako puno zla i tvoje je pravo da odustaneš neču te pokušati pdgovoriti jer i ja sam na pragu te odluke
Draga OOOO prepostavljam da serije više nema petkom prije svega zato što su se približili kraju prve sezone koja ima 50 epizoda a oni su sad na 42 iduči tjedan na 43 a neznam jesuli otkupili drugu sezonu ali muislim da nisu neznam ni jeli završilio snimanje druge sezone u turskoj, a i vjerojatno im je počela proljetna programska shema,
za sad toliko.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:28   #206
A iskreno ne znam sta bi ni imali gledat u drugoj sezoni,svasta se vec izdesavalo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 18:02   #207
ajoooj a ja sam inace mogla gledat seriju samo utorkom i petkom
sada mi ostaje samo samo jedan dan
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 22:30   #208
Zar tjedno gledamo jednu njihovu original epizodu? Uhhh... onda će kod nas rastezati tu prvu sezonu još bar dva mjeseca.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 23:47   #209
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
A iskreno ne znam sta bi ni imali gledat u drugoj sezoni,svasta se vec izdesavalo
Draga moja OOOOOO udrugoj sezoni ima svašta novoga za gledati ali za to čes se morati strpjeti da vidiš dali su otkupili drugu sezonu jer se ne smije unaprijed pisati jedino ti mogu savjetovati da pogleda originalne epizode na turskom na youtube do 77 boluma što je do sad prikazano.

Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ajoooj a ja sam inace mogla gledat seriju samo utorkom i petkom
sada mi ostaje samo samo jedan dan
To mi ježao čuti ali i ne priopuštaš baš previše toga , večinom se dešavaju ružne stvari pa je bolj ne gledati da se ne živcciraš previše mada je meni žao kad nemam s kim komentiradi

Quote:
jinxy kaže: Pogledaj post
Zar tjedno gledamo jednu njihovu original epizodu? Uhhh... onda će kod nas rastezati tu prvu sezonu još bar dva mjeseca.
Da draga moja yinksy tjedno gleano jednu do jenu i pol tursku epizodu i slažem se da bi to moglo još potrajati.
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 07:53   #210
Quote:
ebru kaže: Pogledaj post
Draga moja OOOOOO udrugoj sezoni ima svašta novoga za gledati ali za to čes se morati strpjeti da vidiš dali su otkupili drugu sezonu jer se ne smije unaprijed pisati jedino ti mogu savjetovati da pogleda originalne epizode na turskom na youtube do 77 boluma što je do sad prikazano.


To mi ježao čuti ali i ne priopuštaš baš previše toga , večinom se dešavaju ružne stvari pa je bolj ne gledati da se ne živcciraš previše mada je meni žao kad nemam s kim komentiradi



Da draga moja yinksy tjedno gleano jednu do jenu i pol tursku epizodu i slažem se da bi to moglo još potrajati.
Znaci ima zanimljivog ipak?
Onda cemo cekat da vidimp oce li otkupit
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 18:52   #211
Quote:
ebru kaže: Pogledaj post

To mi ježao čuti ali i ne priopuštaš baš previše toga , večinom se dešavaju ružne stvari pa je bolj ne gledati da se ne živcciraš previše mada je meni žao kad nemam s kim komentiradi
a kolko tolko uspijem polovit kaj se događa, a i pomaze mi to kaj vas tu citam
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 20:51   #212
Red face

Da prokomentiram današnju epizou dok mi je svjreeža.Moja draga Meral je opet letjela od sreće zbog dueta i zarade još mačlo i njezin san če se na najokrutniji mogući način prekinuti ali o tome sutra i idučih dana : teško mi je bilo vidjeti Seherinu otmicumada smo nogli prepostavit kako će to završit , jer je dužna krimosu dva njezina najveće grijeha bila su to što je posudila novac onoga gada Abasa , jenom si yinsky draga rekla pustio bi je jeamput ju je pustio da odde prvi put ju je možda i pustio da ode jer je bio svjestan da če se ona vratit jer budimo realni žena u njezinim godinama koliko god željela raditi i bila spremna raditi bilo što da se prehrani da neće moći zaraditi dovljno za žoivvot je vjerojatmnno nema ni škole a i cijelii život je radila to što je radila. osim toga mislim da je trljao ruke kad je tražila zajam od njega i da joj je namjerno pristao dati takvu svotu da je prisili da i dalje radi za njega, kada ga je molila da joj dopusti da mu vrača dug radeći drugi posao nije pristao a zašto mogao je da je htio dugo bi trajal aloi vratila bi dug sigurna sam u to ali mu to nije odgovarao jer sam sigurna da je na njoj najviše zarađivao da su mušterije zbog karatera najviše tražile nju i bio je svijstan da bi bez nje bakrotirao žalosnio je reći ali ona mu je bila glvana zvijeza. Ono s feride i klanom mi je baš bez vez s tom feride i epizode u epizode pretjeruj žena koja je tako staložena i brine o toj djeci u domu privatno je potpuno druga prića jasno mi jwe da postoje ljiudi koji se boje klaunova svako ima neku skrivenu fobiju ali ovo tražila je iznenađenje ali ovo: drago mi je da je Banu dobila što je tražila , malo mi je žao što je malena morala na takav način saznati kakvu majku ima ali ima Selin pravo nije ona ta koja je u cijelu priću umješala djecu netko joj je trebao očitati bukvicu mada ni selin nije daleko od nekih stvari koje koje je rekla Banu. Drago mi je što ju je Derin odbacila baš kao što ona odbacuje Kader zaslužila je to nek malo vidi kako je kad te netko koga voliš odbacuje.:mad
toliko za sada pišemo se nakon sutrašnje epizode
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:53   #213
Ova Meral brizna stvarno nema srece konacno nadje mamu i sad ju pokupa,pretuzno

