Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 21:44   #1981
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Sto to vrijedi kad ima blesavog muza koji vjeruje Defni.Vidis kako joj je povjerovao da se prestrasila,mos misliti!
A znam da, malo glupavo, sva sreca da je serija u pitanju. Imam osjecaj da ce biti zanimljivo u narednim epizodama, pogotovo situacije uzmedu Elif i Defne!
noelan17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 21:48   #1982
Nelogicna je serija
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:32   #1983
Kad netko nestane iz ove serije uopce ga vise ne spominju.muz od ajsel.sukranina i jakupova kci.defnin tata.
Elif mi je totalno neprirodna u odnosu sa toprakom.legne do njega u krevet sva nakindurena i zauzme pozu kao da se slika za novine.defne mi je bila puno prirodnija u odnosu s djecom.mozda je imala skrivene razloge ali bila je nekako opustenija.
Baba se 50 godina nije sjetila potraziti sina...😨

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 16:28   #1984
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Elif mi je totalno neprirodna u odnosu sa toprakom.legne do njega u krevet sva nakindurena i zauzme pozu kao da se slika za novine.defne mi je bila puno prirodnija u odnosu s djecom.mozda je imala skrivene razloge ali bila je nekako opustenija.
ja bih rekla da je to do glumice. Hatice je bolje da se drži naslikavanja za časopise.
al opet, što se tiče šminke, možda nije do nje da nosi toliko makeup-a i one bezvezne outfite. jučer je sva onako u crnom izgledala užas. općenito je previše šminkaju i ima groznog stilista, pa je sve to + njezina gluma NEdobitna kombinacija.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 21:11   #1985
Jel ijedna od nas nosila djetetetu čorbu u onakvoj haljini i štiklama od 12 cm.
A tek poza kad je prilegla...ruka elegantno kraj gleve, tijelo kao da pozira...
A onaj blene u nju ko tele u šarena vrata.

Hatice je jako loša glumica.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 01:17   #1986
Post

Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
ja bih rekla da je to do glumice. Hatice je bolje da se drži naslikavanja za časopise.
al opet, što se tiče šminke, možda nije do nje da nosi toliko makeup-a i one bezvezne outfite. jučer je sva onako u crnom izgledala užas. općenito je previše šminkaju i ima groznog stilista, pa je sve to + njezina gluma NEdobitna kombinacija
.
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Jel ijedna od nas nosila djetetetu čorbu u onakvoj haljini i štiklama od 12 cm.
A tek poza kad je prilegla...ruka elegantno kraj gleve, tijelo kao da pozira.
A onaj blene u nju ko tele u šarena vrata
Hatice je jako loša glumica.
kakva god da je,
pa makar i šepava,ja je obožavam...
zato sam i otišla s ove teme,
jer toliko negativnih konotacija nisam pročitala ni za jednu glumicu od kad sam na ovom forumu...
voljela bi znati koje su vaše ljubimice..

u redu,nezna glumiti,nezna...
njen problem,
a bome je i njena VELIKA lova koju je dobila...dobila je i Begum-Defne,upola manje...
Hatice je ako niste znale dva puta boravila na našem Jadranu,
(Dubrovnik i okolica )sa dečkom i njegovim roditeljima
,
i izjavila da se je osjećala kod nas kao da je kod kuće,
dok su neke druge glumice putovale po poznatijim destinacijama širom svijeta..

https://www.youtube.com/watch?v=oC8VJB5_rTc

https://www.youtube.com/watch?v=rAhMITHh9gE

https://www.youtube.com/watch?v=jSJJfWFQlMM



cincamarinca2
niti je Zija nevin,niti Kiymet,a bome niti Sadeta....
ako si na to mislila kad si pitala za mene ?

šminku i garderobu ne biraju glumci..
što im daju i kako ih našminkaju tako mora biti..
to što Elif ima visoke pete,štikle,što u crnoj haljini spava,što ima raspuštenu kosu,
sigurno nije njen izbor..


Ozcan,šminkerica,frizer i jedan od stilista iz serije..





E: Nemoj tako da me gledaš !
K: Kako te gledam?
E: Nepristojno !