Neriman, nozevi i policija
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 19:57   #214
Meral, sunce moje drago! srce mi se kidalo dok sam je gledala

Ali Neriman

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 20:53   #215
Red face

dok sam danas gledala Meral onako slomljenu zbog majčine smrti sce mi se kidalo., pale su mi na um Feridine rijeći koje je rekla Seher prije nego što je Seher prvi puta uzela Meral iz doma k sebi ono budite iskreni prema njoj i sve joj otvoreno recite jer ovo dijete neče izdržati još jedan šok. brižne one njezine frendice duše moje kako se one brinu za svoju Meral , na sve je načine nastoje utješti , najteže mi je bilo onoo kad se Meral slomila kad su nosili Seheerin ljes , htjela ja zajedno sa svojom majkom u grob , kako je ono rekla curama ne brinite neču se ubiti moja bi mama htjela da sam snažna ida se ubijebem bila bi jako tužna, možda neče tako očito dignuti ruku na sebe ali pomalo se uništava , ne jede ne pije možda se ne bi ubila da si prereže veze ili se objesi ali može umrijeti od gladi ,: ima pravo Ejlul kaad kaže da ona više nije stara Meral nakratko je okusila majčinu ljubav i sreču zajedničkog života i sad je sve to izgubila na tako okrutan način , onaj prizor pred kontejnerom i u mrtvačnici nikad neče zaboravitri. ona bezosječajna defne kako je ono istitivala zazan , jesu li je izvadili iz kontejnera , jeli bila krvava i gdje su je upucala zašto ju je zanimalo da može planirati kako opet povriijediti Meral ili ono na kraju današnje epizode kad je rekla da je Meral našla način da dođe u centar pozornosti nakon što je Serkan rekao da je Meral pala u depresiju i da ne ustaje iz kreveta:Mislite li da je Nazan onako reagilsaa jer je skužila da se DEfne pokušala ubiti kad je bila u zatvoru. : je li to naša Cemre napokom počela malo sumnjati u tetu monstruma
Toliko za sada
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:45   #216
Quote:
ebru kaže: Pogledaj post
...da se ubijebem bila bi jako tužna...

Oprosti mi, Ebru... ali totalno si mi popravila raspoloženje s ovim.


A inače, uhhh.. Nisam uopće raspoložena za neke suvisle komentare.

Sjetila sam se kako je Seher rekla kćeri da svi na kraju dobiju što zasluže. To je onako jedna od onih starih narodnih koja mi nikad nije sjela kako treba... jer po mom iskustvu uvijek najebu baš oni koji uopće ne zasluže.

Mislim da bih trebala uzeti predah od ove serije. Zgodno mi je črčkati ovdje s vama al se osjećam pregaženo svaki put kad odgledam epizodu. Izgleda da je osnovna zamisao bila 'idemo stavit pet cura u fokus priče i onda ih mrcvariti do iznemoglosti' i nikako da prestanu s tim. Umorila sam se od uzaludnog navijanja da im makar malo krene u životu.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:11   #217
Draga yinksy to je tvoje pravo ali pokušaj se strpjeti do kraha sezone ima još nekih 6 epizoda čisto sumnajam da su naši več otkupili drugu sezonu jer se još nije zaavršila prikazivati u turskoj ova ima 50 epizoda a onda ćemo vjerojatno svoi na predah baš kao i nova. neznam što če u tom treminu pitaš se zašto sam toliko sigurna da sezona ima 50 epizoda pa zato što na 50 boluu piše sezon finali kažem još jednom s obzirom da u turskoj joj nije zavšilo prikazivanje druge sezone doduše ne znam da li se još snim ili samo prikazuje u tursjkoj ali sumnjam da su več otkupili drughgzu sezonu i pitanje hoče li uopče iako vjerujem da hoče jer nova tv u principu sve što počne prikazivati do kraju prikaže možda sa zakašnjenjem ali prikaže
ebru is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 00:36   #218
kaaaaj? seher umrla??

pa sta se desilo?? kako jbt?
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:18   #219
Lik kojeg je strpala u ćuzu (nakon Songuline otmice) nije imao mira pa je poslao svog brata i njegove ljude da ju prate i ugrabe kad bude prilika. Taman kad joj je Nazan nudila pomoć da može otići iz grada, čak je i Meral pjevanjem zaradila neku pinku- ovi ju zgrabili, odvukli u neko skladište i udesili.
Da sve bude totalno komatozno, ostavili su je u kontejneru za smeće. Nemrem ni opisati scene kad ju je Meral našla s policijom.

Ne znam kaj da velim osim da tak bolestan i okrutan scenarij nisam mogla ni zamisliti.
__________________
We must prepare for parting and leave-taking or else remain the slaves of permanence.
jinxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 01:21   #220
oooo boze....
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.