.
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 07:43   #1987
asi demir nemoj se ljutit, nismo mi zaista hejteri, jer da jesmo zar bi uopće gledali seriju
mi sapunicu analiziramo poput foreenzičara, pa nam zato sve izgleda tako nesvakidašnje, a da nam je prikazat glavnu glumicu u kroksicama i staroj majici i otegnutoj trenirci, ala bi bilo komentara
iskreno rečeno, na ovu temu i dolazim zbog asi demir, komentara i slika koje stavlja, a i ostalih forumašica
zato djevojke samo komentirajte

jedva čekam trenutak "prosvjetljenja" one Kijmet, glupavost te žene mi je fascinantna
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 10:29   #1988
@Asi Demir, tvoj doživljaj serije, likova, glumaca je osoban, a nas osoba i naših raznoraznih doživljaja ima na ovoj temi još podosta.

Samo ti hvali Elif/Hatice i Kahramana/Ozcana te cijelu Sudbinu, ja uopće ne mislim da mene koja ih ne volim time izazivaš ili kritiziraš.
Ja nisam ni jedno ni drugo ni treće niti se poistovjećujem s njima.

Kada glumica ne zna glumiti, kada šminker ne zna šminkati primjereno situaciji, kada kostimograf fula i glumicu u krevet uvali u crnoj večernjoj haljini da uspavljuje dijete, kada režiser i scenarista glavnom junaku daju super moći koje veze nemaju sa zdravim razumom,a glavnu junakinju pretvaraju u super business woman, kada se zanemaruje karakterizacija lika kako bi se pogodovalo nižoj razini osjećaja itd. itd. onda to nije samo njihov problem nego je i problem publike koja pokušava gledati nešto s razumijevanjem, a trebao bi biti i problem produkcije.

A što se tiče velike love, hm, pa i Kardashianke primaju veliku lovu, ne znam za što , a bome i naši političari
Dakle, lova njet dokaz za kvalitetu.
Po meni je Defne trebala dobiti veći honorar jer je posao bolje odradila.

Turistička putovanja u našu zemlju su samo dobro došla za Hatice ( iako vjerujem da je lovu ostavila u nekom od turskih hotela ).
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 11:38   #1989
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
voljela bi znati koje su vaše ljubimice..
ako "ljubimica" podrazumijeva glumicu zbog koje bih otišla s foruma jer bi me toliko smetala (osnovana) negativna kritika ostatka nacije na račun njezinog rada, onda takve "ljubimice" nemam.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 15:26   #1990
Ovu seriju gledam jer me zanima sto su jos scenaristi izmislili,i kakvi se likovi na kraju ispasti.Jer ovo je tragikomicno.Niti me zanima koliko glumci dobivaju za serije niti me zanima tko koga VOLI.Gledam njihove serije da mogu se zabavljati,ali nazalost ova serija je stvarno PRESMIJESNA!!!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 16:39   #1991
Čitam temu jer mi je interesantno kako drugi doživljavaju glumu, scenarij, režiju i još ponešto.
Privatan život i honorari glumaca me ne zanimaju ,po mom mišljenju glavni glumci Elif i Kahro su loši, uvažavam da netko misli drugačije, to je njegov kriterij i ne utječe na moje mišljenje.
Najgore obučena i najneprikladnije je Đanan, a Kijmet nije imala ni jedan promašaj do sada, sve bolje izgleda, dobro glumi , njen lik je dobro razrađen i uvjerljivo odglumljen.
Kestenjarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 18:16   #1992
@kestenjarka-potpuno se slazem za kijmet.dobra gluma.uvjerljiva.dosljedan lik.


Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 07:34   #1993
cincamarinca2
niti je Zija nevin,niti Kiymet,a bome niti Sadeta....
ako si na to mislila kad si pitala za mene ?
asidemir
draga moja, pitala sam za tebe jer si mi falila na temi sa upisima, slikama , gifićima, čisto ljdski, kakav zija kakvi bakrači, krivi spoj.
ja hatice ne doživljavam još od dile, ali sam mislila da je pljucko uzrok, međutim, nije. ja se ne ljutim na tebe što je ti voliš, pa se nemoj ni ti ljutiti na mene što je meni bez veze. nemam niti jednog glumca ili glumicu za kojega bi komentare doživljavala tako osobno.
uostalom , davno je napisano da u ovoj seriji nema nevinih osim djece, svatko ima više ili manje putra na glavi.
zar nisu rođaci selim i nova lijepa cura ( zaboravila ime). od đanan očekujem neku spačku sa selimovim mobom kad ga je tako ostavio, a inače ga ne ispušta iz ruku.
__________________
srce ne traži ni kavu, ni kavanu; srce traži razgovor,kava je samo izgovor
cincamarinca2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 10:21   #1994
Meni je stvarno glupo da se mi sad tu pravdamo Asi demir zato sto nam se Hatice ne svidja.
Nece zbog toga na temu?
Sto se mene tice ne mora.
Nismo joj uvrijedile sestru/majku...
Ako Asi toliko pomno prati zivote glumaca iz serije a ja ne znam ni kako se zovu, njoj na volju.
Al durenje jer smo uvrijedile bezlicnu glumicu mi je na razini djeteta od par godina.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.03.2017., 11:27   #1995
Meni je Hatice bas ok glumica volim ju cijelu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 11:32   #1996
Iz ove serije ću zapamtiti samo glumce koji su glumili Kymet, Defne i Maksuta.
Dakle, voljela bih ih vidjeti i u drugim serijama.

Maksuta gledam u jednoj seriji bez brade i totalno mi je drugačiji, ali totalno, čak mi nema ništa od ove "životinjske privlačnosti" kao u ovoj seriji. Tamo mi je više micica.
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 12:12   #1997
Quote:
Maca. kaže: Pogledaj post
Al durenje jer smo uvrijedile bezlicnu glumicu mi je na razini djeteta od par godina.
teško se da uvrijedit netko ko ne zna da postojiš

al sad kad smo već kod toga, u jednom intervjuu je Hatice rekla da se lako uvrijedi. kukulele nama ako sljedeći put kad dođe na Jadran krene čitat forum i unajmi prevodioca
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.03.2017., 12:52   #1998
Quote:
bela flor kaže: Pogledaj post
teško se da uvrijedit netko ko ne zna da postojiš

al sad kad smo već kod toga, u jednom intervjuu je Hatice rekla da se lako uvrijedi. kukulele nama ako sljedeći put kad dođe na Jadran krene čitat forum i unajmi prevodioca
A joj....ne pise nam se dobro...😇...ja necu vise pisati nista protiv nje...
Jeste vidjeli najavu...defne ne odustaje tako lako...

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 27.03.2017., 17:31   #1999
Neko je pisao kako je Defne puno bolja sa odnosom Topraka od Elif.
Pa Elif se tek polako upoznaje sa Toprakom, nije joj lako. Zadnji put kad ga je vidjela je bio beba a sada dječak, ako ćete već kritikovati, stavi se u njen lik.
Kako bi vi??

I meni je Kijmet odlična u glumi ali nekad je nemogu podnijeti, previše bude zločesta..

A ovo sto Defne radi,,naredit nekome da zapali konak
Bas sa ga usrali,,sto je pretjerano pretjerano je..
Queen Nefretete is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 19:24   #2000
Quote:
Queen Nefretete kaže: Pogledaj post
Neko je pisao kako je Defne puno bolja sa odnosom Topraka od Elif.
Pa Elif se tek polako upoznaje sa Toprakom, nije joj lako. Zadnji put kad ga je vidjela je bio beba a sada dječak, ako ćete već kritikovati, stavi se u njen lik.
Kako bi vi??

I meni je Kijmet odlična u glumi ali nekad je nemogu podnijeti, previše bude zločesta..

A ovo sto Defne radi,,naredit nekome da zapali konak
Bas sa ga usrali,,sto je pretjerano pretjerano je..
To za elifin odnos sa toprakom sam ja komentirala.ok jasno mi je sve,da ga je zadnji put vidjela kao bebu i tako.ali lakse bi se priblizila djetetu da se malo opusti i lezernije ponasa i oblaci.a ona se utegne,obuce stikle,pola tone sminke i zauzme pozu kao da se slika za novine.
A ako se u meduvremenu ubaci kahro onda by by toprak.vidimo se za 10-ak dana...

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:05.